World of Tanks
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A csapatjáték fontos. Nem csak téged lőhetnek!
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Meg akartam változtatni a nevemet, viszont a kiszemelt név foglalt volt. Megnéztem a profilját, 0 csata, last login 2011.05.17. Irtam hát a supportnak, hogy töröljék és fizetek azért hogy enyém lehessen a nick. Erre jött a válasz, hogy bocs, de csak az account tulaj kérésére törölnek accountot, mert lehet hogy a csóka visszajön játszani.
Az...
A csapatjáték fontos. Nem csak téged lőhetnek!
Megtudnak még mosolyogtatni ezek a barmok 😄
durván saccolva jah..... nagyon nagyon durván saccolva talán 😊
Elephant-ot úgy lõtte ki mint a szart!!! de majd pont egy KT lesz az ellenfele <#nevetes1>#nevetes1>
Meg az anyjuk picsáját. Ez egy full prémtank volt anno, a pre-order csomagban lehetett venni, átszámolva kb 30k HUF-ért 1 év prémmel. Hozta is a lóvét.
A csapatjáték fontos. Nem csak téged lőhetnek!
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
- SerB-nek az a véleménye, hogy az EU-s/US-es játékosok egy része feleslegesen durván reagált arra a bizonyos "Sztálin" feliratos ügyre.
Egy része, szerintem kb 70-80%
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
1 gyõzelemért kapsz 3 nap prémiumot.
Csak egyszer lehet kapni.
Csata: Mountain Pass 2013. augusztus 9. 8:31:02
Jármû: T-34-2
Szerzett tapasztalat: 1 740 (x2)
Szerzett kredit: 17 448
Küldetés teljesítve! Jutalom:
Prémium idõtartam hozzáadva: 3
Mire kaptam három nap prémiumot???
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Ez mondjuk történelmileg hû, mert anno se nagyon akartak 😊
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
- A lövések átütésének kiszámításakor a röppálya ívét és szögét mindig figyelembe veszi a program.
- A beérkezõ lövések maximális beesési szöge ballisztikailag nem mindig esik egybe a forrás-ágyú maximális kitéríthetõségi szögével, ugyanis elõfordulhat, hogy a tüzelõ jármû nem sík terepen helyezkedik el.
- Gyanítható, hogy a WoT olykor memóriakezelési gondokat produkálhat, még az erõsebb (4 processzormag, 8 gigabájt ram) számítógépeken is. (Ennek oka valószínûleg a 32-bites operációs rendszerekben keresendõ.)
- SerB-nek az a véleménye, hogy a kibersportos események helyett sokkal inkább a történelmi jellegû csatákra kellene erõforrásokat átcsoportosítani, viszont ezzel a próbálkozással elég sok felmerülõ probléma akadhat. Az csupán a kisebbik része a dolognak, hogy bizonyos tankok egyszerûen "nem elég népszerûek hozzá", a gondot sokkal inkább az okozná/okozza, miszerint nem sok játékos mérkõzik meg szívesen mondjuk egy Tigrissel, miközben õ egy T-34-esben csücsül...
- A fejlesztõk végül amellett döntöttek, hogy bizonyos - már sikeres, komoly teljesítményt felmutatni képes - klánok tagjai a jövõben in-game mûködõ bónusz legénységi képességeket, illetõleg valamilyen képzettségbónuszokat kaphatnak.
- A Leopárd egy felfüggesztésének javítóideje (6,2 másodperc) azért több mint a PT A-é (4,3 másodperc), mivel "drágább alkotóelemekbõl épült". ("Na hiszen!")
- A Batchat 25t össztömegének ellenére nem lesz tier 10-es könnyû harckocsi.
- Az SK-105 Kürrasier bár egy viszonylag modern jármû (szinte túl modern a WoT) számára, akár még bele is férhet a játékba... azonban, a megjelenése mostanság biztosan nem várható. (Amúgy is mivel osztrák jármû, leghamarabb az össze-EU-s ágakat tartalmazó frissítésben debütálhatna.)
- SerB-nek az a véleménye, hogy az EU-s/US-es játékosok egy része feleslegesen durván reagált arra a bizonyos "Sztálin" feliratos ügyre.
- Serb szerint a Lorraine toronyfrontján az a bizonyos hasadék nem kihasználható, méghozzá "valószínûleg" a lövegpajzs miatt.
- Nem lesznek "kézzel-írt" feliratok a tankokon, ugyanis túl nehézkes lenne elolvasni õket.
- Az "elfoglalt tankok" koncepciója nem lett elvetve, viszont a megvalósítás nagyon nem mostanában esedékes.
- A Sztálinos dolog kapcsán átnyergelve a Wittman-medálra - SerB szerint: "Nagy különbség van a két dolog között. A Wittman azért lett törölve, mert bizonyos hivatalos német szervek kérték ezt. Mi {itt a játék készítõire utal - a ford.} pedig mivel annyira nem is rajongunk az illetõért, nem forszíroztuk, hogy tengelyt akasszunk miatta a német hatóságokkal."
