418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • egonn
    #364226
    Valaki elmagyarázhatná a cimke - matrica dolgot ! Merugye van goldos álcafestésem , ami ad 3% álcát ! meg van magyar zászlóm is , ami ad a legénység képességéhez 0% -ot ! Mivel két zászló van a tankon ezért kettőször nulla százalék jár , ami szerintem egyenlő azzal mintha nem lenne lóf@sz sem a tankon :( Tehát ha valaki elmagyarázná , megköszönném!
  • walert
    #364225
    Ha azt hiszitek nehezek a T-22 med küldik, akkor elmondom : QB majdnem ma kijátszotta az egészet valami 3 hijján, már az első nap.
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.11.19. 00:33:37
  • Userx2
    #364224
    Sok sikert hozzá!
  • walert
    #364223
    Lehet már ezzel tesztelik az új "arty átdolgozást" és már benne van a játékban az extra szőnyegbombázás meg a többi ütegzápor, amit az arták, majd csak az "átdolhozás" után kapnak meg
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.11.18. 21:40:14
  • Userx2
    #364222
    Látom hemzseg a fórum az új kampány hsz-től... Kipróbáltam, 1 hónap elvonó utan a dominancia módot, mert wórgémingisok azt nyilatkozták ősz derekán hogy ők mostantól hallgatnak a játékosokra. Ehhez képest nyomják az emberre a tüzérséget meg a bombákat. Elmeroggyant "fejlesztő" banda. Pedig amúgy jó is lehetne...
  • lexlutor
    #364221
    de azert a csigazabalo shermant, meg a t40et, csak sikerult megint a szokasos elbaszott bundleban kidani... pedig h megigertek! :)
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.18. 21:02:52
  • lexlutor
    #364220
    itt meg jott a Rubikon!! ja, megsem :DD inkabb Csele-patak :)
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.18. 20:58:01
  • yossarianHUN
    #364219
    Bele kell húzni, jönnek a T9-ek az AW-ban.
  • lexlutor
    #364218
    megtalaltam, 24eig van ez a dozsoles.
    azert azt valahol vicces latni, h fel eve meg, lofaszt sem adatak akcioba, most egy patchre kiadnak egy olyan hetet, amit csak a kemenyebb unnepekkor csinaltak.
    mit fognak csinalni karacsonykor? napi 10x szorzo lesz?
  • lexlutor
    #364217
    amugy evvel a dpm-el, hany heavy-t es td-t ver t7ben mint light? :D
  • lexlutor
    #364216
    amugy a 3x-os meddig tart? az is 26ig?
  • lexlutor
    #364215
    meg jo h letettek a nagyeskut anno, h nem akarnak tobb klon-tankot! :)

    ez a legszebb a leirasban..

    "This was a project of the air-transportable light tank...... No prototype was ever built."
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.18. 20:37:22
  • Angelus1991ster
    #364214
    Biztos WoT Ligás tank lesz mint az AMX-13-57F.
    Hiánypotló harckocsi.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.11.18. 20:27:12
  • yossarianHUN
    #364213
    És egy T71 klón.
  • Angelus1991ster
    #364212
    Minden tank megnézhető vele:
    http://worldof-tanks.com/9-10-show-any-tank-in-hangar/
  • yossarianHUN
    #364211
    Páncélzatban. Aminek kb. zéró jelentősége.
  • bekescsaba
    #364210
    Haló!

    Néztem ezt az új Centurion X-et.

    VAn, amiben jobb nála a Patton?
  • davidbog
    #364209
    Hát ezt várhatjuk itt a WoT-ba. Nekem is az első három kedvenc prototípus harckocsimból az egyik. Csak akkor kerül majd be ha jönnek a tier 11-12 gépek. Vagy drasztikusan átvariálják a tech treeket, ami nem valószínű. Az AW-be lehet hogy hamarabb kerül be alacsony szintű prémium tanknak.

    Én azt várom hogy a Trumpeter kiadja 1/35-be. De erre sincs sok esély.
  • András77
    #364208
    A cliffet vennék ki a csába, alig van olyan tank, amivel értelmesen lehet kezdeni valamit azon a pályán.
  • ROMOTO
    #364207
    A battle assistant nincs benne, artystáknak egy kis plussz meló....
  • ROMOTO
    #364206
    Ha valaki nemakar sokat szarozni és ért angolul annak tudom ajánlani a 9.12 es verzióhoz PROtanki modpack-ját, van benne pl. egy valós páncélértékmutató beépítve a garázsnézethez, a ki nem fejlesztett tankokat is meglehet nézni a garázsban, az összes többi mod, fps növelő, stb. amit ellehet képzelni.
    http://worldof-tanks.com/8-9-mod-pack-world-of-tanks-by-channel-protanki/
  • Lunki88
    #364205
    Most olvasom patch notes-ban hogy kivették South Coast-ot. Ezek minden patchnél kivesznek egy pályát? :D Ennyi erővel a Redshire-t is kivehetik, mert az is egy kempfeszt.
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2015.11.18. 15:07:51
  • Destydeme
    #364204
    Rendben,köszönöm. :)
  • walert
    #364203
    Örülök hogy minden rendben van. Ha máskor is hasonló problémád lesz ugyanígy járj el először. A régi modok bekavarhatnak időnként sajnos.
  • Destydeme
    #364202
    Szia!Köszönöm a segitséged,az"appdatás" törlés segitett,a gyerek örülni fog.:)))

