418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #418531
    Győzelem!
    Csata: Murovanka
    Járművek: Type 5 Heavy
    Szerzett tapasztalat: 8 230 (x2 minden nap az első csatáért)
    Megszerzett kötvények: 7
    Szerzett kredit: 215 296
    Csatában elért kitüntetések: Nagy kaliber, Acélfal, Párbajozó, Golyóálló, Felderítő, Tüzelj és ölj, Isten keze, Spártai, Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Ajándékterminál token hozzáadva
    Hozzáadva: Automatikus tűzoltó készülék (x2)
    Hozzáadva a kredit tartalékhoz: 21 530
    Tiszta smaragd hozzáadva: 300
    Kőzetkristály hozzáadva: 350

    Azannya 7v1-ben nyertem és túléltem.
    5849 sebzés,5140 felfogott sérülés,1669 spot sebzés.
  • uwu2020
    #418530
    Egyébként újraraktam az egészet, hibátéanul működik.
  • uwu2020
    #418529
    Régebben is megfogalmazódott, de megint úgy látom, kéne lehetőséget adni a csapat váltásra, hogy csak magunkat okolhassuk a leosztásért.
    Szörnyű ami van. Káromkodó okoskodó gyökerek mindenhol. Gondolom ismerős jelenetek. írogatni van ideje, de mozdulatlanul hagyja magát szétlőni. Persze lökdösődés is divat, a blokkolás alap, még akkor is mikor nyilván való, hogy az ő élete is megmaradna, ha nem egyedül akarná lőni az ellent, stb.
    Mintha régen nem lett volna ilyen súlyos, de lehet ám, hogy csak az évek alatt megszépült:D
  • popey8
    #418528
    Lehet vmi legális vagy illegális mod okozza, de csak tipp. Sokszor a modok kavarnak be, főleg ha régiek.
  • uwu2020
    #418527
    Nem tudom. Az miből derül ki?
  • Plata
    #418526
    Korlátozás alatt áll?
    Akkor lehet a közelmúltban feltörték?
  • uwu2020
    #418525
    Hát van pár probléma a játékkal, próbáltam felvenni a kapcsolatot a supporttal, de semmi válassz.
    - A karácsonyi küldik közül nem működnek sem Arninak, sem a csajnak a küldetései: venni kéne dolgokat, azt írja nincs elég nyersanyag, pedig van; így nem kapom meg a bónuszokat ami a lényeg lenne a holiday-nek. Érdekesség, hogy az első hármat meg tudtam venni, utána akadt el.
    - Továbbra sem ad be 30 v 30 nagy pályát a X. járművekhez, pedig be van pipálva
    - Nem tudok venni ládát, prémiumot, aranyat, de mondjuk így nem is kell, ha nem működik semmi, azt írja a fiókom korlátozás alatt áll, meg hogy vegyem fel a kapcsolatot a supporttal.

    Meg vagyok szankciózva vagy mi? Nektek működik a játék? Hogy lehetne felvenni a kapcsolatot velük, a wargaming.net oldalon kívül? Az ugyanis nem működik. Nem tudtok közvetlen email címet korábbi ügyintézésből?
  • uwu2020
    #418524
    Közbe megtaláltam, nem volt kipipálva. csak rég játszottam, és a kisebb változásokat még szokni kell.

    A tokenekről, amiket szerezni lehet azt írják be lehet váltani nyersanyagra. nem tudod, hogy hogy? Én csak a gépbe tudom dobálni random nyereményekért.
  • Plata
    #418523
    Nem tudom,igazából én szinte sosem játszottam vele.
    Frontvonallal játszottam az is 30v30.
  • uwu2020
    #418522
    A nagy pályákkal mi lett miért csak 15 v 15 van?
  • uwu2020
    #418521
    Így se megy
  • Plata
    #418520
    Ne a játékban nyisd meg a boltot.
    Menj fel a játék honlapjára és jelentkezz be majd irány a prémium bolt és tudsz venni.
    Bár a szerverek le terheltek lehet vacakolni fog.
  • Plata
    #418519
    Ha egy ellenséges tankot spotolsz és a csapat sebzi akkor kapsz spot pontot.
    Ha nem sebzi akkor nem.
    Mivel a csapat sokszor épp a nem létező eszét keresi a bokorban így lehet hoyg 12 spotolt tank ellenére sem kapsz spot pontot.Mert a gyökerek épp nem tudják merre is kell lőni.
  • uwu2020
    #418518
    És egyébként most szankciós a játék? Nem lehet karácsonyi dobozt venni?
  • uwu2020
    #418517
    Az mitől van hogy általában 0 spot pontot kapok, néha meg van hogy 5000-et? Nem mintha akarnék, mert med-el játszok, csak fura.
  • lammaer
    #418516
    STOban nem kell célozni, csak rátabolsz a célpontra :P
  • Plata
    #418515
    Ha már lövés meg oda megy ahova célzol,STO-ban is mindig oda megy ahova célzol.
    Pedig egy fézer ágyúnál vicces hogy a lövedéke kanyarban megy.
    Az még ok hogy torpedó mászkál összevissza,na de hogy energia fegyver lövedéke nyom egy 90 fokos kanyart,az má poén.
    Szerintem a Star Wars-ban a birodalmiak azért lőttek rosszul mert útközben elfáradt a lövedékük.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.01. 18:58:16
  • lammaer
    #418514
    Jah, nem ezzel a tankkal mentem, valami mással poénból, mondom van 3 nap prém hát visszatérek és kihasználom.

