418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lexlutor
    #364427
    Will the Hungarian tanks only be premium tanks, or a mini-tree in the German tech tree?
    The Hungarians (and the Swiss, for example the new Panzer 58) will be premium tanks in the German tree.
  • joe662
    #364426
    Annyira azéé nem Op

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igaz széjjelgoldoztam+a kollégáját is,de hát ök kezdték



    Utoljára szerkesztette: joe662, 2015.11.27. 20:02:35
  • Angelus1991ster
    #364425
    Törjenek csak előre, nekünk annál jobb. Bár AW-nál is remek felfejlesztő akciók, boost-ok vannak.
  • lexlutor
    #364424
    megint felaru modul akcio. miota aw van ketehetene jon egy, elotte honapokig nem volt :)
  • kisbesi
    #364423
    Hétvégi
  • MuldR
    #364422
    Mi bajod a PayPal-al? Legjobb fizetési mód. 8 év alatt olyan 6 millat fizettem ki vele és sose volt baj.
  • rudii
    #364421
    Csúzli! Storm megígérte, hogy idén jön még az új patch, új tankokkal és úgy látszik amit mond be is tart! :O Csak múlthét jött az új frissítés, de már is itt a 9.13 TESZT SZERVER! ;) Szóval a mai stream egy jó része teszt szerver lesz! :)
    Live Stream
  • Angelus1991ster
    #364420
    Szargaming nem szeretni kapitalista-imperialista sátáni ünnepeket-szokásokat.

    De ott van a paypal-os buziságuk, hogy rohadnának meg azzal a szarral is. Annélkül megvettem volna, de abban egy jottányit sem bízok. Nem hiába küldi a paypalos leveleket a spam részbe az email fiókom.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.11.27. 15:12:12
  • walert
    #364419
    Nem lesz 7végi ajánlat ? Ilyenkor , már kint szokott lenni.

    Fekete péntek van ! Most hemzsegni kéne a WG oldalának az 50%-os akcióknak. Erre semmi
  • walert
    #364418
    Kajzoonak meg QB-nek már vagy egy hete megvan.
  • viper07
    #364417
    Tegnap én is találkoztam egy magyar sráccal, asszem VTEPS-es volt. Azt mondta 150 csata alatt lett meg. Gratuláltam neki, mert akárhogy is csinálta ez nem semmi dolog.
  • viper07
    #364416
    Élénk tévedésben vagy ! Az, hogy FUN nálad megegyezik a többiekkel való kib@szással ? Mondjuk mindenki magából indul ki...
    Az Oravecz Nóra hivatkozással meg nem tudok mit kezdeni.
  • Angelus1991ster
    #364415
    Bár az LT-15 azóta sincs meg :)
  • Angelus1991ster
    #364414
    Hadd csaljanak az ilyen megszerezhetetlen tankokért.

    T28 HTC-s missziók SPG-15-je és , LT-15-je felbaszta az agyam. Inkább 1000 gold árán megkértem egy barátot, hogy segítsen SPG-15-ben, mert már hányingerem volt az artytól. LT-snél meg dettó.

    Besúgós paraszt az aki beárulja őket, továbbá valószínűleg csak irigy. Az ,hogy csalnak az még nem az a kádári "hogyanússzammegkönnyen" szellem, hanem egy rendszer által engedett könnyítés.
  • hori7111
    #364413
    Riggelés nélkül szinte lehetetlen megcsinálni (szvsz)
  • Lunki88
    #364412
    Már a T-22-vel is többször találkoztam randomban. Ez még összeszámolva is durva, hogy ilyen hamar megcsinálta valaki.
  • Gyuszopapa
    #364411
    Ezért néztem én is hogy némelyik agyhalott majmoknak hogy lehet T-55 és 260 meg.
  • Holmatro
    #364410
    Igazat adok! Én beszéltem egy sráccal aki megszerezte a 260-ast, hogy mégis hogyan sikerült neki?! Bevallotta hogy a klánuk folyamatosan 15-20 játékossal tolja "3-2-1 most" visszaszámolós módszert (TS-en), és így bundázottan játszanak. Szóval ez a nagy titok! Én is sokszor láttam már random meccseken fura dolgokat, amikor tessék-lássék módon játszanak az egyik oldalon, szinte odaadják a HP-jüket az ellenség egyes tagjainak. Hogy ne legyen feltűnő, ott vannak a másodlagos accountok, hogy a klán-TAG(klán név rövidítése a név mögött) ne árulja el a trükköt.
  • Angelus1991ster
    #364409
    55.505 free xp kell annak aki egyből át akar lépni a csehszlovák t6-osra.
  • lexlutor
    #364407
    menj le a grundra, es jatsz ott is csak funbol. mondjuk, mindig rugd ki a palyarol a labdat, ahogy megkapod, vagy csak akadalyozad a csapatod ahol tudod, mert az neked az a fun. szerintem eleg hamar elmagyarazzak, majd neked mi a csapatjatek. ezalapjan az oravecz noras marhasag alapjan,nem olvasol te mostanaban tul sok cosmot?
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.27. 07:23:23
  • Myke28
    #364406
    Dehogynem van :P
    Csodás cseh táras tankok és miegymás :)
  • Lunki88
    #364405
    Nekem meg a 4900 sebzésemre 1.osztályt adott. :/
  • viper07
    #364404
    Visszavettem a T10 -et. Brutál tank lett. 2. meccsem, és
  • walert
    #364403
    Van NA szerveren teszt szerver. Itt meg még nincsen

