418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #366216
    Na igen 43k nettó prémmel és -16k prém nélkül.
  • Plata
    #366215
    te meg nézd meg amit mutattál prém nélkül 111k pénzt kapott volna.Ha nincs prémje a szuper kör ellenére keresett volna 47k kreditet,ami lószar.De nem csodálom hogy csak 47k,a hülye gyerek golddal lövöldözött.
  • csagataj
    #366214
    Ez a két legnagyobb bruttó bevételű csatám KV-5-tel, de persze gold spam/pótellátmány kombó mellett a nettó sehol sincs a másodiknál. Az elsőt még simával toltam. :)1.
    2.
    Utoljára szerkesztette: csagataj, 2015.12.31. 09:56:06
  • killbull
    #366213
    Csak mutattam egy replayt mi a reális. Hulladék szar jó 47 000 et keresett vele. Előbb olvass mielőtt írsz!
  • Plata
    #366212
    Olvasd végig hogy mit írtam.Én azért szeretem,mert könnyű célpont.
  • lexlutor
    #366211
    kv5 jo. de nem hoz ennyit netto, prem nelkul, siman..
  • Plata
    #366210
    Hát nekem T34 mindig akkor hozza a legtöbb pénzt ha vesztek csatát.volt már 140k pénz is vesztes csatából,ha nyerek akkor jó ha kapok 40-60k-t.
  • lexlutor
    #366209
    igen, premiummal 167k, brutto...
    ebbol jon ki neki az h netto, prem nelkul siman 120-150k kredit...
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.12.31. 09:52:15
  • Plata
    #366208
    Ne kövezzetek meg de szerintem a Kv5 nagyon jó,t49-el egyenesen imádom,bazi nagy és úgy bele lehet durrantani 900-at mint a pinty,de TD-vel is nagyon jó,Na meg t10-el is jól lehet vele szórakozni.
  • killbull
    #366207
    Én mindig a replayeknek hiszek nem pedig másnak.

    Itt a legdurvább KV5 kredit hozam wotreplaysről.

    http://wotreplays.com/site/2367844#erlenberg-ruskiponiacz-kv-5

  • Pales27
    #366206
    ja a torony 180mm ami nincs döntve, a kupolája 150mm ami szintén nincs döntve, még a lövegpajzsot is belövik a t8as heavyk. Ha meg kidugod az elejét, a centrifugát az is belövi aki nem akarja. Mellesleg 167-es pennel, csak oldalról lövöd át a t8as, tankokat, vagy ha eltalálod a kupolát...
    A KV-5 régen volt jó, még a nagy MM átalakítás előtt, akkor átlagban t7-esekkel került szembe, amiket tényleg bevitt a 167 pen. MM átalakítás után átlagosan t8-akkal kerül szembe, amiket már nem üt be úgy.
  • lexlutor
    #366205
    nekem egyetlen 144k-s korom van vele bruuto! premiummal!! 2011bol.. akkoriban meg kurvara mas idok fujtak..

     
    Victory!
    Battle: Abbey 2011. november 10. 22:26:14
    Vehicle: KV-5
    Experience received: 2 350
    Credits received: 144 180
    Battle Achievements: Steel Wall


