418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Angelus1991ster
    #365896
    Akkor belinkelem helyetted.
  • tigrincses
    #365895
    Nem tudok hozzád mit fűzni most ,ne haragudj.
  • Angelus1991ster
    #365894
    Ezt miért írod le csomószor? És miért linkeled azt az elavult videót? Amikor friss források vannak? Karika írásait olvasd el .
    Vagy hagyd abba a trollkodást.
  • tigrincses
    #365893
    És összességében mivel szimulátoros mód is van a WT-ben, ami külön nehezebbé és izgalmasabbá varázsolja a játékot.... igen nehezebb mint a WoT és ez a stat-ászimádó -önimádó versengő kockáknak nem jó mert ők WoT-on nevelkedtek.... Igen vannak hibái de most az előnyeit mondom. WarthundeR , néha ugyan idegesítő tud lenni , mivel hamar kilőhetnek ha nem vagy óvatos, egy lövés is lehetsz akár de te is kilőhetsz egy lövéssel akárkit ha ügyes vagy és legfőképp szerencsés... csapatjátékban ugyan sokkal fejletlenebb a Wot-nál de egyéniben izgalmasabb és élethűbb ... Egy időre leköthet bár azt meg kell vallani le is fáraszthatja hamarabb az embert mint a WoT , mivel több figyelmet igényel!!!!!! Ennek a varázsa az hogy egy időre remek kikapcsolódást nyújt, hosszú távon viszont a WoT versenyképesebb a maga egyszerűsített és fejlettebb kapcsolattartásával és játékmódjával. Mindkettő remek játék és mindkettőnek van még hova fejlődnie. Remélhetőleg nem rontják el anyagias és üzletpolitikai szemléletváltozással a játékokat. Mindenki élvezze, hisz azért is találták ki.
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2015.12.25. 16:57:21
  • Solten
    #365892
    "csak megfelelően kell használni."

    Ja, ezt nem tudtam...
  • Sunsetjoy
    #365891
    Átlagra kiszámolt napi 19-20 csatánál prémnapot már-már kidobás kategóriába lehet rakni szerintem (kiszámoltam a regisztrálás óta eltelt időt a lejátszott csaták számával, és ennyi jött ki). Lehet, hogy ő nem tud annyi időt, energiát szánni a játékra, hogy nekiüljön 2-3 órákra naponta minimum (persze ez csak egy vélemény).

    Ő prémtankokról kérdezett, arra válaszoljunk.
  • tigrincses
    #365890
    Historical Hungarian Tech Tree!
  • tigrincses
    #365889
    Hangzás, játék élmény, játék folyamata, nem olyan minta WoT-é . Míg a Wot csapatjátékra, gyorsaságra megy addig a WT az egyéni munkára dolgozik, az egész inkább hasonlít egy fronton nyújtott csatára mint valami versenyes- lövöldözéses taktikára. Akármit mondasz amit írtam van mondanivalója..... az hogy te nem veszed észre az a te egyéni figyelmetlenséged...
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2015.12.25. 16:35:15
  • Gyuszopapa
    #365888
    Jobban jársz prémnappal,kredit és xp is jön legalább.
  • Plata
    #365887
    Nem ebben most tévedsz,ő mindig is hiteltelen volt.
    De én bírom,felvidítja a napom a hülyeségeivel.
  • Plata
    #365886
    Szerintem a T14-et mintha buffolták volna,T6 csatában voltam vele,sok szar T6 heavy ellen,és kaptam acélfal meg hidegfejű-t is,nem lőtte át senki sem,pattogott mint állat.
  • Sunsetjoy
    #365885
    Mivel kredit kell, és nem legénységet képzel, olyan kell, amivel könnyebben jön a sebzés, vagyis a kredit. Így kiesik az alacsony tier T-28, és a Type 64, amivel nem a legkönnyebb ezt hozni. Plusz magasabb tierben nagyobb alapvetően a kreditszorzó (az xp-szorzó viszont az alapxp-n kívül csökken).

    A japcsi Tigrisről meg a skodáról nem tudok mit mondani, de a ruszki td az tud pofozni. Csak kell bele komoly legénység, hogy ne legyen olyan pontatlan és valamivel gyorsabban forduljon.
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2015.12.25. 16:26:51
  • Gyuszopapa
    #365884
    "War Thunder történelmi hitelességekre alapoz és vesz számításba"
    Na ennél a mondatnál lettél hiteltelen.
  • Plata
    #365883
    De nagyon törékeny.T10-el ma úgy öltem egyet hogy simán elgázoltam.De M41 T49-el is veszett könnyű préda.
  • Angelus1991ster
    #365882
    Azzal a sebzéssel még oké. Penje miatt kapott tierlimitet. Saját szintjén, jó kis nehéztank.
    270 csatám van veke, 423 kilőtt tank és 60% winráta.


