418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • patchaou
    #363104
    Ha a nicknév egyezik a jelszóval és az email címmel. akkor pont elég :)
  • Master91
    #363103
    egy nicknév édes kevés a feltöréshez

    Mester91, gyertek gyertek!
  • mittomén1
    #363102
    mert volt már akinek megtetszett az accom garázsában lakó több mint 40 jól felszerelt tank, és nem szeretném ha más is megpróbálná lenyúlni. szerencsére annak az egynek sem sikerült
  • mittomén1
    #363101
    az meglehet.de mikor valaki azt állítja hogy az 1 wn8-as bot jobb nálam és fogyatékosnak nevez akkor tudom hogy nem én vagyok a hülye hanem ő.

    darkhorse nekem nem kell kenyér egészségesen táplálkozom nehogy én is ennyire megrozzanjak szellemileg mint te.
    na jóccakát népek többet ide sem jövök.ez kész...

    becsinálok ilyet beír hogy az 1wn8as bot jobbb nálam.ez kész.a wn8 alapján csak 1400szorosan vagyok jobb.
  • Sunsetjoy
    #363100
    Ja, hogy 1 wn6 szintet érjen el, az nem semmi. :)
  • Angelus1991ster
    #363099
    Haha rivaseloy rokonai:D

    Miért van kitakarva a felhasználó neved?
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.10.12. 22:53:31
  • yossarianHUN
    #363098
    Attól függ. Ha ő is hülyeségeket állít, akkor ő is ki lesz nevetve.
  • DarkHorSe
    #363097
    Kar beled a kenyer, szep almokat.
  • Lokker
    #363096
    Valamit rosszul csinálsz, ha Én tudok heavy tankokkal 55-60% körül teljesíteni 300-400+ csatával, akkor neked is kéne hozni minimum egy 50%-ot.
  • DarkHorSe
    #363095
    A bot is jobb nalad, igazan megtanulhatnal jatszani ha ennyire erdekel a statod. Miert nem megy? Ugy kell hogy kivalasztasz egy tankot, ramesz az egerrel, aztan a bal gombal belelovod a lovedeked es akkor felrobban, ezt a folymatot kell ismetelgetned ameddig el nem fogy neki az elete. Ha elfogyott akkor uj ellenfelet kell keresni, ennyi az egesz, mellesleg a bozotba megalssz az mar fel gyozolem, de ha a bozot moge egy kicsivel akkor mar kurva nagy kiraly leszel.
  • mittomén1
    #363094
    köszi most már boldogan mehetek aludni nemsoká.bagoly mondja verébnek. barátocskám mond csak ha 1400wn8al én rám ilyent mondasz akkor az 1-300 wn8 köztiek azok mik? a géniusz brigád gondolom. na jó hát én tényleg lépek le fele innen.bocsánat hogy megzavartam az álló vizet. ahogy vakok közt a látó úgy itt is a józan ész a fura,a nem normális és a kivetni való.nem is láttam pedig kitéve a sárga ház táblát.na de várjál megmondom anyámnak hogy anno kár volt iskolázni mert a diplomáimmal is csak szellemi fogyatékos lehetek itt ahol mindenkinek olyan sok az IQ pontja.hadd röhögjön ő is.
    egyébként érdekelne hogy az képen az 1000 csatás 1 wn8as-nak akkor mije volt mert 4%-ot vert rám.őt gondolom istenként tisztelitek itt majd meghívom sztár vendégnek.
  • joe662
    #363093
    Az tuti valami bot program,ráadásul a szarabbik fajtából.
  • besti
    #363092
    GG, mármint az ellenfél scoutjának. Elég lett volna a T-55A-hoz, vagy Obj 260-hoz -- egyszerre :)


    A saját csapatunk bőszen asszisztált ehhez:
  • mittomén1
    #363091
    de nagy csend lett.valaki csapja már bele a pofámba hogy a 934 csatás bot t-50 1 azaz 1 darab kemény wn8al és 47% win rateval jobb mint én.hiszen nekem van 1000+ csatás tankom is ennél rosszabb százalékkal 43%-al.és ez a legalja.csak ennyit számít az mm.az ő csapata 14 játékossal is többet ér el mint az enyém.
  • DarkHorSe
    #363090
    Szerencse lehet 1 korben, de hosszu tavon mindig bebizonyitja ez a jatek hogy valaki szellemi fogyatekos-e vagy sem. Nalad is megtette. Sajnalom.
  • Userx2
    #363089
  • mittomén1
    #363088
    lehet.de szerintem inkább iszonyat balszerencsés vagyok.te tudsz más magyarázatot? megkerestem egy két botot akik borzalmasan játszanak.nézd meg kemény 1wn8-al jobb a win rate-ja. akkor jobb játékos nálam gondolom.

