2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Laza
    #1907
    Vakker ... de utálom az ilyen kamu leárazásokat, a sok hülye meg be is veszi .... 71.990-ről 66% akció, mi? LOL

    Oké, olcsó, de akkor is :)
  • Sheltem
    #1906
    Majd mesélj kaptál e még és van e még belőle.
  • kisgabo
    #1905
    holnap meglesem, hátha.... még van
  • koccadam
    #1904
    ^^' igen, lentebb írtam,hogy hol volt található. Egyébként csak alul fehér. Az XL az alul felül.
  • Sheltem
    #1903
    Közben mindkettőre megtudtam a választ :)
  • Sheltem
    #1902
    Mégegy kérdés: Ez vajon alul felül fehér?
  • Sheltem
    #1901
    Hol van ez egyébként?
  • koccadam
    #1900
    Tök új, 3DS,csak a 3-as szót lehagytam,lévén 3DS topikban beszélgetünk,sry :)))

    Ez már a második eset,hogy 25ért adják a fehér 3DS-t.

    Itt egy kép róla (Remélem nem tolja szét a fórumot):

  • Tomek83
    #1899
    Gamer365 oldalon, a 3ds adás-vétel topikban van most egy 25ezerért,állítólag nem használt,meg vannak rajta ambassador játékok is. Bár szerintem egy XL-t jobban megéri venni.
  • kisgabo
    #1898
    tök uj, media-s. mennyi volt a tescoban a ds?

    de az animal miatt 3ds kéne..
  • Tomek83
    #1897
    Előrendeltem, de csak jövő héten érkezik meg,beleőszülök már a várakozásba.
  • koccadam
    #1896
    AC pedig ma jött ki :)
  • koccadam
    #1895
    Fehér ds zsír új van/volt kapható a Pesti úti tescoban. Az teljesen új.
    Én 25ért adtam el az enyém (feketét),ha új,akkor megéri,ha használt akkor szerintem drága. Bár attól függ mi van mellé.
  • kisgabo
    #1894
    piros 3ds 29900. megéri?

    lassan jön animal crossing..
  • Scofield
    #1893
    Kéne egy nagyon nagy segítség!
    3DS XL gépemből sikeresen elhagytam aksit és sehol nem találok itthoni boltokban utángyártott vagy eredetit.
    Valaki véletlenül nem tud itthon még is egy helyet ahol beszerezhetném?

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • koccadam
    #1892
    De most már újra van, úgy látom
  • koccadam
    #1891
    Passz,de szerintem nem sokszor.Voltak nehezebbek tőle :)

    Kifulloztam a játékot, 100%-ra. Secret ending is megvan, és 18as szint. 11 óra 45 perc lett a vége (a 18as szintre való felhúzás 1 óra volt ebből a végén.)

    Az utolsó secret-el szenvedtem a legtöbbet az abandoned mines-ban,alig találtam meg.
  • Anubys
    #1890
    Na jó, de hányszor haltál meg közben? :)
  • koccadam
    #1889
    Na végigjátszottam, most fejeztem be!:) Nagyon meglepődtem a végén
    Most megy a stáblista, láttam benne egy "Tamas Czegeny" nevet,ő vajon magyar?

    Btw, végig lehet mászkálni most a kastélyt,hogy végigvittem, és gyűjtögetni a cuccokat?
  • koccadam
    #1888
    Watchman-t simán leöltem, a succubus volt az egyik legnehezebb. Szerintem nem volt túl könnyű az ACT II-es final boss.
  • Laza
    #1887
    Ott más a kép, nagyobb.
  • Anubys
    #1886
    Én picit túl könnyűnek éreztem. Korábbi boss fight-okkal jobban szívtam. A watchman volt a legbuzibb, meg a succubus.
  • koccadam
    #1885
    Jaja, szerintem olyan pont jó volt, élvezhető és nem idegesítően nehéz :)
  • Anubys
    #1884
    Nem tudom, hangulata volt, de annyira nem volt nehéz... :)
  • koccadam
    #1883
    Igen, köszi :))
  • koccadam
    #1882
    LOL xD

    De am mekkora hülyeség, jó, vegye el a csillagokat,de a képet is leveszi? Aki free az meg folyamatos avatar-al rendelkezik? Érdekes.

