2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Anubys
    #1867
    Igen, azt tényleg übereli, de jó lett az új is. :)
    Sajnos a demóban ehy olyan rész van, amikor a teljes verzióban már sokkal fullosabb a karakteted, valamint kissé hangulattalan is, hogy bedob a közepére. Én láttam fantáziát a demóban is -lehet, csak azérz, mert Castlevania, kissé elfogult vagyok a sorozattal-, de a full játék nagyon bejött, még úgy is, hogy egy bug miatt előről kellett kezdjem. :(
  • Csibe001
    #1866
    Rendben, teszek még egy próbát, de csak demoval tudom. Mondjuk ráér, mert Symphony of the Night-al játszok még mindig ps1-es verzió psp-n. De egyik legjobb Castlevania.
  • koccadam
    #1865
    Igen
    + ami még tetszik,hogy jól ment a játék.Még Boss harcok közben is ment a lényegesebb részeknél, hasznos nagyon.
  • TDC Geronimo
    #1864
    Boss harcok is nagyon jók
  • koccadam
    #1863
    Hallod demo nekem sem tetszett,de a full játék nagyon jó!Igazából nem is értem mi ösztönzött arra,hogy megvegyem,mert a DEMO az tuti nem,de megvettem,és nem bántam meg.Szerintem az utóbbi pár év legjobb castlevania játéka.Van egy hangulata az biztos.Szuper.
  • Anubys
    #1862
    Nagyon nem az. Jó, nem annyira összetett, mint a régebbiek, de hozza a 16 bites verziók feelingjét. Kb egy új SNES-es részt kapsz modern grafikával. Ha azok bejöttek, ez is tetszeni fog.
  • Csibe001
    #1861
    Kár hogy a játék egy kaki, demo alapján legalábbis. De aláírom hogy szép. :)
  • koccadam
    #1860
    Van olyan játék ami szebb 2D-ben ,és én sem 3D-ben játszom. Viszont az új Castlevania nagyon durva XL-en 3D-ben.
  • Laza
    #1859
    Pedig a sima 3DS képe sem az élesség mintaképe ... legalábbis ha a MH3-at vagy pl a Zeldát simán 2D-ben nyomom, akkor enyhén homály.
  • koccadam
    #1858
    Jaja,ha hasonlítgatod akkor látod csak,hogy a kicsin élesebb a kép.Ha XL-t használsz már pár napja,akkor egyáltalán nem fog feltűnni,bár nem vagyunk egyformák :),ki mit mond róla,én nem vennék sima 3DS-t már.
  • TDC Geronimo
    #1857
    Amúgy akkor zavaró csak kifejezetten, ha előtte használom a régit és utána megnézem ugyanazt az xl-en. Egy idő után megszokja azt a képet az ember, én is már csak xl-t használom.
  • Sheltem
    #1856
    Vistán=Vitán csak elírtam :)

    Geronimo: sokakat nem zavar ez egyébként. Sokan úgy vannak vele, hogy Bigger = better nincs is ezzel gond. Különbözőek az emberek ezért is van többfajta konzol.
  • TDC Geronimo
    #1855
    Nekem is van mindkét gép és bármennyire tetszik az xl nagy képmérete, de tényleg sokkal jobb/élesebb a képe a simának.
  • Sheltem
    #1854
    Na gyerekek végre hosszú idő után volt alkalmam kipróbálni a 3ds -t és a 3ds xlt egy rövid tesztre (köszönöm a srácnak az 576ban).

    Hát...én senkit nem akarok megbántani, de a "sima" 3dsnek sokkal jobb képe van mint az xlnek(ebben a srác is osztotta a véleményemet, azt mondta ő sem cserélné le a sima 3ds-t xlre pont amiatt ami engem is zavar).

    A sima 3ds sem egy retina display de ds lite szintű(vagy talán picit élesebb) a képe de az xl en az ugyanakkora felbontás miatt engem nagyon zavarnak a pixelrácsok. Most kb 1 órája olvasgatok neten külföldi fórumokat, sokan osztják ezt a véleményt.
    Amúgy a ppi (pixelsűrűség) adatok:

    Original 3DS = 132 ppi
    DS Lite - 107 PPI
    DSi = 98 ppi
    3DS XL = 96 ppi

    Nekem van 2ds liteom meg egy dsim(az a feleségemé lett) de már a dsi képe sem tetszett(hiába hogy mindenki azt preferálja a ds liteal szemben én csak az egyik liteommal játszom azóta is).

