418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #416081
    T8 szerintem tuti.nagyon jó tud lenni,nem igazán első vonalban harcolós,inkább támogató,de cseszett jó tud lenni.
    Top ágyú sebzésben szarabb,de jobb a penje,
  • asolyom
    #416080
    Én még csak 7-es olasznál tartok, és talán csak torony fejlesztett raja, de annyira nem fogott meg, hogy csak ezzel toljam. Van rajta turbó, de így is úgy fordul, mint egy járókeretes öregasszony. Top tierben nem rossz, de máskülönben nem sokat ér.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2021.02.11. 10:47:34
  • Plata
    #416079
    Én sem tudtam még ki fullozni T8 olaszt,mert hihetetlen csapatokat kapok.
    Még a motor nincs meg rá.
    Egyhamar nem is lesz.
    Tegnap olyan T10 csatám volt hogy nem sokon múlott hogy nem küldtem el mindenkit az anyjába.
    T10 csatában Top sebző lettem T8 tankkal,alap lőszerrel,hihetetlen volt hogy a T10 tankoknak 400-600 körüli sebzése volt.
    Táras T10 tank hogy az istenbe tud 400 valamennyit sebezni T8-ak ellen.
  • asolyom
    #416078
    De jó lesz megint ez a maraton. Már eddig is olyan retard invázió volt T8-10-ben, hogy rettenetes, és erre a kínai sz@rra még több autista jön majd játszani. Tegnap is 9 csata, 2 győzelem, de mondjuk múlt péntek óta kb. 30% WR. Ott lett elegem megint, amikor én mentem a T95-tel, a fiam hozta az Object 705-öt, csatamező Erlenberg, 10-es csata, és a Jagtigerünk, meg az Object 268v4-ünk a térkép szélén kempelt. Én lőttem 4100-at, meg pattintottam 4700-at, a fiam is 3000 körül sebzett, meg volt neki is egy rakás pattintása, de persze veszettünk, mert az ellenfélnél az Object 268v4 tudta, hogy ezzel a tankkal nem a bokorban rohadunk egész csata alatt.

  • Plata
    #416077
    De szerintem igen,már az elején azt mondták kell 10-es szint,vagy nem kapsz mást mint hülye festést.
  • popey8
    #416076
    Én a főoldalon néztem a hírt, sztem még aznap és az eredetiben ez a kitétel nem volt benne.
  • joe662
    #416075
    Igen kellett hozzá, viszont a magyar forditásban erről nem volt szo, ez igaz.
    Mondjuk én 29 szintig jutotam+a fiamnak is megcsináltam a 10 szintet:-DD
  • popey8
    #416074
    Nem kaptam meg a Daki kommadert és most nézem, h ez a nyomorult hulladék WG módosította a szabály leírást, gondolom alig játszottak ebben a módban. Ha nem érted el a personal lv10-et, akkor nem kapsz lófaszt se. Mikor először olvastam a szabály leírást ez még nem volt benne... EPIC
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2021.02.10. 10:29:19
  • popey8
    #416073
    Ne máááár, ja vszeg ez a megoldás. Akkor most már tudom hol kell lőni az 50b-t szemből HE-vel, mm ha ezt behozzák, de am jó ezt a weak spotot tudni, bár szükség nincs rá :D
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2021.02.09. 18:50:08
  • Lunki88
    #416072
    Megtaláltam, hogyan lehetséges ez. Van a hátulján egy kis háromszög alakú hitbox, szerintem azt találhatta el.
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2021.02.09. 18:28:32
  • Plata
    #416071
    Na én kaptam progetto-val chieftan platoont csapattársnak.
    Véleményem az olyan csúnya szavakból állna hogy inkább nem írom le.
    Csak annyit,hogy remélem az összes gyökér aki pénzért veszi meg annak le rohad a némi szerve.
  • Plata
    #416070
    Figy az a tank iszonyú ronda,láttam a videót is róla,nekem nem kell.
    Azok a fura szarvak rajta gázok.
  • lammaer
    #416069
    "Ellenfélként sokkal keményebbnek tűnt ez a tank, mint amikor én játszok vele. "