  • joe662
    #363087
    Most komolyan,ennyire befeszülni virtuális számokon
    Szórakoztat a játék?
    Ha igen,játssz.
    Nem,akkor töröld le a csába,vagy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    artyzz,az szórakoztató,igaz nem mindig,viszont a 43%ból tudsz csinálni 41% is

  • mittomén1
    #363086
    igen láttam hogy kedves voltál,kedveltelek is. de én meg azon sértődtem meg hogy te azt írod hogy szórakozol rajtam.nem udvari bolond vagyok én. egyébként igen az unikum tomatokat hívják annak ami a kettő közt van.közülünk unikum tomatok közül kerül ki az átlag alatti,átlagos és átlag feletti játékos.ami kiadja a játékos állomány majdnem teljes egészét.
  • ROMOTO
    #363085
    Most megbántottál, pedig én tök pozítívan kezeltelek, ezért is ha már kérdezted, megpróbálok segíteni: szerinted ha magadon kívül csak tomatoknál látható a 43% win rate, akkor a válasz csak az lehet, hogy unicum vagy a tomatok között
  • yossarianHUN
    #363084
    Igen, külön aktád van a WG-nél, kinéztek maguknak, és 3 szakértőt alkalmaztak, akik kizárólag arra vannak specializálva, hogy egymást váltva figyeljék mikor mész fel játszani, és a speciális tekerőikkel azonnal elkezdjék valós időben melléd dobálni a kreténeket, meg lerontani az RNG-det. Gondolom ezt akartad hallani, now move along.
  • mittomén1
    #363083
    fiam ez itt nem tv hogy szórakozz. 43% win rate ügyben meg láttatok ti hasonlót jó(nem unikum hanem mezei above avarage/good) játékoson? én magamon kívül kizárólag tomato játékoson látok.max néha egy narancson.akkor kit nem szivat az mm?
  • ROMOTO
    #363082
    Engem hiába, mikor 3 arty van elmegyek az első komolyabb fedezékig és várok....
  • mittomén1
    #363081
    nem mondtam hogy minden tankkal ilyen rossz.ez kb a fele a nagy tankjaimnak.van amivel jóval 50% felett vagyok.de azt nem vágtam be mivel nem arról volt szó.rng és az mm viszont ezeknél a tankoknál gyanúsan sokszor dob eleve halálra ítélt csapatba vagy túl jó csapatba.a 15-14 mint végeredmény szinte ismeretlen.azt is elismerem hogy van nálam jobb.
    viszont amit ti nem értetek az a következő: többféle rossz csata van.nem csak 3perces vereségeken van 0 vagy 1-2lövésnyi sebzés.a másik amikor 15-0 körüli győzelem van amivel oda se érek és már az oldal meg is semmisült.ilyenkor sebzést sem veszek fel. 1,8 a kiosztott /beszedett sebzési rátám össz.tehát ha sérülök ezret akkor 1800at sebzek.a bedobott képen látható su100y-al például 2,5 több sebzést osztok ki vele mint amennyit kapok.tier 10ben is átlag 1,5 a ráta.
  • Lokker
    #363080
    Nekem volt zsinórban 10 vereségem a DickerMax-os event alatt de mindig lila wn-el jöttem ki a csatából így nem zavart de csak egyszer fordult elő. Mondjuk én heavy buzi vagyok így kicsit nehezen érvényesülök a sok med között de nem lehetetlen, egyedül a centu7/1 az amit hajlandó vagyok vinni de egyre kevesebb esélyt látok a 10-esre a heti 10-15 csatával...
  • lexlutor
    #363079
    avagy a 3as artyplatoon tud meg szorakoztato lenni, amikor mindharman teged lonek.. :)
  • ROMOTO
    #363078
    No problem, engem szórakoztat...
  • yossarianHUN
    #363077
    Senki nem kezdte volna cseszegetni, ha nem kezdte volna el lobogtatni a negyvenvalahány százalékos WR-jeit, mint annak a bizonyítékát, hogy bizony az MM vele kivételezik, és direkt szivatja. De aki prostinak áll, az ne csodálkozzon, ha...
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.10.12. 21:48:27
  • ROMOTO
    #363076
    Szerintem meg az 1400 wn8 az bőven jó ebben a játékban, az unicumok neolvassák sokkal zavaróbbak a lilák a játékban, mert álltalában többedmagukkal jelennek meg és vagy elllopják az összes xp-t, stb, vagy rosszabbik eseben szanaszétlőnek, a szóló unicum néha egész elviselhető