    Toldi esetében ez direkt nerf.
    Hasonlításképp. Az edigi t3-as prémium lightok, amiknek van 37-45 mm-s ágyújuk 26*28 lövés/perccel lőnek. DPM-ben iszonyatos különbségek vannak. Toldinak 700
    -T-15 1000
    -M3 Light orosz( ilyet szinte nem is látni) 960
    -a többinek 1200-1250 között.
    Oké, hogy penben a Toldi a legerőssebb, de 40-70%-os dpm lemaradás.
    Tuti valamelyik drogos balanszolójuk cseszhette el.

    Forrás:http://tanks.gg/en/wot/list#tier:3.n:germany;ussr
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.25. 16:23:51
  • xotyi
    #365881
    A type 64-ről tudok csak véleményt mondani, nehéz vele jól játszani, plána csatákat lehozni, néhol igényli a goldot és hát nem kevésszer megy magas tierben, de ha jól van skillezve a legénység és jól helyezkedsz rettentően idegesítő scout/support tank tudsz lenni! Bevétele ugyebár attól függ mit tudsz kihozni belőle, full golddal lehet mínuszos köröd és kínaihoz mérten gyakran együtt mondhatsz búcsút a láncnak és az ammorack-nek, viszont az egyik leggyorsabb járgány a játékban 72km/h!:)
  • Angelus1991ster
    #365880
    Ezt a játékot kiskutyák és csimpánzok programozzák? Milyen munka ez már? Minőség jól láthatóan kelet-európai.
    Szaros chat ablak állandóan behal a garázson belül.

    Ja és megint menzesze van a játéknak. Csak úgy folnyak az ostoba lengyel és csehszlovák zombihordák. Lemming trainek mindenhol.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.25. 16:11:11
  • d1d1
    #365879
    Ja, az acc nevem MrDI. Prém nélkül játszom, ezért kellene egy kis plusz kredit.
  • Plata
    #365878
    T14 tier 5 heavy annak ennyi a töltés ideje.Venti és bia nélkül.T3 tanknak egy kicsit sok.
  • Plata
    #365877
    Szerintem heavy,de nem próbáltam egyiket sem.De a type 64 az gyönge,su100 könnyen ölhető,skoda papír,t28 szintén,szerintem.
  • messerharcos3
    #365876
    nekem most 100%os legényekkel 3.7 körül tölt ventivel, brother in arms majd olyan 3.5re leviszi. Elsőnek tényleg olyan érzés volt menni vele mintha ellőtték volna az ammoját, de mostmár kezdem megszokni.
  • d1d1
    #365875
    Hello,
    a T-28E F-30, Skoda T 40, Heavy Tank VI, Type 64, SU-100y közül melyiket válasszam kredit szerzésre?
  • tigrincses
    #365874
    Tudjátok miért vettem pár éve RC tankot??? Modelt és nem játékot....
    Hogy egy társasághoz tartozzak... igaz a környéken senki nem él efféle hobbynak , így nem is sikerült kilépnem teljesen a számítógépes játékok által uralta életből... bár kocka nem vagyok hála az égnek , így csak keveset nyomom már , néha a wot- warthunder és hajós verziót. Mással nem is játszok. Olvassatok, filmezzetek , menjetek a szabadba, mindegy csak ne legyetek STATISZTIKA KOCKÁK!!! :D
  • xotyi
    #365873
    És én még azt hittem ez egy jó nap lesz wotozni:D
  • tigrincses
    #365872
    Mindkettőt kedvelem, különböző okok miatt....
  • Plata
    #365871
    De akkor te hogy hogy nem a WoT-al játszol,akkor az inkább való neked.
  • tigrincses
    #365870
    War Thunder történelmi hitelességekre alapoz és vesz számításba ( lehetnek persze hibái ) és azt is vedd számításba hogy a WOT-ot nagyon sok kis gyerek játsza, ezért nem isl ehet soha olyan mint a Warthunder. Gyerekeknek szüksége van terminátor jellegű szuperszónikus , mindenben egyedi tankra hogy megmutassa milyen nagy ász... WT- ugyanakkor szerintem több idősebb ,érettebb gondolkodással rendelkező egyént vonz be, filmszerű játék stílusával. Mindkettő jó és ugyanakkor hibás valahol de hát semmi sem tökéletes és ez így van jól.Majd fejlődnek... és egyébként van magyar felségjelzés harckocsiknak is ott , egyik tigrisemen van is egy.
  • joe662
    #365869
    Pedig még maradhatnál legalább egy karácsonyi egyvéegy elejéig
  • Angelus1991ster
    #365868
    Ezt én sem értem. War Thunder-ben alapból bennt van a Szlovák! jelés.
    Aztán a szlovákonak a az LT vz. 35, LT vz. 38 vagy 39? és T-11 mellett mi volt? Egy páncélos hadosztálynyit nem tudtak összerakni.
    Sőt még a bulgár páncélos jelzés is bennt van :D Akik csak Pz IV-eket kaptak, bár zsákmány tankkal.
    Aztán jóval később indult el mint a WoT.
    Wg előbb fog mosolygós dinnyefejet berakni matricaként, mint második világháborús román, magyar, szlovák, bulgár, spanyol felségjelzéseket.
    Pedig tényleg jönne belőle profit, talán még több mint az oroszlán és tigris matricákból.
  • Angelus1991ster
    #365867
    Toldit muszáj lesz buffolniuk. 1,5-szeresére növelt töltés idő elég durva. Egy későbbi patch-ban a töltéidőt fel kell vinni a normális 25-28 lövés/percre. Mert ez a direkt nerf botrányos.
    Biztos szokásos alkoholista hiperszuperteszterek tesztelték augusztus elejétől.