    ui.Am mindössze egy zoom mod szokott fent lenni a wotinforól.Az most is működik.
  • yossarianHUN
    #364201
    A microlag tényleg vinyó probléma, de az az a jelenség, mikor tankok spottolódásakor vagy pusztulásakor egy (vagy több) pillanatra megakad a játék. Nekem is volt még a régi gépen, egy hónappal később meg is adta magát a HDD.
  • joe662
    #364200
    Épp a minap került bele egy 256os ssd
    Most nézte meg a szolgáltató,a netem,és szerintük minden ok,szerintem meg nem,mert ha ts-en beszélünk,ott is néha elmegy a hang,olyan mintha víz alól beszélne az illető,pár másodpercig
  • walert
    #364199
    Ezt másnál is olvastam. "Mikroszaggatás" hiba néven olvashatsz utána. Volt olyan ismerősöm akinek ugyanígy szaggatott csak ez a játék, úgy hogy az FPS rendben volt. SSD meghajtóval rendbe jött. Nem tudom nálad mi lehet a baj
  • joe662
    #364198
    Egy ideje majdnem játszhatatlan a játék nekem,ping rendben,de a lag az majdnem folyamatos.A szolgáltató megnézte,minden ok
    Op rendszer 2 napos,wifi+ kábel,ugyan az a probléma.Más nem tapasztalt hasonlót?
    Lehet ennek köszönhetem,hogy végre meglett a láncolós küldi,és rögtön utána egy másik is
  • walert
    #364197
    Elsőre ilyenkor szokta a WG mondani a supprt levelével együtt, hogy a modok miatt van és uninstalláld őket, de ugye azok még nincsenek. Annyit tehetsz még, hogy amik vannak a games könyvtárban régi modok azokat letörlöd, mert lehet bepiszkál. Ha ez sem változtatna, ilyenkor a support azt szokta mondani, hogy töröld a preferences fileokat, ami nem a gamesban van, mert azok állítólag feleőlesek a beállításokért. Ha ez sem megy installáld újra az egészet és működni fog, ha mágsem a WG cseszett el valamit.

    Csináld ezt : Nyomd meg a win+R-t. Majd a felugró ablakba írd bele hogy "%appdata%" majd felugrik a roaming ablakban keresd ki a wargaming.net főkönyvtárat és töröld a world of tanks adatokat. Ekkor rendbe jön !

    Legvégső esetben írj a supportnak csak.
  • Destydeme
    #364196
    Hi.Újrainditáskor is megáll a garázs frissitésnél,a garázsba már be sem jutok.
  • walert
    #364195
    Storm szerint ebben a patchben nem új dolgok lesznek, hanem egy sereg régi hiba, bug javítása történik meg. Úgy látszik hozták a formájukat : egy hibát javítanak, közben kettőt csinálnak.

    Indítsd újra
  • Destydeme
    #364194
    Hi.Elértem az is7 bérletét egy napra a dühöngő módban,azóta csak garázs frissités ketyeg,gyakorlatilag le van fagyva a játék(megy a fogaskerék,h tölt,de semmit nem csinál).Van vkinek ötlete erre a helyzetre?Thx.
  • killbull
    #364193
    В Wargaming опровергли сообщения о покупке разработанной Mail.ru игры.

    "Мы не ведем переговоров по покупке игры mail.ru", - сказал PR-директор Wargaming Максим Колтонюк.

    Ранее источники на рынке сообщали, что Wargaming может приобрести у Mail.ru Group компьютерную игру, в которой задействован новейший российский танк "Армата".

    A Wargaming cáfolta vásárlás kifejlesztett Mail.ru játékok.

    "Mi nem tárgyalni a vásárlási játék mail.ru" - mondta PR-igazgatója Maxim Koltonyuk Wargaming.

    Korábban, a piaci források számoltak be, hogy Wargaming megvásárolható egy számítógépes játék Mail.ru csoport, amely magában foglalja a legújabb orosz tank "Armata".
  • yossarianHUN
    #364192
    Én is. Hogy kamu :P Mondjuk nem hiszem, hogy megkockáztatja az OE a tömeges lincselést.
  • killbull
    #364191


    Azért én még reménykedek. :P
    Utoljára szerkesztette: killbull, 2015.11.18. 09:44:44
  • yossarianHUN
    #364190
    SilentStalker content manager, nem community moderator, úgyhogy közvetlen forródrótja van a nagy emberhez. A legnagyobbhoz.
  • killbull
    #364189
    Szerintem a communitys moderator embereknek nem sok közük van a fejesek dolgához, ezt Ph3lan is mondta mikor kérdezték bennfentes dolgokról, maximum pletyka szinten vannak képben.
  • killbull
    #364188
    Ajj de várlak már baby!

  • yossarianHUN
    #364187
    Rendben, szerintem a belsős OE alkalmazottak nálunk jobban tudják, de lehet hogy tévedek. Én mindenesetre ráérek majd akkor elkezdeni aggódni, ha valami hivatalos közleményt látok a fejlesztőktől, nem valami tök független oldalra kitett, alátámaszthatatlan hírt. A WG meg még szép, hogy próbálja szítani a pletykát, ez nekik csak jól jöhet.