    Szerintem ez a tankok 90+ %ánál igy van :D
  • popey8
    #416068
    WTF? Ellennél most van egy 122 TM? Az hogy? Lunar maraton tankja, de még el sem kezdődött. Jó az alfája, h szarjanak sünt a WG-nél. Amúgy meg OP dpm-je van :D
  • joe662
    #416067
    Felraktam a sandboxot egy másik meghajtóra.
    Kilépek a játékból, inditanám a rendes wot-ot,game center eltűnik, és nem történik semmi.
    Csökkentett modban sem:-((
    Tölthetem le ujra,egy lassú nettel:-(
  • popey8
    #416066
    Igazából ezt én sem értem, tökre nem logikus, mert előtte pl. az ebr-nél a hitboxról beszél, hha a keréket olyan helyen találod el, ahol hitbox van mögötte, akkor sebezni fogja. Ergó a HE-vel tönkre verik a kerekeseket :D Persze gondolom az AP továbbra is 0 crit. Amikor meg az 50b-nél beszél, akkor meg azt magyarázza, h ha a célkereszt piros, akkor nem lesz átütés, ha narancs akkor talán, ha piros meg nem fog átütni a HE. de attól még sebezhet. És amikor az 50b-t a láncon lövi elölről, akkor zöld a célkereszt és azért sebez annyit, mert átüti, de ott hogy? Az első görgőt találja el, de nem oldalról. Elölről nincs mögötte hitbox. Szóval ezt én sem értem.
  • joe662
    #416065
    Sandbox,és a Wz td HE
  • Lunki88
    #416064
    Érdekes ez a 110. Ellenfélként sokkal keményebbnek tűnt ez a tank, mint amikor én játszok vele. A csuka orr kialakítás miatt ugye sidescrapelni nem lehet vele, cserébe a hasa akkora mint a disznó, amit még a siemkák is be tudnak célozni. A parancsnoki kupola meg hiába lapos rajta, mégis be szokták snipolni fura módon. Akinek megvan, attól szívesen veszem a tanácsot, hogyan kell ezzel hatékonyan játszani. :D
  • asolyom
    #416063
    Meg mondjuk ott az IS-7, amit szeretek. A 277 is szerintem jobb, mint a T-10. A Super Conqueror is jobb, mint a 9-es társa. A 430U-ról nem tudok nyilatkozni, mert ott még csak a 430 van meg, és a 705A sincs meg, csak a 9-es. Az E4 az biztosan vacakabb, mint a T30. A T95 vs E3 az meg ízlés kérdése. :-)
  • lammaer
    #416062
    Alapvetően én se vagyok nagy CW fan, elég macerás rendelkezésre állni, de amikor bevettek a klánba megígértem hogy ha játszok és emberhiány van, megyek kisegítőnek, rajtam ne múljon.

    Mondjuk a CWből kifejleszthető 7-es 8-as prémiumtankok azért jók voltak motivációnak :D

    Plusz annyiban jó, hogy egy CW alatt legalább biztos lehet benned hogy a mögötted/melletted lévő csapattárs nem random f@szkalap, nem fog kitolni a fedezékből vagy beugrik eléd ha már egylövéses vagy...
  • lammaer
    #416061
    Hát igen, van egy ilyen tendencia... nincs is szebb annál, amikor CWn látod a hogy a túloldalon egy full lila társaság megindul ellenetek csupa obj 279e + cheiftain kombóval :D

    De hát végülis a világ is így működik, a gzadagabbak exponenciálisan még gazdagabbak lesznek, aszegények meg csóróbbak...
  • Plata
    #416060
    Ez szinte mindenre igaz.
    A kilences sokszor sokkal jobb.
    Kivétel talán a 60TP azt csípem,az 50 egy csatára sem volt meg mert free xp-vel ugrottam.
    Arról nincs tapasztalatom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.02.09. 11:46:46
  • asolyom
    #416059
    A hajósban nem rossz a CW. A WoT-ban a 10-es tankokat is csak akkor veszem elő, ha szeretnék némi kötvényt szerezni, de pl. ott van a Tortoise meg a Skoda T50, és azon az ágakon is ki van fejlesztve a 10-es tank, de nem vettem meg, mert a 9-es jobb.
  • Plata
    #416058
    Még jó hogy csöppet sem érdekel a Cw mert unalmas.
  • asolyom
    #416057
    Tök jó a tendencia, hogy az OP tankokat az OP játékosok szerezhetik meg, ezáltal még OP-bbak lesznek. :-)
  • Lunki88
    #416056
    A Foch td 9:30-nál miért sebez 1k-t az AMX 50-be, amikor csak a lánctalpát lövi szemből?
  • lammaer
    #416055
    Akármit csinálnak úgyis szarabb lesz... ezt CWn fogom különösen értékelni, amikor a már igy is OP Cheeftainnal teli klánok ellen még kevésbé lehet tenni..
  • popey8
    #416054
    Fent van főoldalon a reworked HE videó. Megcsinálták a srácok, h a gyenge pont nélküli hull down tankokat ne lehessen többet sebezni :D Már ha ez bejön és ez lesz a végső megoldás :P