    Akinek ismeretlen a "magyar harckocsik a WoT-ban" rész ajánlom Karika írásait az FTR-ről és a WoTinfóról.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.25. 13:50:12
  • Plata
    #365866
    Szia,én nem haragszom rád,birom a hülyeségeid,kedvesen együgyű vagy.
  • tigrincses
    #365865
    Hogy te mit hiszel vagy sem , engem az totál nem izgat. Meghagyom neked az utolsó kommentet hogy megelégedve tudj a saját igazadnak vélt hazugságban hátradőlni a székedben. Csövi.
  • yossarianHUN
    #365864
    Igen, összeesküdtünk ellened. Neked is, csók a család.
  • Plata
    #365863
    Ne haragudj de itt csak te csinálsz moslékot,és bocs de nem nagyon hiszem el hogy valaki pont te rád írt ezzel,és nem ide.És légyszi emiatt ne csinálj még egy alreget.
  • tigrincses
    #365862
    Részrehajlás vagy sem ? Én befejeztem . Kellemes Ünnepeket!
  • yossarianHUN
    #365861
    Ezért nem kéne moslékosítani, Matyi.
  • tigrincses
    #365860
    Gondolom nem akart a közös moslékba írni. :)
  • tigrincses
    #365859
    -csak megfelelően kell használni. Jobb szeretek újabban kisebb szintűekkel menni úgy hogy nagyobbak is vannak felettem a sorban. Kihívást , és más harci módot kíván meg az embertől ez a fajta felállás, mint ha közel egyforma szintűek volnának az ellenfelek. Szerintem ahhoz képest hogy ingyen adták , ez az egyik legjobb "ajándék" prém tank a játékban. Független attól hogy Toldi a neve vagy sem. Bár tény valamiért jobban is tolom mint egy német vagy ruszki páncélost , valószínű érzelmileg kötődik hozzám a harckocsi. :) Úgy hogy valamelyest befolyásolja a játékom. Most kissé magam ellen beszéltem de volt pár kedvenc harckocsim amik első körben jónak tűntek mégsem nyerték el később a tetszésem. Toldival más lesz a helyzet, mivel magyar. És biztos fogom szidni, de csak magamat okolhatom érte! :)
  • Plata
    #365858
    Hogy hogy nem ide írta?
    Csak nem magaddal levelezgetsz?
  • tigrincses
    #365857
    Rám írt nemrég egy krapek, nem mondom ki volt mert privát jellegű:

    Üdv !

    Én is nagyon várom már a magyar vasakat :)

    Egyrészt a WG szerintem szándékosan szopatja a játékosokat, ezért nem hiszem, hogy

    1 - hamar kész lesz

    2 - Nem lesznek szarok.

    Sajnos mostanában nagyon sok hulladék tankot készítettek. Gyakorlatilag egy szokványos moslék lesz sztem. Pl mint az M4 improved. Képzelj el egy papír tier 5-öst, ami lassú, ráadásul nem túl jó dmg-e sem üt át semmit arany nélkül. Erre lenne ráírva, hogy Turán és Toldi :/