418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Destydeme
    #364306
    Hi.Van arra mód,h ne kelljen minden inditáskor wot mappát törölni.Mindössze egy zoom kéne csak,ami nem kuszálódik a játékkal.Thx.
  • Lichtmaschin
    #364305
    Basszus....nem sok hiányzott a 10 kill hez :-)
  • András77
    #364304
    Hétköznap, nem fő "műsoridőben" is 7-7 fős csaták vannak kis tier-ben és nem kell sokat várni, nagyobb tier-t nem próbáltam. A grafika nagyon jó, XO-n, kb a PC-n a maximum és high között valahol.
  • Lichtmaschin
    #364303
    sok rossz meccs között néha akad 1-2 jó is :-)
    t34-85
    többi replay
  • Angelus1991ster
    #364302
    Mennyi lehet vajon az ilyen konzolos WoT-osoknak az együttes játékosszáma? Egyáltalán ki játsza WoT-ot konzolon?
  • tutyimutyi2
    #364301
    Mi lesz ez a Rubicon X?
  • Solten
    #364300
    Ugy tunik a dev.-reszleg a konzol-verzional nem impotens: link
  • bekescsaba
    #364299
    Nem tesz semmit.....
  • Kubukli
    #364298
    91%-os legénység, 11. csata, stock ágyú.


  • xotyi
    #364297
    Na,gratula:) Én még a T55A-t sem szereztem be:D
  • Zsoze19
    #364296
    én a t28 htc-vel szenvedek,de úgy érzem sohasem jutok tovább rajta
  • Lunki88
    #364295
    Végre nekem is megvan a 260. Persze azt hozzátenném, hogy nem egyedül sikerült. Nagy köszönet illeti bekescsaba fórumtársat aki megcsinált pár nehéz küldit nekem. :)
  • lexlutor
    #364294
    "mintha olyat is mondtak volna hogy 3 tech tree-re elég francia nehéz harckocsijuk van." - es vagy 2 eve nem tudnak behozni egyet sem. azota rohad az 1948m4 meg az arl44 a garazsban..
  • Angelus1991ster
    #364293
    Show any tank móddal ingame is megtudod nézni.
  • davidbog
    #364292
    Tank Inspectorban benne van pár olyan tank is ami korábban nem és már mutogatták őket. A magasabb szintűek:

    Vk4503: 140 mm-es frontális testpáncél védelemmel és 105 mm-es torony védelemmel. A lövege viszont jobb a Tiger és Tiger P-hez képest, gyorsabban céloz és a célzókör szétesése is kisebb és -8° a negatív irányú lövegkitéríthetőség. Fajlagos teljesítménye viszont gyenge, ez se lesz gyorsabb mint egy Tiger.

    AMX M4 Mle49: Úgy néz ki túl OP-nak találták, mert a tűzgyorsaságát levitték 5,2-re, a többi 105 mm-es tier 8-as heavynek 6 felett van. Célzási idő nem rossz, de a célzókör szétesése elég nagy, a negatív irányú lövegkitéríthetőség -10°. A fajlagos teljesítménye heavyhez képest nem rossz. A mozgékonysága és a löveg célzása kb olyan lehet mint a jelenlegi T-10-é.
    A frontális páncélzata nagyon jó. A homlokpáncél 225-215 mm effektív védelmű, csapott részek 280-305 mm. A teknő eleje 250-270 mm, a torony eleje 250-340 mm. Szemből egyedül a kupola az ami igazi gyenge pont az csak 60 mm védelmű. Sidescrapre nem igazán lesz alkalmas a frontpáncél csapott részei miatt, amikor az oldal még pattint az már csak 195 mm-es védelmet nyújt. Ennek a 120 mm SA46 löveges verziója lehetne 9-es a tech treeben. A WG már párszor eljátszotta, hogy a butított gép premium lett: WZ-111 model1-4/WZ-111, T-10/IS-5, Caernarvon/FV201, T-54/T-54 mod1. Szerintem ennél is ez lesz a helyzet, bár mintha olyat is mondtak volna hogy 3 tech tree-re elég francia nehéz harckocsijuk van.

