418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • tigrincses
    #365856
    hát nem te az biztos...
  • Plata
    #365855
    Nem vagyok alkesz,de ha bárról meg keresztről beszélsz akkor mi más jutna az ember eszébe,
  • tigrincses
    #365854
    Nem csak lüke vagy hanem alkesz is.. :)
  • Pares
    #365853
  • Plata
    #365852
    Miért nem Zwack kereszt,az Unicum-on is hasonló van,a bárról jutott eszembe.
  • tigrincses
    #365851
    Ez a te véleményed, mellyel azért többnyire egyet értek. Ellenben örülnék ha mégis megoldanák "pár" magyar harckocsi bekerülését, saját legénységgel és jelzéssel ellátva... legalább a Zrínyik, Turánok és Tasok kerülnének be.... és nem mindet bank kártyával való prémiumos harckocsi formájában megvásárolható módon... hanem igen is egy külön ág módján. Üzletről beszélsz csupán , hát tegyünk róla hogy olyan üzlet legyen ez nekik ami megéri nekünk is. Több magyarságot, ebben az elkurvult európában! :)
  • tigrincses
    #365850
    NEM NÁCI (fogalomzavaros vagy)..... hanem Balkenkreuzt.....

    A Balkenkreuzt gyakran tévesen "Balkán keresztnek" fordítják, de semmi köze a Balkánhoz. A legpontosabb fordítás a gerendakereszt vagy bárkereszt.https://hu.wikipedia.org/wiki/Balkenkreuz
  • Plata
    #365849
    De legalább magyar.
  • Solten
    #365848
    Toldi III, fel ev alatt celoz fel ev alatt tolt, pay-to-win Pz II J-nek a sofor kukucskolojat nem viszi at arannyal. Mit is varok "ingyen" tanktol, retard WG.
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.12.25. 12:29:42
  • messerharcos3
    #365847
    amit el tudnék képzelni, az az, hogy betegyék matricalehetőségként a királyi honvédség jelvényét, olyan járművekre, amiket használtunk. A matrica végülis számukra pénz, megcsinálni szinte semmibe se kerül nekik, ellenben hoz bevételt, és történelemhűebb lenne rajtuk mint a magyar zászló. ( már amennyire lehet történelemhű L71es ágyúval a tigris, meg egyéb járművek )
  • Plata
    #365846
    Én még nem vettem aranyért matricát vagy álcát,hétre vagy hónapra már sokszor.De véglegest nem.
  • messerharcos3
    #365845
    átmatricáztam :D Első járművem amire vettem zászlót meg kamuflázst, pedig van már vagy 20k csatám.
  • Plata
    #365844
    Csak kár hogy náci zászlóval.
  • messerharcos3
    #365843
    Én örülnék egy Zrínyinek vagy Tasnak, de megértem, hogy nem tudják egy különálló faként normálisan ezeket belerakni a játékba, és hogy az eddigi rendszerükön nem változtatnak. A wg érdeke az, hogy egyedi tulajdonságokkal rendelkező új magas szintű járművek kerüljenek a játékba, amivel minuszos a kreditbevétele a legtöbbeknek, amiért szükséged van prémiumra vagy prémtankra. Nem azért, mert szemetek, hanem mert így működik az üzleti modelljük. Más szempontokból lehet szemetek, de az nem ez. Így is tök jó, hogy berakják ezt a két magyar járgányt, sőt, szerintem az is tök nagy dolog, hogy pont egy magyar jármű lett mindenki karácsonyi ajándéka.
  • Plata
    #365842
    Ha nagyon magyar tankkal akarok játszani akkor festek a T49-re egy magyar zászlót oszt már magyar is.
  • Plata
    #365841
    Ezzel az tigrincses féle idióta fával én sem játszanék.Magyar tank T8-ban nem lenne szerintem,legalább is életképes biztos nem.
    T4-5 szinten nincs értelme játszani,ha csak nem prém tank.Akkor meg minek kezdjek bele,hogy egy újabb ruszki t10 tankom legyen?
    Minek.Vagy valami sosem látott svéd vacakkal?Mitől lenne az magyar?
  • messerharcos3
    #365840
    Sem az eddigi legénységi rendszert nem fogják megváltoztatni, sem 70-80 as évekbeli járművet nem fognak betenni egy 10 milliós országért. A járművek elkészítése is igen sokba kerül. Ránéznek a bevételeikre, hogy ebből az országból mennyi zsé jön be a többihez képest, aztán átgondolják hogy kb mennyien játszanának ezzel a fával, és kiszámolják, hogy baromira nem éri ez meg nekik anyagilag.
