418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Lokker
    #364467
    Ebbe volt a Frankeinstein-es tank igaz?
  • Pares
    #364466
    #364430
    És 27-én kaptam a "We want you back" emailt a küldiről. Szóval 72 napig voltam inaktív.
  • Solten
    #364465
    WOT Blitz PC-n: link
  • Faboo
    #364464
    Mennyi ideig is voltál pontosan inaktív?
  • Pares
    #364463
    Nekem szerintem azért jött Excelsior, mert a DMax már a garázsban van :D
  • Meteora4
    #364462
    valószínüleg az első magyar world of tanks rap :)
    https://www.youtube.com/watch?v=xjzi-3Kv4DY&feature=youtu.be
    Utoljára szerkesztette: Meteora4, 2015.11.28. 23:48:01
  • Tono34
    #364461
    Nekem egy Dicker Max-os jött :)
  • lexlutor
    #364460
    akkor jogos az amibot is. mert faraszto celozni.
  • Angelus1991ster
    #364459
    Amúgy jogos a csalás:D ki a tököm tudja ezeket ebben a halálra ítélt módban megcsinálni? :D
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.11.28. 20:46:52
  • joe662
    #364458
    Bazz
    A kölök bemákolta ezt is
  • bekescsaba
    #364457
    én nem csaltam egyszer sem az objectért.

    Viszont a T22-ért nem fogok menni. Nem elég figyelni a küldire, még az agyamat is át kell állítani egy másik játékmódra.
  • lexlutor
    #364456
    mondjuk a legviccesebb h kaptak egy het ban-t, de a tankot nem vettek el , semmit.. ennyi..
    ezekutan, hulye aki nem csal.
  • Angelus1991ster
    #364455
    Azért a STug IV-esek jó részét t4-5-ös járgánnyal meg lehet csinálni. Kisacc-on Churchill III-al meglett HT-13-ig. MT-seknél is csak a 3k szakasz sebzés nincs meg.

    Ilyen "brutális" szinten hadd csaljanak. Ezen max egyet nevettem. T-54-IS-3-ért nem kár ez.
  • Gyuszopapa
    #364454
    Ez konkrétan csalás.Mi átlagos playerek szenvedünk egy síma Stug 4 missióval is ezek meg lejátszák egymás közt még a legkeményebbet is.
    Nem kicsit pofátlanság.
  • viper07
    #364453
    Készülök a Cseh ágra, nekem tetszik a 7-es meg a 9-es nagyon. 3. meccsem a T-40-el tier 8-ban, kopasz emberekkel.
  • Lunki88
    #364452
    Azért eléggé rosszindulatú az emberke, egy kis irigységet is érzek ebben a videóban. :)
  • Angelus1991ster
    #364451
    Minek csesződni az ilyen missziókkal? Pszichopata volt aki megírta ezeket.
  • McFrost
    #364450
    Másik egérrel?
  • Angelus1991ster
    #364449
    Megvan az új t6-os német vagy cseh prémium tank ötlet :)
    - t7-es Párduc test, Panther G torony és 75 mm-s KwK L/70-es ágyú :D 5 fős legényekkel - ideális med legénységfejlesztő mindkét ágra.
  • Pares
    #364448
    Nekem se volt soha ilyen, ahogy megfigyeltem, maximum úgy 30-70ms ingadozik a ping, a kis lámpa mellette viszont elég gyakran villog pirosan. Előbbi csatában is közelharcban rámjön egy med, szépen ráforgok, nyomogatom az egérgombot mint az őrült legalább 20 másodpercen keresztül, és semmi nem történik... Ez ezerszer idegesítőbb bármelyik rng szarságnál, gyakorlatilag játszhatatlan az egész. Tegnap telepítettem fel a játékot, nincsenek modok, és eddig jóformán minden csatában előjött. Én a netre gyanakszom, majd jövő héten kipróbálom másik helyről, kíváncsi vagyok. Egyelőre hagyom annyiban, nem valami élvezetes úgy csatába menni, hogy amikor legjobban kellene, egyszerűen nem tudsz lőni az ellenségre...
  • McFrost
    #364447
    Nekem sosem volt ilyen, ha laggolok, egyszerűen megáll a kép, majd másodpercekkel később újra jó, de akkorra már máshová gurultam.
  • Angelus1991ster
    #364446
    Ezt én is szoktam tapasztalni. Igaz ritkán. Ilyenkor " ezzel meg mi van? beragadt ! bassza meg" - jó megírt noob protector fícsőr.
    Bezzeg akkor jön elő amikor közelharcban vagyok.
  • Pares
    #364445
    Semmi...
  • Angelus1991ster
    #364444
    Magyar harckocsik már megjöttek, igaz csak ketttőt voltak hajlandók behozni. Toldi-t sikerült a lassú töltésidővel nerfelni.
    Magyar ág kérdéses, ha egyáltalán a wg akar kezdeni valamit a többi magyar harckocsival. Ha önnáló ágat össze lehetne kaparni t8-9-10-es orosz klón típusokkal, az csak 2017-2018 után jöhetne.
    Ha viszont okosan dönt, akkor 2016 vagy 2017 nyarán egy nagy patch-ben beilleszti a többi 10-11 típust a német tech fába.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.11.28. 14:21:40
  • McFrost
    #364443
    Valami nem zabaálja alatta géped? Torrent, fészbúk, ilyenek?
  • Pares
    #364442
    Tegnap telepítettem fel a játékot, és semmi modot nem használok. A lag lesz az, annak ellenére hogy a ping 30-50ms között van egyfolytában, a kis led elég gyakran villog pirosan. Nyomogatnom kell a gombot mint a hülyegyerek, legalább tízszer megnyomom, mire végre lő egyet. Nevetséges. És nem értem miért, mind a két szerveren.
  • McFrost
    #364441
    Szedd le a modokat, próbáld meg úgy.
  • Pares
    #364440
    Ez nevetséges, nem az egerem a rossz, ez biztos, mégis sokszor jön elő, hogy hiába nyomom meg az lmb-t, nem történik az égvilágon semmi. Nem tudom, hogy lag vagy mi, de rohadt idegesítő, hogy nézek az ellenségre, be vagyok töltve, és nem tudok lőni.
  • Pares
    #364439
    Én ilyen küldit kaptam, nem tudom, hogy ez másnak is van, vagy csak azért kaptam, mert két és fél hónapig még csak be se jelentkeztem :D

