418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Gyuszopapa
    #365696
    Nagyon örülök hogy tolják a klánosoknak az OPabbnál OPabb tankokat.Így se tudnak az agyhalottak mit kezdeni magas szinten az alap járműállomány ellen nemhogy amivel ritkán találkoznak.Kész vicc az egész játék akinek van egy kis ép esze az vagy szüneteli vagy végleg befejezi illetve keres egy csapatcsatára alkalmas társulatot mert a random az minden csak nem élvezet.Napok óta az esti játék helyett pedig szerettem volna játszani,inkább lefeküdtem a lelki nyugalmam végett mert nem hiányzott az hogy lássam az egysejtűek szerencsétlenkedését.
  • walert
    #365695
    Mondjuk nekem jó, ha tier 3-4-ben mész sima tankkal.
  • walert
    #365694
    Tessék, ott van ! Te azt hiszed, hogy micsoda alázást hajtasz végre, amikor vérpistikéről leszeded a full HP-t hatalmas manőverek közepette, erre kideül, hogy ő még élvezi is ezt 10k csatán át.

    Nagyon sok mazochista van a WoT-ban vagy ezek WG botok lennének ?
  • walert
    #365693
    Háromezer öccász XD
  • tutyimutyi2
    #365692
    lehet hogy rusnya de elvileg a toronyforgása az 90fok/másodperc lesz :D
  • Kubukli
    #365691
    Ja és még egy dolog: 6-8 polák garantált. Ha ehhez kapsz 2 cseh vitézt vagy egy-két törököt, akkor nincs az a win chance ami hozható lenne.

  • Angelus1991ster
    #365690
    Tavaly szeptember óta ennyit menni? :D
  • Kubukli
    #365689
    Jól gondold meg!
    Sanyikák tier V-ben:


    Aztán itt vannak Zsombikáék akik már tier 8-ban teszik oda a vasat:


    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2015.12.21. 21:18:56
  • tigrincses
    #365688
  • Pityu0
    #365687
    Lesz maratoni küldetés?
  • Angelus1991ster
    #365686
    Igazán kitűnő fegyelmezés. Minden önjelölt nagyfejű ezt böfögi be kommentként.
    Másik kedvenc: az erősebb kutya erőszakol elvet megvallók.

    Talán tanár vagy?
  • viper07
    #365685
    IS3A - elsődleges tapasztalatok 10 csata után. Tetszik ! Majd minden prém tankom megvan, és nagyon kevés az igazán alku mentes prém tank.
    Az F-30 kétségkívül, talán E-25, valamennyire az FCM, és a buff után a T54- Proto, legalábbis nekem, közepes játékosnak. Olyat kerestem aminek van átütése, nem kell prém lőszer, ugyanakkor pattintani is tud, nem lajhár, szóval ad egy kis FUN érzést. Igaz a normál ammo nem olcsó. A magas sebességű APCR az alap, ami nagyon jó, T10 medes fealing. Menten vele két 100.000 feletti kört is 3000 körüli sebzésre már nagyon jól fizet. Nálam a lényeg az, hogy hozzon creditet és szeressek vele játszani. Ezt megadja. Ajánlom.
  • jutah
    #365684
    Szövegértés 1-es.
    Leülhetsz köszönjük.
    Következőt!!!
  • AlucardHuN
    #365683
    Szép napot mindenkinek!

    Egy ideje szüneteltettem ezt a "csodálatos" játékot, de most kicsit visszajöttem. Sajnos még mindig RNG feszt, és néha úgy érzem méginkább az lett. A high tiert über nagy szopórollernek érzem szóval szerintetek mostanában milyen tierekben és milyen járművekkel lehet élvezni?xD Persze csak olyan írjon aki ráér. Kb t4-8 közt.
  • yossarianHUN
    #365682
    Grille 15:



