418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #413283
    Vannak alacsonyabb tierekben is OP tankok. Én vinnék párhuzamosan több olyan ágat is, amiben eredményes lehetek. Hosszabb távon ez kifizetődőbb, és a kredit termelésben is hasznos lehet.

    Később meg majd támaszkodhatsz a legénységi fejlesztésekben a könyvekre. Karácsonykor is adtak sok könyvet, a jelenleg futó battle pass kapcsán is szovjet, meg angol képzési füzeteket, meg sok minden mást. Én befizettem az elit előre haladásra is, ott már 100.000 pontot adó útmutatókat adtak, meg 2db személyes kézikönyvet 850.000 ponttal. Valamint a napi küldetések során éppen ma fogok megkapni egy 250.000 pontos univerzális könyvet, amelyik bármelyik nemzetre jó.

    Ilyenek régen nem voltak, csak a sziszifuszi legénységi XP gyűjtéssel lehetett képezni a tagságot.
  • asolyom
    #413282
    Ok, akkor várok. Egyelőre nem akarok normálisabb felszerelés nélkül T4-be menni, mert ott már beeshet T6 csata is. Ezen a fiókon a szovjet fejlesztési fán indultam el, mert volt egy meghívó kódom, ami T-127-et, 1000 aranyat, meg valami 10 nap prémiumot adott. Meg talán még mindig talán a T-34-85 az egyik legjobb közepes tank a szintjén. A BT-7-et már kifejlesztettem, de akkor várok még egy kicsit, mielőtt megveszem, és átültetem a legénységet.
  • suba53
    #413281
    Viszonylag sűrűn vannak ilyen akciók. Most az évfordulós hepaj kapcsán talán még sűrűben lesz, szerintem érdemes kivárni.
    Kezdő accounton minden kredit aranyat ér!
  • joe662
    #413280
    Ja, akkor bocsi:-)
  • asolyom
    #413279
    Csak ahhoz kellene 8-as tank, és ezen az accon az nincs nekem.
  • joe662
    #413278
    Frontline van a héten, 1 csatával is ki lehet farmolni az árát:-)
  • asolyom
    #413277
    Szerintetek érdemes valami felszerelés akcióra várni, vagy szorítsam össze a fogam, és vegyem meg az a csigaszemet?
  • asolyom
    #413276
    Éppen azon vagyok, hogy ezen a második accon a T6 tank tokenből kiveszem a Skoda T25-öt. Mindig ki akartam próbálni, de az első fiókomon nem szántam rá valahogy soha free xp-t. Most éppen a T3-as kis táras szutykon képezek cseh legénységet, de ahogy látom ez érintés nélkül nem passzol a T25-be.
  • Maala
    #413275
    Ah, igaz, a TVP a cseh, a 60tp az lengyel. :-D

    Én azt szoktam csinálni, hogy ha 1-2x kész vagyok adott objektive-el, akkor jegelem egy kicsit, és máskor állok neki folytatni, újratöltődve. :-)
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.04.27. 22:26:35
  • Lucifer001
    #413274
    Igen ezt én is így gondoltam , hogy csakis tier10 . Ha tier8al megyek tier10 ben az csökkenti elég vastagon az esélyeket . TVP vel próbálkoztam , de 3x nem igazán akar összejönni . Köszi az infót . Bepróbálkozok az első 3 tippeddel . ( Egyébként már 4-5 alkalommal kértem itt a küldikkel kapcsolatban segítséget , és az eddigi a tanácsok bejöttek )
  • Maala
    #413273
    50B, Kran, Prog, 60TP, Foch B, STRV 103B...