    Csak tényleg ez a véletlenszerűség, sok MWO-zás után kiakasztott. Véletlenszerű hova csapódik be a lövedék, véletlenszerű hogy átüt e, véletlenszerű hogy mekkorát sebez... na és persze a critical sebzés, ami az esetemben se hpt nem vont le, se semmilyen jelentős hatást nem gyakorolt a célpontra (gondolom sárga lett a lánctalp :D )

    Na de látod, te is mondtad hogy aKV2 lőtt beléd egy nullásat, szóval csak annyi történt hogy momentán a f*sz másik oldalán voltál.

    A WOT az egyetlen általam ismert játék, ahol a kritkus sebzés nem azt jelenti hogy többet/nagyobbat sebzel :D

    Na de nem is akarom szidni a játékot a topikjában, kinek a pap kinek a paplan, további jó játékot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    MWO-t azért szeretem, mert a mech oda lő ahova célzok, és ha eltalálom annyit sebez amennyi rá van írva. És ha kritikust lősz az többet sebez, esetleg lerobban a karja a mechnek ha azt találod el. Szóval sokkal kisebb a szerencsefaktor, ha sikerül meglepni hátulról az ellenséget, akkor jó esetben kifekszik (hátulra általában kevesebb armort tesznek a játékosok), de mindenképpen jól le lehet sebezni. Nincs olyan hogy lepattanok 5x, ő meg megfordul és egylövésből elintéz. Szóval többet számít a skill.

    A játékmenet egyébként ugyanaz, 2x12 random player gyapálja egymást egy random pályán. Csak sokkal kevésbé frusztráló - ez meglátszik a playerbasen is, 1 év alatt jó ha 3x volt vmi összezördülés chaten. Nem stresszesek az emberek :), még úgy is hogy pl itt is vanak undorító Long Range Missile boatok, akik hátul kempelnek mint az artyk, de még ez se idegeli fel nagyon az embereket.

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2022.12.01. 17:29:55
  • Plata
    #418513
    Nem tudom hogy szedted össze,T7 csatában is voltam vele,ahol én lettem a csapatban a legjobb.
    Nagyon jó csatákat mentem vele.Amikor Kv2 nullásat lőtt belém én meg rátáraztam és kigyújtottam az fun volt.Főleg mert neki annyi lett.
    De T25At-t is megsoroztam,meg T29-et.
  • lammaer
    #418512
    Kösz az értesítést :)

    Mentem 1 kört, jöttek a 0 sebzéses criticalok, mellélövés, eltünő tankok.... mentem vissza MWO online-zni, ott nem az RNG dönt :)
    Ja, és a cseten egymás szidása is nagyon hiányzott :)
  • Plata
    #418511
    Megjött a Kv1sa.
  • Plata
    #418510
    Nekem azóta sem,újra aktiválni nem engedi.
    November 30-adikán érkezik az ezévi megérdemelt jutalom,ha igaz egy táras kv1s.
    És egyebek.
  • suba53
    #418509
    Nekem megjött minden rendesen.
  • Plata
    #418508
    Győzelem!
    Csata: Westfield
    Járművek: Bat.-Châtillon 155 58
    Szerzett tapasztalat: 1 584 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 50
    Megszerzett kötvények: 5
    Szerzett kredit: 119 339
    Csatában elért kitüntetések: Szárnysegéd, Zúzó, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"

    Egy csata elég az összes napi küldihez ha BC-vel kezdek.
  • Lebowski
    #418507
    hehe, igazán nincs mit :) Az tuti, hogy még egyszer nem fog előfordulni :D
  • joe662
    #418506
    Fuu,mekkora balfasz vagyok:-D
    Köszi szepen, ez volt a gond.
    Szerintem van 5db tankom amin van alt config, ezért nem jutott ez eszembe.
    Köszi még 1x!
  • Plata
    #418505
    Tegnap láttam és aktiváltam,de nem kaptam semmit.
  • Lebowski
    #418504
    A másik opcióban nincs véletlenül hozzáadva még egyszer? Én is jártam már így, hogy az elsőről leszedtem, aztán kuksoltam, hogy miért nem látom. Majd rájöttem, hogy az alternatív felszerelések között is ott volt. Más tippem nincs :)
  • joe662
    #418503
    STRONGERTOGETHERNAEU

    -16 hely a barakkba
    -Garázs hely
    -5db 5x-ös xp
    -2x 50% xp booster
    -2db 200% legénységi booster
  • joe662
    #418502
    Erre van valakinek valami ötlete?

