418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Gyuszopapa
    #364787
    Ja top tank.A síma T28-ast próbálom pár napja leduplázni,hát nem sikerült még.Vagy agyhalott a csapat vagy 6-os csatába tesz ahol megint agyhalott a csapat.Ha top tank lennék talán jó lenne de még nem volt ilyen.
  • Angelus1991ster
    #364786
    Jó legénységfejlesztésre is :)

    8k-s/4x pattintós az IM-en belül? ha t6-tól lehet akkor O-I talán? azzal simán javítottam a Stug IV és T-28 HTC-set.
    T-55A-sat E-100-al sikerült.
  • viper07
    #364785
    T-10
    replay
  • bekescsaba
    #364784
    Ez a T28 F30 mekkora jó tank lett. A credit hozama is elképesztő.

    Győzelem
    Winter Himmelsdorf
    T-28E with F-30
    Szerzett tapasztalat:5 803 (x3 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit 48 723
    Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

    Repairs: -1 656
    Ammunition: -1 176
    Total: 45 891 WN8: 11 320 (100)

    1500 sebzésre adta. Ennyit a Rudy se hozna ilyen sebzésre, pláne úgy, hogy top tank voltam.
  • yossarianHUN
    #364783
    IS-7, FV215b.
  • Angelus1991ster
    #364782
    Főleg az első , a T-28E-es csomag.
    Mondjuk elég buziság az, hogy nem lehet megvenni az eddigi csomagokat. Így akinek a T-28E-re vagy a Rudy-ra fáj a foga az cseszheti egy jó ideig.

    Eddig elkerültük,hogy prémium napok is benne legyenek. Ez a szar ezekben a csomagokban. 20-25%-a a csomagnak teljesen felesleges.

    Direkt trollkodás, már csak azért is megcsinálják, hogy röhöghessenek a fórumokon.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.05. 10:11:03
  • Toweliee
    #364781
    Ez egy retardáltság. Az első pár nap még normális ajánlat volt normális áron.
  • Toweliee
    #364780
    A 8k-s pattintós ás sebzős küldetést mivel csináltátok meg?
  • Angelus1991ster
    #364779
    Jaj hát mi van mára? Régi kedvencünk:D a BT-SV. Na és milyen áron?
  • walert
    #364778
    Kiszivárgott a WG karácsonyi akciói ! Napi 2XP az első győztes csata után, egész karácsony alatt
  • walert
    #364777
    Legközelebb T-22 medet kapsz ingyé'
  • Pares
    #364776
    Mission completed! Reward:
    Vehicles added: Excelsior
    Slots added: 1

    Azért ez így nem volt rossz, 600 ezer kredit + 900 arany + 3-3db mind a három prémium fogyóeszközből + garázs hely és bele egy Excelsior. Most azt hiszem megint kihagyok úgy két és fél hónapot és meglátom akkor milyen ajánlatot kapok...

  • Angelus1991ster
    #364775
    Végre egy elftárs, aki úgy látja ezt , mint én.
    Hát jah, kb. olyan, mint amikor a Shogun II Total War-ba hátültöltős puskás Magyar Királyi Honvédség brutális OP egységet szerkesztek a játékba. Még modelleznük sem kell, hisz külsősök csinálják ha jól tudom.
  • Pares
    #364774
    Még egyszer mondom, friss telepítés, nincs semmilyen mod, és nem is tervezek semmit feltenni. Két különböző hálózatról is teszteltem, mind a kettőn, bármilyen grafikai beállításoknál előjött.

    Apropó: TOG stronk spotter



    Ebben a csatában sem 5-ször nyomtam meg a bal egérgombot... volt az 15-is... de egyszerűen nem reagált, mintha meg se nyomtam volna. Valamiért elég furán laggol a játék, a bal felső sarokban úgy mutatja, hogy 30-60ms közt ingadozik a ping, a led viszont elég gyakran vörösre vált, és főleg akkor, amikor éppen az ellenséggel harcolok.
  • CommanDos
    #364773
    jól teszed mert így is már mindenféle szirszar tankot beleraktak ennyivel meg nekünk is tartoznak hogy pár órát dolgoznak már végre

    programozni nincs mit mert ők a wg-nél nem programozók ők csak használnak egy editort mint pl:módoknál mint mikor készítesz a gta-ban egy újszabású kocsit hát ennyi a nagy munkájuk max 1nap
  • Angelus1991ster
    #364772
    Reális vágyás, hiszen harckocsik voltak abból az időszakból. És a további tartalom bővítések miatt elkerülhetetlen a behozásuk. Első két képviselő meg is jelent, igazi szokásos wg-s elbaszott verzióban. Ez olyan, mintha szovjet tankra brit jelzést és festést tennél rá.

