418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Iflow
    #364266
    Obj.416 után merre érdemes elindulni ?
    Obj. 430 vs. T-62A vs. Obj 140 ?
  • killbull
    #364265
    9.13 Tank Changes


    Utoljára szerkesztette: killbull, 2015.11.21. 07:47:43
  • Angelus1991ster
    #364264
    http://ritastatusreport.blogspot.hu/2015/11/913-hd-screenshots-st-vz-39-skoda-t25.html#more
    Nem lesznek rosszak. T6-os kifejzetten várós "fun" tank lesz :) Megéri a free xp-t :) Mivel Pz 58 Mucus maratonra tuti kelleni fog a csehszló ág is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy kurvára irigylem őket :(
  • Kubukli
    #364263
    Amikor ezek a férgek átlépik majd a Rubicon-t, akkor remélem az ilyen bot szintűeket a túlparton hagyják.


    De legalább a VILLÁMOKAT sikerült megoldani.
  • bekescsaba
    #364262
    Keress valakit, aki segít...
  • Lunki88
    #364261
    Én már csak tudom. Egész héten 10-es tierben játszottam a nyomorult TD-15 küldi miatt. Már csak azért is lehetetlen a dolog mert 3 perces csatáim vannak nem számít hogy nyerünk vagy veszítünk.
  • lexlutor
    #364260
    akinek kedves az elete, nem inditja el a wotot. elindult a vervoros-feregsereg t10 top platoonba termeszetesen....
  • rudii
    #364259
    Csúzli! :) P É N T E K! Nem is mondok többet! Csapjunk a lovak közé! ;)
    Live Stream
  • Pales27
    #364258
    12k-t tudtam csinálni teszten, amihez 50b és bat párost használtam, az egy olyan kör volt amiben folyamatosan lőttem ahogy mondod, semmi üresjárat nem volt. A t57 lassú, sztem töltés alatt nem tud annyira elmenekülni plusz lassabban talál ellenfelet, ezért sok üresjárat lehet. 15k irreális rigelt csatában fogják megcsinálni főleg orosz szerveren.

  • csagataj
    #364257
    A bal felső sarok közelében van egy négyzetes ikon, rajta három vízszintes csík. Na ott!
  • ROMOTO
    #364256
    Már az elején mondtam amikor az első hír lejött a küldikről hogy rohadt nehezek lesznek, most tele van lila-kék platoonokkal, megy a szinkronizált háromralépjünkbe ts-n ledumáljuk mit-hogyan okosságokkal megbundázott módi, amivel az első 2 héten megszerzi az az 1% aki képes rá, a többiek meg pár hét után szépen lekopnak a témáról, ja és az emiatt frusztrált középszerű nyomorák játékos meg helyette vegyen akciós szuper csehszlovák prémet és örüljön hogy luk van a seggén....
  • Solyom2
    #364255
    Az új klánerődben most hol tudom megnézni, hogy tagonként ki mennyi nyersanyagot gyűjtött eddig? Mert sehol se találom ezt a listát.
  • András77
    #364254
    Egy csúcsra járatott T57 fél perc alatt ki tud osztani mondjuk 1,6k sebzést, arannyal persze, mert nem fér bele, hogy akárcsak egy is pattanjon. Percenként 3,2k durván, szerintem ennek van a legnagyobb DPM-je, legalábbis a tankjaim között.Töltés közben mozoghat másik célponthoz. Tehát valahol az elméleti maximum 21k körül van 7 perc alatt, de persze ilyen csata csak a mesében van. Ehhez képest a 15k az qrva sok és nagyon magas elvárás. 2 perc üres járat fér bele, de a maradék 5 percben folyamatosan okádnia kell a skulót és mindennek találni és sebeznie kell (arany, mással nem is érdemes nekiállni).

    Ezen valamennyit javíthat egy szerencsés kigyújtás vagy felrobbantás, de legyünk reálisak, ez nem embernek való küldetés. Jobb, ha az ember már most lemond erről a jutalom tankról. Igazából egy ilyen 15k 12 frag körhöz nem is annyira tudás kell, mint retardált ellenfelek, akik felsorakoznak folyamatosan a tankommal szemben és ők nem tudnak kiszedni engem, miközben én lövöm őket folyamatosan. Tehát a csapatomnak közepes játékosoknak kell lenni, ha jók vagy rosszak, az nem jó. A másik lehetőség, ha éppen nagyon szerencsés RNG-t kap az ember és több tankot ki tud gyújtani és felrobbantani. Hagyjuk is, erről a jutalomtankról már letettem. Örülök, ha pár küldetést teljesítek majd.

