418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • walert
    #364507
  • lexlutor
    #364506
    ugy, hogy ez mar evek ota igy van.
  • vasasgabri
    #364505
  • walert
    #364504
    A WG segít diétázni és a hazai elhízás felszámolását tűzte ki célul a tizenévesek, mint célközönség számára.

    Meg lehet érteni, ha a mai szupermarketek választékát elnézem, hogy melyik jobb választás

  • vasasgabri
    #364503
    Egyébként ez a sztori valóság alapú is lehet,mivel ismerek egy tagot aki inkább nem eszik reggel melóba,csak hogy tudjon aranyat venni hétvégére.
  • vasasgabri
    #364502
    Ezek szerint a törzsállományt nem veszik semmibe.
  • walert
    #364501
    Médiahack. Megnézik mennyire likvid a társadalom....
    Gondolom semennyire.

    Délután munka után bemegy több ezer ember az illegális szervkereskedőkhöz a sor a tulsó utca végéig áll.

    Kereskedő : - Ki ez a sok ember?
    Tag: - Uram. Könyörgöm segítsen rajtunk ! Devizahitelünk van, alig tudjuk fizetni a rezsit és már semelyik banktól nem tudunk hitelt felvenni, de nagyon kell éjfélig a lóvé vegye ki a vesémet.

    Kereskedő : - Mégis mire kell az az összeg, ha nem tolakodok ?
    tag: - Ma éjfélig lehet megvenni a Type 59-et csomagban 100-ért.

  • McFrost
    #364500
    Egy klasszikust tudnék erre idézni: "Elhagynak százak, jönnek ezrek..."
  • vasasgabri
    #364499
    A Mikulás is mindig éjfél körül jön!:-))
  • McFrost
    #364498
    Mikor tenné ki? Nem értem....
    Nem kell megvenned.
  • walert
    #364497
    Most akkor azt komolyan gondolja a WG, hogy 24.-éig minden nap eljátsza, hogy éjfél körül teszi ki az aznapi akciós prémtank csomagot (pl Type 59 + 20e gold + lóf*sz = 50e Ft ?

    És 24 órán belül kell megvenni?
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.11.30. 19:03:00
  • walert
    #364496
    Nem bírták tovább a szenvedést......

  • bekescsaba
    #364495
    Megnéztem azon játékosokat, akiknek tudom, hogy van object 260-a.. Hát ilyen 100 csata körül mentek vele.

    Azért ez elég beszédes.
  • walert
    #364494
    No,no !

    storm már csak azt igéri, hogy idén jön ki !

    Most volt patch a konkurenciában nem rég, mindek dolgozzanak. Majd ha náluk megint lesz http://www.wotinfo.hu/index.php/item/2845-fejlesztoi-hirrepeszek-183
  • Pales27
    #364493
    cserébe a leggyorsabb heavy a franciák után
  • vasasgabri
    #364492
    Ez van a pénz beszél a wot játékos ugat:-D
  • bekescsaba
    #364491
    Most mentem az Object 260-al 5 kört. 5 vereség, volt 5200.as sebzésű, és 1200-as is.

    Nagyon gyenge a páncélja, sidescreapelni nem lehet vele, akkora hasa van, hogy csak a hülye nem találja el, de kedvencem, ha autobouncal lőnek rád, a torony belepattogtatja a lőszert a testbe.

    Akinek van, hasonlóan szarnak érzi a páncélját?
  • vasasgabri
    #364490
    Állítólag még karácsony előtt ki jön a frissítés.
  • walert
    #364489
    Kapitalizmus van
    Az üzlet a lényeg a pénz és mindent szabad ! Ha el tudja adni annyiért, mégha egy veőt veszít hosszú távon is, nem érdekli.A WG a gyors és könnyű meggazdagodás alkalmazza. Nem baj, ha többet nem veszel mert csalódtál bennük semmit. SerB-nek legyen ma több maláj csaja oszt jónapot.

    Szerinted a személyes tartaláknak pár órára mi értelme van ? Ki vesz ilyet, ha a prém nap még kreditet is ad sőt hosszabb időre.
  • Pales27
    #364488
    hát az egy szar tank, de 9.13 kap egy kis buffot -5° lesz a gun depje
  • vasasgabri
    #364487
    Sajnos erre nagyon sokan panaszkodnak játék közben is. Nem értem mire hajt a wg. Egyre játszhatatlanabb az egész.Miért kell egy alapjában jó játékot tönkre tenni,ebben mi az üzlet. Sorra adják el az accokat a jobbnál jobb játékosok.
  • vasasgabri
    #364486
    De akkor mi kerül benne 13000Ft-ba? Prémium nap nélkül még a Kv1 is több creditet hoz.
    3998 sebzéssel tank ásszal győzelem mellett hozott 42000-et. Az E25 vesztes Csatával többet hoz.
    A másik dolog ami idegesítő hogy minden lövés amit kap minimum 2 modult visz.
  • McFrost
    #364485
    Én ilyeneket a 110-el éltem meg, a 175 penes ágyújával, el is adtam a sumákba az egészet, ahogyan van.
  • walert
    #364484
    Holnap már december 1.-e van ! Nem kellene lennie valami az adventi naptárban ?
  • bekescsaba
    #364483
    Jellemzően minden tankkal ez van. Az utóbbi 2 hétben sokat szenvedek a SuperPershinggel, és a T34-el.

    Van egy videom, amikor szemben vagyok egy Tigrissel. Kb 50 méter van közöttünk.

    Ő meg sem mozdul, én ficánkolok, mint Yossarian bombázó tiszt Avignon felett (Cath 22). 10 lövést adunk le egymásra.