    De ehhez egy normális gárda kéne. Ez pedig nem a wargaming. Azon csodálkozom, hogy a japán óriások és a csehszlovák ág még átment.
  • Angelus1991ster
    #364771
    Én ráhúztam a Chi-Nu-ra a modelljét. Kb. hasonló a két tank.
  • Angelus1991ster
    #364770
    Kvintesszencia a magyar harckocsi ebben a játékban számomra.
    Úgy ahogy a Total War epizódokban a Magyar Királyság. Ahogy a Total War Attilában a Magyars elkúrt Hun-klón frakció.
  • Angelus1991ster
    #364769
    Na megszólalt a drága proletár.
    Majdnem hajszál híján gyártottunk 1000 harckocsit, igaz ami tankot gyártottunk az pár évvel el volt maradva. De baszki , a Harmadik Birodalomhoz és a Szovjetúnióhoz méred a magyar hadiipart, amit szinte a nulláról kellett visszarántani.
    Nem ám a minket szorosan körbevevő Kisantanthoz. Ahol maximum Csehszlovákia múlt felül minket, míg jött nekik a hitlerista megszállás. Románok Maresalon kívűl, a Tacam R-2 és Tacam T-60-ast tudták felmutatni.

    Nem bazdmeg, nem egyszerre a Sherman-ból 50-59 ezret gyártó USA-hoz kell mérni a magyar hadiipar gyártást.

    Kikúrt kádári semlegesítés nálad megtette a hatást azt látom kedves proli. Te is csak a biciklis alakulatot tudod felhozni.
    Ezen fórumon már csak a bekerült tankokat hozom fel, amik már a 9.12-es( jelenlegi) kliens része. A többi típust pedig , hogy miként lennének bennt, ahogy Karika javasolta.
  • lexlutor
    #364768
    4. napnal tartunk..
    masreszt, az na szerveren mindig jobbak az akciok, ugyhogy arrol kar is almodozni, h bmikor olyan szintu akciot kapunk mint ott.
  • walert
    #364767
    Ezt nem tudtam valóban. Nem vagyok mindent tudó valóban. De ezt az egyet leszámítva még mindíg sokkal jobbak vannak és van mit törleszteniük
  • ROMOTO
    #364766
    Nekem már a garázsomban áll egy helyes kis mod révén, meg még egy rakás ami meg fog jelenni


    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.12.04. 18:32:54
  • csagataj
    #364765
    Sajnos ezzel a hozzászólással csak mélységes tudatlanságodat árultad el. :)
    Ez nem egy sima TD, és amikor májusban volt rá bundle, akkor is BIA-val volt, ugyanúgy, minta Cromwell B és a szovjet IS-2.
  • walert
    #364764
    Úgy kalkuláltátok, most hogy konkurencia harc van jobb akciók lesznek. Erre tessék : 3XP és 20 frag utánkapsz egy nagy javító készletet
  • walert
    #364763
    Úgy látszik, minden szerveren képesen megcsinálni, hogy csak minimális goldot tegyenek a packba. Ráadásul, máshol még egy sima TD-hez is ját 100% skill+BIA.

    A mai ajánlat amerikából
  • walert
    #364762
    Azért van, mert azt a gagyi "safe shoot" modot tetted fel a modpackban, így ha közel van a csapattársad az ellenfélhez, azzal kívánja védeni, tőled hogy blokkolja a lövésed, mert szerintük annyira debil a játékos, hogy a sajátját lövi szét.

    Aslain reinstall
  • MuldR
    #364761
    Tavaly is igy csinaltak. Akkor tettek be a japanokat es azzal is ossze kellett szedni az xpt.
    55 000 freem banta, hogy T6-tol induljak. Valoszinuleg iden is igy fogjak csinalni.
  • Tono34
    #364760
    Ez nincs meg valakinek véletlenül?

