418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • stalkeer
    #365508
    Sziasztok,valaki magyarázza már el nekem:Ha csinálok,egy új accot,meghívom magamat,és csak az új accal játszom,amíg el nem érek addig,higy legyen valamilyen 10-es tankom.Azt megveszem,és a régi accomra kapok,egy t95e2-est?
  • walert
    #365507
    Apropó Type 59........

    A blitzben lehet kapni T 59-et 49.99 €-ért csomagban. 6 000 golddal & 7 nap prémmel és állítólag orosz szerveren 24-én fog érkezni szenteste calendarba. Ide meg nem......
  • walert
    #365506
    "Ha minden tierben lenne ilyen op tank, már régen üresek lennének a szerverek"

    Persze nem kell minden tierben lennie. Nem is tesz mindbe a WG. Én sem mondtam ezt.

    "A kritikai észrevételeid jó része nettó baromság"

    Az pl, hogy gold és javítókészlet helyett low tier prémtankot adna a secret canta ? ........

    "kissé csodálkozom, hogy megtűrnek a fórumon"

    Igazán köszönöm, hogy az alpvető állampolgári jogaimban nem korlátozol. Hálás vagyok tenéked !

    "Bár lehet, hogy a régiek már belefásultak az épp aktuális fürdőskurv@ elhajtásába. "

    Lehet sok szopóágon vannak tól vagy csak várják a CromwellB & Hype 59-et a calendarba
  • walert
    #365505
    Teljesen egyetértek veled. Jól látod !
  • Bee
    #365504
    Ha minden tierben lenne ilyen op tank, már régen üresek lennének a szerverek. Ha nem vagy amőba, akkor mindegyik tank használható. Az általánosítás pedig hülyeség, én unalmasnak találnám, ha mindig lezúznék mindenkit tudás/szerencse nélkül. Bár nem a legjobb, de balance azért létezik a WoT-ban. Senki sem élvezne free fragként szaldgálni.

    A kritikai észrevételeid jó része nettó baromság, kissé csodálkozom, hogy megtűrnek a fórumon. Bár lehet, hogy a régiek már belefásultak az épp aktuális fürdőskurv@ elhajtásába.
  • joe662
    #365503

  • CommanDos
    #365502
    Minden tank legyen op és buffolt legyen vele könnyű játszani és élményt nyújtson a maga szintjén amire való DE sajna már régen elcseszték az egyensúlyt és azzal akarnak kompenzálni hogy nerfelnek. Olyan tankokat gyártottak amik totális káoszt okoztak és felborították az egészet.
    Nekem így tetszett:
    -med gyors vékony közepes hp-val,
    -td jól rejtőzködik, nagyot sebez de vékony és kevés hp-ja van,
    -heavy lassú de vastag és van hp-ja bőven amit lőhet az arty
    így mindegyik tanknak megvan a szerepe de ez rég volt már sajna most mindent tudó multifunkcionális td-k és revolveres artyk a nyerők és kész
  • walert
    #365501
    Amúgy pedig :

    az SG fórumon sem értik meg az ember jogos panaszait
    hétvége van*, nem lehet nyerni (*bármilyen napszak behelyettesíthető)
    Buffolni kéne a pedo tankokat
    szarok az eventek, bezzeg más régióban...
  • walert
    #365500
    Hát először is, annak a tanknak pont volt értelme, mert a játék legnagyobb winratjével rendelkezik és a leg OP-bb. A 8.-as prémekkel ellentétben, melyek csak farmolásra jók. Másrészt pedig az minden játékos vágya, hogy jó tankban ülljön alias OP-ben. Most, ha a WG ezt csupán kis tierben képes kielégíteni, az a WG hibája.

    Tegnap kérdezte egy klántársam, hogy azzal mennyit lehet keresni.... Majd leszakadt a székről, amikor elmondtam, hogy -60-80 / körönként. Szóval erről ennyit

    A kritikai észrevételeimhez oda szoktam írni opciót, hogyan lehetett volna hogyanlehetne jobban megcsinálni, de ezt ugye nem olvassátok el.

    Egyébként pedig : Ne ítélj, hogy ne ítéltess !

    ui : Nem túl perverz a Pz J II-re csokit tenni ? ..........
  • Lichtmaschin
    #365499
    nekem még nincs semmilyen t10-esem de van egy pár t9-es tankom....akkor nekem is lehetne ezzel bűvészkednem? Illetve, hogyan?
  • tutyimutyi2
    #365498
    nekem is ez volt sajna már 1 órával ezelött
  • joe662
    #365497
    Sajna elfogyott
    No keys remaining, sorry
  • Angelus1991ster
    #365496
    Ennyire fájt volna nekik az, hogy odaadják a Toldit és ugyanazt a női legénységes missziót kiirják nekünk?

