418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • walert
    #366096
    Ebben a statisztikában az a baj, hogy kevés mintán alapul és a játékosok kredithozamában nem szelektálja a prém és nem prém csatákra, hanem egybe veszi őket. Sajnos ilyen statisztikákkal csak a WG rendelkezik, hogy melyikkeres jobban.

    A Jagdtiger 8,8 valóban hihetetlen jól keres. Amikor volt szerencsém a "választás agóniájában" megszerezni három napra, hihetetlen sokat kerestem vele, úgy hogy csak kempelni kellett vele

    Az első helyen - nem vitás - a Type 59 áll ! Nem árulják el, mert már nem lehet kapni. Legendásan csúcs kreditfarmer volt mindíg. Még csináltak is egy Type 59 G nevű változatot, mely ugyanaz a tank gold színben, innen a neve : Type 59 Gold. Ennek a kredithozamát megtriplázták és így nem egyszer 300 ezer kreditet lehetett vele nettó keresni körönként !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ázsiai, kínai szerveren pár éve még lehetett kapni, amikor már a sima typeot EU-n már régen nem.


    Hogy ebből a kiosztásból, ami ma megszerezhető, melyik lehet a legjobb kreditfarmer ? Először is egyértelműen egy tierlimites. Hiszen lehet, hogy a 8.-as csatákban többet keresel egy T 34-el vagy CDC-vel, mint egy IS 6 vagy FCM-el, de a tizesek közé téve alig, míg a tierlimites sosem lát top tiert.

    Elvileg a tank ára reprezentálja az értékét. Mindenesetre kínai, japánt semmi esetre se vegyél. Ezek jöhetnek szóba : FCM, IS 6, SP (talán).
  • Kryon
    #366095
    Pénztermelésük itt.
  • Kryon
    #366094
    Szerintem ezek közül T34-el a legkényelmesebb farmolni, a többivel sokkal jobban meg kell dolgozni a creditért, mert vagy az ágyújuk gyenge vagy a páncél.
  • Angelus1991ster
    #366093
    Ha prémium shop-ban vagy tech fában lenne goldért, mint megvehető tank akkor beruháznék rá. De túl jó prémium tankok ezért csak csomagokban adják ki.

    Sentinel IV AC-t várom nagyon.

    Cromwell+Rudy= Sentinel IV AC
    De elődje a Sentinel IV AC sem rossz. Mindkettő 5 fős és kiváló legénységfejlesztésre. 1200 gold árat ír ki. Ugyanaz mint a T-28E F-30-al tank ára.
    http://tanks.gg/wot/tank/sentinel-i
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.28. 16:39:51
  • lexlutor
    #366092
    csak a jagd88 mar nem kaphato..
  • Angelus1991ster
    #366091
    Bárcsak prémium tankokhoz lehetne tierlimitet venni. Pl. a tank árának feléért.
  • MuldR
    #366090
    A WG szerint a második legjobb credit hozamú prem jármű a Jagdtiger88. Az elsőt nem árulják el.
  • bekescsaba
    #366089
    A tierlimit az, amit megkap az fcm 50T, ellentétben a CVDC-vel, de nekem nem élethalál kérdése. A többi paraméter nálam többet nyomot a latban. Akinek ez megér 5000 aranyat, akkor 50t-t vegyen.
    Utoljára szerkesztette: bekescsaba, 2015.12.28. 15:18:10
  • bekescsaba
    #366088
    Ahogyan én látom….

    Szerintem a játékban az a jó tank, amellyel gyorsan le lehet reagálnia a váratlan helyzeteket. Ez alatt azt értem, hogy

    1., Minél magasabb pennel rendelkezzen
    2., gyors, agilis legyen
    3., az ágyú karekterisztikája (célzás idő, szóráskép) minél jobb legyen.
    4., minél nagyobb gundepression

    Ezek azok a tulajdonságok, amikkel bármely pályán el vagy, bármely kialakult helyzethez tudsz alkalmazkodni.