- SerB szerint az 5-ös és 6-os tieres önjáró lövegekkel a statisztikák szerint semmi gond nincs, bár nem volt túl sok idejük még egyelõre ezt pontosan meghatározni. Amennyiben mégis változna a rendszer, az leghamarabb a 8.9-es frissítésben fog bekövetkezni.
- Az AMX-30 Au F1 több mint valószínû, hogy nem fog bekerülni a játékba.
- SerB elmondta, hogy a WoT támogatja a négymagos processzorokat, ugyanis azoknál bizonyos számításokat automatikusan átpozícionál a másodlagos magokra. {Meg a nagy lópikulát pozicionál az át bármit is!... Tapasztalat. - a ford.}
- Van rá esély, hogy a Lorraine ágyúsüllyesztése módosulni fog a történelmileg hiteles -8°-os értékre.
- A Boelter kitüntetést azért vették ki a játékból, mert a hozzá szükséges 7 elpusztított tank majdnem pont annyi, mint a Top Gun-hoz szükséges 6, a kettõ között pedig nincs olyan érdemi különbség, ami extra jutalmazást ért volna.
- Storm állítja, hogy a korábbi verziókhoz képest a 0.8.7-es frissítésben a játék célzással kapcsolatos része semmit sem változott - tehát a többek által feltételezett bug, miszerint bizonyos "szellemlövések" mindennemû ellenállás nélkül hatolnak át az ellenséges jármûveken, és tûnnek el a semmiben, marhaság...
- "Hogy túl sok ISU-152 van a játékban?" - Storm szerint ez nem olyan dolog, ami miatt pont õt kellene zaklatni.
- A Havok {valószínûleg mint grafikus engine - a ford.} nem változtatna sokat a tankok mostani mozgásán, kizárólag a vizuális megjelenést módosítaná.
- További 8.8-as infók várhatóak.
- SerB szerint a valós kliens-fizika teljesítmény kapcsán igazi lórúgásként fogja érinteni a számítógépeket, bár a többmagos rendszereket annyira nem befolyásolja a dolog, mivel a kiegészítés az egyébként nem használt magokon fog futni.
- Az elfoglalt tankok biztos, hogy nem hagyományos fejlesztési-fa elemként fognak érkezni. (Tehát vagy promós jármûvek lesznek, vagy prémiumok.)
- Az egyetlen harci jármû, aminek az "elkészítésében" SerB személyesen is részt vett, a T25AT.
- Immáron eldõlt, hogy milyen alapszínben fognak pompázni a japán tankok: "Ha eljön az ideje, majd meglátjátok..."
- Hogy milyen lesz az új szovjet közepes harckocsi-fa a 8.8-ban? "Ez egy roppant bonyolult kérdés. Az érkezõ jármûvek nem tesznek ki ugyan egy teljes értékû ágat, viszont többek, mint egyszerû... ááá, majd nemsokára úgyis meglátjátok."
- "Terheléses-módban" (tehát "fõmûsoridõben, nagy szerver-leterheltség mellett) a regionális szerverek közti váltás nem biztos, hogy bármilyen formában is mûködni fog - szóval meglehet, hogy néhány online ismerõst nem is fog látni a játékos, ha azok másik szerveren tartózkodnak.
- (Na most, ha jól értettem ezt - a cikk eredeti szerzõje) A sérülések kiszámításánál, maga a nyers sebzés az ûrméret növekedésével négyzetes-arányosságban, a modulsérülés esélye viszont csak szimpla arányban nõ.
- Az üreges páncélzat témájával kapcsolatban: "Csak azokon a tankokon van ilyen felület, amelyek a valóságban is rendelkeztek vele. Ez viszont a jövõben változhat."
- Az E-10 álcázhatósági faktoráról: "Majd a tesztekbõl pontosan ki fog derülni..." (Mi? Hogy nem pont maguk a készítõk mondták korábban, miszerint az E-10 nem fog bekerülni a játékba? - a cikk eredeti szerzõje)
- A Panzer II J átütése nem lesz erõsítve.
- Nincs semmi gond a Sacred Valley pálya oldalankénti nyerési arányaival.
- Az account-helyreállító (acc-lopás esetén fog segíteni) nemsokára üzembe áll.
- A történelmi csaták alapján 1943-ban a Tigris még fantasztikusan szerepelt, 45-ben viszont már annál kevésbbé.
- A hivatalos feljegyzések alapján az 1945-ös csatákban a Királytigris durván saccolva, nagyjából pont "igazságos" ellenfele lehetett az ISU-152-nek.
- A prémium tankokhoz nem lesznek fejleszthetõ modulok.
- A történelmi ütközetek alap bázis-közege a második világháború volna, azonban alternatív helyek és idõpontok (Khalkin Gol, Spanyol polgárháború, Korea) ugyanúgy szóbajöhetnek.