    Örüljünk a Toldinak, még ha nem is lát meg kicsi is a dpm-je, legalább kellemes ágyúja van egyébb szempontokból, és magas tierben a 80 mili átütésű goldja, amire szükség is van, nem megfizethetetlen. Valamikor jön majd a hosszúcsövű Turán is, örülünk akkor majd annak is. Szerintem így sincs min elégedetlenkedjünk.
    Utoljára szerkesztette: messerharcos3, 2015.12.25. 11:47:37
  • messerharcos3
    #365839
    legyőz az idiotizmusával az ellenség... hogy mi van? milyen ellenség???
    Egyébbként itt van már link formájában is Karika cikksorozatának első része, ha elolvastad, a cikk vége felé találod a többit, javaslom olvasd végig őket. cikk
  • Solten
    #365838
    Ha pozitiv velemenyt szeretnel akkor tegyel be valami pozitivat is.
  • Plata
    #365837
    Nem piszkoltam, a véleményemet írtam le,ez az általad magyarnak titulált tech tree így ebben az állapotban vacak,sőt egy hülyeség.
    Hogy kerül magyar országra svéd tank?Volt ez egyáltalán magyar országon hadrendben?Vagy csak nem tudtak mit betenni és ezért rakta be a kitalálója?Meg gondolod hogy beraknának még két tigrist?Ráadásul a T8 maqyar tigris ugyanaz lenne mint ami már bent van a fricceknek.
    T55a meg T9-ben felejtős.Hetvenes évekbeli tank a WoT-ban mint T9 op lenne.És a Stug G is bent van már,na meg a Pz4 H is.
  • tigrincses
    #365836
    Plata , ne piszkold össze az oldalt, leírtam a véleményem , kérlek dolgozd fel és maradj csöndben. Köszi. Ha már okosat nem is tudsz írni magadtól...
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2015.12.25. 11:26:05
  • Plata
    #365835
    Hát ez nem magyar ág lenne hanem valami össznépi fos,ennyi erővel berakhatnád az M1-et t10 tanknak.
  • tigrincses
    #365834
    Te megrögzött ellenző vagy... egyszer látnák egy pozitív jellegű, bátorító kijelentést tőled! :)
  • tigrincses
    #365833
    Tudom ... a páncélvadász ág lehetne max 9-es de szerintem elég is annyi páncélvadászból egyenlőre... , én tolnám ha variáns , ugyanis magyar személyzettel voltak ellátva , tehát nem mindegy az már??? Lényeg hogy szinte minden benne van ami kell. Hány ország " katyvasza" van a Wotban, az egész egy nagy keverék... le nem tesztelt, ki nem forrt , csak papírfeclin még meg nem szerkesztett harckocsik szerepelnek a Wotban. A lényeg hogy valaki lefirkantotta anno és már be is teszik. Ennyi erővel a MAGYAR ÁG megérdemelne egy nemzeti vonalat a WOT-ban! Igazán rászolgálna már!!! Tartsunk össze mert ha azt látják széthúzunk legyőznek az idiotizmusával az ellenség.... legalább ebben ha játékban már nem is működik! Oly nagy kérés ez....
  • Plata
    #365832
    Szerintem a videó is oltári nagy baromság meg a tech tree is,jó hogy nem már 90-es évek tankjait rakják be majd európai ágba.
  • Plata
    #365831
    Hát ez nagyon katyvasz egy tech tree,harmadrészt magyar harmadrészt náci harmadrészt ruszki.Jah a t10 tank meg egy svéd tank?
    Nem hiszem hogy kipróbálnám.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.25. 11:19:27
  • Plata
    #365830
    M41-el megszoktam hogy mostanában mindig csapattársak nyírnak ki.
    T49-el T10 csatában hülye buzi csapattárs kinyírt mert már 3 killem volt neki meg semmi.Csata után megnéztem 0 sebzést hozott össze.
    Azért ciki hogy t10 td-vel nem tud sebzést szerezni csak lepattanókat lőtt meg valszeg mellé.
  • tigrincses
    #365829
    Historical Hungarian Tech Tree!