    Az IS6, WZ 111, 112 vel az a baj, hogy nincsen bennük túl nagy fantázia. Közel kell menni a tankokhoz, hogy találjon, a felbukkanó tankokra nem tudsz reagálni a 3 mp körüli célzás idővel, gyakorlatilag elképzelhető az is, hogy mire ráfókuszálsz egy tankra, leesik róla a spot.
    100 méteren túl gyakorlatilag a 0- hoz konvergál a kapáslövés találati esélye, és igen, kb 3 mp-ig kell nyugton állni egy sikeres lövéshez (ennyi idő alatt az arty lövedék 600-800 métert is megtesz). S mellé pontatlan is.
    Dühítő, hogy egy 50-60 méteren belül álló tankra is teljesen rá kell szűkülni, mert valami hihetetlenül pontatlan az az ágyú. S az a 175 pen kevés. Amikor szembe jön veled bármely kicsit is jobban páncélozott tank (Is3, Is6, T32), a 9-esekről ne is beszéljünk, akkor megy a gold, - bár az IS6-nál még az se garancia - de akkor meg creditet nem termel.

    Az ágyú karakterisztikája az, ami nehézzé teszi velük a játékot. Ha ebből választani kellene, akkor IS6, mert annak a páncélja alkalmas a dogfightra, így ellensúlyozandó a rossz ágyú karakterisztika.

    A T34, ahogy ellőttem is írták, egy mocskosul rakolós, lineáris, egyhangú tank. Ott nincsen nagy variáció, szinte minden pályán egy útvonal van, ahol valamit kezdhetsz vele, nincsen sok fantázia benne, nem egy egyedül lehozom a meccset tank. S az ágyúja..na papíron jól néz ki, de érzetre sem a célzásidő, sem a pontosság nem fedi a leírtakat. Egy előnye van, minden tierben tudsz vele sebezni, és nem igényel goldot. Viszont a DPM katasztrófális.

    Én a CDC mellett döntöttem, az FCM 50 t ellenében. Az okok, pro és kontra.

    15 csatát mentem a CDC-vel, 5 meccsem volt 100. 000 felett, és 3 top gunt lőttem. 2 darab tier 10-es meccsem volt vele. Ami nagyon, de nagyon meglepett, az az, hogy csatánként átalagosan 1000 felett volt kicsivel a spot damegem. Nekem 458 méter vele a látótávom, meglepően sok mindenre elég.
    3 olyan helyzetbe kerültem vele, ahol az FCM 50 t páncélja megmentett volna, leopard scout szemből, Cheffe szemből, Panther M10 szemből lőtt szét.

    Viszont lényegesen jobb a camója, mint az FCM 50t-nek, jobban tudok vele ez elején supportálni. Nem pozíció foglaló, tartó med, eleinte support, végjátékban szétszórt tankokat felszpotolni, és kilőni. Ez így leírva könnyű, de k.rva sokat kell vele mozogni, átpozicionálni, koncentrálni kell folyamatosan. Egy hiba, vagy egy jó arty lövés, és garázs menet, de az 50T páncéljára se tenném fel a meccset.

    Az ágyúja, (gun depressionja, töltésideje, célzásideje, menet közbeni pontossága) jobb. Nagyon jól el lehet vele lenni a dombokon, a tornya szemből kicsi, nehéz eltalálni kapásból. Olcsó a lőszer bele, 6 sebző lövésre - 1440 sebzés - ad nettó 48 000 creditet. Ezért a Rudyval isteni dolgokat kéne cselekedjek, de lazán 2000 felett kéne lőjek vele.

    Én ilyen prémtankot kerestem, ezzel úgy érzem, hogy ezzel bele tudok szólni a csatába, nem vagyok egy folyosóra kárhoztatva. Van benne fantázia, lehet vele tervezni, odamenni vele, ahol van mit lőni, visszavonulni ha kell, ki lehet vele menekülni gázos helyzetekből.