- megerõsített: Második Szovjet közepes ág a T-34-el kezdõdik és a T-54-át az Object 140-ig vezet az út. Object 430 és más tier9 es tankok késõbbiekben
- a célpont távolsága és az átütés mértéke minden lõszerhez egyénileg van beállítva
- a vk3601h Konisch ágyújának minden lõszere történelem hû
- az egyetlen lõszer, ami különbözõ lepattanási szögeket kapott a HEAT löszer
- SerB szerint a T-50 felderítõ besorolást kapott, mert sokkal jobb, mint a Covenanter vagy mint aT-80 vagy a T-50 nem fog kedvezõbb besorolást kapni
-SerB álláspontja szerint a kigyulladás a dízel illetve benzines tankoknál is ugyan az csak úgy, mint a valós életben
- A WoT motorja a BigWorld támogat aktív tárgyakat a térképen (pl. mozgó vonatok), de ezeket csak korlátozott számban, például a vonatok véletlenszerûen feltûnnek, és ez nem az, amit a fejlesztõk szeretnének
- a Wg volt Fehéroroszország legnagyobb IT exportõre 2012-ben
- a játékosok nem bosszúsak a T-50-2 eltávolításától? „Milyen szörnyû…”
- Német A7V nem kerül be egyelõre
-SerB szerint technikailag kivitelezhetetlen teljesen kiszedni az arcade célzókör „beragadását” valahova: „használd a sniper módot”
- a kilõtt tank per csata statisztikát a WG tárolja, de nem osztja meg
- a mechanizmus, ami lehetõvé tenné, hogy a játékos kiválassza, milyen pályákon szeretne játszani el lett vetve
-Object 103 belátható idõn belül nem tervezett
- SerB azt mondja a WG nem osztja meg a tankok gyenge pontjait, de a Su-100M1 a lövegpajzs környékén átüthetõ (nem az ágyú maga)
- pillanatnyilag a legénység az Eu ágban csak a saját nemzete tankját tudja irányítani (pl. az Olaszok csak Olasz tankot), de ez még nem végleges, még átbeszélés alatt. Ennek az ágnak a sajátosságai csakis erre az ágra vonatkoznak, tehát továbbra sem vezethet egy Szovjet harckocsi legénység Német harckocsit.
- játékbeli küldetés statisztika 8.8-ba bevezetésre kerül
- su-26 nem lesz teljesen eltávolítva a játékból
- M6A2E1 egy promóciós tank, nem kap semmilyen kredit bónuszt, mint a prémium tankok
- nagyon sok új tank van, ami bevezetésre vár
- az m103 203mm es frontpáncélja a kapcsolat a páncéllemezek között, a többi helyen véknyabb
- a valós életben a legénység túltölthette a tankot lõszerrel, próbálkoznak vele, mint képesség
- az ellõtt töltényhüvely kidobás a Havok bevezetése után elképzelhetõ
- van még egy Szovjet TD ami bevezetésre vár, de nem jön hamarosan
- SerB szerint a SU-110 122mm es ágyúja történelmileg hûebb, mint a Király Tigris 105 mm-es, nem lesz eltávolítva
- Waffentrager E-100 ugyan azt a tempót tudja majd, mint az E-100 mivel a váltó ugyan az
- dinamikus tank statisztika bevezetésre kerül, de majd csak a német TD ág után
- A Szovjet ágban lesz változás de Storm egyelõre nem árul el semmit
- Superpershing a 8.8-ban meg lesz változtatva
- a 8.8-ban német egyensúlyozás fog történni
- Tigris I változtatva lesz a 8.8-ban
- Mind a két Tigris sebesség nüvelést fog kapni
- Storm szerint az Object 140 másabb lesz a T-62A-nál
- A Japán közepes Chi-Nu Kai tank elérhetõ lesz a supertesztereknek 8.8-ban
- tier 9 es hátsó tornyos Object 430 még fejlesztés alatt
- T-34-3 kapni fog egy 122mm es ágyút
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
a, minden special az userek számára lófütty lesz, és ugatni fognak
b, esetleg nem is ok nélkül, mert a WG azt mondja, hogy ez után karácsonyig semmi erõset nem fog csinálni 😄
De ez csak poénnak gondoltam 😊
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
Egyébként orosz tankok: oldalról torony alatt középtájon -gyullad
német tankok oldalról a hátsó harmad közepe- gyullad
amcsi tankok lehetõleg kicsit felülrõl a motorra célozva- gyullad
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Lehet jobban járnék, ha visszafeküdnék aludni, eddig ma még csak össze-vissza hülyeségeket írtam.
Kicsit össze kéne szedni magamat 😄
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
Azért még reménykedek, hátha délután kiírnak még valamit holnapra. USA szerveren ez a 3 napos prém csak egy kis bónusz, és mellette van rendes akció is, elég jó leárazásokkal.
De akkor meg a naptárat rontották el... Egyábként USA-ban is pénteken kezdõdõ event van, ott már ki is írták a részleteket is.
Felõlem kezdõdhet szombaton, de akkor legalább jó legyen 😊
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
Kiváncsi leszek rá ha jól hozza a kreditet lecserélem a pörsit...
Origin:FLASHP0INTER WOT:flashpointer WT GF:flashpointer
Everybody wants to win the lottery. Everybody wants to fuck Scarlett Johansson!
There is but one rule: Hunt or be hunted.