    Historical Hungarian Tech Tree! http://www.pic-upload.de/view-29222418/post-611033-0-11855100-1356558192.jpg.html
  • Gyuszopapa
    #365828
    Én 4 lövést kaptam kaptam a saját csapattárs Rudy-tól.Tetves lengyel siemka volt.Be is kékült a majom.Persze csak egy hülye nem hitte el hogy nem direkt volt ellenség nem volt a közelben.
    Azt meg már kezdem unni hogy a tetves meghívott fals accountját a majom bottal nyomatatja hogy megkapja gyorsan a reward tankot.11 nap alatt 2400 csata az több mint 200 naponta,jó lenne ha kibaszná a WG az ilyen nyomorékot,főleg mert még topnak teszi be hozzánk.Egy normális competitív játékban az ilyet kibasszák nagyon gyorsan.Lásd Counter Strike GO,mert tönkreteszi a többiek játékát.
  • killbull
    #365827
    Boldog karácsonyt a fórum lakóinak és szeretetben valamint sok sok tomató mentes csatákat kívánok mindenkinek!

  • Plata
    #365826
    Semmitől,az ágyúja nem rossz,de igazából annyi a különlegessége hogy max T6 csatába kerülhet be.
  • Plata
    #365825
    Győzelem!
    Csata: Fiery Salient
    Járművek: M41 Walker Bulldog
    Szerzett tapasztalat: 2 904 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 34 062 (kárpótlás a baráti tűz által okozott sérülésekért: 487)
    Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Bakker megint a saját artynk lőtt meg.
  • Lunki88
    #365824
    Mitől olyan különleges tank ez a Panzer IV Hydro? Időutazni is lehet vele vagy mi? :) Mindenesetre látom hozzácsaptak 30k goldot, hogy egy vagyont lehessen kérni érte. Rákerestem ebayen, még ott is 15 ezer ft legolcsóbban.
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2015.12.25. 10:26:02
  • Plata
    #365823
    Vereség
    Csata: Widepark
    Járművek: T14
    Szerzett tapasztalat: 1 210
    Szerzett kredit: 34 922
    Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály"
  • Plata
    #365822
    Én csak harcoltam ellene de szerintem nagyon papír.
    T14-el futottam vele össze,nem tudott át ütni engem én viszont átütöttem bárhol mintha papírból lett volna.
    És mintha az ágyúja is lassú lenne.Bár lehet hogy valami agyhalott volt vele.Mikor nem tudott sebezni én meg nyomtam bele a lőszert megfordult és menekült előlem nyílt terepen.
    Na a segge meg igazán könnyű célpont volt.
  • stalkeer
    #365821
    Sziasztok,jó reggelt:Kellemes ünnepeket,jó játékot mindenkinek!Egy kérdés akinek megvan a Skoda T40,érdemes megvenni?
  • Angelus1991ster
    #365820
    Turán ( Turán I és II ) csak és kizárólag tier 4-es lehet. Ágyúja kb. egy gyorsan töltő 40 mm-s lenne és egy rövid kis átütés 75 mm-s fegyver lenne. Egy kicsit jobban páncélozott ST vz. 39 lenne. Csak Cseh Turánnak hívom a t4-es cseh tankot.

    Tier 5-ben két Turán is lehetséges. Első, a már kész de még nem megvehető Turán III Prototípus és a másik a 43 M. Turán III/Turán 75.
    Tas Prototípus tier 6-os lenne. 44 M. Tas pedig tier 7-es med. T-os med az lenne , ami gyárban leégett a bombázások miatt, max. egy 75 mm-s KwK 42 L/70 lenne a top fegyvere és a motorja két Turán II-es 260 Le-s motorja. T7-es medünk, meg amihez terveztek top modulokat, jobb motor ( 700 Le motor)és jobb fegyverzet ( 80 mm 29/44M.)
  • SzocsA
    #365819
    nem játszottam már vele két vagy több hete. meg újratettem a gépet és megnéztem a honlapon a prém árakat meg a tankok árai is mind ugyanazok voltak. azt hittem lesznek ilyen féláras akciók. gondolom az 50% az ilyen low tier lesz.
    Engem leginkább a dupla xp érdekelt volna minden győztes csata után.
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2015.12.25. 01:09:19
  • Angelus1991ster
    #365818
    WoT-infós hozzászólásoknál volt"beczl" elftárs munkája. Elnézést. Csak linkelgettem.
  • stork13
    #365817
    Szerintem böngészd át figyelmesen.