418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #416049
    Nem háttal jött,de szembe ment öt vagy hat tanknak,amiből 3 darab Tier10 volt,Maus JpzE100,meg a fene tudja én is bele eresztettem párat T8 tankommal,simán megállt két ház közt és nekünk jött.
    Ha bemegy a házak közé jobban jár.Ha látom hogy jön egy rakás tank nem állok ki eléjük.
    Bár csodálom hogy JpzE100 nem lőtte ki hamarabb de úgy néztem elég bandzsa volt a lövésze.
  • lammaer
    #416048
    Szerintem itt csak a random szivatta... 6 találatból egy ment át... van ilyen.

    (persze ha most előveszel vmi sztorit hogy játék közben háttal támadott meg ilyenek, az más. Itt a screenshot sztem nem alap a gyökerezésre)
  • Plata
    #416047
    Nem is tudtam hogy a magyarok vezére ekkora kretén.

  • lammaer
    #416046
    Ez nem válasz a kérdésre :P
  • joe662
    #416045
    Tegnap jelszót akartam változtatni de nem jött meg az sms kód, igy irtam a suportnak. Ott meg ugye meg kellett adni egy csomó adatot, köztük a jelenlegi felhasználó nevet.Majd ma jött a mail. Igy tulképp saját magammal csesztem ki:-D
  • Angelus1991ster
    #416044
    Miről mire változott? :D
  • joe662
    #416043
    Kapják be
    Your nickname has been changed by our Customer Support department as it was considered inappropriate.
  • asolyom
    #416042
    Most néztem az Object 705-ben levő csajok skillezését. Van snapshot a lövészen, de ahogy a tanks.gg-n látom a torony forgás közbeni szórás ezzel a skillel 0.08 és nélküle is ugyanennyi, szóval sok értelme nincs. Van még a Deadeye meg a Designated Target perk, de ezek sem tudom, hogy mennyire használhatóak.
  • Lunki88
    #416041
    Ez volt az első találatok között amit kidobott a gugli. :)
  • joe662
    #416040
    Most nem kötekedésből, de ez egy cheat módokat is tartalmazó oldal. Én a helyedben nem linkelgetném.
  • Lunki88
    #416039
    Battle hits mod a neve. A garázsban meg tudod nyitni egy külön fülön, hogy te milyen lövéseket adtál le és miket kaptál be.
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2021.02.06. 10:47:42
  • asolyom
    #416038
    E milyen site, ahol ilyeneket meg lehet nézni?
  • Lunki88
    #416037
    Valaki mondja már meg, ez hogy a fenébe volt átütő találat? kép kép2
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2021.02.06. 10:35:22
  • asolyom
    #416036
    Most néztem meg, az ISU-152-nek 33% full camo-s legénységgel.
  • Plata
    #416035
    Nem az nem jó,túl jó egy mednek,némelyik Td-nek sincs annyi.
  • asolyom
    #416034
    35% nem elég jó egy közepes tanknál? Elég lapos....
  • joe662
    #416033
    7v7 ben eddig 254 csata
    Vagyis egy kicsivel több mert sok csatából kiléptem miután kilöttek,és azokról ugye nincsen replay.
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2021.02.05. 23:58:46
  • hawken
    #416032
    object 430 nak jó az álcája? LOL!
  • asolyom
    #416031
    Én mostanában a T-44-100-zal szoktam farmolni. Jól beleillik ebbe a rohanó 15-3-as metába. Beletettem az Objekt 430 öt skilles legénységét, és egy jobb körben 40-50k is összejön prémium fiók nélkül.
  • Plata
    #416030
    Én most nem akarok fejleszteni semmit.
    Van 20 milla credtitem,az kell black marketre,mindjárt jön.
    Télen túl sok Tier 8-9-10 tankot vettem.
  • asolyom
    #416029
    Meglett az Objekt 705, a rádió, és a BL-13-as lövg megvolt az Objekt 257-ről, így azt rögtön fel is szereltem. A további fejlesztéssel kapcsolatban bizonytalan vagyok. Ahogy nézem a stock torony nem sokkal rosszabb, mint a top, így lehet, hogy érdemesebb a motort fejleszteni.
  • asolyom
    #416028
    Nem használok pótkaját, így csak optikával tudom kimaxolni a látótávot, amit én mindenképpen szeretek egy közepes tanknál, és főleg előny a jó látótáv, amikor jó álcával is párosul, mint az Objekt 430-nál.
  • popey8
    #416027
    Attól függ hogyan használod, meg neked hogy kényelmes, optika előny mednek mindenképpen, de sztem a jó játékosok arra a lövegre a rammer és a vstab mellé az improved mechet rakják. Nekem a improved mech helyett venti van. De ha választani kell a vstab és az improved mech között, akkor vstab mindenképpen. Szerintem.
  • asolyom
    #416026
    Objekt 430-ra a rammer+optika mellé vstab a jobb, vagy az improved rotation mechanism?
  • asolyom
    #416025
    Az Objekt 705-ön leglább már az IS-7 ágyúja van.
  • Plata
    #416024
    Tudom,nekem az összes Is megvan vagy megvolt már.Az IS-M is garázsban van,de az ágyúja brutál gáz.
  • Lunki88
    #416023
    Én most a kínai IS2-vel szívok. Kifejlesztettem rajta mindent, de ez az ágyú valami rettenet. Valahogy az orosz megfelelőjét sokkal jobban szerettem.
  • asolyom
    #416022
    Szerintem el leszek ezzel az IS-2-II-vel egy darabig még. Megvan a top löveg, meg fejlesztett torony, a motor még hátravan, a lánctalp meg nem is kell. Raktam rá stabilizátort, szellőzést, meg módosított konfigurációt. Összességében az IS-M páncélzata sokkal megbízhatóbb, azzal IS-7-et, meg T30-at is pattintottam többször is, de annak meg az ágyúja híg fos.
  • Plata
    #416021
    Szerintem adj az Is2-nek esélyt,jó legénységgel az a tank egy vadállat.
    Azt azért ne felejtsd el hogy az egy IS tank csak jó ágyúval,ha rejted a testét akkor nagyon jó.
    Szerintem hogy jobb mint az ST2.
    De az Is3-II még jobb.Az simán veri az ST2-t.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.02.03. 09:51:13
  • joe662
    #416020
    Tegnap, egyedül maradtam egy Ebr ellen Rinocérosszal,Steppesen.
    Gondoltam esélyem sincs,igy elkezdtem foglalni. Persze az Ebr-nek sikerült resetelni, A gyökér fémes,aki elötte engem lövöldözött, elkezdett írogatni, hogy fájdalmasan balfasz vagyok,+ menjek rá:-D
    Egy vak lassú fős talicskával
    Amúgy az a tank egy ipari hulladék, azzal a töltési idővel,