    Vidi
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2021.02.08. 15:54:38
  • Lunki88
    #416053
    Mindig lát valami újat az ember.
  • joe662
    #416052
    Evvót
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Ezt meg a wg adta,+ egy linket amin cserélhetek ingyé,de még nem jött meg az hihlet

  • lammaer
    #416051
    Nagyon bejön nekem ez az AMX M4 L9 frontpáncél.... t9et is simán pattingat ha az ember el tudja rejteni a szélét és ferdén jön ki ház mögül....
    Ráadásul nagyon kevesen ismerik, mert ugye roppant mód hasonlít az M4 45-re (néveben meg formában is), ami egy veszélytelen papírtank.
    Kár hogy a lepattanó nem fizet - plusz elég rossz hajlamokra nevel, mert szeretem kirakni az elejét a tanknak hadd lőjék, és azért akad ami bemegy :D Tornya is frankó, az is csak a kupolánál üthető át.

    Kedvencem egy IS3-II volt, aminek 3 szalvóját nyeltem el sebzés nélkül. A végén annyira beragelt hogy egyenesen rámrontott, amire persze cafatokra lőtték oldalról :D

    Az MMje is korrekt, nagyon sokszor (szerintem több mint az esetek felében) kerül T8 csatába, ott mindent megfog a frontja, de T9ben is teljesen használható (nyilván olyankor

    Ezt a sorozatot 2 bourrasquetól kaptam, akik nyilt terepem kaptak el, szemből kb 45 fokban (két irányból).


    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.02.07. 19:49:55
  • asolyom
    #416050
    Én is volt, hogy benéztem, és kigurultam egy Jgpz E100 elé. :)
  • Plata
    #416049
    Nem háttal jött,de szembe ment öt vagy hat tanknak,amiből 3 darab Tier10 volt,Maus JpzE100,meg a fene tudja én is bele eresztettem párat T8 tankommal,simán megállt két ház közt és nekünk jött.
    Ha bemegy a házak közé jobban jár.Ha látom hogy jön egy rakás tank nem állok ki eléjük.
    Bár csodálom hogy JpzE100 nem lőtte ki hamarabb de úgy néztem elég bandzsa volt a lövésze.
  • lammaer
    #416048
    Szerintem itt csak a random szivatta... 6 találatból egy ment át... van ilyen.

    (persze ha most előveszel vmi sztorit hogy játék közben háttal támadott meg ilyenek, az más. Itt a screenshot sztem nem alap a gyökerezésre)
  • Plata
    #416047
    Nem is tudtam hogy a magyarok vezére ekkora kretén.

  • lammaer
    #416046
    Ez nem válasz a kérdésre :P
  • joe662
    #416045
    Tegnap jelszót akartam változtatni de nem jött meg az sms kód, igy irtam a suportnak. Ott meg ugye meg kellett adni egy csomó adatot, köztük a jelenlegi felhasználó nevet.Majd ma jött a mail. Igy tulképp saját magammal csesztem ki:-D
  • Angelus1991ster
    #416044
    Miről mire változott? :D
  • joe662
    #416043
    Kapják be
    Your nickname has been changed by our Customer Support department as it was considered inappropriate.
  • asolyom
    #416042
    Most néztem az Object 705-ben levő csajok skillezését. Van snapshot a lövészen, de ahogy a tanks.gg-n látom a torony forgás közbeni szórás ezzel a skillel 0.08 és nélküle is ugyanennyi, szóval sok értelme nincs. Van még a Deadeye meg a Designated Target perk, de ezek sem tudom, hogy mennyire használhatóak.