    1 honapja nem tudom leszedni róla a cálzot,vagyis igen,de nincsen a depoban.
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2022.11.22. 19:05:38
  • suba53
    #418501
    Ez az egyetlen mod, amit használok már évek óta. Ez azt tudja, amit írnak róla, röppálya nézetet, jól kezelhetően.
    A WOT beépített hasonló funkciója inkább rombol, mint segít a célzásban. Össze vissza ugrál a kép aszerint, hogy éppen véletlenül egy sziklán lőnék keresztül, vagy az egérrel zoomolok, akkor átugrik egy másik méretre, lapos röppályák esetén alig lehet célra vinni a szálkeresztet, a lövedék mintha egy másik dimenzióból érkezne, nem az én pozíciómból. Mint ha direkt elszúrták volna, hogy senki ne használja.

    Na de azért sikerült szóra bírni. Eddig mindig a res_mods mappába kellett bemásolni ezt azt, és működött. Most meg a .....wotmod fájlt a sima mods almappába, és megint jó. Hogy mi a különbség, nem tudom, de végre ismét működik rendesen.
  • Plata
    #418500
    A legtöbb mod felesleges mert a játék alapból tudja őket.
  • Lebowski
    #418499
    Nem tudom, hogy ez-e a probléma, ha eddig működött, de a szerintem a sima 'Mods' mappába másold, és ne a res_mods-ba, ahogy a leírásban is van: "Copy wotmod file into mods/ folder", már amennyiben erről a modról beszélünk :)
  • suba53
    #418498
    Srácok!
    Használja ( használná ) valaki még rajtam kívül a Battle Assistant modot?
    Egy ideje nem hajlandó működni, és nem igazán tudom, hogy mi a gond.
    Elvileg a legújabb 1.18.1 WOT verzióhoz ajánlott fájlokat töltöttem le, beraktam a szokott helyére a res_mods mappába, de a játék nem vesz róla tudomást, így a kezdéskor nem is jelzi, hogy aktív, és nem is működik.
    Mi változhatott az évek óta jól működő moddal kapcsolatban?
  • Plata
    #418497
    Az nem a tavalyi well deserved jutalom?
    Vagy milyen token?
  • Angelus1991ster
    #418496
    Sziasztok ! Az miért van, hogy 11 év után kaptam 3 token-t? Az miatt lehet mert összvissz 10 csatát se játszottam ebben az évben?
  • asolyom
    #418495
    Hali!

    Ez a Kaiju 3D stílus a Type 5-höz még megszerezhető valahogy?
  • Plata
    #418494
    Győzelem!
    Csata: Redshire
    Járművek: IS-4
    Szerzett tapasztalat: 3 945 (x5 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 7
    Megszerzett kötvények: 7
    Értékelési pontok: +41
    Szerzett kredit: 32 638

    Hatan lőttek,három lövés átütött,,amiből kettő sebzett.
    Befoglaltam a bázist.JpzE100 nagy bőszen megált velem szemben hogy majd kilő,aztán jött a meglepi,neki a gold csak fényezőnek volt jó,alappal meg belőttem,második próbálkozás után már menekülni akart.
    Ez nagyon vicces csata volt.Asszem mára elég is volt ez a csata a rohammódból.
    A napi egy meg van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.11. 21:57:30
  • Plata
    #418493
    Az a bibi ha boostert aktiválsz,akkor átmegy a szívjál kishaver módba.
    Egyébként nem tudom mi a szent szösz van.
    T10-ben olyan hülyék vannak hogy meglehet bolondulni.
    Simán láthatsz olyan t10-es tankokat akik vagy a földet lövik vagy a házakat vagy hegyen keresztül próbálnak lőni,nem tudom hogy esetleg talán szar a netük és lagolnak,vagy szimplán hülyék.
    Tegnap a bázison láttam olyan JpzE100 csapattársat aki egy 230 hp-s T110E5-el harcolt,közvetlen közelről lőtt rá,kb öt lövést tudott rá leadni,mert a T110 sem mindig ütötte be,de eltalálta,de az a barom ilyen közelről többször mellé lőtt,de ha el is találta az sem sebezte.De nem csak az,megint olyan sok a toxikus játékos hogy az kiborító.Engem nem izgatnak mert sosem érdekelt ki mit mond,akárki akármit mond azt magasról le sem tojom.De amikor a félcsapat kezdésnél elkezdi egymást lökdösni meg leállnak ugatni hát az kiborító.Hogy a rossebbe lehet úgy nyerni ha 5-6 hülye egymást lökdösi vagy egymás anyját szidja és magasról tesz az ellenségre?
  • haflac
    #418492
    Dikk. Napok óta max 14-35% wr, 8000-es wtr mellett. Mi a büdös faszt csinált a wg már megint? Nem létezik, hogy nincs manipulálva a játék. A nagyszámok törvénye alapján is legalább 45% wr-nek kellene lennie. Ma 14% és 8100 wtr. Ilyen fos győzelni aránnyal, még kredit boosterral sem lehet farmolni.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2022.11.10. 13:23:14