    Sajna neten még nem találtam meg.
  • davidbog
    #364759
    Azt nem tudod, hogy a jelenlegi állás szerint a T95/Chieftain mi lesz? Ebből is valami reward tank lesz vagy esetleg normál megvehető premium tank? Korábban rewardnak írták, de nem tudom mennyire volt az biztos.
  • replicabuk
    #364758
    Ha tudnál mondatot értelmezni, akkor feltűnt volna, hogy nem akartam megmondani azt, hogy ki milyen tankkal játsszon.
  • bekescsaba
    #364757
    Enged már meg kérlek, hogy had döntsem el, hogy mivel szeretnék játszani. Lehet, hogy az én perverzióim ammagyar tankok.

    Nem sírás megy itt kérem. Csak vágyunk rá egyesek.

    S a Wg megerősítette, hogy lesz, így nem sírunk, csak számon kérünk, és sürgettünk.
  • replicabuk
    #364756
    Én egy dolgot nem étek, hogy lehet az, hogy ilyen "göncökért" mint a Turán, Toldi, Tas, meg minden ilyen alacsony szintű "szarokért" miért meg a sírás már több éve? Alacsony szint játszhatatlan a sok vörös hordától, szóval nem értem a sírást "a nagy, hatalmas Magyar tankokért".... a 20. században a magyar hadviselés a béka segge alatt volt, szóval ne már, hogy a göncök kellenek nektek.... ahogy autót sem tudunk gyártani (a Ti autótok) úgy harckocsikat sem tudtunk....
  • suba53
    #364755
    Lehet hogy azért beszéltek össze vissza, hogy karácsonykor meglepetés legyen.

    Hamarosan meglátjuk.
  • Angelus1991ster
    #364754
    Úgy halottam, hogy a a Super Conqureor lesz helyette. Bár kitudja, összevissza írnak. Orwelli állapotok vannak ott a pokolgamingnál.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.04. 12:41:08
  • suba53
    #364753
    Igen, furcsa. Lehet hogy csak elírták.

    Viszont a Chieftain MK.6 is szerepel a listában a Cseh tankokkal együtt.
    Lehet hogy a karácsony előtti patch-ben lesz a csere?
  • Angelus1991ster
    #364752
    Nem-nem, akkor meg lennék véve.
    Turánt már holnap kiadhatnák az Adventi kalendárba 5-6 ezer ft-ért (1500+300+1000/2000 gold).

    De téged nem is érdekelne:D hisz lówtier papírszarok.
  • Toweliee
    #364751
    Direkt miattad nem teszik be a magyar vasakat. Akkor meg azokon sírnál.
  • Angelus1991ster
    #364750
    Eléggé hülyeség egy egyedi festésű tankot reguláris tanként behozni, a simát meg prémiumként:D
    Inkább fordítva lenne logikus.

    New Premium Tanks
    Object 777 (U.S.S.R. Tier X Heavy Tank)
    Rhm. Skorpion (German Tier VIII Tank Destroyer)
    IS-3 A (Soviet Tier VIII heavy tank)
    AMX M4 1949 (French Tier VIII heavy tank)
    KV-4 KTTS (Soviet Tier VII Tank Destroyer)
    VK 100.01 (P) (German Tier VIII Heavy tank)
    T-44-100 (Soviet Tier VIII Medium tank)
    Panzer 58 (German Tier VIII Medium tank)
    Sentinel AC 1 (British Tier IV Medium Tank)
    M46 Patton KR (American Tier VIII Medium Tank)

    Turán III Prototípus meg hol a bánatban van? Buzigaming szokásához híven fél vagy egy évig halasztja, ahelyett , hogy berakná a premium shop-ba.
  • viper07
    #364749
    Talán mert 2 tierrel kisebb tank. és kevesebb az elvárt sebzése
  • hekus2014
    #364748
    Sziasztok, szeretnék, csatlakozni csapat csatához rangsorolthoz esetleg lenne, olyan csapat ahol van, hiány csatlakoznék, ha lehet.
    WOT nevem: imperat80