418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Sippie
    #366176
    Üdv!

    Haverom prém tankot venne, de én már elég régen játszottam, és nem tudom mit ajánljak neki. Régen a tier8asok értek valamit, de már látom majdnem minden tierben vannak, ettől függetlenül creditszerzésre még mindig a 8-asok a legjobbak? Löwe-t és T34-et mondtam neki, de med tankokkal is szeret szórakozni úgyhogy type59, és t54 modot is javasoltam, superpershinget a lomhasága miatt nem. De egyéb ötlet, javaslat esetleg? Látom vannak itt japán, és kínai medek is, utóbbi jóval drágább, ezekkel nem vagyok képben, valami tapasztalat?
    Utoljára szerkesztette: Sippie, 2015.12.30. 21:06:03
  • ROMOTO
    #366175
    Fizetett hülye címért? Hogyne, kis hazánkban minden valamirevaló felelős poszton találsz egyet...
  • ROMOTO
    #366174
    Gz, tier 10 mezőnyben túlélni...
  • Kubukli
    #366173
    Na ez tetszett! Nem egy extra kör, mégis Master. Engem is meglepett, nem sokan mehetnek a kicsikével.Első skilles (69%) legénység, gold nélkül.

  • Sunsetjoy
    #366172
    Nem, nem az. Az tudomásom szerint csak a 2014 tavaszán megjelent új WOT-skines Razer Deathadder egér első 20 ezer példányához járt bónuszkód formájában. Az egér újonnan 80 dollár/80 euró (szóval 25 ezer forint körül van most) volt.
    Sokan túladtak pénzért a kódon (nem az egéren, csak a kódon), hasonló árakon, ugyanis piszok ritka.
    Amúgy pedig ennyiért 30500 aranyat veszel, és kapsz egy tankot, biza:)

    A régi Pz IV.-hez (a 0.8.0 előttihez) "tartozó" prém-PzIV az a Pz.Kpfw. IV Schmalturm, amit csak szimplán kivettek a megvehető prémtankok közül ez év májusában a RAM II, a Sexton I, a SU-85I mellett.
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2015.12.30. 19:26:55
  • joe662
    #366171
    Roszul gondolkozol.Veszel 30k aranyat,és kapsz ajàndékba egy tankot:-)
  • dave9004
    #366170
    Azért lehet pénzt kapni?
  • ROMOTO
    #366169
    azt a címet nálam walert birtokolja
  • Angelus1991ster
    #366168
    WoT-nak van stratégia változata . Ez pedig az Order of War.
  • Plata
    #366167
    Blitzkriegben nincs több száz tank,ha jól emlékszem max szintre érve is maximum 6 tank 6 tüzérség lehetett,az ellenség meg főleg nem volt többszáz.
    Hogy te szarrá modolt változattal játszottál az más tészta.
  • Plata
    #366166
    Nem,szerintem úgy helyes hogy a fizetett hülyénket látták.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.30. 18:25:31
  • ROMOTO
    #366165
    Fizetett hirdetésünket látták...
  • tigrincses
    #366164
    Cefre
    #3814


    Egy pár dolgot írok a Blitzkrieg 3 ról ,ha valaki gondolkozik hogy megvegye a játékot.Grafikailag gyönyörű nagyon , de játszani még mindig nem olyan jó mint az 1 es volt ,hasonlít már rá jobban ,és jobb is mint a 2 es volt . remélem hogy idővel lesz olyan jó mint a blitzkrieg 1 volt


