418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • mittomén1
    #363064
    a tudásomat akarnám bizonygatni akkor inkább ilyet mutatnék. egyébként ti 1v1-ben nyomjátok? én 15v15 csapatban.hol kell átállítani?de ne a szád járjon replayt adj ahol egyedül lenyomsz 15 tankot.



  • ROMOTO
    #363063
    Nézegettem a vBAbbict-on, farmra nem ideális, vlmi 1 k körüli az átlagsebzés 16k körüli ezüsthozammal, nagyon érzékeny modul legénység rögvest repül ha meglövik, egyébként is, ha észreveszik megdöglik, a leghátsó sorban kemperkedni jó, sajnos a game egyáltalán nemdíjazza ezt a fajta harcmodort, szal e-miatt nem is xp bánya, jó hogy nem igényli a goldlőszert, jó gunderp, de nagyon lassan forog a tornya és nemigazán acélos az alfa (kb 168 átlagban) Erre mondják hogy fun tank sajnos olyanból már van ami tényleg nem rossz (e25) azt sem veszem elő túl gyakran...szal kihagyós
  • lexlutor
    #363062
    400-500 meccsnel mar kar erolkodnod a magyarazkodassal. az mar a tudasodat mutratja. ennyi.
  • yossarianHUN
    #363061
    És nálad ez olyan gyakori, hogy a tankjaid 90%-a ~48% WR körül áll. Érdekes, nálam miért nem? Meg úgy senkinél.
  • mittomén1
    #363060
    na akkor eggyel lejjebb van egy másik szép képem.su100y full tier8ban 15-1es vereség.na meséld el hogy azt hogy kéne lehoznom.mert ez sem ritka ám.szerintem ez csapat játék.ráadásul +2tierben iszonyat unfair is.nem call of duty hogy egyenként kiszedek mindenkit ha elég ügyes vagyok.ott épp nincs xvm de amikor az egész csapatnak összesen kevesebb a hatékonysági mutatója mint nekem... ha adsz egy replayt ide amiben egyedül lenyomod az ellenfél 15 játékosát én komolyan mondom átadok neked 1millió forintot.de hogy lássam hogy tényleg te hozod le a csatát noob csapattársakkal a csata hossza legfeljebb 5perc lehet a tank hp-nak több mint ötszöröse legyen lesebezve.td-vel 7-8x.győzelem meg alap.sok sikert. nem ritka hogy 2-3perc alatt 10+ halott csapattárs van.
  • mittomén1
    #363059
    na ennek örülök.tudom hogy nem én vagyok a legjobb.ilyen mm mellet nem is várom el.de azért ne ott kössünk ki hogy egy vér vörös tomato gyerek vagyok.
  • mittomén1
    #363058
    :) úton van még 2 másik az 5 mellé már tier9-nél járok, kösz szépen.én így is jól szórakozom főleg szakaszban.na meg mértéket tartok amikor érzem hogy kezd felhúzni akkor kilépek.
  • FosTalicskaa
    #363057
    "biztosan te is ilyen nagy arcú unikum gyerek vagy aki szerint ami nem lila az semmit nem ér"

    Jajj, ne én ebből már kinőttem. XD
  • mittomén1
    #363056
    kritikán aluli? amikor 3 perc alatt vesztünk 15-2re akkor picit nehéz értelmeset alkotni pláne lassabb járművel.és ez nem ritka ez minden 3. csata kb.de gyakran a győztes csatát is lekésem mert akkor meg a csapatom alázza le őket 3perc alatt.megnézném te hogyan sebzel 1perc alatt 5ezret.mellesleg amiről nem tudok képet csinálni az az hogy minden tank a hozzá nem illő pályákat kapja szinte mindig.városi harcos tank prokhorovkán és társain,sniper csak városban közelharcra kerül stb.ja és minden tankon kiválóság jel található legalább 1. mellesleg én stabil zöld játékos vagyok xvm szerint.1400wn8.szerintem a kritikán aluli az kicsit alább kezdődik.biztosan te is ilyen nagy arcú unikum gyerek vagy aki szerint ami nem lila az semmit nem ér.
  • Toweliee
    #363055
    Oksi, én ellenként nem szeretem, mert kicsi, ha jól használják akkor pár pixel látszik csak ki belőle.
  • Master91
    #363054
    nem érvelni akartam, csak tényleg imádok rá lőni HE-val :D kár hogy olyan ritka
  • Toweliee
    #363053
    Jó :)))
  • FosTalicskaa
    #363052
    Dehogynem. Ott a rengeteg tereptárgy. Mind vasból és majdnem mind kilőhetetlen.
  • Toweliee
    #363051
    Igen de ez azért nem érv, mert nincs kilőhetetlen vas a játékban.
  • ROMOTO
    #363050
    jah, tudom, 1 mm páncél...de inkább ez mint a kanonejagdpancser, ha már foscsizunk
  • Master91
    #363049
    imádok HE-val lőni rá!
  • Toweliee
    #363048
    Játékélmény szempontjából néztem elsősorban. Gold nem kell hozzá, a kreditet átlagosan adja, a legénységet fejből nem tudom, mindjárt belépek s megnézem.

