418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #365187
    Jo akkot nem az,de te emlegettèl valami Magyar tankot karàcsonyi ajàndèkkènt:-)
  • sempike
    #365186
    Az meg van hogy 217 pennel nem lehet sehol sem beverni az IS3-at szemből?
    Nem számít hogy a spike noise feléd van vagy sarok mögül dugja ki, a kv-3 arannyal sehogy sem tudja beverni.
    Ennyire buffolták az IS-3-at mostanában? Régebben szerintem ez nem így volt. Én legalábbis egy puhatestű tankra emlékszem.
  • xotyi
    #365185
    Néha megtörik az átok:D
  • Angelus1991ster
    #365184
    Turán III Prototípus miért lenne ingyen?
    Fejtsd ki.
  • vasasgabri
    #365183
    A kérdés lemaradt mobilról írok.
    Más is tapasztalt ilyet,vagy ennyire rossz játékos lettem?
  • vasasgabri
    #365182
    Sziasztok!
    Ezen a hétvégén volt legalább 15-20 közötti 0 sebzéses köröm,több fajta tierben és tank fajtákkal.Sok lőszer eltűnt,mellé fölé földbe ment vagy lepattant. Volt hogy 10m-ről egymás után 5-ször fölé lőtt beszűkülve sértetlen ágyúval. Artyt 3-ból tudtam ki lőni E100-al mert kétszer pattant 100m-ről.Eddig ilyet nem tapasztaltam. Nem vagyok egy jó játékos de azért általában tudok jó köröket menni.
    Volt egy kör amiben 7-en voltunk 0 sebzéssel, ebben volt 900-2300 wn8-as emberke.
  • joe662
    #365181
    Akkor aTurànod vagy mi,az mi lesz,ha ingyen adjàk?:-):-)
  • joe662
    #365180
    Ez fog T10ben menni??Wtf?
  • Angelus1991ster
    #365179
    Hogy tudtok ilyen fost megvenni?:D Még reward harcjárműnek is ratyi.
  • ROMOTO
    #365178
    Majd mutass kérlek hasonlót tier 9-10 ben, nekem volt scorpionom mert adtak vlmi akcióban pár napra, 9-10 ben nem olyan jó már az az álca, ha nincs bokor, márpedig elég sok pályán nem lesz, akkor annak a td-nek reszeltek, bármi belelő viszi a legénységet modulokat, kiba... hímestojás, pár csata után hagytam is a francba...

    jah látom írtad hogy feljebb nehezebb, jah és az általad linkelt még nem is volt annyira az
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.12.13. 17:08:05
  • tutyimutyi2
    #365177
    neked mi számít gyorsnak? mert szerintem az 56-os végsebesség elég gyorsnak számít illetve én goldozás nélkül csinálok asszem 800-as átlag sebzést illetve ha olyan a helyzet akkor leállok sidescrape-elni vele. am az excelsioron szerintem az a 30 milis test oldal mondható gyengepontnak.
  • joe662
    #365176
    Lehet ezzel darálni,igaz ha t9be rak akkor nehezebb érvényesülni kicsit
    4.re csak beadta
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!




    az Oni-re kellett 3db gold

  • joe662
    #365175
    Azé csak ne becsüljük le azt az 1mm-t
  • joe662
    #365174
    Már ha meglát,mert hasonló az álcája mint az E25nek
    Viszont olcsó a javítás 5700 credit
  • Lunki88
    #365173
    KV-2 kedvenc eledele. :)
  • walert
    #365172
    1 mm overall páncél LOL
  • joe662
    #365171
    Nem
    Tényleg jó álcája van,pedig alap legénység van benne.
    1köröm vele

  • Angelus1991ster
    #365170
    Wargaming minőség:)
  • lexlutor
    #365169
    ezt inkabb a rohadtbugos spotsystemnek koszonheti, nem annyira a tanknak.
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.12.13. 13:43:43
  • sempike
    #365168
    Engem mindenesetre kiborít :(

    Más téma: A Skorpion egy ici picit OP-nak tűnik. Egy teljesen átlagos játékos 4db t7 heavyt úgy bedarált vele hogy fel sem spotolódott (Prokhorovka erdős rész), 3k+ sebzéssel és 3k spottal zárta a meccset. Vagyis folyamatosan lőtt + spotolt úgy hogy egy pillanatra fel nem villant. Festék, prém kaja nem volt rajta. Ez volt a srác 11. csatája ezzel a TD-vel szóval még igazából rá sem érezhetett.
    Nagyon jónak tűnik TD legénység húzásra, kár hogy megint csak arannyal lehet venni.
  • walert
    #365167
    Sajnos úgy, hogy az M4 imp penje nem teszi lehetővé a goldozás nélküli játékot. Tudom. Nekem Excelsiorom van és döbbentem tapasztaltam az első nap, hogy kb semmit sem visz be, csak ami teljesen merőlegesen van a lövedék útvonalával és azt is jóindulattal.