    KV-4 KTTS: Jaj, hát ez hogy néz ki. :D Tűzerőre nem rossz. Jó DPM-je van és oroszhoz képest jó célzásideje és elfogadható célzókör szétesése. Vertikálisan a negatív lövegkitéríthetőség -5°, oroszhoz képest nem rossz. A horizontális lövegkitéríthetőség nagyon furcsa, összesen 60°. Balra körülbelül 15°, jobbra pedig 45° körül lehet.
    Mozgékonyságban KV-4 szintű.
    Páncélzata is elég jó. A lövegpajzs 250 mm védelmű a felépítmény és a kupola 230/235 mm-es illetve autobounce. A test kicsit érdekesebb, a vezető és rádiós előtt lemez 215 mm-es az erőátvitel borítása fent 240 mm-es a vonóhorgok környékén 215-ről 175-re csökken majd 230-ra növekszik, a vonóhorgok alatt pedig 215-tól 340 mm-ig növekszik.

    Chieftain: Tűzerőben szenzációs. Kiváló DPM, célzásidőben a legjobb harckocsi, célzókör szétesésben csak a Object 140 és T-22 sr jobb nála egy kicsivel és -10°-os negatív lövegkitéríthetőség.
    Menetdinamikában olyan Caernarvon szintű lehet csak nagyobb végsebességgel.
    A páncélzata elég felemás. A "lövegpajzstól" balra nagyon erős, 300+ mm-es. A löveg körül 350 mm. A jobb oldala kicsit gyengébb, az irányzó optikája alatt csak 235 mm effektív védelmű. Maga az optika nem gyenge pont. Illetve a löveg felett a belövő géppuska környékén van egy kicsi terület ami 215-225 mm védelmű. A parancsnoki kupola pedig 60 mm-es. Hull dawnra szerintem így is tökéletes, mert ilyen lövegtulajdonságokkal nem kell kinn maradni célozgatni.
    A test nagyon gyenge. A sofőr búvó nyílása alatt van egy függőleges lemez az a határvonal. Attól felfele automatikus lepattanás van. Attól lefelé középen csak 165 mm, majd a lámpák felé folyamatosan növekszik 195 mm-re végül a lámpák közepétől kifelé itt is automatikus lepattanás lesz. A teknő eleje pedig 90-115 mm-es védelmet nyújt. Beforgatva se ér többet részint mert eleve nem túl erős, részint mert elliptikus orr.

    Chieftain/T95: Tűzereje nem rossz. Célzásidőben, célzókörben, DPM-ben, negatív lövegkitéríthetőségben hasonló mint a Centurion I, de a páncélátütése jóval gyengébb 202 mm/238mm. Amúgy egy 90 mm T208 rifled löveg van rajta, ami valami WG szarság lehet, mert a valóságban a 90 mm T208 simacsövű volt és APFSDS lövedéket tüzelt, jó nagy átütő erővel és elfogadhatatlanul nagy szórással.
    Mozgékonyságra gyengébb mint a Centurion, csak 15 LE/t a fajlagos teljesítménye. Olyan T95E2 szerű mozgékonysága lehet, nem olyan rossz.
    Páncélzatra tier 8-ban egész jó. A test nyilván olyan mint a Chieftainé. Maga a torony erős. A lövegpajzs 350+ mm-es. A torony középső része 260-290 mm, a bal oldalon van egy kis terület ahol 230 mm-es. A torony aljának a leggyengébb pontja 245 mm, aztán ez kifelé erősödik. A tetőlemez felé a jobb oldalon van egy pár pixelnyi rész ami csak 145 mm-es védelmű, illetve a jobb oldalon maga az irányzó optikája és az a mögötti rész 140-146 mm védelmű. Az egész torony védelmét nagyon rontja a szokásos amerikai orbitális méretű de nagyon gyenge parancsnoki kupola, az csak 65 mm-es védelmet nyújt.