    Utoljára szerkesztette: bekescsaba, 2015.12.28. 15:15:40
  • tutyimutyi2
    #366087
    úgy imádom ezt a nyomorult wg banda által kreált MM-et van prémiumom plusz itt van a napi első5szöröző és amíg egy tankal nincsen meg a napi első addig csak plusz2tierbe tud tenni csupa paradicsom közés hogy ha esetleg tudnék valamit csinálni akkor is vereség legyen és ha mégis csak sikerül a győzelem akkor kijön belőle 5szörözővel plusz prémiummal egy olyan xp aminél prém nélkül duplázóval több xp-t csinálok miután megvan a napi első győzelem azután természetesen már képes saját tierbe tenni
  • stork13
    #366086
    Viszont T34-be nem kell gold, 248 pennel el lehet boldogulni T10-ben is.
  • Plata
    #366085
    Nekem sincs prémium.
  • killbull
    #366084
    Az 1000 kredit feletti lőszer miatt ha nincs prémium számlája nem fog annyit keresni ha ezeket veszi.
  • Plata
    #366083
    T34 vagy Is6,szerintem,nekem csak t34 van meg,az is ingyen ajándék volt WG-től.
    A CDc papír,panther szintén.könnyű őket kilőni.
  • killbull
    #366082
    CDC t csak akkor vegyél ha meg tudsz barátkozni azzal a gondolattal ha az ellenfél látja hogy lőhet és mondjuk ott álltok öten egy rakáson akkor téged fog lőni. Vagy azzal hogy minden 2. csata ammo rackes és ha a csapatod nem használható te se tudsz mit kezdeni magaddal mert bármi áthugyoz.

    Ennyit tud azért ha odateszed.







    Ha teheted vegyél T54 modot, nem kevés a 34 lőszere sem.

    Ezt még 175 pennel lőttem, azóta 183 al kényelmesebb.







    A tornya 360 mm és 400 mm effektív, ha befogatod az oldala is tud 400 mm lenni effektív. szóval nem igen van min gondolkodni CDC és a T54 mod között. Volt olyan köröm amit feláldoztam hogy lássam mit tud, kiálltam egy IS3 elé, eldugtam a hasát és beforgattam és egy az egyben szerencsém volt mert tomato volt az IS3 az oldalát mutatta így nem tudott egyszer se átlőni.
    Utoljára szerkesztette: killbull, 2015.12.28. 14:15:48
  • viper07
    #366081
    CDC-nek örülök, hogy tetszik, én is azt javasoltam. A T34-100 gondot okoz ? Mennyiben ?, csak mert nekem kimondottan fekszik, szerintem 7 -es szinten jó tank. A 250-es alfa pl. sokkal inkább felfele kerekít, mint a t8 -es franciák 240 -es alfája. Én inkább a 8-as tanktól félek kicsit, bár annak meg 12 fok a Gun depression, meglátjuk.
  • tutyimutyi2
    #366080
    azt tudom hogy a gold nem közös mert egyiken gold van másikon meg doublons de amikor véget ért a wows bétája akkor ugyan annyi volt a prém időm és a free xp-m mindkettőn
  • lexlutor
    #366079
    ha nem surgos en megvarnam amig behozzak az is3a-t a boltba. avval tuti nem lehet mellenyulni.
  • McFrost
    #366078
    FCM50
  • lexlutor
    #366077
    t34 - jo agyu, kemeny torony, viszont lassu, lomha, hosszu tavon szerintem monton. ebbola listabol szerintem evvel jarnala legjobban.
    is-6 - orosz pontossagu 175 penes agyu, amivel azert kell gepeszkedni, vagy gold, ami eszi a kreditet. tierlimites, ami az agyu miatt jo, de a penzkereses miatt nem feltetlenul. a pancel sidesrcapeben jo, de amugy szerintem a tornya is gyenge.
    m4 - egy steroidos m4 - nagyot harap, de csak masodik - harmadik sorba valo. azaz inkabb td harcmodor szerintem - elegge specko joszag szerintem, erdemes videot nezni elotte parat.
    cdc - med, de allitolag nem bocsatja meg a hibakat! mindig koncentralni kell, szoval munkas joszag.
    panther88 - kicsit hizlalt pather egy hosszu88assal, tierlimt nelkul - 203 mm pen t10ben a pather mozgekonysagaval.. szerintem default felejtos.

    szerintem kicsit keson kaptal eszbe, es a adventi akcioba kellett volna megvenni az is3a-t..
  • MitsuMishi
    #366076
    Hali!