    Ekkora pennél, csak goldspammolni lehet. Én is azt teszem. Ok, nálam egy erős páncélú tank van, melynek nem nagyon vannak gyenge pontjai és ha csak T5-ösök vannak aprítok. Az M4-esetében erről szó sincs és nem is gyors kompenzálás képpen.

    Legénységet jól lehet vele húzni, mivel a prém bónusz révén alig lesz minuszos köröd a gold miatt és az XP bonusz révén a legénység csaknek olyan gyorsan fejlődik, mint egy sima 8.asban
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.13. 12:42:47
  • sempike
    #365166
    Valaki mondja már el nekem hogy a túróba tudok 0 criteket lőni az M4 troll ágyújával egy Hellcat oldalába majd az orrába?
    Mióta azt játsza velem a WG hogy kb 25% a sebzési arányom ezek miatt a 0 dmb-s lövések miatt az overall wn8-am kb 200 ment lefelé az utolsó 60 nap wn8-a meg 400-at.
    Tegnap eladtam 2 tankot és artykat vettem, ha ezt tovább folytatja ez a faszom játék akkor csak artyjaim lesznek. Azokkal legalább el tudom viselni hogy folyamatson mellémegy.
  • csagataj
    #365165
    Nézd meg Quckybaby videóját róla! Ő nagyon lelkesedett érte. Nekem nem pálya, mert sem kreditfarmoláshoz nem kell több tank, sem nem akarok amerikai TD legénységet húzni.
  • Angelus1991ster
    #365164
    Ha tier6-os lett volna, talán megérné. Persze gold nélkül.
    Ha eszük lenne, akkor a Terminátor-28E-t még engednék eladni. Egyetlen értelmes ajánlatuk volt. Még a SU-76i-t is adhatnák :D
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.13. 10:13:51
  • Lunki88
    #365163
    A mostani akcióról mit gondoltok? M56 Scorpion
    Akartam aranyat is venni, így most elgondolkodtam a vételen. Ettől függetlenül szemét húzás hogy gold nélkül nem lehet megvenni olcsóbban.
  • Angelus1991ster
    #365162
    Ja és egy adag buff kellene neki. 40 mm-s lövege van, átütésben és sebzésben megegyezik az angol t3-asok ágyújával. Azok 23-28 lövés/perc-es töltéssel rendelkeznek, míg a Toldi III 19,35-el. Ez csöppett lassú, talán buffolják később, mert széjjelszedik. Tudjuk , hogy lowtierben milyen lövedék eső van.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.13. 09:54:54
  • Angelus1991ster
    #365161
    Csak sima youtube gameplayer vagy mi a franc, wot reddit-en láttam a linkjét. Hivatalos infó még nem jött ki.

    Type 59-eset azt elhiszem. AW-sek már egy előzetest is kiadtak róla. Kb. T2-es prémium tank lesz.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.13. 09:49:24
  • Angelus1991ster
    #365160
    Ezért lenne tökéletes a történelmi csata PvE mód. Beszólna az AI/MI tanknak :D
  • András77
    #365159
    Az idióta jelzőt a játékbeli viselkedésével és nem a 7 éves kora miatt (bár lehet erős összefüggés) érdemelte ki. Ott hisztizett nekem a csata végéig, amiért kilőttem, pedig se aranyat nem használtam, se nem 500m-ről lesből szedtem ki de ő meg nyílt terepen leállt és úgy pötyögött én meg csak a tornyomat mutattam, egyértelmű volt a végkifejlet. Nagyon megsértődött ezen. Egyébként már tier8-ban tolja, nemsokára lesz tier10 tankja is. Írni olvasni nem valószínű hogy még tud, de a wot-ot tolja ezerrel
  • killbull
    #365158
  • Angelus1991ster
    #365157
    Hát azért kár leidiótázni egy hétéves gyereket:D mit tudja ő , hogy milyen játék ez. Vannak a zöldek és pirosok. Szülő lehet maximum az idióta, aki nem akar a gyerekkel foglalkozni, ezért odarakja a gép elé: nesze játszá mondattal. Ahelyett , hogy foglalkozna vele. Társasozna, sakkozna,kártyázna (UNO), valami sportjátékot játszatna vele vagy legó-szerűt adna a kezébe.

