418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • walert
    #366136
    Kárpótlásképpen a T-28e F30 ágyúját is nerfelik hamarosan ! Lehet visszateszik rá azt, ami most van a T-28-on. Nem kicsit lenne irónikus

    Valahogy erre gondoltam, amikor elemeztem ezt az új prémtankot még az érkezése napját és hát nem igazam lett ?! Tudtam, hogy nerfelik majd. Így is majdnem ugyanaz a két tank, hát ezek után majd jobban fog hasonlítani egymásra.

    K: Storm. Azt írtátok pen nerfet kap majd a T-28 F30. A prém verzióról is leszeditek az F 30 csövet és ráteszitek a ZiS-4-est akkor teljesen ugyanazzá válik. Nem?

    Storm : Minimum a nevük teljesen más, nemde !?

  • Pales27
    #366135
    A régebben nyert cw reward tankokra adtak festést, meg emblémákat.
  • voivod32
    #366134
    Kb fél év után elővettem a játékot. Azt hiszem, kár volt...


    Győzelem/Csaták: 6 (20) (30.0%)
    Alap XP: 11 416 (570)
    Összes XP: 36 448 (1 822)
    Szabad XP: 1 705

    Ölés: 15 (0.8)
    Halál: 17 (85.0%)
    Találat/Lövés: 119 / 165 (72.1%)
    Átütés: 87 (73.1%)
    Kiosztott sebzés: 19 828 (991)
    Kapott sebzés: 25 238 (1 261)
    Felderítés: 19 (0.9)
    Védés: 0 (0.0)
    Foglalás: 18 (0.9)

    Hatékonyság/WN8: 902 (36) 1 080 (41)
  • Angelus1991ster
    #366133
    Exelsior visszavárós misszió csak egyszeri?
    Például, ha nincs most megcsinálva (de megjelent a küldetések közt) akkor 2 hónapnyi szünet után újra megjelenik a misszió?

    Egy jóbarátnak segítek ezügyben.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.29. 17:58:52
  • TiborTamas
    #366132
    Megint kiírta:
    Receipt
    Date: 2015.12.29. 16:33:12
    Camouflage added
    Camouflage added
    Camouflage added
    Emblem added
    Inscription added
  • joe662
    #366131
    Biztos túl sokat reklamáltál a nerfelt Toldi miatt
  • Angelus1991ster
    #366130
    Engem 2 nap Game ban várt XD Mr.Unspo(lák)rtsman Conduct tiszteletét tette nálam. Öröm volt délelöttös után ezt látni XD
  • TiborTamas
    #366129
    Sziasztok!

    Ezt az üzenetet kaptam ma, miután beléptem a játékba:
    Receipt
    Date: 2015.12.29. 15:16:10
    Camouflage added
    Camouflage added
    Camouflage added
    Emblem added
    Inscription added

    Ez mi akar lenni? Nem vettem mostanában semmire ilyeneket, mire adta?
    Utoljára szerkesztette: TiborTamas, 2015.12.29. 16:08:35
  • Toweliee
    #366128
    Tegnap vettem meg, valami brutális cucc. Jók a legények benne, emiatt az álcájára nincs panaszom, a löveg meg valami hihetetlen.
    Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2015.12.29. 12:31:22
  • tutyimutyi2
    #366127
    wot prémium shopban a járművekre 12-40% leárazás van
    https://eu.wargaming.net/shop/wot/vehicles/
  • Pares
    #366126
    A SU-122-44 kistestvére. Nagy, papír, de ahhoz képest elég mozgékony, brutál sebzés és jó átütés, kisebb pontosság.
  • lexlutor
    #366125
    En jo regen mentem vele utoljara, de nem volt a kedvencem.
    Nagy! foleg a felepitmeny es melle legalabb a pancelja nem er semmit. a mozgekonysaga mivel valami kv alvazon van, eleg rossz. traverse speed 26, mig a tobbi su-nak 40 feletti. En anno ugy tapasztaltam h az alacazasa sem valami jo, amin a nagykaliberu agyu is meg ront.
    A gold loszere kivetelesen kisebb atutesu, viszont nagyobb a sebzese. A loszerek koltsege sem kicsi.
    Legenysegkepzesnel avval leszel bajba, h ket gunner van benne!