    Szerintem, ezeken a küldetéseken nemsokára könnyíteni fognak, ahogy csinálták korábban az IM esetében.
  • R3nton
    #364253
    Nem is érdemes nekiállni. Mondjuk vannak érdekes stratégiák, WT a javítós körül olálkodott végig és onnan osztotta az áldást. Ezt a modot szerintem felesleges a küldik miatt játszani, csak inkább a játék miatt. Bár én annyira nem vagyok elájulva tőle. Platoonban jobb lenne biztosan. Iszonyatosan nehezek, szerintem már első küldik se olyan könnyűek. Azért a stugnál meg a t28conceptnél még egyszerűek voltak és fokozatosan nehezedett be.
  • Frankie69
    #364252
    Erről már régebben nyilatkoztak, akkor azt mondták, hogy a játékosok többségét csak összezavarnák a térképen a körök.
  • András77
    #364251
    Igen, ezt nem tudom, hogy miért nem lehet beletenni. Biztos rakéta tudomány, hogy látja a játékos a térképen különböző sávokat. Nehogy már minden p.raszt kicsit hasznosabban használja a térképet.

    Az világosan látszik minden megmozdulásukból, hogy ők nem gondolkodó, taktikus játékot akarnak, mert az túlságosan igénybe veszi a szervert, ha a p.raszt jó játékosok ügyeskednek a végén és nem hajlandóak meghalni pár perc alatt.

    Mivel a WG úgymond dinamikus, gyors csatákat (értsd agyatlan rush és elhullás) akar, ezért kb ennyire érdekli, hogy plusz információkat adjon a játékosoknak és most csak a legális modokra gondolok szigorúan, akár kikapcsolható módon, ha pár kör kirajzolásától félnek, hogy a szerjózsa egymagos csoda gépét belassítja talán.

    A másik, hogy egyre jobban idegesít ez, hogy nem látom a sarkokat. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire gyakran használtam. Újra kell tanulni egy csomó helyet és már most van egy csomó, ami sz.r lett konkrétan miatta.
  • Pales27
    #364250
    az utolsók nehezek, megnézem hogy csinál 15k dmg-et 7 perc alatt, meg 12 killt...
  • lacibacsi
    #364249
    Nem (csak) az a baj, hogy nehezek a küldetések. Ha sokat próbálgatod, akkor előbb-utóbb bejön az. Én abban látom a legnagyobb gondot, hogy egy átlagos, vagy átlag alatti játékosnak már az is siker, ha nullára jön ki kredit szempontjából a csata végére. Ha egy kicsit is elcseszed (vagy az rng éppen nem szeret), akkor olyan "mínuszsoktízezrek" lesznek csatánként, hogy egy este alatt eljátszhatod a heti kereseted... Tudom, miért nem vagyok én is unicum...
  • Mnemomic
    #364248
    Talán megkönnyítette volna a wg is ezt, ha berakták volna a látótávot jelző kört alapból, de úgy látszik ez óriási feladat lenne. Rakjál fel módokat szerintük ha akarod azt is tudni....
  • András77
    #364247
    Nekem nem nagyon tetszik eddig az új láthatósági rendszer. Prokhorovka, hegyről nem látni rá a sínekre. Sand river a jó kis k5 dombocskáról már nem látni rá a két oldalon surranó ellenfelekre, csak középre. Sacred valley a domb szintén elég sz.r hely lett.

    Persze ez kölcsönös, tehát engem is csak vakon tudnak lőni a sínek mellől prokhorovkán, de összeségében valahogy sokkal nagyobb a hatása ennek, mint gondoltam. A jó helyek egy részét újra kell tanulni vagy újabbakat keresni, de szerintem az nem sokat segít, hogy messzebb látok előre-hátra meg a két oldalra, mert átlósan meg nem látom az ellent, ha a korábbi négyzet sarkában voltak és nem gondoltam volna, hogy ennyi helyen használtam korábban.