    Bár a WoT-nak lehetne egy olyan követelménye, hogy a játékosnak kell feltelepítenie a játékot. De ez kivitelezhetetlen.
  • Angelus1991ster
    #365156
  • yossarianHUN
    #365155
    Hát sajnos szólásszabadság van meg ilyesmi, de ha a fórumlakók többségileg megszavazzák, ki vagyok én, hogy a demokrácia útjába álljak :)
  • R3nton
    #365154
    Nincs bajom Cleverlanddel, meg tök jó, hogy bemutatja a tankokat, lelkes stb, de egyszerűen nem bírom hallgatni, mikor minden 3. szó az, hogy harckocsi, és minden negyedik szó meg az, hogy srácok, illetve valahogy a hanglejtése is "színpadias". Jobb lenne ha vagy viccesen adná elő, vagy akkor inkább ilyen sztoikusan közönyösen, még az is jobb.

    Sokszor fontos infokat se említ meg. Kviki is van, hogy sok, de valahogy nekem fogyaszthatóbb, meg sok olyan szituációt mutat be, érdekes csatákat, amin lehet röhögni.
  • R3nton
    #365153
    OMG 15 helyett "csak" 12k-t kell sebezni. Pffff, mind1 is. Mi lenne, ha mondjuk lenerfelnék azt a szart olyan szintre, mint a többi 10-es tank. Új szót ismertem meg emiatt a szar t-22 miatt: Whaleclubber. Szuper, bálnavadász, olyan, mint a fókavadász, csak nagy tierben. Ez hiányzott.

    Na szóval az lenne az első, hogy nerfelik, utána meg mondjuk a 12k helyett lenne 8k, és akkor azt meg lehetne csinálni, az se lenne könnyű, de azt meg lehetne csinálni.

    Kár egyébként erre fecsérelni az időt 12k-t kib@szott nehéz lesz összelőni, inkább kihúzom az új cseh ágat, ha nem az oldalát látom annak a tanknak, akkor pikk-pakk haza lehet vágni a táras cseh tankkal.
  • András77
    #365152
    Eléggé haragosan leugatott eme kiváló játékos, mert kilőttem:
    mrkts (23:42:51) less rage
    mrkts (23:43:00) are you realy 7 years old?
    mrkts (23:43:01) omfg
    RANKO_2008 (23:50:15) yes

    Szóval fény derült a titokra, 7éves idióta gyerek. Bár ha a korához nézem végül is nem játszott annyira rosszul, de egy cromwellel mozogni is kéne, nem csak kiállni nyílt terepre és lőni. Előtte viszont ügyesen mozgott, csak akkor tudtam kiszedni, amikor kiállt lőni nyílt terepre.

    A WG új hullám, az óvodát éppen kijárt ifjú titánok. Kicsit irigyelem is ilyenkor, mert én nagyon régen voltam 7 éves.
  • ROMOTO
    #365151
    Nem mélyedtem el az új listában, de mások szerint vlmi videóban hallottak alapján komoly esélyekkel indulhat az átlagjátékos is, lefordítani őszintén szólva semmi kedvem, hiszen hamarosan úgy is megjelenik.
  • András77
    #365150
    Lehet, akkor nekiállok annak is, mert eddig párszor próbáltam de fényévekre volta a követelményektől.

    Megcsináltam nagyon érdekes módon az LT-14-t kitüntetéssel, úgy, hogy egy T49-nek könyörögtem végig a csata alatt, hogy fogadja már el a meghívómat. Erre, a csata vége előtt kb 1-1,5 perccel elszállt a program, úgy hogy a gépet is újra kellett indítanom. Mire visszaléptem, a kép fogadott, hogy kitüntetéssel megcsináltam, 2 nap prém. A T49 mégis elfogadta a meghívót valamikor, amíg ki volt ütve a program nálam.

    Ketten csináltunk 5049 spotot, amikor a cél 5e, meg hogy életben maradjak és mindkettő sikerült. Ez tényleg b.szarás így, szinte hihetetlen. Viszont így akkor most elkezdek kreditet farmolni ezerrel a 2 nap alatt.
  • csagataj
    #365149
    Igazad van QB-vel kapcsolatban. Ha saját acc. replayt mutat be, akkor sohasem számolja be az elfogyasztott fogyócikkek árát, ami nála minden esetben a nemzettől függő pótellátmány. De ezen felül tudok emelkedni, és azon is, hogy csak OP köröket mutat. Úgy érzem, hogy helyükön tudom kezelni az információkat. És azért sok bundle-re mondja azt, hogy rohadtul nem éri meg, legfeljebb csak speciális felhasználóknak. A tervezett matricamódosítást is alaposan lecsúnyázta.
  • ROMOTO
    #365148
    A T-22 küldik követelményeit átírták, könnyebben teljesíthetőek, a 30 valahányból csak kb 5 öt nem piszkáltak meg, a köv peccsben bevezetik. A peccs az oroszoknál 15 én jön, szóval nem kell sokat várni rá...
    itt a lista oroszul

    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.12.12. 22:39:09