    Akkor mar inkabb tegyel hozza, es egy su122-44et vegyel.
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.12.29. 11:29:04
  • tutyimutyi2
    #366124
    Kinek mi a véleménye, tapasztalata a SU-100Y-ról?
  • vasasgabri
    #366123
    Valyon mit frissítettek? Kezdtem örülni hátha lesz valami meglepi de nem.
  • Gyuszopapa
    #366122
    Meg a Tiger II is egy hulladék.
    A 2 top HT odatette magát.Én ezt látom csatáim 90%-ban.Marha jó érzés.
    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2015.12.28. 23:46:24
  • joe662
    #366121
    Az semmi,ezt sakkozd ki,vajon mit használt lőszer helyett?
  • Kubukli
    #366120
    Na sikerült az O-I top ágyújával egy Crusader-SP arty oldalába 90 fokban lőni egy lánctalpat. Köszönöm WG régen nevettem ilyen jót.
  • Lokker
    #366119
    Látod Yossarian! Kubukli képlinkje walertet igazolja a T34 gyenge
  • Kubukli
    #366118
    Elo!
    Kto PL?
    Sukam Clanu?

  • Lokker
    #366117
    Azért Löwe-vel is lehet ott alkotni. :) Igaz csak 500-600 közötti csataszámmal rendelkezek vele.
  • walert
    #366116
    Az a húszmilliárd légy nem wotozik.
  • yossarianHUN
    #366115
    Egyrészt, senki nem mondta, hogy a T34 OP. Szövegértés. Másrészt, nem kell olvasnom róla, mert megvan a garázsban, több, mint 1000 csatám van vele, és 1750 körüli átlagsebzésem, így pontosan tudom, mit tud. Az meg, hogy mit írnak róla a fórumokon, baromira nem releváns, de ha akarod, idézhetem Maala kedvenc fordulatát, azaz "Együnk mind szart, húszmilliárd légy nem tévedhet!".
  • walert
    #366114
    Nem arról van szó, hogy nem tudok vele játszani, hanem arról, hogy ez a tank, már nem az a tank ! Olvass utána, sokan ezt írják róla a fórumokon. Iszonyat lassan szűkül és teljesen félre lő. Most, ha valóban ilyen OP lenne, ahogyan felvezetted, mindenki a T 34-rt ajánlaná, azonban ez nem így van. Szerinted miért?

    Egyébként, ha már felvetettem a T 54 prototype 1-et, mit gondoltok róla? Most vettem meg és annyira OP, hogy én szinte nem is merem ajánlani másnak, mert irígyelném, hogy nem csupán nekem van meg.
  • Lucifer001
    #366113
    Köszi . Sikerült
  • patchaou
    #366112
    Valahol van egy noscroll nevű file, azt kell törölni. Legalábbis régebben elég volt ennyi.
  • Lucifer001
    #366111
    Oks . Köszi
  • vasasgabri
    #366110
    Ezt nekem is csinálta aztán tettem egy új célzót és egy zum módot és újra jól működött.
  • Lucifer001
    #366109
    Valaki tud megoldást arra , hogy mesterlövész módba miért csak a bal sift el tudok belépni , zoomolni ?
    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2015.12.28. 20:13:58
  • stork13
    #366108
    Type 59 G csak ázsiai szervereken van/volt, horribilis pénzért. Vitték, mint a cukrot.

    Az első helyen CDC, FCM vagy T34 közül van valamelyik.
  • yossarianHUN
    #366107
    Igen, ez történik, ha nem tudod, hogy kell használni a tankot. A T34 alapja a fedezékharc és a hulldown, aki lehetőséget ad az ellenségnek a hatékony visszavágásra, az már valamit régen rosszul csinál. Hulldownban meg van időd célozni, amíg az ellenség izzadva próbálja belőni a kupoládból kilógó 3 centis részt.
  • patchaou
    #366106
    Jó ez a kis nosztalgia, de hogy is jön ez most ide? :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első gépünk ilyen volt. Ő is megvan valamelyik szekrény alján talán.

    Természetesen hozzá még csak fekete-fehér majd később színes junoszt (vagy hogy hívták) tv volt XD

    Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.12.28. 19:50:10
  • walert
    #366105
    ©yossarianHUN tévedésben élsz a T 34-el kapcsolatban ! A tizesek megköszönik egy OP dmg-el és neked jobban fog jájni tekintve, hogy jóval kevesebb életből gazdálkodsz és sokára töltesz csak újra. Hiába nagy a penje a T 34-nek, ha dpm-je brutális, nagyon lassan szűkül és iszonyú pontatlan, gyakran mellé lő még teljesen összeszűkülve is.
    A tierlimitesek a nyerők.

    ©András77 Igazából a type 59 szerintem sem jó és habár nagy a hype körülötte és rengeteg unicum esküszik rá, de azért páncélban habár sok nincsen neki, elég jó. Sokat pattint sidescrapelve. Azt hiszem a T 54 proto-nak van csak jobb frontja, de az nem tierlimites ugye és tizesek közt már az picinek számít. A SP-get a nyakán mindenki belövi, de csak közelről, viszont elég jólkeres a dmg-ével. Az IS 6 és IS-3A-t szerintem ne vegyük ide, mert nem beszerezhető.