    mutass mar egyetlen kortodet nekem csak 120k betellel, netto, prem nelkul.. legyszives, mert kurva kivancsi lettem, 3 tank kilovesebol. hogy jon ki ennyi kredit...
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.12.31. 09:42:10
  • McFrost
    #366204
    Ezt hol?
  • silverchain
    #366203
    Egy skuló bele: 250 pénz. Általában 8-as csatába rak be, ahol nehezen tudják átlőni, Beforgatod, tolatsz vele, és "sebezhetetlen vagy. Átlag 3 tankot kilősz. Volt vele 7 killes csatám is.
  • lexlutor
    #366202
    prem nelkul 150k netto??
    de meg a 120 is prem nelkul..
    ezeket hol almodtad?
  • csagataj
    #366201
    És ha azt a két órát Cromwell B/Type 64 kombóval tolod hatos SH-ban, ahol optimális esetben 5-6 perc egy csata nettó 50k hozammal, és ezzel a következő kreditbónuszhoz szükséges kockamennyiséget is legyárthatod?
  • silverchain
    #366200
    Legjobb prémtank: KV-5. Elképesztően alacsony lőszer/jvítás költség, kedvező MM, prém nélkül lehet menni vele 120-150k nettó hozamú köröket. Ennél már csak a type-59 jobb.
  • Sunsetjoy
    #366199
    Most, hogy így prémtankozunk, nekem az volt most a kisebb fájdalom, hogy amcsiknál nincs midtier prémtank, amit bármikor meg lehet venni. Korábban is csak a T14 meg a RAM II volt ott, de hogy kikapták, szellős a középtája a tree-nek :)
  • lexlutor
    #366198
    eleg megnezni az domination mod bevetelet.
  • killbull
    #366197
    Csak reménykedek. Prémtankal azért szerintem lenne ugyan olyan mint a random.
    Utoljára szerkesztette: killbull, 2015.12.31. 08:50:19
  • lexlutor
    #366196
    pve-re szerintem ne nagyon epits. eleve elegge eselytelen szerintem, masreszt pl. aw-ban is pve xp gyujtesre jo, kreditre a pvp megy.
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.12.31. 08:50:55
  • killbull
    #366195
    Munkatábor, mikor meg ráunsz a játékra megy a kukába az egész. Majd a PvE talán meghozza a tuti opciót.
  • walert
    #366194
    Azzal az a bibi, hogy ahhoz hogy oda bekerülj akkora elvárások kellenek, ami időben és energiában többet emészt fel. Először is, egy olyan klánban kell hogy legyen prémtankod, meg a kétórás köröket szintén nem árt prém 8.-assal tolni, mert úgy hoz igazán. Másrészt egy ilyen klán rengeteg szabadidődet emészti fel. Amit randomban mehetnél, azt le kell tudni szakaszozásban, csapatozásban, sh-zásban, ahol a kijelőlt "nagykutya" elmondja, lépésről lépésre mit csinálhatsz, hogy elnyerd a klán kegyét és ez nem igazán éri meg idegekkel, meg persze annyi idő alatt is tudnál farmolni randomban, ami összességében jóval több kreditet jelent ! Ez inkább mazochistáknak való.
  • csagataj
    #366193
    Tudom, hogy most sokak szívét fájdítom, de legjobban úgy lehet keresni, ha olyan klán tagja vagy, ahol az erődítményben tizes szintű a pénzügyminisztérium és rendszeresen indulhat a kétórás +50%-os kredithozam. :)
  • walert
    #366192
    "A problémát viszont nagyon is megértem, mert akinek nincs folyamatosan prém előfizetése, mint én, az állandó kredit problémával kell küzdjön, "

    Ezzel azért nem értek egyet. Jó legénységgel egy 8.-as OP prémmel nagyon sokat lehet keresni ! Nekem szinte sosincs prém fiókom, pont mert nincsen rá szükségem. Most is csak egy adventi csomag hozománya a prém fiók. Da ha megnézed nekem több mint 41 milliónyi felesleges kreditem van, úgy hogy 9. és 10.-es pénznyelő csatáim is elég sok van és nem prém fiókkal játszva.

    Egyszerűen két OP prém 8.-assal igen magas bevételt lehet elérni. A Type 59 persze, hogy nem egy jó tank, de kreditfarmolásra e legkitűnőbb ! Nekem 4.5k csatám van vele és mesés keresettel bír. Mindamellett a free XP-ket is ragyogóan hozza. A lényeg az, hogy ha jó vagy és van némi szerencséd, sok körben jóval többet kereshetsz, mint amit at T5-ös képes. Most én a jelenlegi prém tankok közül a tierlimiteseket javasolnám, az FCM-et és a SP-el szintén nagyon jókat lehet farmolni.

    Szerintem 2-3 db 8.-as prémet érdemes most beszerezni, hogy ne legyen unalmas mindíg ugyanazzal farmolni és egész jól meg lehet belőlük majd egész életetekben élni. Én is a 41 milla kreditem elvileg elpedózom -80 ezres köröket menve Pz II J-vel az élet végső kérdésein elmélkedve, tehát megéri önmagában a jól kiválasztott 8.-as prémtank.

  • R3nton
    #366191
    Hát most leértékelve igen, de alapáron nagyobb a különbség. Egyébként ez a 6300 még pont olyan, hogy jó szívvel kiadnám érte a pénzt. Valahogy a 7500 hiába csak egy ezressel drágább már inkább csak, ha megrögzött vagyok :D Ez olyan, mint hogy 4 rongyot még kiadok egy pólóért, annál többet, csak ha nagyon jól néz ki és fasza márkája van.

