418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Sippie
    #366256
    arra rájöttem, de ennyire gyakori?
    Múltkor én is kiszedtem IS7-et full hp-ról az ISU alap ágyújával, de nem ez a jellemző :D
  • András77
    #366255
    Az ammo rack lövés volt. Még ha át is üt, full hp-ról nem tudja a batmobilt kiszedni. Nem kell azért sajnálni, szép kövéreket belevág a puha tankokba.
  • Sippie
    #366254
    mondjuk ahogy megnéztem a statokat, a goldammo-nak nem is nagyon van értelme. Sima HE-vel használják akkor csak? Mert már én is láttam egy csapattárs batchatet elszállni T49-től, biztos imádnivaló lehet... :D
  • Plata
    #366253
    Mégis minek nézel engem,valami buzi gyökérnek aki prém lőszert használ?
    Hát nem,tök sima lőszerrel.Most lőttem ki egy M41-et aki full padlógázzal robogott a városban házak közt.
    Csapatnak tetszett a lövésem.
    Ma egész csodás lövéseket tudok be vinni vele,még egy T54e1-el is lenyomtam egy párbajt,nekem két lövés ment be,neki meg a házba ment.
    Én imádom a T49-et,szeretek vele trollkodni,csak úgy őrült módra játszom vele.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 17:26:15
  • Sippie
    #366252
    milyen lőszerrel?
    mondjuk aki azt a T49-et kitalálta ebbe a játékba, azt is tarkón basznám egy szeneslapáttal...
  • Angelus1991ster
    #366251
    1731 xp elég volt nekem az Ászhoz.
  • Plata
    #366250
    Batmobilt kilőttem t49-el padlógázzal haladva olyan 200 méterről úgy hogy kapáslövés volt,hú de morci lett.
    Megint összefutottam egy type 4 névre hallgató önjáró kukával.Mire ez oda fordítja a tornyát ahol vagyok akkorára újra betölt a 152 milis és már rég a másik oldalon vigyorgok.
  • Plata
    #366249
    Valamikor réges régen egy messzi messzi wot verzióban volt nekem egy T25 AT td-m ami egyedül lehozott egy meccset,12 killt csináltam és marha sok xp-t,de az is csak egy alkalom volt,többet nem sikerült megismételni.A csapat fullra barom volt,az ellenség IQ-ja kb a kutyaszar és a lócitrom közt.Az utolsót nem is ágyúval öltem meg hanem rammolással,elfogyott a lőszerem.Sajna már nincs róla se képem se semmi,X-fire volt akkoriban a gépemen,és azzal csináltam képeket,de már nem emlékszem az X fire acc nevemre sem.
  • bekescsaba
    #366248
    Mennyit kell csinálni a Tank Ászhoz???

  • stork13
    #366247
    Ide töltöm fel. Le kell szedni az ADU Active Dossier Uploader-t és az feltölt mindent a meccsekről. Még a replay-t is, ha úgy állítod be.

    Igaz, én már régóta (2013.08) használom, ezért van ennyi adat.
    Utoljára szerkesztette: stork13, 2015.12.31. 16:14:39
  • Faboo
    #366246
    Ez tök jó kép. BUÉK!
  • Angelus1991ster
    #366245
    Boldog új évet kívánok minden SG.hu WoT topik lakónak!
    Az RNG legyen veletek!

    Köszönet az ismeretlen művésznek!
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.31. 15:46:20
  • Plata
    #366244
    De le tudod,csak akarat kell hozzá és hogy veled legyen az erő.
    De nekem egyszer igenis sikerült,de tudom hogy nem én voltam jó,csak az ellenfél vér hülye,de akkor is sikerült.
  • WR104
    #366243
    Nem a kepessegeidrol erdeklodtem hanem egy 1200 damages csatat szerettem volna ha linkelsz, hogy lassuk mennyit is keresel vele atlagban.
  • Lunki88
    #366242
    Megéri csak az amerikai med vonal miatt beruházni erre a tankra? Engem az riaszt el hogy feldobja 10-esek közé is, oda meg nem sokat ér a 192 penes ágyú.
  • viper07
    #366241
    Az M46 Patton KR egy igazi mindenes szvsz. Nagyon jók a menet közbeni lövés statok, szinte azonosak a 10-es Pattonnal, ami nem akármi. Meglepőeket pattint, és jó vele játszani. Ha az amerikai med vonal bejön, nagyon jó lesz, én ajánlom.
  • András77
    #366240
    Ezt én is imádom, hogy amikor szóba kerül egy prém tank, akkor mindenki bemásolja a legnagyobb körét vele és akkor máris az a prémtank a legjobb. Legalább is azt hiszi, hogy bármit megmagyarázott vele. Ez sokkal összetettebb kérdés.

