418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lexlutor
    #365468
    es jobban teljesit mint itt? :)
  • yossarianHUN
    #365467


  • lexlutor
    #365466
    aw odabaszasra szerintem kar epitened. ugy az utobbi par hetben mar nem basz oda nekik az aw. azota megy megint ez, miota utanaszamoltak, es nem ment el eleg ember aw-zni inkabb.
  • lexlutor
    #365465
    nem siras akart lenni, hanem kerdes, ahogy a kedrojel is mutatja a mondat vegen. mivel mostanaban eleg random h mikor rajka ki a hetvegi akciot, es nem tudtam, hogy meg nincs kint vagy mar nincs kint.
    amugy nekem eleg. kolteni nem fogok erre a santa-paarsztvakitasra, es igy egy kort sem megyek szerintem. nyugis hetvege lesz. kell ennel tobb? :)
  • walert
    #365464
    Jé.......Azt hittem, csupán nekem nem szabad sírni

    A meghírdetett akciók dec 15-jan 15.-ig vannak meg Secret RNGpremshop osz' csókolom. Nem elég ?
  • Angelus1991ster
    #365463
    Nekünk ez jár! Ez a secret sátán szarság ( még jó hogy nem csesztem rá) ki van írva mindegyik szerverre ha jól tudom. De csak ezt érdemeljük.
    Ennyire undorító még sose volt a wg. Ők az online játék világ szcientológusai.

    Talán az AW odabaszása után észhez térnek ezek szemétládák. És ezt nem csak úgí írom, mint anno a WT-nél (az is csipegetett onnan). Nem egy játékos hagyta ott a trollgaming által megerőszakolt WoT-ot.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.18. 16:58:11
  • lexlutor
    #365462
    amugy mi a hetvegi akcio?
    ez a secret santa akarna lenni, azt csokolom?
  • Angelus1991ster
    #365461
    Csak ott látnám már a wg-seket.
    Ahogy elviszi a minszki központi adóhatóság és belbiztonság a trollgaming vezetőit Belorusszia elleni gazdasági bűncselekményért.
    Akkor fogyna ám a popcorn.
  • joe662
    #365460
    18órai Kèkfèny:-)
    Azokat mèg nèzi valak?4ève nem làttam egyet se.
  • walert
    #365459
    buzi az összes artista
    Idióta csapattársak
    Még több mozgó gifet, dögöljön meg az összes telefonos hipster.
    Mocskos Seal Clubberek
    szarok az eventek, bezzeg más régióban...
  • András77
    #365458
    meg gódot spammel az összes mocsok

    Tegnap átugrottam a tier4 cseh tankot pedig nagyon dicsérik az összes fórumban. A top ágyúja tényleg ígéretes. Lehet, hogy egyszer valamikor visszaveszem kipróbálni. Csak ugye voltak light legényeim a tier1-ből és csak tier5-ben szoktam átképezni, mert ott valamennyire visszapótolom a veszteséget. Tier4-ben túl nagy lenne az xp vesztés.

    A tier5 tank viszont tényleg jó a top ágyúval, csak egy dolog zavar. A célzásidő papíron nem néz ki rosszul, de valami elképesztően sokáig vár a tank például megállás után, hogy elkezdjen szűkülni.

    Ez melyik paraméter lenne, hogy mennyi idő telik el, amíg egyáltalán elkezdődik a becélzás? Valaki tudja?
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.12.18. 10:29:45
  • pointer4
    #365457
    Annyira vagy építő jellegű, mint az esti rémhíradó a kereskedelmi csatornákon :D
    Te egy 'yellow bob' vagy, úgy érzem a zsigereimben.
  • Lokker
    #365456
    túl nagy RNG
    szarok az eventek, bezzeg más régióban...
    Idióta csapattársak
    OP táras tankok
  • Angelus1991ster
    #365455
    szar az EU1
    szar az EU2
    buzi az összes artista
    a WG egy hulladék
  • viper07
    #365454
    "T 51 proto, AMX 13 57F, scorpion"
    Ezek szvsz nem hulladékok, egyáltalán nem ...
  • Gyuszopapa
    #365453
  • lexlutor
    #365452
    epito jellegu kritika attol aki megvette csont nelkul a pz2j-t 100 euroert, csak h sealclubberkedhessen? ugye most csak viccelsz???
  • Angelus1991ster
    #365451
    Jó ha 1-2 ezer, annak is negyede itthoni, csak az NA-ra regisztrált :D

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.17. 21:49:42
  • MuldR
    #365450
    Es abbol mennyi wotozik? :)
  • Angelus1991ster
    #365449
    Elég nagy buziság lenne, ha más szerverek a RU-sok, EU-sok, KOREA-sok és SEA-sok nem kapnák meg.

    Észak- és Dél-Amerika magyar származású lakossága kb. 1-1,2-1,3 millió fő körül lehet. Főleg Amerikában él sok magyar származású 0,9-1 millió fő.
  • MuldR
    #365448
    Szerintetek Asia+NA szerveren ki venne penzert Toldit? Mekkora ott a magyar WOT populacio? Egyaltalan tudjak ezek hol van Magyarorszag?
    Na ott csak ingyen lehet ezt odaadni.
    Amugy szerintem mi is megkapjuk, csak 24.-en.
  • yossarianHUN
    #365447
    Naponta ötször bemásolod ide az aktuális akciókat, nyafogsz pár sort arról, hogy ez mekkora szar, és leírod, hogy de ha bezzeg ez meg ez a tank lenne ennyi meg ennyi arannyal, akkor hogy megvennéd. Ez aztán az építő kritika, leülhetsz, egyes. De ha te tényleg ennyire elhiszed magadról, hogy építő reformer vagy, akkor nosza, írjál a WG-nek a fokozhatatlanul építő javaslataidról. Amíg ide írsz, addig úgyse változik semmi, úgyhogy amit írsz, az nettó sírás.
  • walert
    #365446
    Nézd. Végülis igazuk van. Megmondta SerB egy balul végződött patch után, hogy a bevétel gyarapodik a patch után is és ezért meghagyják a vátoztatásokat. Kapitalizmus van. Nem lenne baj, ha mi nem vennénk meg egyből minden hulladék prémtankot, ami kijön (T 51 proto, AMX 13 57F, scorpion, 59 patton (CDC talán)) stb.

    Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan prémet használ a legtöbb ember, úgy hogy tudja szopóágon van és azon is marad. A csúcs az, hogy amikor valaki építő jellegű kritikát fogalmaz meg és az együttes konstruktív cselekvésre ösztökélne, ti azt leoltjátok azzal, hogy telesírja a fórumot. Így, hogy nincsen visszajelzés ez tovább fog működni !
  • András77
    #365445
    x3 xp a szokásos reggeli x2 helyett? Esetleg dupla legénységi xp? Eu p.rasztnak nem kell akció, veszi a tankot és költi a pénzt anélkül is.
  • tutyimutyi2
    #365444
    mellesleg kiváncsi vagyok hogy dec.24-re mien egetverő akciót találnak ki
  • Angelus1991ster
    #365443
  • Angelus1991ster
    #365442
    Szívem vérezne akkor.

    Szarok a sima leárazásra.

    Egyedül a Skoda T 40 esetében jól jön most.
  • András77
    #365441
    Az EU par.sztok meg vehettek 1-3-5 EUR értékben meglepetéseket, mit akarsz még? Telhetetlen vagy

    Jelentem átugrottam a tier4 cseh sz.metet, kb 10e szabad xp felhasználásával. Így, hogy ez már med és csak 50%-os a parancsnok meg a sofőr valami nagyon durván elb.szott az egész tank. Nem szenvedek vele tovább. A top ágyúval valószínü használhatóbb lett volna, de már sose tudom meg és nem is érdekel.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.12.17. 20:27:02
  • tutyimutyi2
    #365440
    dejó továbbra is folytatják azt hogy azt a kettő szervert elhalmozzák mindenféle akcióval nekünk meg csakhogy ne mondhassuk hogy nincsen semmi ideadták a szokásos 5 naponta más-más nemzet leárazva meg a szokásos

    azon se csodálkoznék hogyha úgy döntenének hogy még a toldit sem adják ide nekünk
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2015.12.17. 20:18:51
  • Angelus1991ster
    #365439
    Na ne: WoT Asia-n és WoT-Na-n ez van kiírva.
    http://worldoftanks.com/en/news/pc-browser/22/holiday-surprises/
  • yossarianHUN
    #365438
    Sóhaj. Rendben, akkor küldd el a WG-nek. Az, hogy naponta ötször sírod le ide, az nettó idegbaj.

    Egyébként meg pont intellektuális értéke van az SP-nek, nemtom hallottad-e már a "társadalomkritika" szót.
  • walert
    #365437
    Még kiforgatod itt a WG-t a vagyonából !
  • bekescsaba
    #365436
    na elvertem a havi előfizetésem árát. Holnap járt volna le. Kockáztattam.

    Nézzük mit kaptam érte:

    11 ajándékot vettem.

    1, 100 arany 3 large repair
    2., 250 arany
    3., 350 arany
    4., 350 arany
    5., 350 arany
    6., 500 arany
    7., 100 arany 3 large repair
    8., 375 arany
    9., 250 arany
    10., 250 arany
    11., 250 arany

    ez 3125 arany, szóval jobban jártam.
  • MuldR
    #365435
    Nyomtam mégegy 1 eurosat és adott 250 goldot. 5 ből 4 ez volt. Csak 1x kaptam jót. :(
  • Angelus1991ster
    #365434
    Transaction Failed.


    Acquirer timeout error.

    XD a gagyi kurvaanyjukat
  • walert
    #365433
    Hát ugye a mese szerint, addig, amíg a kedves arty delikvens, akivel egy bokorban kempeltél, az nem fog ugyanúgy ajándékot venni neked.

    valójában ez csak egy random ajándék. Befizetsz a WG-nek hogy egy meglepit adjonneked és ő a pénzednek megfelelő ajándékokat keveri bele. A gond csak az, hogy olyat is tesz az ajándék kosárba, amit kreditből is megvehetsz 1 csata után és ez így már nem igazán jó.

    Úgy lenne fair, ha picit több goldot adnának érte olyan ajándékkal, amit nem vehetsz meg kreditért.

    Yos : egyrészt az észrevételem tartalmazott olyan kreatív ötletet, mely sokkal több hasznot hajthatna a WG-nek és a játékosoknak is jó lenne, úgyhogy nekem ne mond, hogy csak értelmetlen spammelés

    Másrészt a SP szórakoztató lehet, akinek van rá humora, de intellektuálisan egy nagy nulla.
  • bekescsaba
    #365432
    értem.
  • MuldR
    #365431
    Amikor 3 euroert vette az valojaban 3x1 euros csomag.
    Szal ha 20 eurora huzod, akkor az 20x 1 eurot jelent.
    20 csomagot fogsz majd kapni.

    Nekem az 1 eurosnal jobbat adott, mint amikor a 3 eurost vettem (ami 3x1 valojaban, mert 3x kaptam 250 aranyat)
  • Angelus1991ster
    #365430
    Azt se mondták meg, hogy miket lehetne nyerni:D Nagy trollolók ezek a wg-sek :D
  • bekescsaba
    #365429
    960 Forint: 750 arany, 3 nagy javítókészlet.