    Az effektív védelmek mindig AP-ra vonatkoznak a nézett harckocsi saját lövegmagasságából a hossztengelyről nézve közepes kizoomolással.
  • walert
    #364291
    Ennél már csak az lenne jobb, ha a WG indítana ilyen képzést. SerB lenne a mentorod

  • Sunsetjoy
    #364290
    Látszik, hogy csak írsz, kb. 15 hozzászólás előtted ezzel foglalkozott :D
  • walert
    #364289
    Van valakinek felesleges 45 ezre ? Most nyilt a WoT unicumképző

    Reroll accod garantáltan unicumra húzzák

    UNIKUM KÉBZŐ AUTISTA TOMÁTÓÚKNAK
  • yossarianHUN
    #364288
    Ha azt hiszitek hogy ez beteg, látogassatok el a BarCraft nevű korcsmába az Üllői út környékén. Én tegnap éjszaka szédelegtem be oda egy baráti társasággal, mivel már a harmadik helyről jöttünk el helyhiány miatt, persze azért némi nedű mindenhol legurult, úgyhogy egyre alkoholgőzösebb állapotok uralkodtak. Na hát ilyet se látni minden nap, wowos meg lolos monszterek festve a falakra, rajzolt, cicafülű, japán asszonyállatok a piszoárok felett, a sarokban nagy képernyős TV-re kötött PS4, és akkor a vendégek diskurálásáról nem is beszélek, amiből átlag minden tizedik szót ha értettem. Végül rövid távon megállapítottuk, hogy ehhez a helyhez még nem vagyunk elég piásak, hosszú távon meg hogy kezdünk kiöregedni a mai vendéglátóipari trendekből.
  • András77
    #364287
    Vannak reménytelen esetek.

    Egyébként egy kérdés, valamit piszkált szerintetek a wg az arany lőszerrel?

    Tegnap pershing 6! lövéssel nem tudta belőni az is4-t szemből alul (kb 210mm szemben a 237-es arany átütéssel), most meg type62 szintén 6 lövésből nem tudta sebezni az is3-t. Tudom, hogy ez heat, de nem is lánctalpra céloztam, elől aljára leginkább, semmi nem vitte be.

    Nekem kezd nagyon gyanús lenni. Ok, hogy büntető RNG lehetett rajtam, de ennyire sok lövésből semmi sebzés, ilyenre soha a büdös életben nem volt példa mostanáig.

    Általában kevés aranyat tolok, de az x3-t meg akartam csinálni, meg ugye ezek olyan esetek, hogy arany nélkül kb nulla esély.
  • joe662
    #364286
    Az ilyen 10k csatás 153 wn8 al rendelkező Ödönkéken,még a godmod cset se segítene,már ha lenne
    Amúgy meg csak Lol -os oktatok vannak,
  • lexlutor
    #364285
    hat aki 0,02 accuracy lost buff-ot megerez, azelott leveszem a kalapom :)
  • András77
    #364284
    Profi pszichológusok oktatják majd ödönke115-t, hogy ne húzza fel magát az idióta csapattársakon, akik nem fedezik őt megfelelően, miközben ő hősiesen előre támad és emiatt meghal. Vagy a nyomorultak nem spotolnak neki, pedig ő mióta vár a kedvenc bokrában egy felbukkanó ellenségre. Az ellenség is tud borsot törni hősünk orra alá, mert nem áll meg a mocsok, így meg nehéz becélozni és eltéveszti emiatt a célt.

    Azt el tudom hinni, hogy pszichológus meg akármilyen oktató elkér 1100-1200Ft óradíjat, tulajdonképpen nem is sok. A gondom azzal van, hogy basszus egy játékra oktatni és felkészíteni valakit? Mi ez már? Erre komolyan vannak érdeklődők? Szükség lenne rá nagyon sok vérvörös idióta esetében, az nem vitás, de ennyi pénzt rááldozni, nekem meredek.
  • killbull
    #364283
    Van értelme csak az a baj nem minden tankot érint. Ráférne a játékra egy vérfrissítés.
  • xotyi
    #364282
    Ha jól értelmeztem akkor nem a névleges pent növelték, hanem a minimum-maximum átütés értékeken belüli szórást.
  • Angelus1991ster
    #364281
    VK 3002DB-n pen buff kéne. T6-oson maradjon csak 132 mert még ott az épp elég, de t7-esen lehetne növelni a kwk36-os 8,8 cm-s löveg penjét.

