418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #364747
    A Mutz regular tank lesz a WG development szekciója szerint. Így arra nem valószínű egy marathon.
    A sima Panzer 58 az prém tankként van felsorolva, arra elképzelhető.

    http://worldoftanks.eu/en/content/docs/development/#features
    Utoljára szerkesztette: suba53, 2015.12.04. 10:14:22
  • Tono34
    #364746
    Mai: T62+gold .... csodás áron..
  • silverchain
    #364745
    Nem csak a tesztszerverről kellene kivenni az aranylőszert, hanem a játékból is, véglegesen. Akkor sokan visszatérnének (köztük én is).
  • R3nton
    #364744
    Az a mutz elég jónak ígérkezik adatok alapján
  • Angelus1991ster
    #364743
    Azokat én is feladtam az elején. Időm se tankom nem volt hozzá. Annyi idegeskedést nem ért meg. Mivel a Pz.58 Mutz nem egy WZ-111, vagy egy IS-6, ezért remélem , hogy könnyebb missziók lesznek.
  • suba53
    #364742
    Érdemes pedig felhizlalni a járműparkot pont az ilyen sok nemzetes marathonok miatt. Az IS-6 eventnél, ahol tier6-os tankokkal kellett megcsinálni a nemzetenkénti penzumot karácsonykor, azt kihagytam, de mivel 24.-én egy baromi kedvező akció keretében kínálták, megleptem magam vele.
    Ha az aktuális tank megszerzése a cél, akkor meg le kell tudni vetni az indulatokat, a sok majom miatti bosszankodást, és fapofával menni csatáról csatára. Nekem simán összejött az SP, a WZ-111 nél egy tokent vettem, de azt is csak azért, mert nem akartam még egy hetet egyfolytában a gép előtt ülni. Most is neki fogok kezdeni, akármi lesz is a jutalom, aztán pár nap alatt úgy is kiderül, hogy értelmes ráfordítással megoldható, vagy sem.
  • Gyuszopapa
    #364741
    Én nem bírtam az IS-6,WZ-111,SP missziókat megcsinálni.Egyrészt elég keveset játszottam még és ezért elég gyeszura a járműállományom.
    Másrészt ami nemzettel bírtam volna ott besegítettek az agyhalottak hogy elmenjen a kedvem az egésztől.
    Hihetetlen hogy mennyi csekély értelmű ember játszik ezzel a játékkal.40-50 ezer csatás majmok kóvályognak a pályán mint gólyafos a levegőben,annyira nem tudnak mit kezdeni magukkal.
  • R3nton
    #364740
    Én például imádom a gyors papír tárasokat, 50b, batchat, meg most ez az új is jó lesz. Sőt mivel nagyon brutál a burst dmg és gyorsan tölti újra a tárat. Taktikai szempontból jobb is.
  • tutyimutyi2
    #364739
    asszem a hármas kap egy 80körüli penes táras ágyút, a hatos kap a chi-to-hoz hasonló táras 3 golyós ágyút, a kilences utolsó ágyúja 3 golyós ami egyben a tizes elit ágyúja 4 golyós.

    1 lényeges változás jön ami nem más minthogy a könnyű közepes és nehéz tankok space lenyomásával driftelnek, régebben láttam egy videót ami elég hülyén nézett ki ahogy az is-2 ment 20-al és kanyarodés meg space-el nyomott egy 90 fokot.
  • Yossi
    #364738
    Ilyen velem is van. Eddig a vezeték nélküli egeret szídtam....
  • Dewri
    #364737
    Benéztem a tesztszerverre. Hát nem ájultam el a csehektől. Mondjuk nekem sose jöttek be a papírtankok, tesztszerveren meg pláne nincs semmi értelme velük menni... Továbbra is az megy, ami régen, tier8 alatt semmit nem lehet tesztelni, mert minden gyökér tier10 nagy dögökkel megy (de nem az újakkal, hanem a szokásos 1500+ sebző angol és német vasakkal) és arannyal lő mindenre. Még mindig nem jött rá a retardált WG, hogy legalább a tesztszerverből ki kéne venni az aranylőszert, hogy valóban teszt legyen belőle...