    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2015.12.30. 18:06:54
  • tigrincses
    #366163
    15 perc.... felgyorsult világunkban ennyi egy játékmenet .... Emlékeztek a Blizkrieg-re? Első széria! Másfél órás de minimum fél órás összecsapások, hadszinterek, óriási térképeken akár több száz harckocsival, taktikázva , csaták sorozatát végigjátszva egy óriási menet multiplayerben akár 3 játékossal... ennek az érzését kellene visszahozni. Annyira másabb mint a WoT - féle játékoké.... élvezetes és a végén mikor győzöl vagy akár vesztel az érzés leírhatatlan tud lenni!!!! Ez az amit a mai gyerkőcök át sem tudnak érezni.... Csapatmunka , harc, taktika, figyelem és értelem! Ötvözete eme csodálatos játéknak. Kedveltem csak fejleszteni kellene mert sok gépen már nem futhat sajnos!!! A piac miatt terjedt el a WoW-meg az féle játékok tömkelege, mikor 2003-2009 tájékán aranykorát érte a Blitzkrieg , lehetett tolni is. Gondoltam megosztom. Másfajta élményt nyújtó játékot.... a Blitz 2 elszúrás a Blitz 3 ami a legújabb verzió, nem ingyenes... és állítólag a grafikára utaztak nem a játék élményre... bár az is az de közel sem csak az számít! HRA mod , Kursk mod, és sorolhatnám .... jó játék volt... reméljük újra felfedezik! Van olyan mint a sakk.
  • András77
    #366162
    Aztán vissza buffolták
  • lexlutor
    #366161
    adnak hozza 30k aranyat.
  • ROMOTO
    #366160
    kivéve SU-100Y
  • Plata
    #366159
    Prém lőszerrel bármi lehet OP.
  • Plata
    #366158
    Srácok miféle patch jön most le?
    Valami mikro patch?Mit javítanak avagy mit basznak el?
  • walert
    #366157
    Mi az a Pz IV. Hydrostatic, hogy 31e-ért adják? Az nem a régi Pz IV. ? Láttam olyanokat randomban, akiknek 75% volt a winratjük vele. Ennyire OP lenne? A karakterisztikája alapján nem egy vadállat. Mégis mi indokolja, hogy ilyen ritka és drága tankként kezelik ?
  • stork13
    #366156
    Nem pánikolok. :)
    Épp azt fejtegettem, hogy pen nerf esetén is használható marad csak nem fogja termelni a pénzt is a funfaktora mellett.
  • tutyimutyi2
    #366155
    jah hát igen az SP-t nerfelték agyon és lehetett visszakapni érte az aranyat.
  • lexlutor
    #366154
    nem kell bepanikolni, ez csak kacsa lesz. ha majd q&aban is megjelenik, akkor kell majd komolyabban venni.
    mielott bmihez nyulnak, honapokig ellemezgetik a statisztikat.
  • stork13
    #366153
    Ha elveszik a lövegét akkor már nem lesz T-28 F30. Volt már ami premiumot nerfeltek és a tulaj választhatott, hogy megtartja vagy visszakapja az árát. Max visszaadjuk.

    Ha a pent leveszik, golddal még mindig lehet alakítani vele. Nem fog hozni körönként 20k-t, hanem csak 2-8-at. Na és akkor mi van. :D
  • lexlutor
    #366152
    Elvileg igen, de azert volt mar ra pelda.
  • Kryon
    #366151
    Nem arról volt szó, hogy prémtankot nem nerfelnek, csak legfeljebb nem lesz többé megvehető?
  • tutyimutyi2
    #366150
    nem havernak küldöd hanem véletlen szerűen valaki megkapja te meg valaki mástól, én pl. 3 csomagból csomagonként 250goldot kaptam
  • Toweliee
    #366149
    Nagyjából.
  • Lucifer001
    #366148
    Ha itt küldök ajándékot havernak , akkor mit fog kapni ?
    Majd kiderül ? pl 10 csoki , kóla , kávé , stb ilyen " értelmetlen " dolgok ?
  • viper07
    #366147
    Örülnél neki ugye ? Te kis megmondó nyomi, hogy te milyen okos és bölcs vagy, már a kijövetel előtt tudtad mi lesz. Lóf.szt! - elemezted, hogy a sima és az F30 között nincs különbség, míg valójában ég és föld, most meg örülsz, hogy esetleg lenerfelik az F30-at. Ha le is nerfelik, akkor is játszottunk egy csomó k.rva jó csatát, szakaszban hoztuk a meccseket, és közben folyamatosan röhögtünk örömünkben. Nekem már ez vastagon megérte.
  • stork13
    #366146
    70 év nyoma...
  • András77
    #366145
    Néztétek az FTR-t? A csehszlovák tankok ügyében örömködött egy kicsit, azt hittem már soha többet nem ír oda.