    Új cseh pájával Pilzennel

  • Lokker
    #364402
    ez a Domination mód látom bejött a játékosoknak, jó sokan tolják...
  • viper07
    #364401
    A Pz.Kpfw. B2 740 jó tank !!! Nem kérdés, kijelentés. Az én véleményem szerint. Azért játszok, hogy kikapcsolódjak, hogy relaxáljak. Emiatt magasról szarok a WN8 és társai-ra. Ha az RNG mellettem van, akkor OK, ha ellenem akkor egy bal click és következő csata. Ez a tank TIER 4-ben igenis FUN. Már amennyiben nem izgat - kizárólag - a legénység fejlesztés, a credit hozam. Ha csak élvezni akarod a játékot vedd meg. Ha éppen ennyi ilyen célra szánt pénzed van, és credit kell vagy legénységi XP, akkor ne vedd meg. Jó lenne, ha minél többen csak a játék kedvérért játszanának, és nem ebben a virtuális világban élnék meg a való világban elérhetetlen sikereiket.
  • walert
    #364400
    Öttödik csata : 5 kill stílszerűen.

    3312 Wn8. Úgy, hogy most fáradt is vagyok és wotozni sincs kedvem. Jó ez a tank.
  • walert
    #364399
    Harmadik csata : páncél által felfogott sebzés 2139.
  • Angelus1991ster
    #364398
    Érdekük, hogy alsó szinten ne legyen egy normális német heavy legénység fejlesztgető. VK6501H lehetne ilyen.
  • walert
    #364397
    Megvettem Most az E 100 & E 75 rádiósát egyszerre skillezi, miközben hol az egyik, hol a másik heavy commandert és drivert váltogatom benne kedvemre

    Egész jó a páncélja ! Elsőre majdnem 2xHP-t pattintottam vele.
  • Solten
    #364396
    Jo volt a 9-es peccsekig. 4-esek koze rakja, a Hetzer egy lovesbol kiszedi ha makja van. 4-es meccsbe meg eloszeretettel rak paradicsom Matildakat barmennyire is agyhalottak, nem erdemes kozel menni hozzajuk (mondjuk csak kozelrol tudod kinyirni ha a hatsojat pumpalod arannyal). Amugy tier 4 es kuzdelem amugy is elvezhetetlen mert a csapatod fele elhullik 2 perc alatt.
  • lexlutor
    #364395
    mindig ilyen volt sajnos. gondolom h ne lehessen nemet heavy legenyseget kepezni benne normalisan.
  • Angelus1991ster
    #364394
    Sokáig akartam. De most láttam a legénységi kiosztását. Eddig úgy emlékeztem, hogy nem két rádiós van benne. Ennyiért akkor már Valentine LL éri meg. Hasonló ágyú, hasonló mobilitás, csak t4-esek közt van és a legénységi kiosztás jó.
  • lexlutor
    #364393
    panceljara meg veletlenul se szamits! es a plane benne h otvarlassu is lesz melle :)
  • lexlutor
    #364392
    Csak 4esekkel megy, ez igaz.
    a legenysegelosztas, otvar rossz a ket radiossal.
    sajnos elavult nagyon ez is az idok soran. agyuja gyenge volt akkor is, hetzere s m3lee szembol mumus. de a pancelja kemeny volt. ma mar csak szo-szo, elmegy kategoria.
    ennyiert szerintem elmegy kategoria, annak tukreben h egyebkent nem lehet venni.
  • Angelus1991ster
    #364391
    Kár , hogy a legénysége el van cseszve. Megvenném, ha az egyik rádiós helyett más foglalkozású legénységi tag lenne ott.
  • walert
    #364390
    Annyiért pont 5500 goldot kapsz, azaz a tankot maga 1500 Ft-ért veszed. Ez így fair. Most lesz 4000 bármikor felhasználható goldod, az miért baj ?
  • Angelus1991ster
    #364389
    4 fős, de látom 6,3k ft-os csomagban adják ezek a nyomorultak.
  • Angelus1991ster
    #364388
    Turán III Prototípus 9.13-as patch kiszenvedése után talán megvásárolható lesz vagy simán, vagy ahogy megszokhattuk kici óco comagockákban. 43.M Toldi III meg karácsonyi ajándék lesz.
  • walert
    #364387
    A Pz.Kpfw. B2 740 jó tank ? Érdemes most 1500 Ft-ért megvenni ? Csomagban arannyal és garázshellyel együtt, azokat leszámítva annyi.

    Igaz, amit a wikin látok, hogy csak 4.-esekkel megy ?

    legénység húzására kellene. Nem akarok Löwét venni és sok német nehéz tankom van, amit képezni kellene (E 75, E100,TIger I&II) Megéri ez?