418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • tutyimutyi2
    #365736
    mai kalendáriumnál is elintézték hogy még véletlense lehessen olcsón beszerezni a tankot: cromwellB 100%-os legénység plusz 3350 gold mindezt 8,1k forintért. gg wg

    van egy olyan érzésem hogy kalendárium 24-es ablakában lesz az hogy lépjünk be oszt megkapjuk azt a kis "fast firing" tankot :P
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2015.12.23. 11:44:30
  • Lichtmaschin
    #365735
    Tegnap épp domb-harcoltam super perhinggel 4-5 tank ellen volt előttem egy rhm és én mellette lövöldöztem, erre ő előrébb ment egy kicsit én pont lőttem és leláncoltam...szerencsétlent kivégezték azonnal :-)
  • dave9004
    #365734
    Az komoly h azért reportol a balfék, mert bemászik elém mikor fél perce lövöldözök valakire egy helyről :/
  • sempike
    #365733
    Hogy ne csak panaszkodjak a 0 crit sebzésekről: a t71-embe sikerült egy E100-nak 0 dmg kritikust lőnie :)
    Nem tudom elképzelni hogy ezt milyen képlettel sikerült kihoznia a WG-nek, de szerencsétlen E100-at ledarálták mig a láncom javult aztán az utolsó döfést tőlem kapta a hátsójába. Nem mondom hogy nem vigyorogtam közben, bár ekkor hülyeségen inkább sírni illene.
  • Metalmilitiakid
    #365732
    Az, hogy bemondja a commander hogy critical hit az mit takar ? Most lőttem a T-43 122 HE vel (semmim nincs még rá azért tolom azzal) kb 4-6 critical hitet egy pershing tornyára (ebből 2x sebeztem vmi 80 és 50 et) és a kör végén azt írja hogy semmilyen modult nem sebeztem rajta. Akkor mégis mit csináltam ?
  • Angelus1991ster
    #365731
    Félek nerfelni fogja a wg. Túl jó a T-28E.
  • tutyimutyi2
    #365730
    mi a faszt élvez a nyomorék polák(mégcsak azt se tudom mondani hogy tomato me wotinfo szerint 0.0 wn8-al rendelkezik :P) abban hogy a tankjával direkt elémáll hogy még véletlen se tudjak elindulni amerre akarok, miután kilövőm meg neki áll följebb hogy micsoda noob vagyok hogy kilövöm őt
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2015.12.22. 22:13:22
  • Angelus1991ster
    #365729
    – the penetration buff of the T95E2 will be reconsidered; - dejó -
  • AlucardHuN
    #365728
    Engem hasonló dolog szokott felbaszni. Ma Is 2-nél, régebben pl E75-nél volt. Meglövik az ágyút ap-val és sebeznek!!! Akár még nálad kisebb szar is.

    De az is felkúr hogy régen tigrissel pattantam a t34/85 lövegpajzsáról, most viszont minden szar áthugyozza.
  • sempike
    #365727
    Sajnos pontosan tudom miről beszélsz:
  • bekescsaba
    #365726
    Köszönöm. Kimerítő válasz.
  • Sunsetjoy
    #365725
    Ahogy olvasom, minél nagyobb a lövedék, annál kisebbet esik az átütése.
    A wiki és egyéb infók szerint az első 100 méteren nincs pen-drop, utána pedig a távolságot kell osztani a lövedék méretével.
    Pl. 250 méteren a 25 mm-es skuló 250/25=10%-ot gyengül.
    Példa 2: Leichtraktor alapágyú akár 17,5% csökkenést AP-vel, 51,4% csökkenést apcr lövedékkel, míg a maus anyab*szó lövedéke max. 2% csökkenést AP és 15,4% csökkenést ér el APCR lövedék esetében. A maximumot itt a gyakorlati maximum lövéstávolsággal határozták meg.

    Egy másik példa szerint az első 100 méter után, 100 méterenként a maximum átütés-5% megbolondítva a 25% randomátütő számmal.

