418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #413243
    Tier 5-től elérhetők a Stug4 küldik,Pénzt is adnak,felszerelést,prém napot,legénységet meg a rák tudja mit nem.
    Küldetéseket kétféleképpen is meglehet csinálni,csak az elsődleges feltételeket teljesíted,vagy kitüntetéssel teljesíted.

    Látod ennél 500 ezret kapsz meg egy parancsot ha kitüntetéssel csinálod meg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.25. 15:28:04
  • Plata
    #413242
    Igen érdemes neki kezdeni,ha vannak ismerőseid akkor gyorsan tudsz fejlődni.
    Négy féle foglalkozás vagy role van,Trader,vadászni kell és abból a táborban áru lesz amit eladsz kocsival,Moonshiner abban egy kunyhóban kell szeszt főzni és eladni,de illegális és rajtad üthetnek a fináncok.Bounty hunter az meg fejvadász és elég unalmas.Collector az kincskereső,mindenféle szir szart kell összeszedni és eladni a cigány asszonynak sok pénzért.Ehhez van egy interaktív térkép is,ami szinte már csalás mert nem kell keresgélni,netről lenézed hol van a cucc és odamész.
    Ha vannak ismerőseid akkor alakíthattok posse-t,az olyan banda szerűség,Trader posse-ben ha megvan a legnagyobb szekér eladáshoz rengeteg pénzt lehet keresni és xp-t.
  • asolyom
    #413241
    Köszi. Majd megnézem azokat a küldetéseket.
  • Plata
    #413240
    Én szerintem BIA-t tennék elsőnek.
    De ha elérsz t5-be és belekezdesz a kampányokba kapni fogsz kampányonként 4-5 3 skilles női legénységet majd.
    A régebbi kampányhoz kell minimum t5 tank minden osztályból.Mert külön van light,med,heavy,td és arty kampány,az újabb kampány sorozatban már 4 csoport van,amibe különböző országok vannak.
  • asolyom
    #413239
    M3-ból kifejlesztve a T6 Medium, és az M5 is. Most éppen felszerelés akcióra várok. Milyen felszerelés ajánlott a T6 Mediumra? Én így elsőre optikát, célzásgyorsítót, és töltésgyorsítót tennék. A legénységnek milyen képesség menjen az első sorba? Álca? Javítás? Vagy a képzettségnek megfelelő?
  • Rammsch31n
    #413238
    oh.. értem... és tudsz vmi tippet adni h h érdemes nekikezdeni a multinak? itt is vannak story missionök vagy mik :"D
  • Plata
    #413237
    RDR2.ben?
    Mindig online játszom,csak általában egyedül,mivel a játék online verziója irtó gagyi,szánalmas hogy a Rockstar hogy tudott ilyen selejtes és fapados multit összerakni.
    GTA Online után az RDR Online egy vicc,mintha nem is ugyanaz a cég csinálta volna,hanem valami kezdő balfasz cég.
    Csodálatos a játék,mert szép és gyönyörű.De a multi egy elég nagy lófing.Még cset sincs.
    GTA Online-ban sosem játszom egyedül,ott a crew akikkel rengeteget szórakozunk együtt,de RDR online elcseszett.Egyedül azért el lehet lenni,ha a hackerek nem bántanak,bár sajnos hacker rengeteg van és retardált játékos is.
  • Rammsch31n
    #413236
    multizni nem szoktál, Plata? :DDD egyedül olyan snassz nekem ott :D
  • Plata
    #413235
    Nekem mindent ultrára állított frissítés után.Amit én lentebb állítottam régebben azt is ultrára vagy maximumra tolta.
    Egyébként RDR2 nekem mindig ezt csinálja pár hónapja egy frissítés óta,eleinte visszaállítgattam,de meguntam és most már hagyom a rákba,ha neki úgy jó akkor bassza meg.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.25. 12:03:06
  • hawken
    #413234
    Nektek működik a játék rendesen?
    Nekem a frissités óta azt csinálja hogy minden csata után leveszi a grafikát a legszarabb felbontásra és hiába állítom be, a csata után megint ótvar.
  • Rammsch31n
    #413233
    én valamiért totál azthittem h ez csak klán-event... na majd ma kipróbálom xDDD
  • Plata
    #413232
    Figy neked a nemzeti hang van kiválasztva,ha a parancsnok van bejelölve akkor mindenki a saját nemzetének a nyelvén szólal meg,sőt ha női legénységed van akkor női hangon,ha vegyes legénységed van akkor vegyesen.
    Egyébként itt a napi első csatám.
    Az ellenfél csapata asszem rossz gyógyszert vett be,vitamin helyett valami hülyítő szert.
    Három T10 jött nekem egyszerre,vagy nem találtak el,vagy láncoltak vagy mellé.
    Ráadásul skoda t50 egy retardált majom volt,úgy gondolta megkerül és majd hátba lő,nem tudom úgysem kilőni mert lassú a tornyom,hát nem a tornyomat használtam,a barmot felkentem a házfalra,úgy eltapostam mint egy férget.
    Obj277 is zseni volt,úgy gondolta a seggét mutatja felém és úgy harcoltunk,ő a hátát mutatta és közben lődözött rám.Nekem is van obj277,de szerintem nem használnám így.