    Szóval a végső döntésem szerintem a sima 3ds lesz(sokat vaciláltam Vistán is amúgy, de egész egyszerűen nagyon kevés még rá az olyan játék ami egyedi(!) és érdekel is.

    Lehet hogy csak én vagyok ilyen képélességb*zi amúgy de mióta láttam a kollégám iphoneját van egy minimumszint ami alá már nem mennék 2013ban :)

    Aki nem lát különbséget az xl és a sima között az egyébként nagyon szerencsés és nem akarom bántani az új kütyüt , de engem egész egyszerűen zavar...nem tehetek róla.
  • koccadam
    #1853
    Igen, simán belefér.Farmer zsebbe is belefér egyébként,de kicsit kényelmetlen,bár én a sima 3DS-t is próbáltam 1x úgy,az is az volt nekem.Hát Angliában biztos több értelme van az egésznek mint itthon ^^'
  • Csibe001
    #1852
    Övtáska meg sima táska igazából. Télen meg tavasszal gondolom a széldzseki belső zsebében elmegy nem?
    Amúgy itt kint Angliában legalább van értelme a hordozható szónak. 1 órát metrózok melóba s végig játszani szoktam. Meg folyton jönnek a streetpassek, így már király az egész rendszer amit kitaláltak. :)
  • koccadam
    #1851
    Én is féltem ettől,hogy nagy lesz,de ebben is kellemeset csalódtam.Annyival nem nagyobb,hogy ne tudd hordozni,viszont annyival meg pont nagyobb,hogy sokkal élvezhetőbb legyen rajta minden. Meghát ez attól függ ki hol hordja :) Táskában mindegy,farmer zsebbe nem feltétlen raknám.
  • Csibe001
    #1850
    Lehet én is váltanék, de mi a helyzet a hordozhatósággal? Mert láttam kirakatban már párszor s annyira nagynak nem tűnt..vagy?
  • koccadam
    #1849
    Nem pixeles egyáltalán, azt olvastam még vásárlás előtt,hogy annyira pixeles a 3DS XL mint a DSi XL...és ez kicsit elszomorított,de ez egy nagyon nagy tévedés!!!Egyáltalán nem pixeles, mert ahogy Laza írja, alapból kicsivel nagyobb a felbontása szerintem a sima 3DS-nek.

    Én nem is tudom,hogy tudtam eddig sima 3DS-t használni... Ég és föld, mindenben jobb számomra az XL...Sokkal nagyobb a kijelző,élvezhetőbb 3D hatás, kényelmesebb az egész.D-pad ami még nagyon jóra sikeredett,a másikon elég fura volt,még kicsit nyikorgott is... de ezen már tökéletes.Szerintem az analógon is javítottak valamit. Virtual Console játékokat nagyon jó rajta játszani,jó nagy képe van, nem úgy mint a sima 3DS-en,annak is csak a fele képernyőjén játszod őket kicsiben.

    Érdemes rá spórolni,gyűjtögetni, tuti nem bánja meg az,aki XL-t vesz.
  • Laza
    #1848
    Nem hinném, mert alapjáraton a simának is elég nagy felbontása van kis képernyőhöz képest, 3D-ben meg a felezett felbontás nem annyira szembetűnő :)
  • Sheltem
    #1847
    Nem túl pixeles az xl a sima 3dshez képest? Én megvárom az animal crossingot és utána talán veszek egyet, de nem tudom még hogy sima 3dst vagy xlt vegyek. Melyiknek szebb a képe srácok ?
  • koccadam
    #1846
    köszi
  • Csibe001
    #1845
    Gratula!!!
  • koccadam
    #1844
    Na én váltottam XL-re...hát ez nagyon durva, nem bántam meg, simán megéri az árát. Konzol stúdiónál vettem 50-ért.Virtual Console játékokat is nagyon faja így játszani rajta,meg igazából mindent. 20ast megért ez az "upgrade" :)
  • zola2000
    #1843
    Nem is az a gáz, hanem hogy stílusa nincsen a grafikának,.a dses zeldáknak legalább volt ww stílusa, de itt link úgy néz ki mintha valami játékfigura lenne.
  • Laza
    #1842
    Nem remake ... de ezaz, hogy egy remake év jobb, mint az új.
    Megnéztem 3DS-en a videót, lótúró a 3D ... konkrétan sok értelme nincsen.
  • TDC Geronimo
    #1841
    Ez mondjuk nem remake lesz, hanem folytatás ennek ellenére tényleg gáz