    Tudom már herótotok van a "melyik prémet vegyem meg?" kérdésektől, de régen WoToztam már, ezért nem akarom, hogy véletlenül valami halálra nerfelt prémtankot vegyek meg. Pénzkeresés szempontjából melyik éri most meg legjobban (MINDEGY, hogy heavy, vagy med, vagy hogy melyik nemzet, mert nem akarok legénységet húzni benne, csak a kredit érdekelne): T34, IS-6, Panther 8.8, M4A1 Rev., AMX CDC? Bármilyen véleményt/tapasztalatot szívesen fogadok.
    Előre is köszi mindenkinek, aki tud segíteni.
  • Plata
    #366075
    Elvileg egy acc de mégsem.WoT free xp és arany nem látszik WoWs-ban.
    WoT és WoWp teljesen közös,közös arany közös free xp és még a klán is közös,ha WoT-ban klánban vagy akkor a WoWp-ben is abban a klánban vagy.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.28. 09:28:00
  • tutyimutyi2
    #366074
    Miért van az hogy a wot-os és a wows-os accon lévő free xp és prém idő elvileg egyenlőnek kéne lennie mivelhogy ugyan az az accom de mégis 27k free xp és 5 nap prém a külömbség a kettő játék között(wows-ban kevesebb mint 6 nap prém míg wotban kevesebb mint 1 nap prém, wows-ban kb. 7k free xp wotban kb 34k free xp)
  • Toweliee
    #366073
    Nem ismerem a családot, de az adatlapja alapján tankos a srác:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Kedves ismerőseim !

    Sajnos 2015.11.23.-én genetikai vizsgálat alapján kiderült, hogy 14 hónapos kislányunknál, Zsófikánál a mozgásbeli és mentális fejlődési elmaradást a rettegett Rett szindróma okozza, amely gyógyíthatatlan genetikai betegség. A genetikai vizsgálat eredménye: " MECP2 génben van hiba, a 4-s exon c806-s pozíciójában egy-egy bázis deléciójával járó kereteltolódást okozó , késői stop kodon kialakulásával járó mutációt találtunk heterozigóta formában . " Kérlek benneteket - főleg egészségügyi területen dolgozókat - , hogy osszátok meg ezt, mert hátha valaki tud olyan szakembert, aki mégis tudna nekünk segíteni, aki foglalkozik ilyen kislányok fejlesztésével, vagy valakinek a családjában, ismerősei körében van Rett szindrómás. Svájcban egerekkel folytattak a leírás alapján sikeresnek tűnő kísérleteket, de a kezelő orvosunk szerint még nem egyértelmű a javulás és a gyógyszerkísérletre se nincs lehetőség belátható időn belül, holott a kicsinek szüksége lenne valami csodára, mi ebben bízunk egy egészen picit. Az is érdekelne, hogy ismertek -e olyan gyermekneurológust, aki kifejezetten szaktekintély a Rett szindrómában. Vigasztalhatatlanok vagyunk, de segítségeteket előre is köszönjük.

    Köszönettel. Robi, Orsi, Zsófika"

    Polcsán Róbert

    Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2015.12.27. 23:13:44
  • joe662
    #366072
    Üdv mester!
  • diegho™
    #366071
    Nem jó profilokat nézel.
  • Gyuszopapa
    #366070
    Én már 5-ös szintű tankokkal sem szeretek játszani.Egyrészt legénységem sincs alacsony szintre másrészt az összes barom az én csapatomba kerül az ellenségnél mindig van egy de inkább több sealclubber.Fasznak van kedve szívni.
  • tigrincses
    #366069
    én prém nélkül , kevés arannyal és német tankokkal többnyire , gold lőszert szinte nem is használok soha, kerülöm a tier 10 -es csatákat, teljesen máshogy játszom, jha össz -vissz van vagy 15 tankom, 2 db nyolcas német, 1 db 10-es de porosodik , igaz 1100 csata van vele.... több kisebb , 7 - 6 -5 meg 3 -2 szintűek....
  • joe662
    #366068
    Ez a t28f30 baromi mókás szerkezet nem bántam meg,hogy megvettem,jól keres+fun a játék vele
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    Ez meg egy kis délutáni kill lopkodás