    Két lövésem ami nem talált,az találomra lőttem artyra,nem láttam hol van csak sejtettem.Gondoltam vagy bejön vagy nem,sajna nem jött be,jó helyen sejtettem hogy van,csak egy gödörben ült,valszeg felette ment el a lövésem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.25. 10:48:14
  • joe662
    #413231
    12-től,02ig
  • Rammsch31n
    #413230
    időlimit?
  • joe662
    #413229
    Ó,hogy szomorodnának meg az idő limites játékmódjukkal együtt. :-D
  • Plata
    #413228
    Tévedés,alap fiókkal 51k bevételem lett volna amiből -50k a pénzjutalom,akkor is 1k plussz.
    Álmos vagyok és nem figyeltem rendesen,Is2 helyett st2-vel mentem csatába.
    Ami egy T10-es ruszki heavy,de a legszarabb szerintem.
    T10 ellenére pluszos lett a csatám.

    Kész rémálom ez a tank,szar az ágyúja,marha lassú is.A T9-es Is3-II sokkal jobb volt.
  • asolyom
    #413227
    Na de alap fiókkal, és az 50k küldetésért kapott jutalom nélkül ez bizony mínusz lett volna.
  • Plata
    #413226
    Nézd,napi első csata,T9 meddel.

    És ma is van olyan küldi ami 1 nap prémet ad,csak nem fogom megcsinálni,10 csatát kellene menni hozzá.
    T10 tankoknak olyan küldi is van ami 150-250 ezer creditet ad,de nincs kedvem T10-el játszani.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.24. 23:21:07
  • besti
    #413225
    Az lehet, akkor újra kiosztotta azokat - és nincs is köze Type 64
    Köszi!

    Keveset játszom és nem követem az eseményeket olyan közelről.
    Utoljára szerkesztette: besti, 2020.04.24. 22:08:58
  • Maala
    #413224
    Lol. Első belépés update óta?
  • besti
    #413223


    Hogyan befolyásolta a Type 64 ezt?
    Utoljára szerkesztette: besti, 2020.04.24. 21:09:55
  • asolyom
    #413222
    Miért nem tudom én itt kiválasztani a "nemzeti hangokat"?
  • joe662
    #413221
    Én farmolok speciel
    Mivel most semmilyen reward nincsen,nem értem azokat akik full goldal tolják.Miért?
  • Plata
    #413220
    Új játékmód jön.
    Road to berlin.
  • Sherman0070
    #413219
    am most ennek a 7v7-nek mi is az értelme? előzőleg voltak jutalmak, ha kevés is
    de most annyi sincs
  • tutyimutyi2
    #413218
    Azért 1-2 alkalommal volt már rá példa hogy az event jutalmak egy részét késöbb jelentették be.
  • asolyom
    #413217
    Egyszer lassan csak eljutok odáig is.
  • Plata
    #413216
    Passz,nekem T62A-ban a saját csapata van,mert az a tank eleve a garázsban rohadt rég.
  • Plata
    #413215
    Az a baj hogy túl kis szinten vagy,a jobb küldikhez minimum tier 5 kell vagy magasabb.
  • asolyom
    #413214
    Szerintem kell bele saját.
  • McFrost
    #413213
    Azt sejti valaki, hogy a gyűjtői tankokba is úgy pakolható-e a legénység, mint a prémekbe, vagy kell bele saját? Pl.: T-62A-ba jó-e az Obj-140 csapata?
  • joe662
    #413212
    Ez a 7v7 is úgy indul,mint a legutóbbi update?
  • asolyom
    #413211
    Ok elhiszem. Ez egy új account, így még csak T3-ban vagyok, és pillanatnyilag azon vagyok, hogy gyűjtsem a kreditet, és majd leárazás során legalább egy csigaszemet vegyek. Álcaháló már van, azt kaptam valamilyen küldetésre. Egyelőre csak egy ágat húzok az M3 Stuarttal, ebből jön majd az M5, meg a T6, és a T6-ból majd megint három másikat lehet kihúzni. Nem nagyon akarok 75%-os legénységgel bohóckodni T4 felett, így majd viszem tovább a korábbi csávókat. Mondjuk ha egy vezető, vagy rádiós 75%-os az azért nem akkora gáz. Parancsnoknak, lövésznek, töltőnek nem árt a 100%

    Az M3-at meg sajnálni fogom, ha tovább kell vigyem a legénységet, mert a saját szintjén jó kis tank.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.04.24. 10:47:24
  • Plata
    #413210
    Pedig hidd el hogy prém nélkül játszom és T9-ben is tudsz plusszos csatát csinálni.
    Akkor van prémem ha kapok WG-től vagy nyerek egy küldivel.
  • suba53
    #413209
    Ezt a kémcsöveidben kotyvasztott varázslötty gőzeiből olvastad ki?
  • Maala
    #413208
    Csalja a feleségét a hugával!
  • suba53
    #413207
    Nem zavar igazán. Csak szeretném tudni a titkát.
  • madmanic
    #413206
    Mivel én nem színekért és számokért játszom picit sem mozgat. És nem cseszegetni akartalak, csak mókás volt, hogy hónapok után belépek és egyből egy stat van legelöl.
  • madmanic
    #413205
    Most egész sok hasznos infó is van, és kevesebb a rinya. Idősödik az SG :D
  • asolyom
    #413204
    Ha nem is mínuszos, de keresni biztosan nem lehet vele túl sokat.