  • Laza
    #1840
    Nem hiszen, h érintőképernyős lenne, mert a 3D-s kijelzőn megy majd a játék.

    Egyébként azt mondta a faszi, hogy a Link to the Past világában fog játszódni, és az abban ismertek szerint fog menni a játék, hasonló, de persze új dungeonokkal, rendszerekkel lesz dolgunk.

    Nem is lenne ezzel baj, ha ezt DS-re jelentették volna be ... de 2013-ban, mikor a szaros 3DS már EU-ban is több mint 2 éves egy ilyennel jönnek ki, azért az gáz.

    Ha ez már a második új lenne, azt mondom ok .... de nagyon nem az.
    Már kijött egy remake a gépre, az is telibe alázza ezt a felülnézetes vackot ... min egy olyat vártam volna ...
  • TDC Geronimo
    #1839
  • TDC Geronimo
    #1838
    Mindjárt felkerül 3DSre a 3D videó belőle kíváncsi leszek. Bár más fajta zeldanak mint mondtam jobban örültem volna :(
  • koccadam
    #1837
    Én pont a végére értem haza melóból, a zeldára. hát...amikor meghallottam a zenét,hogy végre Zelda,aztán mutatták ezt a felülnézetes témát.. XD csalódtam.De lemerném fogadni,hogy ez is touch screen irányításos lesz.
  • TDC Geronimo
    #1836
    Hát lesz új zelda, de elég nagy csalódás az art meg az egész felülnézetes dolog. Örültem volna egy normális 3D-s zeldának. Amúgy rengeteg minden volt directbe majd youtubes videót beszúrom.
  • TDC Geronimo
    #1835
    15 perc és kezdődik a direct itt
  • TDC Geronimo
    #1834
    Luigis mansion 2

    3+ órát beletoltam már és még csak most lett kész az első mansion az 5-ből. Ez az eddigi egyik legjobb 3DS játék, amivel játszottam
  • Laza
    #1833
    Még szerencse, hogy a 3DS-ben nem a tapiképernyő az okosság, így nem fognak rénk sózni még egy tapis irányítású Zeldát .... mármint nagyon ajánlom nekik, hogy ne :)
  • Csibe001
    #1832
    Köszi, hogy szóltál, rajta leszek!! :D
  • TDC Geronimo
    #1831
    Szerdán délután 4-kor 3DS nintendo direct, órákkal a full 1 napos 3DS-es sajtórendezvény előtt. Remélem lesz zelda bejelentés végre :)
  • TDC Geronimo
    #1830
    Amúgy ki hányas fényerőn használja a gépet? Az aksi érdekes, mert nekem XLem van, de most csontra töltött gépen 2 óra luigis mansion után már villogott a piros led. Máshol meg 3-5 órát írnak XL aksira. Igaz én 5ös fényerőn tolom otthon, mert az alattit én sötétnek találom.
  • TDC Geronimo
    #1829
    uhh... szerencsére nekem nem voltak ilyen bugok.

    Ez a luigis mansion viszont zseniális. Gyönyörű graf, meseszerű animációk, prezentáció iszonyat minőségi. Bátran ajánlom mindenkinek.
  • Anubys
    #1828
    Castlevania: egyha jó cucc...
    ...lenne, ha nem egy büdös bughalmazt hoztak volna össze.
    Senki ne próbálja Act 3-ban a clock tower-ben visszamenni a secretekért, ha már megvan a spuribakancs, mert bezáródik a kivezető ajtó, és nem lehet többé kinyitni.
    13 órányi gameplay veszett oda. :(