    @Tigrincses & @OTEP. Én még emlékszem az első gépemre, amikor hazahoztam egy használt ZX Spechtrumot, mert itthon még nem lehetett kapni. Elsőre kb semmit sem lehetett vele csinálni, de jó volt. Mis zerettük
  • tigrincses
    #366104
    KIRÁLY VOLT
  • tigrincses
    #366103
    Ez volt ráírva ... tán onnan :D
  • patchaou
    #366102
    Volt (talán még megvan) a Comodore Amigánk :) Bővített memóriája volt, amit fater szerelt be és egy hátsó kapcsolóval lehetett 512kbyte-ról 1Mb-ra!!! növelni a méretét. A Lakón a többi gyerek (már akiknek volt egyáltalán) meg szerencsétlenkedett a C64-el XD Überbrutál állat gép volt :)
  • Sunsetjoy
    #366101
    Honnan veszel ilyeneket, hogy Robotron Amiga? A Robotron cég keletnémet volt, Amigát nem is gyártottak náluk (pláne, hogy 90-ben bekaputolt), a képen Commodore Amiga van.
  • Toweliee
    #366100
    Én ilyenen tankozok.

    @András77: nem kell a type-ba goldammo.
  • tigrincses
    #366099
    http://www.pic-upload.de/view-29255189/20151228_175127.jpg.html 1998-as szuperszámítógépem! :D ROBOTRON AMIGA, ismerős valakinek?

    Nem fagyott le, hamar betöltött , játékokat vitte :D SZERETTEM.
  • András77
    #366098
    Szerintem tutira nem a type az... Ráadásul mintha abból kötelező lenne aranyat lőni, szóval a bruttó kredit mellett a nettó még silányabb lehet a végén. Érted, most ide lehet citálni egy jó kört vele, de átlagról beszélünk ugyebár. Mindegyik prém tankkal lehet +100e kört menni.

    A kredit termeléshez jó ágyú kell elsősorban, mozgékonyság és jó gun dep (hogy a lehető legtöbb helyzetben tudjon lőni a legkevesebb mogzással) A gun dep az szódával elmegy kategória, de a 2,9-es aim time? 0.39 pont(atlan)osság? Ráadásul most már ritka is. Valami érthetetlen okból a WG csak táplálja a legendáját, pedig szerintem simán visszahozható lenne, semmiféle probléma nem lenne a mostani sokadik nerf utáni type-al és a mostani tier6-9 tankokkal sem. Jó, persze tier limit miatt kilőve a dolog, talán az az egyetlen kézzelfogható előnye. A másik, hogy nem is gyors igazán, megyeget, de még med létére sem mondanám fürgének. Ennek a tanknak már csak a füstje nagy. Persze elfogadnám, mondjuk egy maratonban, de pl 8-10e aranyat már nem adnék érte.

    Nem is tudom, de talán említeni se tudnék olyan tankot, amiben össz.szarom magam egy type láttán. Talán a rudy küzd vele, meg az e25-nek is céloznia kell nagyon, egyszóval a gyengébb átütésű, kisebb tier tankok szenvednek vele esetleg, de ez meg gyakorlatilag mindegyik tankra igaz.

    Én inkább valamelyik franciára gondolok, gyorsak, jó ágyú, jó gun dep, szerintem ezek az igazán jó NETTÓ kredit termelők. Esetleg még a t34-re gondolok, de ott a mobilitás hiányzik és a célzásidő szintén horror. A nettó kredit azért fontos, mert vannak tankok, amik arannyal egy egészen más ligában játszanak, csak akkor nincs bevétel (példa az SP, ha bedurvulok a sok egységsugarútól, akkor kicsit rátöltök plusz aranyat és még úgyis hoz némi szolid bevételt, de nyilván egy más ligában játszik az a tank a 250-es apcr átütéssel, cserébe kb tier5 prém tank szintű csak a bevétel, vállalható ez is, de ezért kell a nettót nézni, nem a bruttót).

    A mostani is3a, meg az is5 is esélyes, hogy trónkövetelők lehetnek, ott ugyan nincs jó gun dep, de az ágyú erős nagyon és brutális testpáncél van.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.12.28. 18:27:01
  • yossarianHUN
    #366097
    Súlyos tévedés, épphogy a tízesek között lehet a legtöbbet keresni, mivel a tízesek sebzéséért kb. kétszer annyi kredit jár, mint a nyolcasokért. Épp ezért kell T34-et venni, mert míg a többi limit nélküli 8-as prém csak töketlenkedik T10-ben, addig a T34 248 penjével még a tízes heavyk is összeszarják magukat, ha kapnak egy sallert.