    Btw, Anubys, nagyon durva volt a BOSS FIGHT az act 2 végén!Nagyon bejött.A BOSS-t végülis simán szétöltem,amit beszéltünk :)
  • Laza
    #1881
    Ha már Castlevania a téma ... lejárt a V(h)IP :D
  • Csibe001
    #1880
    Teljesen más érzés kézi konzolon. Nagy gépen a 2D-s játékok szerintem nem annyira jók. De ez csak az én véleményem természetesen. A Dracula X meg tényleg baromi nehéz. :D
  • Anubys
    #1879
    Nem hát, csak nem akartam lelőni a poént. :)
  • koccadam
    #1878
    Jó hát kinek mi :)))))
    Amit most játszol PS1-est az tetszett,de nem ennyire.Még box360-ra szereztem meg régen,és azon próbáltam.Jó,de nem a szívem csücske :)
    (Dracula X chronicles) <--- nagyon király! Bár elég nehéz. De nagyon jó!
  • koccadam
    #1877
    Jaja, igen, az! Most néztem vidit róla,csak már éjfélkor nem volt erőm vele szenvedni ^^'

    De kiderült,hogy ez nem is a final boss az act II-ben :D
  • Anubys
    #1876
    Ez az bogárszerű démon, a ressurrection chamberben? Amikor hátraugrik gyógyulni, ütni kell azokat a bigyókat, amik lézert lőnek, egy idő után zárlatos lesz, és megcsapja az ipari áram a bogárkát.
  • Csibe001
    #1875
    Akkor ezért nem értünk egyet. :D:D
    Akkor neked a Symphony of the night se tetszene. Nekem meg pont az alapok nem tetszenek. 1-2-3 és a SNES-es Super Castlevania 4 az első ami tetszik. De psp-re is van egy másik (Dracula X chronicles) ami szintén a NES-es részekre hajaz, bejön de tény hogy meg se közelíti ez se a GBA és DS-es részeket. Tehát neked az is be fog jönni nagyon. :D:D
  • koccadam
    #1874
    Act 2 legvégén járok a BOSS-nál.Nagyon használhatatlan skilljei vannak szerintem :) Nem tudom,hogy ölöm meg a BOSS-t :) Mégcsak töltődni sem tudok,mert ellök. De majd figyelek arra amit írtál, thanks. Nekem a GBA és DS-es részek nem tetszenek.
  • Anubys
    #1873
    A nagygépesnél sokkal jobb. Vannak erősebb ellenfelek, de fejlődsz is. A demoval az volt a baj, hogy level 1-esként takott ki egy olyan részre, ami kb. Level5-nél vana full játékban, és kb 2-3 combo 1 csontváz, nem 10. Ami azt illeti, ez is kissé lineális, de nem annyira, mint a nagygépes testvére. Nálam egy 7/10-es. Játszottam már jobb Castlevania-val -kb az összes DS-es és GBA-s jobb ennél-, de a 16bites részeknél jobb, bár tagadhatatlan, hogy azokat vették alapul.
  • Anubys
    #1872
    Act 3, amikor megkapod a spintelős csizmát, ne menj vissza a secretekért, mert bezáródik a kijárat, és nem tudod újra kinyitni. Nem működik a kar, ami kinyitná. A szoba neve most nem jut eszembe, de egy anyázas kíséretében leírtam itt a topicban, csak most mobilról vagyok, bonyolultabb visszakeresni.
  • koccadam
    #1871
    Nem kell sokáig ütni az ellenfeleket szerinte,legalábbis addig biztos nem,hogy zavaró legyen. Nagygépes Castlevania annyira nekem sem jött be. Btw, hova lett a képed ?:)
  • Laza
    #1870
    Nekem a demó a kilóméteres ostor és a hülye kombózás és fél óráig egy csonti csapkodás miatt nem jött be ... ugyanaz a betegsége mint az új nagygépes Castlevanianak ... mondjuk az még full lineáris is, tiszta csőjáték, közben agyon van szabdalva, ott ez is borzalmas.
  • koccadam
    #1869
    Én azt hittem, hogy a Castlevania 1,3,4 után nem fogok olyan castlevania játékkal játszani,ami leköt,tévedtem.

    Az a bizonyos bug hol is lesz?:D Csak hogy figyeljek. Sajnos én még csak a part 2-t kezdtem el, volt már,vagy majd lesz még?Kevés időm van játszani.
  • Anubys
    #1868
    ...tényleg NEM übereli...