    Jussanak a pokol legmélyebb és legrosszabb bugyrába.
  • tutyimutyi2
    #365495
    nagynehezen sikerült egy kihívást összevakarniuk hogy ne mondhassuk azt hogy minket leszarnak
    http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/45/holiday-challenges/
  • tutyimutyi2
    #365494
    nekem valahogy nem lenne idegem vagy éppen kedvem/időm egy másik accot is felhúzni tier10-ig
  • Solten
    #365493
    En is kigrindeltem magamnak
  • stork13
    #365492
    Én kigrindeltem magamnak.
    Bár az is igaz, hogy párom szerint nem vagyok normális... :D
  • tutyimutyi2
    #365491
    vagy egyszerűen szerzel egy accot ahol már csak megkéne venni a tizest vársz 2 hónapot küldöd a meghívót belép megveszi a tizest és már megis kaptad a t95e2-est.
  • Solten
    #365490
    A T95E2 mondjuk kivetel ha valaki van olyan hulye hogy kigrindelje neked.
  • Solten
    #365489
    Lasd lejjebb. Ket szep szemedert kapod oket?
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.12.18. 20:33:56
  • Angelus1991ster
    #365488
    T95E2 és IM tankok micsodák?
  • Solten
    #365487
    En ugy ertelmeztem hogy az ajandek tankokrol van szo. Amit a jezuskatol kapsz beloggolasert stb. A kuldis tankok nem ingyenesek. Hasznalod az aramot (ha nem anyuciek fizetik) elb@szod az idodet, kaloriat egetsz, felig tonkremegy az idegrendszered.
    Nem sirunk, eszmet cserelunk. Tedd el a papirzsepid.
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.12.18. 20:35:33
  • Sunsetjoy
    #365486
    AND it's gone... :S
  • Toweliee
    #365485
    Nincs mit, az egyik HOAX-os klántag (Chris0321) dobta be a kláncsetbe.
  • McFrost
    #365484
    Köszi!
  • Angelus1991ster
    #365483
    Nagyon szépen köszönöm!
  • MuldR
    #365482
    Valentine LL, M4A2vagymi?, T1E3, Tetrarch, LTP, T-127, Dicker Max, T34, IS-6, WZ-111, SPershing, Excelsior, Tog II, BT7 Art. hasznalhatóak és ingyenesek voltak.
    Light MKVIC, Pz4/5, T7 Combat Car, Pz IID szarok.
    Invite codeosak: M3 Stuart LL, T2 Light, M22 Locust S35, Pz38H Ebből az utolsó 3 egész jó, bár mivel invite ebből max 1 lehet meg ingyen.
    Hamarossan: Toldi III, FV4202, Pz 58 Mutz ebből az utolsó jónak tünik.
    Simán lehet, hogy kihagytam még párat. Szóval a WG igen sok tankot adott ingyen. Köztük néhány jól termelőt vagy OP-t is.
    Nem kell sírni.
    Utoljára szerkesztette: MuldR, 2015.12.18. 19:41:53
  • Toweliee
    #365481
    3 nap prémium.

    Finn oldal, a második tasta-ra kell kattintani.
  • Solten
    #365480
    Tetrarch hasznalhato egyedul (2011-ben adtak?) talan meg a BT-7 art. mert HE-t lovoldoz igy van eselyed hogy sebezz es 30 lovesbol kinyirj egy pancelozottabb ellenseget. Meg eleg furge. A tobbi hasznalhatatlan fos/nem nagy elmeny hasznalni oket.

    #365473: szerintem is az AW egy kicsit korrektebbul tolja, Object 155 lassu, lassan tolt, lassan celoz eleg szar, T-62 Veterannal elvezet jatszani a camo is popec rajta. Tajpot majd kiprobalom :)
  • Angelus1991ster
    #365479
    Az se érdekelne.
  • yossarianHUN
    #365478
    Hát azért a Type 59 kreditszorzójának kétszeresét nem dobnám ki az ablakon :D
  • Angelus1991ster
    #365477
    Köll a francnak ilyen csicsás tank.
  • yossarianHUN
    #365476
    Ja, ez pöpec, csak kár, hogy a DShK is aranyból van.
  • killbull
    #365475
    Ez kéne mi?

    Lemosnád minden csata előtt hogy elvakítsa az ellenfelet!

  • bekescsaba
    #365474
    ez a cseh ágon lévő ágyuk...istenem...
  • Angelus1991ster
    #365473
    AW meg csak október óta 3db tankot XD.
    Object 155, T-62 Veterán és Type-59 Legend nameg az MBT-70-hez adtak 1100 goldot, amihez csak 1650 goldos csomagot kellett vennem.

    Nem azt akarom, hogy csak és kizárólag ingyen adják.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ennek megvan a ember típusa a tömegember proli: "eznekem jár" "tuggya mauni, tuggya , nekem a barátokközt jár"

    Meg is venném 1,5-2 ezer ft-os csomagban ( az ára amúgy 500 gold). De ezzek a véglények még ahhoz is ostobák.

    Elismerem.Velem van a baj. Nem vagyok képes elfogadni, hogy a wg-sek egytől egyig retardált alkoholisták.
    Szégyenlem, hogy nem tolerálom ezeket.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.18. 18:19:48
  • yossarianHUN
    #365472
    Azért azt lássuk be, hogy a WG is adott nem egyszer, nem kétszer ünnepekkor vagy egyéb alkalmakkor low tier tankokat. Ezek közül egy-két (köhh, Tetrach, köhh) még OP is volt.
  • McFrost
    #365471
    Mi kellene? De komolyan érdekel.
  • yossarianHUN
    #365470
    Még csak egy csatám van vele, de szerintem baromi jó. Gyorsan tölt, viszonylag gyorsan céloz és pontos, plusz a frontja itt 135 mm, az oldala meg 100, úgyhogy egész kemény. Mozgékonyságban olyan klasszik low tier MBT, szóval nem egy szélvész, de azért simán lehet vele haladni, a T-54-nél legalábbis jóval fürgébb. Az alfája egy kicsit lehetne nagyobb, de akkor már tényleg rohadt OP lenne, plusz a HEAT mindig kéznél van :D Mondjuk az se hátrány, hogy alapból járt hozzá egy kétskilles legénység.
  • Angelus1991ster
    #365469
    Obsidian és szargaming közti különbség meglátszik. Ők adnak, míg a wg .....á hagyjuk.