    Amúgy mi a fasznak hoztak be két lowtier artyt? T-18-nak és T82-nek nincs értelme. T82 maradhatott volna lowgeci td, T-18 meg valami prémium td.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.11.21. 15:36:28
  • lexlutor
    #364280
    nem hiszem h valoban sokat szamitana majd neki az a 8mm, de annak legalabb van ertelme.
    egy tiger2on, megis mit segit majd 0,02 accuracy buff? :D
    vagy egy 13-75on, 0,2 accuracy loss buff, amikor 144pennel es 135dmg-el kell szinte allandoan t9-10ben cso-palyakon szaladgalnia? hozzateszem, h a prem 13-57 kenterbeveri.

    vagy eppen jagdtigernek 2100hp, a massziv pancelbuff melle??

    egesz egyszeruen szamomra hihetetlen, h ezeket hogy szamoltak ki, h pont ezekre van szukseg, es ez jo iranyba fogja elmozditani az adott tank helyzetet a jatekban.

    vagy a vk-an komolyan 0,1 terrain resistance buff fog segiteni, ahelyett h a 7,5es l70hez nyulnanak erdemben?
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.21. 15:26:35
  • Angelus1991ster
    #364279
    T95E2 pen-jét 173-ról növelték 181-re.
  • lexlutor
    #364278
    tok jo ez a rebalance, de az ilyeneknek konkretan megis mi ertelme van?? ilyen 0,1es valtozasokat megis hola faszban szamitanak?

    VK 30.02 (D) verstärkteketten
    Terrain resistance - hard terrain: new 1, old 1.1, difference -0.1
    Terrain resistance - medium terrain: new 1.1, old 1.3, difference -0.2
    Terrain resistance - soft terrain: new 2.1, old 2.3, difference -0.2
    Hull traverse rate: new 43, old 42, difference 1


    10,5 cm Kw.K. L/52
    Accuracy: new 0.35, old 0.37, difference -0.02

    vagy netalantan arrol szolnak ezek, h lassatok, mennyit buffoltunk a nemeteken, nem csak az orosz csodakat?

    azert van mashol is hasznos buff dogivel:DD

    -Turret 132B - Gun-85 mm 64-85T
    Accuracy loss from traverse: new 0.1, old 0.12, difference -0.02
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.21. 15:12:18
  • Angelus1991ster
    #364277
    Ezek a szcientomókusok. Hát már itt sincs nyugtunk tőlük.
  • Sunsetjoy
    #364276
    Azért pl. egy képzési rendszerhez kötödő engedélyt, az oktatáshoz kötödő cég kivonatát, alapító okiratát, adóigazolást és az oktatók képesítő papírjait és szerződését, meg ilyen úri huncutságokat alapból megnéznék, mielőtt befizetnék egy ilyen tanfolyamra.
    Ha befizetnék... de így csak távolból vigyorgok :D
  • Angelus1991ster
    #364275
    "szakmai " - XD XD XD. Milyen szakmáé?
    Nap poénja ez a cikk:D
    Ha valóban igaz, akkor a szégyenteljes mocsadék teleshop és telejósda szintjén van ez.

    Következő termék ez? :D
  • killbull
    #364274
    Első óra!

  • joe662
    #364273
    Biztos lesz pár Ödönke akit apu befizet
  • Pales27
    #364272
    ez mekkora :D ugye csak trollkodás? ki a tököm fog ilyenre jelentkezni? :D
  • yossarianHUN
    #364271
  • McFrost
    #364270
    Azért ez mégis csak egy játék? Én is szeretnék minél jobb lenni, de addig amíg ez szórakoztat! Nem azért mert ez a trendi, ráadásul a minél jobb statért nem "adnak kenyeret a boltban", azaz semmit sem ér....
  • joe662
    #364269
    OKJ-s unikumképzés indul :-)
  • tutyimutyi2
    #364268
    Mi lesz ez a Rubicon X?
  • András77
    #364267
    A WG minden pályát dimbes-dombosra alakít, úgyhogy talán az obj140 egy kicsit jobban használható a gun dep miatt + egy kicsit gyorsabb.