    Sunset, azt nem néztem. Kapható volt az EU-n is.
  • ROMOTO
    #363047
    Kreditet jól farmol?
    Goldigényes?
    Legénységkompatibilis a felette lévőkkel?
    30 napos prémmel kitörölhetem...amennyit játszom kb kidobott pénz, a járgány meg a gold 100 as legényekkel nem lenne rossz, meg lenne mivel legénységet fejlesztgetni...
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.10.12. 19:46:57
  • Sunsetjoy
    #363046
    Ja, csak ez NA szerver.
  • Toweliee
    #363045
    Nekem ez megvan, csak ajánlani tudom.
  • ROMOTO
    #363044
    7 papírjaguár prém 8 as áráért, +némi gold és előfizu
    https://na.wargaming.net/shop/wot/specials/?item=1374
  • opati
    #363043
    Nem. Ez nem jó így. Ám ha figyelmes lettél volna, akkor láthattad volna, hogy én nem az XP-ről, hanem a kreditről írtam. Kredithozamnál a győzelem csak elenyésző tényező az összes kredit szempontjából. XP esetében egészen más a helyzet, ahogy az neked is fáj, meg mindenkinek, aki kitesz magáért, de egy vereség esetén csak hangyányi XP-t kap végül...
  • ROMOTO
    #363042
    Nem is rossz, nekem tetszik, ne higgy nekik, 5 tier 10 es járgányt is kihúztál, nem semmi
  • FosTalicskaa
    #363041
    Ha az utolsó oszlop az átlagsebzés, akkor nem csak a win ratio-d a kritikán aluli. XD
  • yossarianHUN
    #363040
    Hát ekkora számoknál ez már téged minősít
  • mittomén1
    #363039
    multkor valaki mondta hogy nem szivathat a matchmaker egyedül csak engem.hát biztos hogy másokkal is jól kitol de csináltam egy képet szerény paint-es tudásommal egy képbe összevágtam néhány nagy tier-es tankomat amik pályázhatnának bármilyen mission fail díjra.az mm pedig fair play díjat kaphatna.én mindig jót nevetek rajta.gyangébbek kedvéért a számok sorban: csaták száma győzelmi arány átlag tapasztalat átlag sebzés. 1000 csatás ferdin kemény 43% jagdtiger szintén de a jpze100 40%-al aláz mindent 383 csata alatt.botrányos.modnja valaki hogy engem szeret az mm.gyakran van hogy mire odaérek valahova már egyedül nézek szembe 5-6 tankkal.ilyenkor általában bárhonnan lepattan a lövés mire betöltődne a következő a tank finoman szólva sincs tüzelésre alkalmas állapotban.

  • mittomén1
    #363038
    "de a győztes csapat utolsó öt helyezettje ne kapja meg a győzelmi bónuszt"

    és mi a helyzet az ilyenekkel?

  • András77
    #363037
    Ezek speciális esetek és paraméterek alapján nem lehet egyértelműen eldönteni. Nekem is volt olyan csatám, hogy kicsit késve léptem be és már jött az ellenfél rush med hordája jobb oldalon articon, szemben velük mindössze két csapattárs. Az egyetlen logikus döntés, hogy a bázison maradni és takarásból megvédeni. Ami egyébként olyan jól sikerült, hogy az ellenfél megfenyegetett riportolással (meg is tették szerintem).

    Maximum egy mesterséges intelligencia tudná ezt eldönteni pontosan, hogy akkor most ez mi volt.