    És gold only, sajnos. :-(

    T8-T9-et azért nem ajánlom, mert ők összefuthatnak nagyobb szintűvel, és igaz, hogy több HP neked, de te jóval gyorsabban halsz.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.04.27. 18:13:38
  • McFrost
    #413272
    Valamelyik svéd td.
  • nemtudommivan
    #413271
    Minél alacsonyabb szintuvel. Vagy revolvertarassal. Somua ha megvan az tudja
  • tothgyorgy
    #413270
    Ha van bia és lámpa pl., azok működni fognak, csak a legény/leány nem lesz 100%. Amíg nem 100%, addig a képesség nem nő tovább. Pl van egy skill 50%-on, az annyi marad, amíg a tag el nem éri a 100%-ot.
  • Plata
    #413269
    Igen.
  • asolyom
    #413268
    Ugye jól sejtem, hogy ha egyik tankból a másikba átültetem a legénységet kreditért, akkor csak az alap képzettségből veszik el bizonyos százalék, és az egyéb képességek (pl. álca, 6. érzék) továbbra is működnek?
  • Lucifer001
    #413267
    Ezt a küldetést ti melyik géppel próbálnátok ? Csak tier 8 - 10 ig . ( Obj 279 )
  • asolyom
    #413266
    Vagy legalább az, hogy itt is legyen "overpenetration", vagyis ha nagy átütésű lőszerrel tüzelsz egy "vékonybőrű" tankra, átesik rajta a lőszer, és nem robban fel, és a névleges érték 10%-át sebzi.
  • joe662
    #413265
    De eben a módban minek kell goldot lőni?
    Semmi értelme nincsen.
  • Gyuszopapa
    #413264
    Mikor te és a szakaszod csinálja ugyanezt az ugye nem zavar.Itt is az kellene mint a hajósba,2 féle lőszer HE és AP.
  • joe662
    #413263
    Saját vs enemy platoon
    A másik 3 csapattárs is 47-48% os volt.
    A 279 meg széjjelgoldozott mindenkit
  • tothgyorgy
    #413262
    Sztem semmit. Nézegetheted őket.
  • Lucifer001
    #413261
    Szívemből szóltál . Most , hogy már nekem sincs " mire költeni " Mert szintén minden 10 es a garázsban , tele vagyok prémium tankokkal , nekem is kereken 51 milla van , így én is egyre jobban hozzá nyúlok a prémium eszközökhöz ( meg is látszik ) FL ben meg többszörösét vissza farmolom .
  • suba53
    #413260
    Akkor veszek még egy univerzális álcát.
  • suba53
    #413259
    Arany lőszerről régóta nincs vita. Megamax volt a fő gerjesztője, de amióta nem jár erre nyugalom van.
  • asolyom
    #413258
    Itt nem is magamra gondoltam, mint kezdőre, de nem akarok itt újra vitát gerjeszteni az arany lőszerről, úgyhogy kb. itt be is fejeztem.
  • Maala
    #413257
    Ahogy olvastam a cikket, az maradt meg, hogy minden actben mas lesz a felhozatal.
  • suba53
    #413256
    Te már nem vagy kezdő. ( Csak mazochista. ) Kezdőként az ember azt sem tudja mi is az a drága lőszer. Aztán rájön az értelmére.
    Amikor eventek, különleges alkalmak esetén be kell ülnöm alacsony tierű tankokba, akkor én is fullra töltöm "arannyal" a tankot.
    Van 50 milla kreditem, minden tízes bent áll a garázsban, semmi nem korlátoz, hogy a maximális hatékonysággal nyomjak egy-egy tier 3-4 meccset. Ráadásul ha az egész meccs alatt csak goldot lövöldözök, akkor is ritka a mínuszos meccs.
    Ilyen szemmel is nézd az alacsony tierú meccsekben általad goldhuszároknak bélyegzett komákat.
  • green64
    #413255
    Bocsi másnak akart menni...
    Utoljára szerkesztette: green64, 2020.04.26. 11:47:31
  • suba53
    #413254
    Maradnak. A leárazást meg majd meglátjuk az első alkalommal.
  • suba53
    #413253
    Sajnos egyelőre nem. Állítólag terveznek valamiféle lehetőséget, de hogy mit, az homály.
  • asolyom
    #413252
    Azokkal a tervrajz töredékekkel lehet valamit kezdeni, amiket nem akarok használni? Eladni? Becserélni? Vagy "mitomén".
  • tothgyorgy
    #413251
    Hali! A gyüjtői tankok maradnak, vagy ideiglenesek? A leárazás rájuk is vonatkozil majd?
  • nemtudommivan
    #413250
    Az pont az a szint ahol kell. Berak t4_5 koze es nem tudsz csinalni semmit, max a papir tankok ellen.
  • suba53
    #413249
    Szerintetek fog bővülni az évfordulós bolt felhozatala később? Vagy ez marad végig?
  • Rammsch31n
    #413248
    nekem ebből van elegem speciel: lehozok a Ferdi szar ágyújával 4k dmg-et -> vereség.... nem sikerül produkálnom semmi értelmeset, kibasznak az elején -> győzelem... kurva jó...
  • Gyuszopapa
    #413247
    Az már a szánalom csúcsa hogy rengetegen olyan retardált van aki okádja a drága lőszert és egy narancssárga statot is éppen elér vagy piroska.
  • tutyimutyi2
    #413246
    Régebben talán úgy volt. de mostanra már leszarja a WG eme dolgot (is).
  • Angelus1991ster
    #413245
    Ha Toldival megyek mert véletlenül rákattintottam vagy részeg vagyok, akkor csak gold-ot lövök. Mert ha már 1,5-2 lassabban tölt akkor az találjon is be.
    Low tierben nem az van hogy a 20 ezer csatás unicum nem találkozhat a kezdő játékossal?
  • asolyom
    #413244
    Ezen már meg sem lepődöm. Azért már T3-ban is gyakran lehet "gold huszárokkal" találkozni, akik biztosan nagyon büszkék a lila statokra, és arra, hogy full golddal halálra lövik az újoncokat. Nekem ebben a Valentineban is van 5 gold lőszer, aztán slussz.