418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • SzocsA
    #365816
    Nem is lesz akció prémre meg tankra sem? Karácsony van bazdmeg!!!
  • stork13
    #365815
    Karácsonyra megleptem vele magam, de nem vagyok elszállva tőle.
    Lassan gyorsul, szarul fordul, böhöm nagy.
    Van egy lóbaszó tier 6-os lövege ami AP-vel 120, golddal 161 mm-t visz, 160-as sebzéssel (nálam 5.61 sec töltési idővel), ami nem rossz. Viszont ehhez párosul egy több, mint 3 sec-es célzás, amit ha nem vársz meg akkor bárhová képes lőni, de ahová kell oda nem.
    100+86%-os legényekkel használva+ EGLD, venti, rammer.

    Továbbra is fenntartom, hogy nekem a B2 kellemesebb tanknak tűnik (a sok goldammo ellenére is) funra. Legalább mindig top tier és többet pattint. :D
  • tigrincses
    #365814
    :D viszont ,hello.
  • rudii
    #365813
    Sziasztok! :)
    Szeretnék minden WoT-osnak békés, boldog RNG-ben gazdag karácsonyt kívánni! ;) Egy kellemes szent esti stream is indul háborús körülmények között! :D
    Live Stream
  • TOMSILENT
    #365812
    matyashun, húzz már a francba...
  • tigrincses
    #365811
    KKÍNYA http://www.karpatinfo.net/cikk/nettech/valami-olyanra-keszul-kina-az-interneten-ami-minden-sci-fi-iro-legrosszabb-remalma
  • tigrincses
    #365810
    Nem tudom hogy túlzott románimádó román vagy magyargyűlölő szlovák -szerb vagy ki volt az illető de mikor kilinkeltem chatablakba hogy magyar tiert a játékba akkor nekemjöttek páran meg le is oltottak chaten. Gondolom zavarja őket az -az egyenlőre egy magyar vonatkoztatású harckocsi is ami szerepel már a Wot-ban. Ennyire örülnek azok a karácsonyi ajándéknak... :) mindenesetre csak azért is kilinkeltem m ég 2x... :)
  • tigrincses
    #365809
    Én nem mondanám rosszabbnak, repülőkkel együtt , élvezetes tud lenni. Másabb, vannak előnyei és hátrányai, van ami élethűbb és van ami poénos.... de zenéje is odaba*. :)
  • messerharcos3
    #365808
    Wotinfo, Karika cikksorozata az eddigi elképzelésekről a magyar ággal kapcsolatban. Minden lehetőséget kb összeszedett benne. Igen, van csomó copy járgány a kínai ágban, lévén 1 milliárd népességű ország, hatalmas piac. De se klónokkal nem fogják a játékot telerakni, se a játék alapvető felépítését nem fogják megváltoztatni egy 10 milliós országért. Ezt el kell fogadjuk, nem mi vagyunk a világ közepe. Én is csípem a magyar járműveket, és örülök ennek a karácsonyi ajándéknak, minden előnyével és hátrányával együtt, de magyar fa nem lesz, igen sok okból kifolyólag, és meg is lehet érteni, miért nem, ha elolvasod azokat a cikkeket.
  • Plata
    #365807
    Hát az nem izgat,warthunder szarabb mint a wot,így nem érdekel hogy mit csinálnak.
  • tigrincses
    #365806
    Hát ha a Wot nem tudja vagy nem akarja megoldani, akkor írjunk a Warthundernek... :) Ott kicsit másabb a rendszer...
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2015.12.24. 18:02:55
  • Plata
    #365805
    Szerintem a turánt szarrá vernék t8 csatában.És páncélvadász nem mehet normál ágba az a td ág.Szerinted raknának be még egy T55 tankot?
    és elfelejted hogy a magyar t55 nem az mint a sima t55,sokkal fejlettebb,60-as de inkább 70-es évekbeli tank,nem hinném hogy be tennék úgy.
    Ha meg t5-t6 lenne is magyar utána meg szar ruszki klón akkor az mitől lenne magyar ág?Max fél magyar,ennyi erővel inkább csináljanak európai ágat,és tegyenek bele magyart is.
    Most néztem wikin,Turán 15-50 milis páncélzattal rendelkezett meg 40 milis ágyúval,max t4-ben tudnám elképzelni.
    katt
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.24. 17:51:56
  • tigrincses
    #365804
    TIER1-TIER10-ig....
    Toldi 1,2,3.
    Ansaldo( magyar átalakítással)
    Nimród
    Toldi páncélvadász
    Zrínyi 1-2.
    Tas és Tas páncélvadász
    Turán 1,2,3....
    tehetnek be német és ruszki páncélosokat, pl: tigris, párduc stug,pz4, t34, t55, tudom elég nehézkes de vegyítve megoldható volna.. Lásd a kínai "mű" ágat.... És ezt megoldhatnák az Olaszokkal, Lengyelekkel .... akár vegyítve de egy ág vagy ágazatra szükség volna.... ÉN SZERETNÉM, azért mert te nem , azt hiszem nem is lehet díjazni....