    Szóval a cseheknél papírpáncél, mozgékony test, átlagos sebesség és többnyire sorozatlövő ágyúk vannak, 3 vagy 4 lövéses sorozattal, ami után 20-22 sec a töltés, ami papírpáncél mellett öngyilkosság, pláne, ha lánclövést kapsz éppen... Biztos lesz akinek bejön, nekem nem váltak be. Ráadásul fura egy Skodával menni egy tankos játékban...:)

    Megnéztem a japán tier10 állatot is, na az a nekem való. Tesztszerver-pozitív, pattint mindent beforgatva, ugyanakkor osztja rendesen a sebzést. A csehekkel nem volt jellemző a túlélt kör, ezzel meg megmaradt a fél hp, pedig E100 is volt szemben. És nem lassabb, mint egy átlagos angol tank. Csak hát tier9-10ig eljutni ezen az ágon? Ahhoz több kamionnyi Xanax kellene...

    Aztán amikor Sztálingrádban utcai harcban egy utcában egy házfalra simulva töltöttem éppen a Skodát és az arty 1 lövésből kicsapott (VÁROSBAN, FAL MELLETT ÁLLVA, miközben 4-en voltak mellettem saját egységek akik NEM a fal mellett álltak!!!!!) töröltem a picsába a tesztszervert. Már előtte is fontolgattam, mikor azon buktuk el a kört, hogy BEFOGLALTÁK a bázist (egy TESZTSZERVEREN beállnak egy k**va körbe!!!!!!!!!!!), vagy mikor Himmelsdorfon, ami egy régi, tehát ismert pálya, 15-5-re kikaptunk (tesztszerveren, ahol mindenki fullos, mindenki aranyos!!!!!), de ez az arty már sok volt...

    Hiába a 9.milliomodik verzió, semmi lényeges nem változott a játékban, mióta lassan egy éve nem jártam erre: fullos tankkal 4 lövésből 2 mellémegy, spotrendszer ugyanaz a vicc, artyk miatt ugyanúgy élvezhetetlen (és persze berak akár hármat is simán...), és a legnagyobb probléma, hogy az agyhalottak száma nem csökkent egyáltalán (lásd teszten foglalás, egy irányba menetelés, aztán persze az első saroknál megy a tülekedés, mert 8 tank nem tud kinézni normálisan egyetlen ház sarkánál, stb, stb...). Szóval vissza az Armored Warfare PvE-be...
  • Pares
    #364736
    Komolyan mondom nem érte miért csinálja azt, hogy néha (elég gyakran) egyszerűen nem tudok lőni. Már másik hálózatról is próbáltam, próbáltam lejjebb tekerni a grafikát, de akár mit csinálok, mindig előjön.
  • R3nton
    #364735
    Az xp könnyebb, azért lesz sebzés. Egyébként a kill a legnagyobb szívás. 7-8as tier hozza magát kb egyformán. 10esben jobban jön a sebzés, 6-osban a kill. 7-8 az optimális. Van 1-2 kivétel, pl 50-100al sokkal előbb meg szokott lenni a kill, mint a sebzés, illetve a wte-100 tudja tartani a killt a sebzéssel és nagyjából egyszerre lesz kész a két követelmény.
  • Angelus1991ster
    #364734
    Bízok benne, mert akkor csehszló tokent megveszem 2.5-3 ezer forintért. Bár nem tudom melyik jobb az Xp grind vagy Kill és Frag kalandjai.
  • R3nton
    #364733
    Meg lehet venni a tokent is majd. Tippre szerintem amúgy 100kill, 100k sebzés minden nemzettel. Szerintem valami ilyesmi lesz. Hát gyorsan ki kell pörgetni a cseh ágat, azzal nem lesz könnyű.
  • walert
    #364732
    Ez az ! Lehet hogy pont azért siettek a csehekkel, hogy még ezzel is szopassanak, hogy húzd ki tier V.-ig ráadásul legénységed sem lesz bele. Aztán azzal is hozz össze egy valag XP-t vagy fragot
  • Angelus1991ster
    #364731
    Bocsi azt elfelejtettem írni, hogy csak tippelem. Franc egye meg. XD
    75k xp nemzetenként t5-től azért necces lenne, mivel a csehcsszopók is jönnek talán a hónap felén vagy 22.-23.-án. 8*50-65k között , akkor így megfelel? :D