    A banról jutott eszembe, hogy FTR ragyogóan megfogalmazta ezt a jelenséget már egyik írásában ftr a banról

    "you have to be special kind of stupid to do that", azt hittem, hogy besz.arok, amikor ezt olvastam annó és most megint aktuális a t22 dupla riggelősök esetében
  • joe662
    #366144
    Neeem nem gondolod jól he-t fosott a kis drágám
  • TiborTamas
    #366143
    Köszi! Festésem volt mindegyiken, adhatták volna az árát goldban helyette. :)
  • walert
    #366142
    Ok, de kétszer is riggeltek egymás után ? Miután lefenyítették szerencsétleneket 2 hét bannal és elvették a játékukat (T-22) mégegyszer megriggelték a tankot ? Ennyi eszük volt és ezután már megint bannt kaptak ? Hogy ez igaz?
  • Gyuszopapa
    #366141
    A riggelők nem érdemlik meg.Nem kötelező azt a tankot kimissziózni.MÉGEGYSZER:NEM KÖTELEZŐ.
    De mivel OP tank ezért mindenkinek kellene(hogyispersze).Sokan nem riadtak vissza a nem igazás szabályos dolgoktól sem.Nekem is kellene egy jó kocsi de nem ugrok be egybe és viszem el mert nyitva hagyják az ajtaját mert a becsületem ennél többet ér de van akit ez nem érdekel.Mert az nem lopás hanem jogtalan használat épp úgy mint a T-22 kiriggelése.
    Nem sajnálom tőlük(NEM SAJNÁLOM)de csinálják szabályosan.De azért mert valaki hupililakék(ki nem szarja le) az nem azt jelenti hogy neki mindent szabad.

  • walert
    #366140
    Lehet arra gondoltál, hogy innen bemószerólták a WG-nél ? Na, hamarosan megkapom akkor én is a bannomat és sokkal többet tudok majd ide írni.
  • sempike
    #366139
    Jól gondolom hogy a 0 crit dmg-ek nagy része nem átütő találatoknak számítanak? Mert akkor csak annyi történt a sráccal ami velem is, minden 2. lövése 0crit dmg. Szerencsére nálam kb 2 hét után elmúlt, az ötszörözők alatt talán egy-két ilyen lövéssel találkoztam. Lehet pont a srác van soron.
  • walert
    #366138
    Azt olvastam tegnap Kajzoo streamjében a chatban, hogy második 2 hetes bannja van. Először megszerezték az emberek a T-22-őt és kaptak sokan bannt.Gyakorlatilag mindenki, mert nem lehetett megszerezni becsületesen a régi küldetések nehézségi szintjén. Ideáig világos. De azt írták, hogy másodszorra is megszerezték sokan ugyanúgy csalással, így ő is és ezért most vagy 1 hónapos vagy 2 hetes bannt kaptak a játékosok és emellett soha nem szerezhetik már meg a tankot és ezért csinált egy rerollt, hogy azon húzza ki a tankot. Valami ilyesmit írtak, Ebből mi az igaz ? Valóban sokan csalással megszerezték mégegyszer azt a tankot?

    Honnan tudja a WG, hogy csaltak hiszen az első banhullámnál a jelentgetésekben Kajzzotől még nem vették el, mert valszeg nem jelentették a játékosok, akkor a WG mindenkinek visszanézte a replayát ?

  • walert
    #366137
    Igazad van Lokker. Ám ©yossarianHUN ! most találtam valamit, egy WG blogról egy idézetet had írjak : "•A fejlesztők vizsgálják a lehetséges problémákat a T34 körül (túl gyenge lett). Storm azt mondja hogy a statisztikák szerint kevesebb lövedék üti át mint régebben."

    forrás : http://www.wotinfo.hu/index.php/item/2845-fejlesztoi-hirrepeszek-183

    Úgy tűnik a problémát szokás szerint elég későn, de a WG is észlelte. Reméljük nem vakarják sokáig a töküket ahogy szokták és intézkednek majd. Sok jóra nem számítok.