  • Mydgard
    #364438
    En meg a StugIV-et se hoztam ossze. Az artyt eleve kihagyom, a maradek negy agon meg kituntetessel kell megcsinalni a 15-os kuldit, a hvy nem akar osszejonni, a light meg folyamatban. Nem is szoktam nezni mi a feladat, csak neha random latom, hogy megcsinaltam valamelyiket. Nem engedtem, hogy a quest rabja legyek.
  • Pares
    #364437
    Igen, azzal toltam, és pont a csata közepén, amikor ráindultam az ellenre, egyszer csak nem tudtam lőni, hiába nyomkodtam gombot mint az őrült, aztán csak forogtam ott mint a marha...
  • kekksz
    #364436
    Véletlenül nem egy su-122-44-el toltad tegnap? mert ha igen, akkor sztem találkoztunk. :)
  • Lunki88
    #364435
    Ezek szerint, ha én is szeretnék dicker maxot csak annyit kell tennem, hogy 1 hónapra szüneteltetem a játékot? :D
  • Frankie69
    #364434
    És engedsz a sötét oldal csábításának?
  • madmanic
    #364433
    Egy hónapja le sem szartam a WOT ot, erre ön EZ:



    Eddig miért is nem volt kinyalva a seggem..?
  • Pares
    #364432
    Ez valami újfajta fícsör hogy nem tudok lőni? Kb. 30-50ms közt mozog a ping (igaz folyamatosan zöld és piros villog), az egerem nem hiszem, hogy rossz lenne, már elemet is cseréltem benne, a játékon kívül jól működik a bal egérgomb, a játékban viszont előfordul, hogy egyszer csak nem tudok lőni. Nem úgy, hogy egyszer nem reagál a gombnyomásra, hanem mintha kikapcsolna, és utána az egész csatában nem tudok lőni, de a kamerát továbbra is tudom forgatni... Soha nem láttam még ilyet. És pont olyankor jön elő, amikor legjobban kéne: távolról lövöldözök, minden oké, közelharcba kerülök, egyszer csak a csikicsuki közelharcban kikapcsol és nem tudok lőni...
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2015.11.27. 23:55:52
  • walert
    #364431
    Ezzel az a baj, hogy a WG annyirí útál minket meg téged is, hogy ha megmondjuk neki, hogy "K:Legyen szíves haladni a magyar harckocsikkal, mert a magyar fiúk, már nagyoin várják" az lenne a válasz "Storm : Ne igyál már reggel. Kijavítjuk 9.15-ben ezt meg azt a többit később, jön az arty nerf, de közvetlen utánuk már 19.25-ben jönnek a magyar vasak"

    Most olvastam csak ezt a hozzászólást visszaolvasva. Most komolyan amilyen RNG-kkel szivatnak meg balancokkal MM-ben, azok alapján mennyire érdeklik a vezérkart a mi véleményünk ?
  • Pares
    #364430
    "Last battle: 2015. September 15."

  • viper07
    #364429
    Hah, egy régi elfeledett accomra jött egy visszavárunk ajánlat. 7 nap prém, 1500 arany egy csomó fogyóeszköz, a végén meg egy Dicker Max.
  • ilsalon
    #364428
    Mindig ezt a nyomorék optikát adják. Annyi van már belőle, mint a nyű.