    Fölösleges agyon bonyolítani, az xp-t kell nézni, úgy van esélye egy spotternek is vagy dmg+spot és a top 3-5 játékos kapna valami kis pluszt a vesztes csapatból. Ha nagyon nem akarnak fakezűeket jutalmazni, akkor meg húzzanak egy szintent, mondjuk tier x 100 < dmg vagy spot. Ha valaki alatta van, nem kap semmit. Artyknak lenne egyedül nehéz átvinni a lécet egy rush csatában, de az artyk kit érdekelnek.
  • FosTalicskaa
    #363036
    Valaki hátul campel nem csinál semmit, majd meccs végén amikor egyedül marad, auto loaderrel vagy medes meggymagköpködővel lekaszál egy csomó gyanutlan tamadot, majd dongeti a mellet, hogy ekkora nyomorek team, bezzeg o csinalt 4000 dmg-et, mig a csapat kb semmit. Az ilyet minek kellene dijazni? Ha valaki rossz helyen, rossz idoben tolja ki a dmg output-ot, az nyugodtan megerdemli a semmi xp-t.

    A T95 meg amugy is olyan szélvész, az jelenlegi light és medium idokben tobbnyire akkor kerul csataba ha jön a horda a bazisra hogy kivegezze. Nemhogy orulnel, hogy milyen jo csapatba került egy játékostársad, hogy egy akkora használhatatlan tankal is szep mennyisegu xp-t tudott gyujteni.

    Jah és régebben amikor még játszottam akkor a top 3 még rendes xp-t kapott a vesztes csapatban is...
  • ilsalon
    #363035
    Pont most mentem egy kört. 4300 körül sebeztem, kaptam érte háromszázkilencven körüli xp-t, vesztettünk. Az ellenfél legrosszabja egy T95 nullát sebzett, nullát asszisztált, négyhetvenvalamennyi xp-t kapott. Akkor ennek így jónak kellene lenni?

  • ROMOTO
    #363034
    Az ilyenekkel az gond hogy mihelyst kitalálódik mennyi kapja a bónuszt, rögtön beindul a sírás hogy miért pont az első 1-5 kap és a hatodik miért nem, és mondjuk az első mért nem kap többet mint az ötödik....az lenne a megoldás hogy teljesítmény alapú differenciálás legyen a meghatározó a győzelmi szorzóval szemben. Ez persze jobban differenciálná a játékosbázis fejlődését, ami nem egészséges a fejlesztői oldalról, mert ha nem kellőén homogén az állomány nehezebb működtetni a szisztémát (játékmechanika, mm, stb.)
  • besti
    #363033
    Az csak valami csatába lépési kredit, amit a győzelem befolyásol, de azt hiszem, az csak ilyen párszázas nagyságrendű. Az biztos, hogy nem úgy szorozza fel a kreditet, mint az XP-t .

    Ami kellene, hogy a vesztes csapat legjobb öt játékosa megkapja 1.5x-es (vagy legyen csak 1.25x) szórzót, de a győztes csapat utolsó öt helyezettje ne kapja meg a győzelmi bónuszt. Így a 400-500 wn8-as top X-es tankok aránya is csökkenhetne. A WG érve visszafelé is alkalmazható, a győztes csapat utolsó 5 helyezettje valószínű semmit nem tett a győzelemhez hozzá.

    Utoljára szerkesztette: besti, 2015.10.12. 15:34:28
  • ROMOTO
    #363032
    Ha minden fullkretén kitudja húzni az E100 at akkor nemtom mi a gond azixpével?
    Középszar játékkal lazán kihúzható bármilyen ág, én csak tudom
    Ha könnyebb lenne a fejlődés még több retardált tobzódna a top tierben, ez hiányzik?
  • lacibacsi
    #363031
    "De ugyanez a téma a vesztes csatáért kapott xp-vel és credittel is. Brutál lehúzza a dolgukat elvégző játékosok juttatását is. Ezen is lehetne mit csiszolni. Nonszensz, hogy a csatában semmit sem sebző játékos nyertesként több xp-t-creditet kap, mint az a vesztes játékos, aki lesebzi a hp-ját, vagy még többet teljesít. Tudom van már hősies védekezés, de még akkor is gyerekcipőben jár a dolog. Kevésbe húzná le az ember kedvét egy szopó széria, ha vesztes meccsben is javadalmazva lenne a teljesítménye."