    Egyébként a fcm50t a legjobb, mert MM kedvezménye van, ehhez jön egy rohadt jó mozgékonyság, elég jó gun dep, 212es átütés, és a páncél se olyan szar, hogy HE-vel átüssenek. 50t, lehet vele rammolni is.
  • ROMOTO
    #366190
    Mondjuk mostanra van egy rakás prémem nagyjából szinte minden tierből, de a legjobban akkor ugrik meg a bevételem ha a T34 ben ülök, jellemző hogy évek alatt kialakult nálam az a szokás hogy ha becsúszik vlmi ingyen prémnap más tankra rá sem nézek, mert lustán játszva is összehozok pár millát aznap vele, a többi kisebb tieres prém leginkább csak funfaktorként játszik, komoly termelést egyiktől sem várok-tam...
  • ROMOTO
    #366189
    Az érem másik oldala hogy ugye a prémtankkal eleve sokat kell menni, a franc sem akar még több csatát menni a kelleténél mondjuk mert rövidebbek a tier 5-ösek és több fér bele egységnyi idő alatt, én személyszerint rühellem a gyors csatákat akár farm akár nem...
  • stork13
    #366188
    Kíváncsi voltam és megnéztem hogyan alakulnak a nettó bevétel/perc adataim.
    Szerintem hiába rövidebb egy T5-6 meccs, ha kevesebbet hoz összességében. Legalábbis nálam ezt mutatja a statisztika.
  • András77
    #366187
    Mindenki keresi a tuti prém tankot, csakhogy az nem létezik. Még a legendás type sem az...

    A problémát viszont nagyon is megértem, mert akinek nincs folyamatosan prém előfizetése, mint én, az állandó kredit problémával kell küzdjön, szóval nagyon meg kell gondolni, hogyan lehet a legtöbb kreditet termelni.

    Ehhez kapcsolódóan mondanék egy új szempontot, amit mindenkinek érdemes megfontolnia, hogy tier5-6-ban a csaták általában rövidebbek, mint tier7-8ban. Persze, agyhalott most már minden tier-ben van, nagyjából egyenletesen elosztva, de mégis ritka a sokáig tartó kis tier csata, de tier8-ban több hosszú csata van, tovább tartanak a csaták.

    Ez azért fontos, mert lehet, hogy csatánkénti kereset kevesebb, de ha ráfordított időt nézzük a megtermelt kredithez viszonyítva, akkor én merem állítani, hogy egy kimaxolt legénységgel tolt tier 5-6 med (azért med, hogy legyen valamennyire szórakoztató is a játék vele, ne legyen túl statikus, lassú) t-25, rudy,chi-nu-kai (ezeket ismerem jól, ebből a rudy nem kapható csak néha-néha) hasonlóan jól termel, mint egy tier8 tank, ha a ráfordított időre nézzük. A hasonló alatt én egy saját toleranciát értek, 20%-al kevesebb nálam még belefér, ha a játékmenet és a szórakozás ellensúlyozza. Még togom van meg dmax-om tier 6-ból, de a tog az inkább egyedi tank, nem ajánlható, meg nem is kapható. A dmax jó lehet, de azzal is nagyon statikus a játék, magyarul unalmas.

    Egyszóval, ha kredit termelés + szórakozás a cél, akkor szerintem indokolatlanul nem számol senki vagy csak kevesen a ráfordított idővel is.

    Legénység képzésre szintén tier5-6 a legalkalmasabb a szorzó miatt, itt tier5-ben kb 2,1 a szorzó, 6-ban már kevesebb, és ha feljebb megyünk még kevesebb lesz, persze némileg több a szerezhető alap xp magasabb tier-ben, de én úgy tapasztalom, hogy tier5-6 a legjobb legénység húzásra, a teljes felszorzott prém tankos legénységi xp ott a legtöbb és megint ott a ráfordított idő kérdése, hogy mennyi idő alatt termeli ki az xp-t az ember.

    Tier8 prém tankok vonzereje inkább az, hogy bele lehet szaladni egy-egy BRUTTÓ +100e csatába, de inkább csak prémium előfizetéssel, anélkül az már nagyon epic kör kell ehhez, nekem talán 2x volt ilyen, a megmaradt NETTÓ kredit meg erősen függ a felhasznált arany mennyiségétől meg a drága fogyócuccoktól. Azt megértem persze, ha valaki nem szeret tier5-6-ban játszani, csak feljebb, annak csak a tier8 tank marad, mint opció, de mondom, az egységsugarúak most már minden tier-t megszálltak, nem gondolom jobbnak a játékélményt sajnos tier8-ban, mint tier5-6ban.