    Meg lehet egyébként figyelni, hogy a sok agyatlan odamegy a szokásos helyére, de fogalma sincs, hogy mi történik és szétesik a csapat, mert futkosnak össze-vissza, nem látják az ellent. Persze mozdulni is lehetne, na de ne legyenek irreális elvárásaink. Nem mintha eddig se lett volna magas fokú az agyatlan játék, de ez most rátesz egy lapáttal. Remélhetőleg rájönnek az egységugarúak, hogy például innentől a hegyről nem tudja a síneket lőni és viszont, meg a többi jó kis hely is kevésbé vagy egyáltalán nem használható ebben az új rendszerben.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.11.20. 00:09:22
  • Gyuszopapa
    #364246
    Nem használhatatlan,végre van sebesség.Végre a torony is használhatóbb pattan róla még a T95 is.Olyan rush-t lehet vele csinálni az orosz 10-es medek csak loholnak utána.
  • Angelus1991ster
    #364245
    Minden másnál elsőbbséget élvez :D
  • Antimat
    #364244
    Már láttam villámlást!
  • Kubukli
    #364243
    Szintén... sajnos a spotot nem lövik. A házakat/tornyokat és egymást igen. Az ellenfelet nem, illetve ha igen akkor a hegyet keresztüllőve próbálkoznak.
  • Kubukli
    #364242
    Én Aslain-t használok, a feljelentés nem megy. Pedig igény lenne rá
  • lexlutor
    #364241
    miert jatszik ez a sok kreten evvel az elbaszott hasznalhatatlan centurionx-el????
  • lexlutor
    #364240
    az vmi jol sikerult mod, vagy csak elbasztak, h csata utan nem tudok bot-ot feljelenteni?
  • Kryon
    #364239
    Mivel egyenlőtlenül osztja el őket a játék, tulajdonképpen igen.
  • walert
    #364238
    Mondjuk nekem a jövedelmezőségével van komoly bajom. -30e kredit egy csata
    Gyítyám rámegy mire a küldiket megcsinálom. Én nem vagyok egy misszió orientált, ezért kisebb tierekben szoktam pepecselni, hogy most artyval csak lightra lövök, meg nem lövöm agyon heavyvel csak halálrarammolom, mert ez kell

    Banyek, de itt egy csata nagyon drága !

    UI : Itt persze meg tudták csinálni, hogy ne tudj 8 tier alatt csatába menni, csak valahogy random platoonoknál nem megy a troll szakaszok szűrése

    Véletlen lenne ?

  • rudii
    #364237
    Csúzliiii! :D Ezt a távcsövet féláron vettem. Mi több a játékba most minden felszerelés és fogyócikk féláron van! Ti ilyenkor betankoltok előre? Kis eü, kis javító, távcső, szellőzés stb? Mennyit szoktatok ilyenkor ezekre áldozni, hogy idővel megtérüljön?! :O Közben pedig pörög a stream. :)
    Live Stream
  • Lunki88
    #364236
    Szerinted az unikumok teszik játszhatatlanná ezt a játékot? :D
  • tothgyorgy
    #364235
    Td-ből a 15. hiányzik, a 4000 sebzés. A többiből rosszabbul állok.
  • tothgyorgy
    #364234
    Ja és remélem a sok unikum ebben fog tobzódni, és a random játszhatóbb lesz.
  • Lokker
    #364233
    én a light-al küszködök mindig, a heavy küldiket viszonylag hamar letudtam, majd a td-t és utána med-et, de a light az nagyon nem megy
  • tothgyorgy
    #364232
    Na akkor én bele sem kezdek.
    A Stug IV még meg lett, de már a következővel sem boldogulok, mit kezdenék ezzel?
    Megyek azokkal a tankokkal, amiket kedvelek, oszt annyi.
  • R3nton
    #364231
    Qrva nehéz!!! Rögtön az első nevetséges. 60-t ad egy zászlóért és 250-t kell hozni. Jó van olyan map is, amelyiken 250-t, de ott nehéz is bevinni. Epic nehéz szarok. És akkor még vannak ilyenek, hogy 15k dmg 100m-ről, aztán ugyanolyan hosszúak vagy még rövidebbek a meccsek, mint egy sima random. Szerintem Rohadt nehezek...Sokkal nehezebbek, mint az ojb260, pedig az se semmi.
  • egonn
    #364230
    Köszi az infót ! Akkor ez olyan mint a dekoltázs : van ott valami , de nem elérhető :(
  • Mnemomic
    #364229
    Ez nem teljesen így van, az egyikből 7 küldit a másikból 5-öt csinált meg. Szóval 8 és 10 hátra van neki.
  • András77
    #364228
    Azért QB tud ezt azt, nem gondolom, hogy nekem is ilyen könnyen fog menni. Tegnap belenéztem, mindenféle ismeret nélkül (korábban mondjuk játszottam a hasonló módokban párat, szóval nem teljesen nulla az ismeretem) és amitől lementem hídba, hogy ott a legnagyobb házak között valaki rám hívott egy tüzérségi csapást. Na mondom, ez fasza.

    Utána nézek majd, hogy mit kell csinálni meg ki kivel van, mert elég jó kreditet ad, de nekem így első blikkre elég nehezeknek tűnnek. Az első küldetést 1 tank teljesítette a 30-ból, persze ez nem reprezentatív.
  • lexlutor
    #364227
    a magyar zaszlo eddig sem adott semmi pluszt.ugyhogy pont ugyanott vagy mint eddig.
    a mostani patch-el, csak a rendszer alapjat raktak be a felhordules miatt, minden zaszlo/cimke 0%-ot ad jelenleg. ahogy eddig is.
    az alcafestes pedig ugyanugy adja a pluszt, mint eddig.