    Utoljára szerkesztette: joe662, 2021.02.03. 09:46:24
  • asolyom
    #416019
    Kell rá turbó, akkor nem annyira rossz. Némi szünet után most újra mentem néhány csatát. Gyakorlatilag változás nem érezhető, a csaták ugyanúgy 15-3, 4-15 kimenetelűek nagyon sokszor. Meg persze továbbra is gold zuhatag. És hát prémium fiók nélkül a T9-10 egy kredit temető, T7-8-ban ki lehet jönni nullára, vagy kicsi pluszra, ha meglövöd a HP-dat, meg adsz némi spotot, és nem lősz egy csomó lepattanót.

    Én most tervrajzokból kiraktam az IS-2-II-t, de nem vagyok nagy májer vele. A teste hulladék, és ha az RNG-nek olyan kedve van a tornyát is keresztül hugyozza szemből bármelyik T8 HT alap skulóval.
  • Tono34
    #416018
    Meging laggol... teleport menet közben ...
  • popey8
    #416017
    Mit nem értesz ezen? Volt egy japán tag is és ő nem tud olaszul :D
  • Plata
    #416016
    Nekem szerintem már vagy 8 éve a garázsban van.
    Kedvelem.
    Egyébként újra előjött a rossz nyelv bug.
    Olaszul vakeráló Progetto 54-ben lett egy japán csóka miután csatlakoztam platoonba.
    Olaszul dumáltak indulásnál aztán kaptam invet és lett olasz duma is meg egy fura hangú japcsi.
  • Tono34
    #416015
    Nem oly régen játszottam vele, a buffolt verzió nekem bejött.
  • popey8
    #416014
    Ezt én is olvastam :D E3 megvan, de T28 meg T95 tervrajzból jumpoltam dettó, nem bírtam volna azt a szenvedést, amit ezek okoznak annyi XP-n/csatán keresztül.
  • lammaer
    #416013
    T28 annó annyira sokkolt, hogy én is bevetettem a tervrajzokat.

    A lapostetű T95öt elég csak látni hogy szenved az ellenségnél ha néha megjelenik egy, szóval ki se kellett próbálnom :D
  • joe662
    #416012
    Épen a minap ugráltam át őket tervrajzokból + strv103,és az Stb1 et.
    Most már csak xp kell gyüjtenem a modulokhoz.
  • lammaer
    #416011
    Cikk a számomra két legidegesítőbb tankról - rémálmaimban se jöjjenek e elő.

    link

    Na jó, lehet a LEE-t mégjobban gyűlöltem :D
  • papa74
    #416010
    Én is a játékra gyanakodtam, mert akkor kezdődött, a hőfokokat megnéztem, azok rendben voltak.
    A frissítésen kívül nem történt változás a gép körül.
    Köszi