    Ezt a legkomolyabban mondom, hogy érdemes megnézni a csaták hosszát a normál tankokkal tier5-6-ban és összehasonlítani tier8-al. Ha láthatóan rövidebbek (én ezt tapasztalom), akkor simán el lehet végezni a szorzásos/osztásos matematikai műveletet és ha nincs lényeges előnye a tier8-nak, akkor bátran lehet egy olcsó(bb) tier5-6 tankot választani.

    Én direkt csináltam azt, hogy eddig 5x mentem kísérletképpen kb 1 órát SP-vel és 1 órát Rudyval és 1 órát T-25-el. Nem volt ez egy teljesen egzakt összehasonlítás, meg nyilván plusz/mínusz pár perc mindig benne van ilyenben. A lényeg, hogy SP-vel termeltem a legtöbbet, nem meglepő módon, de a Rudyval +5 és -10%-on belül volt a különbség (azaz volt olyan, hogy a rudyval éppen kicsit többet kitermeltem, mert egyszerűen olyan volt a sorsolása az SP-nek, hogy erős arany használat kellett vagy sok bukó volt). A T-25-el 1 óra alatt meg -8 és -20%-al tudok kevesebb kreditet termelni, mint az SP-vel (a t-25 egy jó kredit termelő, de nyilván ez lemarad az SP-től).

    Természetesen ezek NETTÓ megtermelt kreditek, mert engem a bruttó nem sokat érdekel. Mindig úgy mentem, ahogy szoktam, annyi aranyat lőttem, amennyit szoktam, figyeltem rá, hogy ne full aranyos SP körök legyenek, amiket akkor vetek be, ha már sokadjára vesztek.

    A lényeg, hogy lényegesen szórakoztatóbb körülmények között, gyors med tankokkal vs lassú páncélossal gyakorlatilag simán vállalhatóan kevesebb kreditet termelek, tehát nekem nem is lenne, kérdés, hogy kell-e tier8 prém tank, mert nem kell. A t-25 marad le kicsit, de egyébként még mindig nagyon szépen termel (igaz szerintem ismerem már elég jól a tankot) és féláron 750 arany, azért nagyon nem mindegy. Több olyan csatám van, ahol hero lehetek, lehozok egy egy nehéz helyzetet stb. Volt már SP-vel is hero köröm, csak nyilván kevesebb.

    Még egy dolog, hogy mielőtt valaki azt gondolja, hogy a sz.r SP milyen egy összehasonlítási alap. Szerintem meg egy teljesen korrekt prém tank, bolond aki leszólja. Ha pénzért kellett volna vennem, bevállalható lenne simán, mert használható a problémái ellenére is és a legolcsóbb tier8 prém. Másodszor meg, 5 skilles bandám van benne, kb 1e csata, szerintem tudok vele játszani, sőt kevés arannyal szoktam menni vele, hogy maradjon is nettóban valamennyi (csak azért mondom, hogy nettó kredit termelésre megyek rá, mielőtt valaki átlagsebzésen pörögne, arannyal kb 4-500-al lenne magasabb, amit sokan csinálnak, csak kevesebb nettó marad, kell benne aranyat használni nincs mese, a 170 pen nem elég mindenre, de el kell találni az arányt). Az SP egy kifejezetten jó nettó kredit termelő tank, szóval ez az összehasonlítás eléggé reális. Van wz111, másik tier8 prémem, meg e25 tier7, de a wz az SP nyomába sem érhet kredit szerzés tekintetében, nekem nagyon gyengén teljesít, pedig próbáltam mindent. Sok HE-t használni, alig sebez, arannyal, alig marad kredit stb, nem használható a wz kredit termelésre. Az e25 is gyenge kredit szerző az SP-hez képest szerintem, bár itt nem néztem soha az idő tényezőt, viszont ez óriási fun tank, tehát ezzel minden csata komoly szórakozás, a kredit csak mellékes szempont.