  • lexlutor
    #363075
    az a kep boven eleg volt amit bevagtal. nem is kell tobb.
    azt, nem fogod fel, h 400 meccs 40% win es annyi atlagdmg mellet ami meg a sajat hp-d sem eri el, nem lehet szerencserol beszelni. ennyit tudsz. ez mar nem veletlen.
    a tobbi meg csak soder a szerencsetrol, meg a csapatrol, a rengeteg keprol, meg csodas su100y meccsrol, stb stb..
  • yossarianHUN
    #363074
    Nem, de nem is toltam soha napi 10 órát. A játék indulása óta van 19k csatám.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.10.12. 21:46:17
  • yossarianHUN
    #363073
    Akkor elmagyarázom még egyszer, lassan, hogy te is értsd. Ha egy, esetleg egymás után 10 (extrém eset) kört veszítesz el 15-1-re, úgy, hogy közben te ilyen-olyan császár módon játszottál, akkor az balszerencse, és rá lehet fogni a randomra. Ha viszont több száz csatád van több tankkal is, és minddel fos (45 körüli) WR-ed, akkor az azt jelenti, hogy valamit te is rosszul csinálsz, mert ekkora számoknál már nem kenheted rá a randomra, hogy "engem folyton szivat az RNG". Úgy látszik, te is hozzájárulsz azokhoz a vereségekhez.
  • mittomén1
    #363072
    azért gondolom valamikor csak be tanultad.vagy még életedben nem játszottál huzamosabb ideig csak heti pár órát és abból lett ennyi wn8?
  • mittomén1
    #363071
    ja egyszer évente.persze arra biztosan megadják a zöld xvm színt. 2,3 wn8at tutira.majd a kedvedért feltöltök még 200 képet.nem pazarlok rád annyi időt.részemről vége mert kezd elmenni a beszélgetés egy alpári sértegetős irányba.ami megmutatja az igazi jellemedet.te agyhalott.
    másik meg hogy yosarian mit nem sikerült megfognom?nem modntál semmit.ez csapat játék.szerinted egyedül kéne lehoznom.mutattál valamit hogy azt hogyan lehet?nem.erről ennyit.gondolom repülni is tudsz.csakmikor mutatni kéne akkor eltünnek a szárnyaid. de ha ronaldo a megye 3as mucsafalvában focizna a barcelona ellen még akkor is az ő hibája lenne hogy nem rúg 8 gólt és közben nem védi a saját kapuját is és bukja a meccset.
  • yossarianHUN
    #363070
    Újabb baromi magabiztos, csak épp tök alaptalan állítás. Az utolsó 1000 csatámra 2300 wn8-am van, pedig hetente ha öt-hat csatát játszom. Utoljára a WZ akciókor játszottam többet, de nem is mentem a közelébe se a WoT-nak azóta.
  • mittomén1
    #363069
    aki nem napi 10órát tolja az nem megy 2000wn8 fölé.egy hétvégi hobbi játékos meg heti 3-4órával tutira nem.ennyire nem szabad komolyan venni. akkor tényleg szinte mindenki bot mert 2000 fölé talán 1-2% jut.a másik véglet aki 300alatt van 10-20-30ezer csatával. és ez még akkor is csak egy játék.ebből nem lehet megélni.ahhoz meg hogy valaki minden pályát tankot betanuljon és kombinálni is tudja hibátlanul ahhoz tetemes időt kell befektetni.én közel 4év alatt nem jutottam a közelébe sem 2ezernek.az legutóbbi egy hónapos recentem 1500.az össz valamivel kevesebb
  • lexlutor
    #363068
    az h egy evben egyszer osszemakolosz egy kort, nem mutat semmit. az h 400 korokon keresztul van 40%os wined az igen.. te agyhalott.
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.10.12. 21:35:23
  • yossarianHUN
    #363067
    Látom, nem sikerült felfogni amit mondtunk. Bár ez valamiért nem lep meg.
  • mittomén1
    #363066
    oh ezt nem neked címeztem,hanem többeknek is de úgyis tudja akinek szól
  • Frankie69
    #363065
    "biztosan te is ilyen nagy arcú unikum gyerek vagy aki szerint ami nem lila az semmit nem ér"
    Linkin megmondta: "2000wn8 alatt mindenki bot." Csak idéztem, bocs. Én is bot vagyok.