    Szopantyú lenne, ha t6-tól lehetne csinálni, mert a Skoda T-25 free xp-ből való átlépése 55.505 free xp-be kerülne.
  • bekescsaba
    #364730
    Érdekesség:

    T28 F30 ugyanannyi sebzés esetén több creditet hoz mint a Rudy...

  • R3nton
    #364729
    Idáig számításba vette, sőt akció végén mindig beturbóztatták a népet ilyen hétvégi 3x-el meg ilyesmi...
  • walert
    #364728
    Ilyen misszióknál nem szokta számításba venni, csak az alap egyszeres XP-t ám vagy tévedek?
  • R3nton
    #364727
    8*50 k xp??? Ennyi lesz a mostani maraton? :D Hát ezt az 5x karácsonyi akció keretein belül kb 1 nap alatt megcsinálom csak azzal, hogy leötszörözöm a 10eseimet :D
  • walert
    #364726
    Nem is érdemes, megvenni minden tankot, csak amire szükséged van, kredit farm vagy legénységnek, de ha szükséged van rá, nem érdemes kiszenvedni ilyen küldetésekben. Akkor már vedd meg
  • Toweliee
    #364725
    "Szerintem nem is érdemes, megvenni mindent"

    1 hsz-el később:

    "sokkal jobban jösz ki, ha megveszed pénzért őket"
  • Angelus1991ster
    #364724
    Meló mellett az SP-s misszió teljesen vállalható volt. 13 nap alatt meglett. Szerencsére t5-től volt a küldetés.
  • walert
    #364723
    Az a baj, hogy ezek a maratonok annyi időt, energiát, ideget felemészt botok és yolozó szobanövények közt hosszú órákon át, minden nap, hogy sokkal jobban jösz ki, ha megveszed pénzért őket
  • walert
    #364722
    Végülis ez a kis god nem a világ. Megveheted nyugodtan. Az lenne kicseszés, ha olyan csomag lenne, mint a BT-SV-s, hogy 25e Ft-ért kapsz mellé 20s goldot egy vacokért. Na az beszarás volt. De ez az 1600 gold nem számít. Sajnos a garázshelyet adják, akár tetszik, akár nem és azt is felszámítják a csomagba. Szóval ez nem akció, hanem inkább lehetőség normál vagy zsíros áron (tegnapi) eladni ezeket a prém járgányokat.

    Szerintem nem is érdemes, megvenni mindent, mert a WG elbízza csak magát, aztán leszar minket és felülről beszél, mint Storm blogja. Csak azt vegyétek meg, amit valóbannagyon akartok vagy érdemes pl : kreditfarm tank, legénység húzása vagy funnolás egy pedo mikro maussal kb ennyi, de azért mert kutya van benne meg volt ilyen sorozat, amúgy detto ugyanaz a tank benne van a tech treeben meg reemake tank,mint az első nap, szerintem azt hanyagolni kellene.
  • Angelus1991ster
    #364721
    Erre emlékszem a T8-as maratonokról.
    Nehéztankok:
    2013/2014: IS-6 maraton 7*100k xp, t6-tól
    2014/2015: Wz-111 maraton 7*150 kill és 7*150k sebzés, t6-tól
    2015 szeptembere: 7*135 kill és 7*135k sebzés , t6-tól

    Közepes tankok:
    2014 május: SuperPershing 7*75k xp tier 5-től
    2015/2016: Pz 58 Mucika : 8*50k xp tier 5-től
    T6-osok:
    2014 Togtóber: 15x nap öt győztes csata top10-ben
    2015 augusztusa: Dicker Max 200k xp top 10-ben t8-tól

    lexlutor: en veszek tankot ingyen, ahogy a tobbi 110 millio jatekos. nem tudom, te hogy oldod meg.