    Röviden: 300 méteren túlról a kettő közötti eltérés (300/85 vs. 300/75) kb. 0,5% az átütéskülönbség a Rudy javára.
    Alapértékek: 144 rudy, 150 m10 esetében, vagyis max. 25% megadása esetén sincs 10mm közöttük, ezzel együtt is.
  • Plata
    #365724
    Bakker asszem hanyagolom a játékot mára.Nem lehet játszani,annyi a hülye,ha scout-akl megyek megöl a csapat ha ha le dupláznám t10-et hülye a csapat.
    Vereség
    Csata: Live Oaks
    Járművek: T-10
    Szerzett tapasztalat: 1 061
    Szerzett kredit: 39 918
    Csatában elért Achievement: Top Gun, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.22. 17:31:33
  • bekescsaba
    #365723
    Más...

    Létezhet, hogy 300 méteren túlról jobb átütési értéket produkál a Rudy 85 mm-es ágyúja, mint az M10 Panther 75 mm-ese?

    Hol lehet megnézni, hogy mennyit esik az Ap lövedék átütési értéke a megtett táv és kaliber függvényében?
  • bekescsaba
    #365722
    Érthetelen. Nem sok dolog szokott felzaklatni, de ez???

    14:14 az állás.

    760 Hp-s Super Pershingben ülök, ellenem egy vérvörös IS 900 Hp-val. Itt nem lesz gond.

    Találkozunk is, a nyílt utcán (Stalingrad), kb 120 méterre egymástól.

    Ő reagál először (ez is megérne egy misét, hogy szűkülés nélkül telibevert menet közben), s meglő He lőszerrel. Eltalálja a lövegpajzsomat, az ágyúm tövében, és sebez 296 HP!!!-t. Hogy a viharba? Hát az a perzsa legkeményebb pontja, és rétegelt páncél, vagy nem?

    Ágyúm kaputt, nem baj, megyek rá, majd közelharcban. menetközben rálövök, persze 2 km-el mellé esik a lőszer. Ő áll, telibe lövi a frontom HE-vel, 273 damage!!!!.

    Odaérek, egyet sebzek, majd kivégez 193 Hp felett sebezve, az idegtől azt se néztem, hol talált el.

    Hogyan tudott ekkorákat sebezni HE-vel a sima 122-essel, pláne, hogy spaced armort talált el, és elég vastag lemezt is fogott.
    Utoljára szerkesztette: bekescsaba, 2015.12.22. 17:15:17
  • killbull
    #365721
    Több százezer ilyen játékos van a játékban, most láthattatok egyet játszani.
  • Bee
    #365720
    Retardált nyomorék, megérett a banra.
  • EmR3
    #365719
    Valakit érdekel hack pack-os élő adás?
  • bekescsaba
    #365718
    Azért ez hihetetlen, hogy a T28F30-nek nagyobb a credithozama, mint a Rudynak.
  • vat69
    #365717
    Köszi! Ez az!
  • kisbesi
    #365716
    Ha erre gondolsz, akkor majdnem ugyan ez benne van az Aslain modpackban. Ha jól emlékszem, akkor Multihitlog a neve.
  • vat69
    #365715
    Sziasztok!
    Mi is a neve annak a modnak ami általában a jobb felső sarokban számolja színesben hogy mennyit sebeztél? Ha el éred a megfelelő sebzést akkor szépen lilában mutatja a wn8 értékét a sebzésednek.
    Köszi!
  • Lokker
    #365714
    Minden nap 2 win és 1 napra IS-7 rental, szóval bármikor újra ki tudod venni
  • Metalmilitiakid
    #365713
    És tényleg és rental ended... Köszi azért :D
  • Lokker
    #365712
    Ha át váltasz rampage módba akkor megjelenik
  • Metalmilitiakid
    #365711
    Ki is írt egy IS-7et (még tegnap), ez tény, de nem jelenik meg a depóban se a megvásárlásnál nem látom hogy bérelhetném... (a 100% is IS7 crew ott van a barackban viszont). Kicsit dafuq helyzet.
  • Antimat
    #365710
    Bizonyos számú nyertes csata után kapsz "bérbe" egy t10 tankot (asszem 1 napra).
  • Metalmilitiakid
    #365709
    Miért írja azt a játék a garázsban, hogy a T10 tankomnak köszönhetően mehetek Rampage módban is, amikor a max tankom T8 ?
  • vasasgabri
    #365708
    A wn8 nem sokat jelent,magasan az élen végeztem a csapatban XP alapján és mivel kevés sebzésem volt csak 645 lett a wn8. A csata győzelmet is nekem sikerült megfordítani a végén 3 foglaltak és sikerült mind a 3-at kiszedni. Jó lenne ha több minden beleszámítana a wn8-ba nem csak a sebzés.
  • Kubukli
    #365707
    OK, de hogy semmi sem elég, hogy nyerjünk az némileg felb@sz.