  • lexlutor
    #365681
    azt nem tudom, keverem az e2vel :D
  • lexlutor
    #365680
    ejj.. akkor meg a vegen, tenyleg!
  • yossarianHUN
    #365679
    Ezt mire adják?
  • yossarianHUN
    #365678
    De láttunk, döntögette is az ocsmánysági világrekordokat. Mindjárt előkeresem.
  • lexlutor
    #365676
    nem hiszem h kivennek, mert az utodjarol meg kepet sem lattunk.. mondjuk azt nem irtak melyik januar :)
  • McFrost
    #365675
    Sőt, ha azt veszem, minden megvett arany és prémtank vagy egyéb, amit megveszünk, az nekik kvázi tiszta haszon, hogy is fogalmazzak? Ha mondjuk a T34 3800 Ft-ba kerülne, akkor levonjuk amit kell, nyernek rajta 3000 Ft-ot. De sok a hülye, köztük én is, meg Te is, aki megveszi 14.000 Ft-ért is ha kell! Akkor ki is a hülye és ostoba? A WG? Nemhinném.... mi tartjuk el őket......csak is saját magát szidhatná mindenki az árak miatt....
  • yossarianHUN
    #365674
    Ravasz és elég ellenszenves üzletpolitika, az tény, de ne feledd, hogy nem csinálnák, ha az emberek nem lennének rá vevők. Ne a WG-t szidjuk amiért kihasználja az emberek hülyeségét, inkább az embereket, amiért hülyék. Ez csak jó öreg, kőkemény kapitalizmus.
  • Angelus1991ster
    #365673
    Nem tűnik ratyinak. De 3 ezer forintnál többet nem adnék érte XD
  • R3nton
    #365672
    Az meg hab a tortán, hogy kiveszik a WT-t januárban és most hónap tankja :D
  • R3nton
    #365671
    jó akkor akció, teljesen király a marketingjük (Y) :D
  • walert
    #365670
    Hát ez felejtős lesz az adatok alapján. M 46 PATTON KR KARAKTERISZTIKÁJA
  • yossarianHUN
    #365668
    De igen, amiről beszélsz, az pont hogy szintén akció. Akció nem csak az lehet, hogy a 200 forintos kenyeret 150-ért hozzád vágják, ez a leárazás. Az egyet fizet kettőt kap is akció, pedig ugyanannyit fizetsz, mintha máskor vennéd meg az adott cikket, csak kapsz mellé plusz tartalmat. Ha már az eddigihez képest változatlan árral adnának egy kis javítót a prém tank mellé, már az is akció lenne.

    Nem, ez nem hagyományos értelemben vett leárazás, de akció. Akinek kell, kell, ha meg nem kell, akkor nem veszed meg, ennyi meg egy bambi. Legalábbis ennyi lenne, ha nem sírnátok tele miatta folyamatosan a fórumot. Az év többi részében ugyanennyiért veheted meg az adott tankot, akkor mégse látok senkit hisztizni miatta. És akkor még extra szajré se jár mellé.
  • csagataj
    #365667
  • walert
    #365666
    Elég bizarrnak mondhatóak a WG húzásai számomra. Ekhós szekéren egy sorozatvető katyusa ágyúja ( WE E-100 társai) és még sorolhatnám. Hihetetlennek tűnik az is, hogy olyan hulladék lövegű ágyúért (pen kicsi, dmg kicsi és lassan szűkül), mint AMX 13 57, azért mert gyors és jó cammoja van, azaz be lehet 3 csatánként egy ellen hátába puffogtatni kifizettek pénzt az emberek. Nyílván a másik véglet az átlőhetetlen frontú mütyűr. Ugye kinek mi a jó.

    KB kicsit ilyen érzésem van a random battlékban, mint eme videoban.
    .......és gyanítom a jövő fejlesztései még inkább ebbe az irányba mennek majd el.

  • walert
    #365665
    "Mert azt látni kell, hogy még mindig a WoT-al a legolcsóbb a játék és a szórakozás, ha a játékidő/költség szempontjából nézem"

    Valóban így van. Gyakorlatilag, aki ingyen akar játszani megteheti, ha még tier 10-es szinten is akar menni vesz egyetlen 8.-as prémtankot, amivel farmolhat és még prémfiók nélkül is elvan örökre. Azaz 8-11e Ft-ért, ha akciósan veszi még olcsóbban korlátlanul játszhatja

    "Most pl azt mondanák, hogy napi 100 arany vagy heti 500 vagy havi 2000 bármilyen prém tank bérlése (és máshogy nem lehetne prém tankhoz jutni), akkor én befizetnék, amikor kell a kredit. Pontosabban most már nem lehet egy ilyen rendszert kitalálni, legalábbis nem látom , hogyan, az elején kellett volna így kezdeniük."

    Jó ötlet, de szerintem ez ott bukna el, hogy sokkal jobban megérné venni egy prémtankot örökre, mint bérelni egyet. Azt hinnék lehúzás, mint az a 2XP bónusz 2 órára személyes tartalék, aminek az árából több havi prém fiókot vehetsz, ami kreditetet is ad és XP-t is sokkal jobban.

    "Az egész free to play módszer a sok mikrofizetés logikáján (sűrű fillér) alapul és tényleg látszik mostanában, hogy a WG kezd ettől eltávolodni. Az is látszik, hogy ez nem tetszik az embereknek, főleg az EU-n, de ott sem mindenkinek, csak sok embernek nem tetszik, hogy ez már messze nem a mikro befizetések játéka az ilyen bajnokok csomagjaival... "

    Szerintem kísérleteznek, hogy milyen fizetőképes igények vannak. Kell egy jó farmoló, de élvezhetetlen prémtank T 34 vagy egy használhatatlan lövegű, de gyors és trendi designos szúnyog ? Esetleg egy hihetetlen páncélú mütyürért fizetnének rengeteget ? Itt most kiderül az eladásokból, merre kell a WG-nek fejlesztenie.