    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.03. 21:29:56
  • MuldR
    #364720
    O mondta, hogy a fasz wgs bundlek miatt van neki ennyi.
  • walert
    #364719
    Hát ha a pár év alatt leapadt 8800-ra, akkor elég gyorsan fogy. A játéknak még korántsincs vége. Még egy rakás tankot most fognak csak betenni. Új tankágak és nemzetek lesznek, ráadásul az atykat is lenerfelik, ígéret van rá. Szóval még játszható lesz.. Lesz mire elkölteni az aranyat,

    Ha nagyon nem kellene. Szívesen megveszem féláron.
  • lexlutor
    #364718
    Ritanak, nem hinnem ha bundlek miatt van annyi aranya, hanem mert mondjuk folyamatosan kuldik neki ajandekba...
  • lexlutor
    #364717
    te max akkor vennel tankot ha ingyen lenne... bar lehet akkor sem tetszene a szine.
  • MuldR
    #364716
    Az eddigi maratonok ilyenek voltak:
    Minden nemzettel erj el 150 000 xpt
    vagy minden nemzettel 150 000 damage es 150 kill.
  • MuldR
    #364715
    Eddig 40 000 felesleges goldot vettem azert mert csomagban adtak es majd elfogy. 8800 meg mindig meg van belole, 1 ev alatt.
    Ritanak ha jol lattam 170 000 arany gyult ossze felesleges bundlek miatt. Szarjanak sunt. Megvettem volna a T28 at meg a Rudyt is, de nem csomagban.
  • tutyimutyi2
    #364714
    Mégis miféle ez a Pz. 58 Mutz Maraton?
    személyes küldetés lesz avagy olyan mint régebben a tog II-es küldi hogy napi 10 győzelem?
  • walert
    #364713
    OK. De végülis, ha van benne gold nem baj, ha a tank maga korrekt áron van. Gondold el a goldra mindíg szükség van, hiszen bármikor húzhatsu ágat és a felszerelések szerelgetésére kell folyamatosan vagy akármikor kiürűlhet a barakk vagy kellhet a garázyhely. Nem amortizálódik a gold
  • Angelus1991ster
    #364712
    Gold nélkül megvettem volna. Kár, hogy ilyen seggarcúak. Eddig a T-28E-s csomag volt a legnormálisabb Ádventi lehúzás.
  • Mnemomic
    #364711
    Akkor nem ha jól tudom.
  • walert
    #364710
    Be van építve a tankba, értem. És ha felfedezik a Rudyt a kutya hag ugat a 6.érzék hang helyett? Ha pl kiveszed a parancsnokot, akin az érzék van és beteszel helyette mást illetve ha nincsen az égő kihúzva, a kutya akkor is ugat?
  • bekescsaba
    #364709
    Nem lehet levenni a tankról, skilljei sincsenek. Ő az ötödik tag, képzettség, és beosztás nélkül.
  • walert
    #364708
    Egyik ismerősöm akar venni ilyet és kérdezi, hogy a "special crew" a Szarik nevű kutya BIÁ-ja konbinálható-e a csajok BIÁ-jával ? Mert hiányzik egy legénységi tag az egyik tankján és beültetné az asszonyokmellé a kutyust. A férfiakkal eszerint kompatibilis a BIÁ-ája vagy csak ezen a tankon ?

    Brother in dogs = Brother is Szarik