    Esetleg ha vennék tier8-t valaha is, akkor valamelyik gyors, jó ágyús, jó gun depes franciát, cdc vagy amx, de nagyon komolyan tanácsolom, hogy érdemes megnézni a játékra fordított időt is, ha a kredit és a legénység képzése a fő szempont(ok), mert egy tier5-6 tank bizony meglepheti az embert. Egy t-25, Rudy még a chi-nu-kai is jó és szórakoztató játékot kínál, a cromwell b is qrva jó lehet, azt sajnos már nem tudtam megvenni. Valahogy ha kigurul a csatatérre a t-25 vagy a Rudy soha nem érzem kevésnek ezeket a tankokat, hiába nincs mm kedvezmény. Főleg a Rudy-t nem. Bármi jöhet szembe, meg tudom velük oldani, emiat jók és szórakoztatóak a csaták. Ha a majmok elhullanak a csapatomból, akkor is megkeserítem az ellenfél dolgát, néha sikerül a bravúr is. A lényeg viszont, hogy alig hoznak kevesebbet, ha ráfordított idő / nettó kredit viszonyban nézem a dolgot.
  • Sunsetjoy
    #366186
    Talán mert akiknek megvolt (a játék megjelenésekor kapták az alpha verziót a moderátorok, wiki szerkesztők, oldaladminisztrátorok, fordítók), azok már jó ideje nem játszanak vele:)

    Azoknak, akik nem tudják, a sima Pz V/IV is ritka tank, azt a nyílt bétából éles változatba lépés előtt lehetett "pre-order" csomagban venni, a közepes csomagban. Volt kis csomag (A-32 tankkal), közepes csomag (ezzel) és nagy csomag (M6A2E1 tankkal).
    Amúgy az M4A2E4 sherman bétatesztereknek járt, azzal nem összekeverendő a monster-sherman:D

    A legritkábbak közé az MTLS-1G14 meg a BT-SV tartozik szerintem, most hogy már több régi ritka tankot (pl. PZ II J, KV-220, stb.) meg lehetett venni.

    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2015.12.31. 00:06:05
  • ROMOTO
    #366185
    Nem is tudom mikor láttam utóljára Löwet csatában, biztos azért mert olyan jó egyébként privát vélemény volt, de ha objektívebbet akarsz akkor a Löwe a 4 helyen áll bevétel szempontjából a T34 meg az elsőn, ha meg a WN8 at nézzük a 119. en a T34 meg a 84.en, szal a T34 nél mindenképp szarabb, Sippie felsorolásból vettem az összehasonlítási alapot, és boldogan éltek míg meg nem haltak...
  • stork13
    #366184
    Amit igazán régen láttam az a Pz V/IV Alpha.
    Talán 2.5 éve láttam az utolsót.
  • Lokker
    #366183
    "Löwe szar" kérlek mesélj még.
  • walert
    #366182
    " Ha ár-érték arányban nézzük, akkor AMX-CDC (nekem nincs meg, de ezt venném).
    Ha nem számít a pénz, akkor FCM50-t, esetleg t54-proto. "

    Miért a proto jóval drágább ? Egy CDC most 6.300.- a T 54 prototype 1 pedig 7.400.-
    Ez most hatalmas árkülönbség ?
  • R3nton
    #366181
    Jaja még mindig 8asok a jók ilyen szempontból. Ha ár-érték arányban nézzük, akkor AMX-CDC (nekem nincs meg, de ezt venném).
    Ha nem számít a pénz, akkor FCM50-t, esetleg t54-proto.

    Múltkor volt itt szó a T34-ről. Nem rossz amúgy, múltkor mentem vele lakevillen 133000 kört a mocsárban (5000 feletti sebzés) xd Mondjuk kikaptunk. Igazából a T34 akkor volt kurva szar, mikor a TD-k mentek 10esben nagyon. Folyton odarakta és 1 valamit néztél el, 1000 hp mínusz jobb esetben, rosszabb esetben halott voltál. Kurva élvezetes volt :D Most már egész használható. De egyébként a fent említett tankokat ajánlom igazán.

    A legfunabb prém tank meg sztem az e-25, így a margón megemlíteném.
  • Kubukli
    #366180
    Ha lenne ebben a sz@rban user/user tranzakció akkor gyűjtőknek lenne egy eladó.
  • dave9004
    #366179
    Ma pont volt egy pz4 S csapattársam, én még nem láttam azt a fajtát
  • ROMOTO
    #366178
    japán szar, Löwe szar, kínai 8as med jó (nagy alfa, jó hosszú célzásidővel, nem egy med löveg, szokni kell), t54 mod tier függő, tier 8 al lehet a legjobban keresni még mindig, a többi stimmel sztem
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.12.30. 21:17:46
  • Kubukli
    #366177
    A top motort érdemes a SPIC-re megvenni? A Ru-ra nem lehet továbbvinni és a tier VI motorral is jól szalad tekintve kicsi a tömege.