  • R3nton
    #366067
    Lol 6osnál tartok, most úgyis gyógyszerezem magam, mert fáj a fogam :D
  • feca1229
    #366066
    Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

    Szép estét.
  • Toweliee
    #366065
    Milyen ez az M46 KR?
  • Gyuszopapa
    #366064
    Ez ami nem igaz.Attól mert tele van nyomorékkal a játék nem mindenki áll a kezdőkörben.De ha meg se próbál senki sem spottolni akkor ez lesz.
    A Light tankokkal való játék nem egy hálás dolog,főleg nem olyanokkal amilyenek nekem vannak.(Amx 12,13-75,csöffi)Ezekből egy sem op light.Passzív spotra alkalmasak,talán a csöffivel lehet aktívkodni.Jó legénység kell beléjük meg normális felszerelés,és normális legénységet beléjük rakni nem könnyű dolog sok idő mire kifejleszt egyet az ember.Amíg nincs 6-érzék addig hatalmas szopás azután kicsit jobb.Normális spotter nem igen van a csatákban,vagy nyomorékok akiknek a spottolás egyenlő az ellenség közé berohanással vagy a damagéra játszó hátul várakozó statpaddingok.
  • stork13
    #366063
    550 átlagsebzésre 19k nettó kreditet ad csatánként, prémiummal.
    Ez több bevétel, mint bármelyik (prém/nem prém) T5-ösömé.
  • Angelus1991ster
    #366062
    Bárcsak egy külön szerver lenne a csehszlovák, francia és lengyel játékosoknak. Rühedék horda.
  • stalkeer
    #366061
    Köszi,akkor van időm kihúzni,nem kell kapkodni vele,mert nem nagyon akarok arra az accra költeni.
  • Angelus1991ster
    #366060
    És brutális egy közepes harckocsi. Megérte megvenni.
  • stork13
    #366059
    Vagy még szóba jöhet a T-28 F-30. Goldot minimálisan igényel, kredithozama jobb, mint a T5-ös prémeknek.
  • davidbog
    #366058
    Szerintem nincs. Legalábbis én a második accountomat február környékén hívtam meg és csak augusztusban álltam neki kihúzni egy tier 10-es.
  • András77
    #366057
    Egy T25-t ajánlok. Gyakorlatilag megfelel a tier5 med szintnek, sőt meg is haladja a legtöbbet, a tier5 med élmezőnyben van. A nerfelt tulajdonságait viszonylag könnyű kompenzálni modullal + skillel (látótáv, célzás idő) és féláron vett 100 oktános benya mehet bele (be kell vásárolni kb 100-t féláron, az sokáig elég lesz és segíti a fordulást meg a torony forgatást is, 2,5e kredit, amit nevetve kitermel).

    Minimális mennyiségű arany lőszerrel a 7-800 átlagsebzés tartható vele könnyen és az már szépen hozza a kreditet is. Ja, és 750 arany mindössze.

    Ezzel jókat lehet játszani, mert nagyon sok helyzetben le lehet vele hozni csatákat. Gyors, nagyon jó gun dep, elfogadható ágyú (pár arany lövést még simán elbír kredit ügyileg is), kiemelkedő kredit termelés.

    A skoda t40-t nem nagyon dícsérik, a type64 jó lehet, de light stílusban kell vele menni és állandóan aranyat köpnek belőle, gondolom nem véletlenül (értsd a kredit termelése problémás lehet), a dmax szintén jó, de talán az árát nem éri meg.

    Ha érdekel a korábbi ajánlatom még mindig megvan az az accom, amin csak be kell lépni és a "várunk vissza" program keretében egy dmax-ot, 7nap prémet meg modulokat lehet nyerni viszonylag egyszerűen. Van hozzá saját email fiók, de lassan deaktiválják a 90 napos tétlenség miatt. Már semmire nem használom, a toldit sem hívtam le rajta. A t95e2-t szerettem volna rajta megcsinálni a fő fiókomra, csak kiderült, hogy új acc kell hozzá, evvan.

    Szóval lehet egy ingyen dmax ezen az accon némi játék után. Ha valaki most kezdi (van ilyen?) vagy ilyen tier5 körül áll még csak, lehet, hogy megérné. Bárkinek átadom ingyen, email-el együtt...