    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2015.12.24. 17:41:51
  • Plata
    #365803
    Magyar ág?miből,Max t7-ig lehetne vagy T6.Báár ha a biciklit T1 tanknak rakják be akkor el lehet húzni T9-ig is tán.
    Vagy legyen a roller t1 és a bicikli T2.
  • tigrincses
    #365802
    Linkeljétek a Chat ablakba minden csata előtt ezt a szöveget: Historical Hungarian Tech Tree!
    Nem adjuk fel! Kell a MAGyar ág! :)
    Utána jöhet az Olasz is....
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2015.12.24. 17:19:37
  • Nazarov77
    #365801
    Ó a jó öreg hun channel, mennyit beszélgettünk ott :D
  • András77
    #365800
    Magyar tankkal magyar ember elsőre ászt kell csináljon, akkor is ha az idétlen csapattárs lövi a seggét az ellenség helyett. Ez a k.baszott töltés idő ne lenne, amúgy használható, jó tank. Mondjuk még a 2,1-es célzásidő is kemény (a pzs-nek 1,1sec meg pontosabb is valamennyivel). Lesz végre egy értelmes tank húzni a német könnyű tankos legénységet.

    Victory!
    Battle: Winter Himmelsdorf
    Vehicles: 43 M. Toldi III
    Experience received: 2 691 (x2 for the first victory each day)
    Credits earned: 17 700 (compensation for damage caused by allies: 147)
    Battle achievements: Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker", Abrams's Medal III Class
  • Kryon
    #365799
    A T28E-t megéri megvenni?
  • szabii98
    #365798
    Régi szép idők, te jó ég :D
  • Plata
    #365797
    Mi a szösz,miért kaptam ennyi xp-t,tökre nem volt nagy szám csata.
    Győzelem!
    Csata: Airfield
    Járművek: T14
    Szerzett tapasztalat: 3 823 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 52 743
    Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
    Mondjuk az poén hogy 0 sebzést kaptam mert még a Su100 is lepattant.Az meg még viccesebb volt hogy 0 méterről,mert belegázoltam su100-ba és eltoltam közben halálra lövöldöztem.Su-85 meg valami hülye troll ágyúval lődözött,de 0 sebzést csinált a csata alatt,rólam két lövése is pattant.
  • TOMSILENT
    #365796
    Azt hiszem egy darabig használtam. Mondjuk a németre lett rá rakva ergó, ami német volt azon mind magyar jelzés volt...







    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2015.12.24. 15:25:55
  • TOMSILENT
    #365795
    Annak idején, 2011-ben egyik haverral megcsináltattam egy könyvben szereplő képről a logót...elég jó lett

  • viper07
    #365794
    Megoldanám, ha értenék hozzá, de sajnos nem, ezért kértem segítséget, hátha valakinek van hozzá kedve és tehetsége.
  • Pales27
    #365793
    Photoshopold rá a magyar zászlót is :D
  • viper07
    #365792
    Feltettem a skint, de így nekem nem látszik a magyar zászló, amit viszont nagyon szeretnék én is látni. Meg lehet ezt valahogy oldani ? Előre is köszi.
  • viper07
    #365791
    köszi :)
  • Megamax
    #365790
    A HE lőszer soha sem ott sebez nagyot ahol felrobban hanem korulotte, vagyis ha a loveged találja el akkor a repeszek lefele becsapodnak.
  • Toweliee
    #365789
    Köszi!
  • Angelus1991ster
    #365788
    WoT-infós mód.
    Nazarovi Nishizumi módja is szép. Azért a wg ennyit még csinálhatott volna. Karika szólt nekik.https://drive.google.com/file/d/0BxMOEvrDhYuvMDZkZkNKa2VzVmM/view?pref=2&pli=1

  • Toweliee
    #365787
    Ja, azt hittem a játékban állítottad át.
  • Nazarov77
    #365786
    Photoshoppal ráraktam a tank textúrájára.
  • Toweliee
    #365785
    Hogyan?
  • Nazarov77
    #365784
    Lusta WG banda.....
    Belekerült vagy 3 kemény percembe megcsinálni a rendes felségjelzést a Toldira.


    Utoljára szerkesztette: Nazarov77, 2015.12.24. 12:31:29
  • McFrost
    #365783
    24 csoki valóban.
  • viper07
    #365782
    Gun depress 10 fok a 8 helyett, nem soknak tűnik, de mégis jelentős lehet, ezenkívül ami óriási különbség az pedig nem más, mint a menet közbeni pontosság, nos ez alig kevesebb, mint a 10 -es Pattoné, ami pedig lássuk be kurva jó, és lényegesen jobb, mint az FCM ilyen adatai. FCM jobb Pen, jobb célzásidő, jobb töltés, de ház nagyság és a replayek alapján a Patton jobban is pattint. Az FCM ágyúja francia, azaz oda visz ahova sikerül, a Patton ágyúja amerikai mást várok tőle. Azt gondolom jobb tank a Patton, legalábbis nekem. Más kérdés, hogy kell-e, szükséged van-e rá?
  • R3nton
    #365781
    camo kivételével mindenben szarabb kb, mint az fcm50-t, és annak még kedvezményezett MM-je is van. Kb ennyit gondolok róla. Egyébként nem egy rossz tank, de akinek van prém 8asa, sztem felesleges.
  • feca1229
    #365780
    Köszönöm, akkor holnap megpróbálom.
  • Zsoze19
    #365779
    Igaz! Erröl a Patton-röl mi a véleményetek?
  • Nickel77
    #365778
    24 csoki
  • Zsoze19
    #365777
    énsem vettem észre hogy kaptam volna bármít is ..........