    Ő 5-szor átüt a frontomon. Ezt valljuk be, lenyűgöző eredmény, úgy, hogy forgatva volt a tankom. . Én 5- szor a tízből. Ha nem velem történik meg, el sem hiszem. Nem rikosé volt, hanem didint penetréson ször.....

    400-at sem érte el a win8-a.

    Másik, s ennek szemtanúja is volt.

    T54 light volt ellenem, én meg egy T34-ben ültem. A light kb 150 méterre keringett tőlem, flankelt egy Bat Artyt. 5-öt volt lehetőségem rálőni.

    1. didint penetréson ször.....
    2., Az ágyút találta el oldalról
    3., Rikosé...Ez a torony oldala volt
    4. Critical hit (a periskópja lehetett, mivel sérült)
    5. Critical hit (lelőttem a láncát. )

    Mind az 5t lövést a tank mértani közepére lőttem, megközelítőleg teljes szűkülésnél. A light mozgásához képest kellett állítani az ágyút, de 150 méternél ez nem volt valami jelentős egérrángatás.

    Az utóbbi időben az az érzésem, hogy lassabban szűkülnek az ágyúk, és pontatlanabbak.

    Külön kiemelném az univerzális német 75 mm-es KWK L40-es ágyút (Panther M10-en, és PZIV S-en) használom. Szinte hihetetlen, mennyire kevés tankot üt át, és 200 méteren is nagyon pontatlannak érzem. Nagyon sokat megyek Rudyval is, sokkal gyengébb karakterisztikájú ágyúval (rosszabb pen, és pontosság, a célzásidő leheletnyivel jobb) sokkal nagyobb hatásfokkal érek el átütést, és sokkal nagyobb számban találok el tankot.

    A Wz111-eről nem is írok, mert nincsen rá szó, amivel le lehetne írni azt a valamit, amit ágyú gyanánt tettek rá. Az IS, IS2 ugyanazzal az átütéssel érzésem szerint sokkal többször üt át 8-as tankokat, mint az a foskazán.

    A másik tank, az At15. Az ágyújához leírt értékek szerintem köszönő viszonyban sincsen a valósággal. 0,3 pontosságot írnak, de hogy az 200 - 300 méter között már úgy szór, hogy hihetetlen.

    A másik észrevételen, a mozgó tankok lövése. eddig jól ment, de az utóbbi időben szinte semmit nem találok el.

    Ezeket nem tudom bizonyítani, ezek csak érzések.
  • walert
    #364482
    Ez a normál eset. Ugyanígy van velem a Type 59-ben. Ezeket a premium tankokat így kell elfogadni : bénán, stockosan.
  • vasasgabri
    #364481
    Sziasztok!
    Van valakinek tapasztalata T34-3-al kapcsolatban?
    Nekem sokat mellé és a földbe lő még 10 méterről is, álló tankba. Amikor teljes zoomban van eltelik 2-3 mp és csak utánna kezd szűkülni. Van fejlett célzó is rajta. Csak ennél a tanknál csinálja.
    Nehéz vele játszani
  • Forolto
    #364480
    Köszi,igy már érthető,mert ha nem klikkelsz a kiválasztott termékre akkor nem látni ezt a gift részt.
  • viper07
    #364479
    Kiválasztod a Purchase as a gift, és akkor ajándék lesz.
  • ilsalon
    #364478
    Ha kiválasztottad, hogy mit akarsz, akkor ott lehet beállítani, hogy magadnak, vagy gift legyen.
  • Forolto
    #364477
    Srácok itt is megkérdezem,hogyan tudok az új premium shopban giftként vásárolni?Nem látom azt a lehetőséget,hogy másnak vásároljak.
  • Forolto
    #364476
    Kiváncsi vagyok az adventi naptárban hányszor lesz benne az a szutyok t3-as BT-SV tank. :)
  • Angelus1991ster
    #364475
  • walert
    #364474
    Nem jelentkeztetek be. Így is van ! A WG ilyenkor kinyalja a segged, de ha feljössz szopat. Ez a balance

    Nem kell játszani, csakkét havonta egy egy napokra feljönni és korrekt játékot kapsz
  • walert
    #364473
    Nem röhelyesen gyengék a Cseh takok ? Kíváncsi vagyok az első tapasztalatokra teszt szerverről

    Az ágyújuk béna. Kicsi az alap penje a goldja sem jó,mert az üregespéncélt pl IS 7-est sem üti be,

    Valaki tapasztalatot ?
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.11.29. 20:18:30
  • MuldR
    #364472
    Pillanatnyilag nem elerheto.

    https://www.microsoft.com/en-us/store/games/world-of-tanks-blitz/9nblggh202h8?tduid=(9e5993387508542d91965a6eb7dc8f3f)(259740)(2542549)(d_wp)()
  • Faboo
    #364471
    Ajjaj, én még csak egy hónapja. Hármat nem biztos, hogy várok. :)
  • Tono34
    #364470
    Létezik átalakító amivel tudsz rá egeret tenni :)

    OTG kábel.
    Utoljára szerkesztette: Tono34, 2015.11.29. 15:53:53
  • Solten
    #364469
    ahha

    #364468: csak win 10-el, elvileg. Tableten toltam egyszer, 5 perc eleg is volt, az erintokepernyos-buzulas feler egy sajtreszelovel-rejszolassal.
  • Angelus1991ster
    #364468
    Vajon win 7-en el lehet indítani?:D egyszer emulátorral WoT Blitz-eztem PC-n, irányítás elég érdekes volt.