    Emlékeztek volt, az a "választás agóniája hétvége" amikor egy gyors med CDC és egy statikus tornyú TD között kellett választani (JgT 8.8) és a legtöbb ember a TD-t választotta. Következő héten indult a maraton egy ugyanilyen TD-ért a dicker Maxért és ma a medeket háttérbe szorító feljesztések vannak (városi pálya be + medes pálya ki patchenként) & a statikus tornyú TD-k kaptak egy buffot is (HP buff Ferdi, Jgt stb)

    Ebből az adventi kalendáriumból is az elkövetkezendő felesztések koncepciójának irányát fogják megtervezni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A randomban talált tankokból ítélve a trendi designű lightok és a pedo tankok fognak dominálni, hatalmas pénzekért


  • Angelus1991ster
    #365664
    Turánt írnák ki.
  • R3nton
    #365663
    Te nem érted akkor, hogy mi az akció. Az akció a nyugat-európaiaknak is ugyanazt jelenti, mint nekünk, tök mind1, mennyibe kerül. Múltkor felmentem a bayern fanshopjába (a németbe, néha szoktam hozatni unokatesómmal cuccokat), és mondjuk a pulcsi 50 euro helyett 30 volt. Na ez akció, vagy a 25 euros poló 15 euróért van. Az nem akció, hogy ha fent van az online shopon 50 euroért, akkor az az akció, hogy uganyúgy 50 euróért kapsz matricát meg zacskót a pulcsihoz, mert kb ehhez tudom hasonlítani dolgot...
  • lexlutor
    #365662
    nesztek special kontent :D

    http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/12/eu-advent-calendar-patton-kr.html
  • walert
    #365661
    Rájöttünk. Kukibébi fejtette ki először a streamjében. sajnos a teljes kód csupán 24-én lesz meg, mert a kód részeit néhány csomagba tették szétszorva. Bár akkor sem értem, miből gondolja mindenki, hogy ez egy kód része és nem egy ugyanolyan bug, mint amivel nap mint nap találkozunk a játékban.

    QB a WG embere confirmed !
  • MuldR
    #365660
    Látom nem értitek. Az adventi akciók meg úgy általában a prem shop nem a kelet európaiaknak van. Nekünk ott a CW ahol össze lehet ingyen szedni az aranyat amiből ingame meg lehet venni a prem járműveket. Az akció/premshop az a nyugat európaiaknak van, akiknek a 30-50 euró nem pénz és ha kell naponta meglepi magát egy csomaggal.

    Ha így nézed, ez egy ingyenes játék ahol mindent megkapsz még csóró kelet európaiként is. Ki van ez találva, mindenkinek megvan a helye.

    Az autógyáraknál se reklamálsz, hogy szar Bugatti miért olyan rohadt drága, mert te csak a Suzukit tudod megvenni.
  • Angelus1991ster
    #365659
    Az tényleg pofátlanság, hogy olyan cuccokat adnak el, amit krediért megvehetünk :D
    Mint a T34-es adventi csomagkor: "ajándék"-ba kapsz ventillátort, gyorsítót és úgy emlékszem célzásgyorsítót.
  • R3nton
    #365658
    Ritkaság lol T34 (annyi van belőle, hogy dunát lehet vele rekeszteni), ingyen kaptam meg, wz-111 is megvan. IS-3 nem érdekel. Azt mondom ez baromira nem akció. Akció az lenne, hogy ha a prém shopban 13000 Ft, akkor leakciózzák 7-8 ezer forintra. Nem kell 10 db nagy javítókészlet meg garázs slot. Ez nem akció, ez átverés. Egyébként meg ha normálisan akcióznának sokkal többet kaszálnának.
  • McFrost
    #365657
    A wothungary megfigyelése alapján egy bónuszkód van elrejtve az adventi naptárba.
  • killbull
    #365656
    "Most pl azt mondanák, hogy napi 100 arany vagy heti 500 vagy havi 2000 bármilyen prém tank bérlése (és máshogy nem lehetne prém tankhoz jutni), akkor én befizetnék, amikor kell a kredit. Pontosabban most már nem lehet egy ilyen rendszert kitalálni, legalábbis nem látom , hogyan, az elején kellett volna így kezdeniük."

    Pont emiatt lenne egy idő után csőd mert nem tartaná itt semmi az embereket. Bukott gondolat. Pont azért írtad hogy neked megfeleljen ha ráunsz kidobd az ablakon és ne idegesítsd magad többet. Aki meg maradna azok az unicumok meg a paradicsomok, sokkal rosszabb játék lenne. Ezt be kell látni nagyon ott van a koncepció. Simán vihetnék a tankokat egészen Tier 15 ig, meg egy csomó játékmód, már is idekötnének téged is minimum 2 évre.
  • Angelus1991ster
    #365655
    NA-s felhasználómon a kezdők számára kicsi IM-lett írva. Rengeteg dolgot ad egyből a játék. Csak utánna az mm és rng megmutatja az arcát.