    Érdemes megnézni, hogy kb milyen átlagot tud menni az illető az adott tankhoz hasonló normál tankkal és az már egy jó irányt mutathat arra, hogy kb mennyire fog beválni az adott prém tank. Ha nincs hasonló tank, akkor legalább stílusban hasonló tankot kell megnézni. Aki meg úgy akar tier8 prémet, hogy éppen ő a tier2 királya, sőt már kifejlesztett egy tier3 tankot is, az meg magára vessen

    walert: a kör maga szép, csak tényleg az a fránya átlagsebzés arról árulkodik, hogy nem igazán uralod a vasat. Néha becsúszik egy jó kör, aztán ennyi.

    Egyébként minek mész vele? Van elég kredited és az időd gondolom neked is véges, azaz a fejlesztési idődet áldozod fel kredit farmolásra, ráadásul úgy, hogy most nincs szükséged kreditre és normál tankok is simán jól hoznak prémium előfizetéssel. Pl egy hasonlóan ütős kör egy tiger-el (régi csata, de ezt találtam most, ami kb hasonló sebzés, bár neked kevés az xp, gondolom sniperkedtél sokat), hoz 40e kredit nettót és közben fejlesztettem is a tankot. Ha van kredit bőségesen, akkor teljesen fölösleges prém tankot nyomni kredit termelés miatt. Más okból mehet persze az ember (legénység fejlesztés, szórakozás), de a te helyzetedben időpocsékolásnak tartom ha prém tankkal tolod kredit farmolás miatt, de te tudod...

  • walert
    #366239
    Hát, ha agyhalott siemka áradat lep el és a csapat is szobanövény, én sem tudom egyedül lehozni a csatát.
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.31. 14:18:44
  • WR104
    #366238
    Olyan csatat linkelj ahol 1180-at sebzel amennyi az atlagod ezzel a tankkal. Az a realis hozam neked nem egy ilyen bemákolt.
  • walert
    #366237
    Hidd el még akkor is jobban jársz, ha 8.-as prémmel tolod randomba, mert egy 3 skilles legénységgel már egy csatában kétszeresét keresheted meg és nem kell érte senki se**ét kinyalni, egy klánban. Napi farmolás 8.-as nem tierlimites prémmel