    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2015.12.21. 23:56:33
  • Angelus1991ster
    #365706
    Ezer csatások még beleférnek. Azokat nem szoktam csesztetni.
  • Kubukli
    #365705
    Na mára elég lesz... az utolsó csatámra összeállt az őrjöngő ötös.






  • Kubukli
    #365704
    Szerintem meg egy egyszerű WN8/eff lépcső kellene. Pl. 800 WN alatt nincs tier8... ennyi
  • Megamax
    #365703
    Nem a játékosokkal van a probléma hanem a "GOLD" loszerrel mert pl ott van a heavy mint amivel én szívesen jáccottam jon szembe az orosz t10 es medium , na találd ki mivel lo na mivel? hát naná hogy goldal és a páncélom semit sem ér. És itt jon a dolog ha rám "goldal" lo ugy a tobbiekre is és már a heavy tankoknak semmi érteleme . Most gondolj bele ha az akinek csak páncélja van azt az elonyét is elveszti akkor mennyire "nehéz" lehet ilyen medium hordának áttorni rajtuk? Most volt nekem is olyan csatám kopni nyelni nem tudtak a csapattársaink. Elore mentek mins on a heavy tankjaink ahogy kell szemben volt 3 med mind a 3 belelott egyik tankba és annyi is volt neki. Én befejeztem a wottal valo játékot amíg nem csinálnak valamit a "Gold" loszerrel inkább megyek Armored Warfare zni . Akinek meg kell az accom megvehetei ha akarja. (írjon rám)
  • Gyuszopapa
    #365702
    Hogy hiteles is legyek.
  • Gyuszopapa
    #365701
    Tolnék én bármit csak ezeket az amőbákat ne lássam.
  • Gyuszopapa
    #365700
    Ez így igaz,ma egy 52% esélyű csatát vesztettünk el 15-0-ra.Komolyan ha nem a saját szememmel látom nem hiszem el hogy ezek mit műveltek játék címszó alatt.Bekötött szemmel egy majom többre lett volna képes.Az a legviccesebb hogy a múlt héten annyira felbasztam magam,pedig nem szoktam ilyet csinálni,elindult a csata megláttam a csapattársakat és teljesítményüket nyomtam egy kövér gázt és megnyomtam a T betűt majd kimentem szendvicset csinálni magamnak.Mire visszaértem vége lett a bulinak és még így is bent voltam az első 10-ben röhej.
  • AlucardHuN
    #365699
    A t3 nagyon fostos, t4 luchsal meg matildáva és hetzerrel elmegy. Amúgy 53, valahány % a WR-em szóval ne tőlem féltsd a szaros meccseidet:D
  • AlucardHuN
    #365698
    Ugyan ez megvan t9-10-ben :D:D:D Csak mellé több pénzt is veszíthetsz. És az is nagyon fáj ha a jól becélzott lövésed kicsivel arrébb megy és rikoséééé, aztán körbevesznek és véged. Meg odaköp az arty és a t10-es heavy-d elveszti a hp-jának felét vagy 1/3-adát, miközben vagy még nem is kezdtél el harcolni, vagy addig kivédtél mindent. AZ ilyen kis szarok közt legalább lehet vérfürdőt is rendezni, és mellé még lehet hogy pozitívan jössz ki pénzügyileg (nem prémium fiókozok).
  • Kubukli
    #365697
    Akkor most kérdezem meg, hogy a HOAX team nem-e tolna bármit ami a random b@szakodásnál értelmesebb és fun?