    A győzelemért is jár kredit (kiinduló kreditx1,85), amit nyilván nem kapsz meg a vesztes csatában. Azonban az egyéb teljesítményedre (frag, spot, sebzés, foglalás) ugyanazt a kreditet kapod, mintha győztél volna.
    Utoljára szerkesztette: lacibacsi, 2015.10.12. 15:17:22
  • lacibacsi
    #363030
    Fajlagosan legolcsóbbak a nagy csomagok. Ha minden nemzetre megveszed, akkor 2200 csatát mehetsz dupla XP-vel. Csekély 84000 forintért cserébe... Ez ugye négy évnyi prémium előfizetés. A hülyének is megéri! Azaz: csak nekik éri meg.
  • ROMOTO
    #363029
    Egyébként meg ha valakit érdekel itt megnézheti mennyit változtak külalakra a gépek.
  • ROMOTO
    #363028
    Orosz humor, egyébként banális kérdésekre banális válasz jár, szerinted mégis hány idióta kérdést kellett eddig megválaszolni az évek folyamán mindenféle baromarcnak...?
  • Frankie69
    #363027
    K: "Mi történt a T34 toronnyal, nagyobb?" V: "Jah, háromszor nagyobb."
    K: "Kompenzálni fogjátok a T34 nerf változásokat? " V: "Igen, levágjuk a csövet."

    Egy magára valamit is adó cégnél egy ilyen nyilatkozat után...................hagy ne folytassam. Még véletlenül se vegyék ám komolyan a játékos bázist, elvégre javarészt belőlünk élnek.
  • ilsalon
    #363026
    Szerintem lassan eljön az ideje a játékosok kéréseinek. AW, Stb. nyúlogatja lefelé a népet és pont azokat, akik költenek a játékra. Nagyon remélem, hogy legalább egyvalaki nem iszik a döntéshozók közül.
  • András77
    #363025
    Még régebben olvastam erről, hogy miért is nem lehet jobban jutalmazni a vesztes csapat kiemelkedő játékosait. A szokásos WG agymenés az volt, hogy lehetséges, nem csinált semmit a legjobb játékos sem (legtöbbet sebző vagy legtöbb xp) a vesztes csapatban, annyira sz.rok voltak. Jó, b.sszátok meg a serb fejét, valóban vannak olyan csaták, hogy a vesztes csapat egésze nagyon rosszul játszott, de ez azért elég ritka, hogy nincs néhány olyan játékos sem, akik odarakták azért magukat.

    Technikailag sem lenne bonyolult, húzzanak valami határt pl tier szintenként 100 sebzés vagy assist, ha azt nem éri el, akkor nem jár semmi bónusz. Ha eléri és mondjuk a top 3 xp-ben benne van, akkor meg kaphatna 1,25x xp szorzót meg kredit szorzót is. Nem kap annyit, mint a győztes, de többet kap, mint a vesztes csapat többi tagja.

    Értem én is, hogy vannak a medálok, de azokat tényleg nehéz megszerezni és attól még, hogy nem kaptam medált, lehet, hogy odaraktam magam a csatában.

    Ez nem borítaná fel a játék közgazdaságát és legalább egy kis pszichés támogatás adna annak, aki odarakta magát a csatában (és mondjuk kétszer akkora a feje a sok idiótától, akik miatt kikaptak).

    Szerintem sokat jelentene egy ilyen megkülönböztetés, de hát a WG ilyennel nem foglalkozik.

    Kapcsolódó, hogy a WG ismét "meghallgatta" a játékosok sirámját, hogy legyen olyan prémium lehetőség, ami adott számú csatára vonatkozik:
    x2 csomagok

    A dupla xp jól hangzik elsőre, igaz, hogy ez kreditet nem ad, mert a kreditre nagyon érzékeny a WG, mostanában (legalábbis mióta van aranylőszer kreditért) úgy képzelik, hogy a kredithozam kontrollálása a legrövidebb út a bevételeik maximalizálásához. Ebben van is valami egyébként, de ez a csomag dupla xp-t ad, ami hasznos lehet, ha valaki húz egy ágat.

    A probléma ismét a szokásos WG féle kőbaltás megközelítés. Eleve qrva drága 5EUR 20 csatáért ???? A másik kérdésem, hogy ha összezár az MM 14 "elő"emberrel, akik rohannak előre, mint állat és szerzek mondjuk 200 xp-t, akkor azt nagyon nem szeretném leduplázni, akkor már legalább már a csata után lehetne kiválasztani egyesével, hogy éppen akarom-e duplázni, ha ilyen qrva drága ez a lehetőség. Az is egy megkötés, hogy egy nemzet egy csomag, de ezt még el lehet fogadni, bár tényleg belehaltak volna, ha egy token van és bármelyik tankra jó?
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.10.12. 13:52:45