    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.31. 13:32:17
  • Sunsetjoy
    #366236
    Ja, ha SU-100y-ban ülsz. és felspottolnak úgy, hogy nincs más harapnivalójuk, iszkiri! (de sokszor akkor is téged lőnek, ha más is van, akkora homloka van:) Hihetetlen erős ágyú a tierhez képest, üveg test (mint a német glasscannon td-k), és rossz álca. Ha nincs jól elosztva a pályán a csapatod, nem spotol senki esetleg amerre néznél, akkor csak tohonya módon próbálsz forogni, vagy megpróbálsz kommandózni, amiből bármi kisülhet.
    Amúgy a wotinfós tankelemzés jól bemutatja, főként a végszó :)
  • Plata
    #366235
    A Su-100 nem rossz,de én nem ajánlanám,nagyon papír páncélja van,és t8 csatába is bedobhatja.Ha nem csapattal mész és nincs aki segítsen már egy T5 scout simán kifiléz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 13:14:31
  • Sippie
    #366234
    Na akkor megoszlanak a vélemények a témában úgy látom :D köszönöm mindenkinek az érveket, ellenérveket.
    Az SU-100Y-t nem írta senki, pedig érdekes ágyúja van :O
  • xotyi
    #366233
    Az már hatalmas öröm, ha oda célzol és el is találod, a többi már csak utána jön, az az ágyú kb olyan érzés mintha egy bunkósbottal próbálnád agyonverni a másik tankot,nagyot durran aztán meg semmi,100 méternél távolabbról meg nem is álmodozom hogy eltalálok bármit, a 3.4 celzásidő meg pont arra jó hogy az artyk kényelmesen fappolva becélozzanak félig, a többit meg úgy is a random elvégzi :D
    Utoljára szerkesztette: xotyi, 2015.12.31. 12:55:33
  • Lunki88
    #366232
    Abban a tankban én is úgy érzem magam mint egy 300 wn8-as siemka. :) Képes a gyenge pontokról (pl. Tigris II hasa) is lepattanni.
  • xotyi
    #366231
    Van 50t-m, piszok jó kis gép, de az ágyútól néha a hajamat tépem, olyan igazi franciás, full beszűkülve is imád mellé vagy láncba lőni, ugyan van némi páncélja és vannak epic lepattanók nagyritkán, de ha hulladék a csapat akkor nagyon jó játékosnak kell lenned,hogy lehozd a csatát(én nem vagyok az) tehát a bevételed is elég csapatfüggő, torony előszeretettel ragad be kis kaliberű lövések esetén is, artyról meg már nem is beszélek, instant oneshot, ennyiszer még nem lőttek ki egy lövésből artyk mint ebben a tankban, a legszórakoztatóbb prém tank szerintem a Cromwell B, még tier 8-ban is el tud lenni, de ott óvatoskodni kell, agilis ,nagy rof, jó gundep. A legrosszabb a WZ111 kétség kívül(számomra), múltkor kellet kb 1 misit kifarmolnom hogy meglegyen a Centurion Action X, mentem az összes prém tankommal és a WZ-től rendesen sírhatnékom támadt, folyamatos ammorack találat, szörnyű gundep, IS3/IS6-ellen lószart nem érsz az alap AP-val, nem beszélve Tier 9-es csatákról,a prémium lőszer drága és kényes, és a 3.4 sec célzási idő sem segít a dolgon.
  • Plata
    #366230
    Én ma csupa idióta prémmel találkozom,először M40-el kinyírtam td módban egy Jt88-at,az is ugatott rendesen,utána T49-el szintén prém Fcm-et tarkón lőttem és kinyiffant.Na azt az ugatást.
    De ahhoz nem volt agya hogy vegyen rá tűzoltót.
  • walert
    #366229
    A polák tomátók kifogyhatatlan áradatáról gondoskodik ez évben is Kukibébi, aki hozza a népét.
  • András77
    #366228
    Én már annak is örülök, ha nullszaldóra kijön egy napom, igaz 1-2 prémtankos csatára futja csak az időmből. A tier9-10 tankok, ha kifognak egy rossz szériát, akkor simán elégetnek 100e kreditet, mire leszorzózom. Ráadásul a vesztes csatákban nehéz kihozni pluszra, mert az ellenség hordában támad. Vesztes helyzetben ugye mást nem tehet az ember, mint megpróbál a legtöbbet sebezni meg néha sikerül valami bravúrosat is alakítani, de a horda ellen a közelharc tipikusan nem hatékony (kivételek vannak, van pár hely, ahol jó hull down és idióta támadó horda esetén sikerülhet a bravúr), távolságot kell tartani, mozogni és sniper módban megpróbálni levadászni őket. Ez vagy sikerül vagy nem. Imádom azt is, amikor elkezd foglalni 2-3 ellenség, meg lesben áll legalább ennyi és a csapatom ugat, hogy reset. Aki odamegy és nem szuper kamós szuper látótávval rendelkező tankja van, akkor a szituáció általában úgy néz ki, hogy resetel, belelő az ember egyet az egyik ellenfélbe és utána hirtelen halált hal az össztűzben. Persze a csapatomnak ilyenkor hiába is próbálnám magyarázni, hogy nekik sniper állásokba kéne menni és 1 tank csak spotolja a foglaló kört, mert úgy van némi esély, de mindegy is, ezeknek úgysem lehetne ezt megmagyarázni, csak az az elfogadható, ha valaki hősi halált hal resetelés közben...

    Tehát kreditje csak úgy lehet az embernek prém előfizetés nélkül, ha napi sok csatát letol a prém tankjaival, de akkor meg nem marad idő a fejlesztésre.

    Én inkább azt csinálom, hogy IM-ből szerzek 1-2 nap prémet, vagy nagy akciók esetében veszek 3-7 napot és ilyenkor a prém tankjaimmal tolom.

    A másik, hogy az akciókat maradéktalanul igyekszem kihasználni, mindig tartalékolok szabad xp-t olyan helyzetekre, amikor egy kiszemelt tank olcsóbb, hátha kell.

    Nagyon sok prémium fogyócikket osztogatnak, IM-ben, hétvégi vagy havi küldetésben stb, ezeket el lehet adni és helyette kis eü csomagot, javítót és tűzoltót használni.

    A harmadik dolog, hogy minden modul el kell adni, amit már nem fogok használni. Pl haladok a cseh ágon és minden eladok, ami már nem kell. Megnézem a fejlesztési ágat és ha egy modul már nem kell többet, akkor eladom.

    Nem kívánok ezen vitatkozni veled, elhiszem, amit írsz, de én meg azt látom, hogy prémium előfizetés nélkül mindig kredit gondjaim vannak. Most is van 2 milla kreditem, köszönhetően az 1 nap ajándék prémnek, de az E3-hoz kell még 3 milla. Jó lenne, a nem kéne eladni a t95-t, mert most ugye akciós áron van, a visszavételi ára is alacsonyabb, de nem hiszem, hogy össze tudok szedni 3 misit. Ha eladom, még akkor is hiányzik legalább 1-1,5 millió olyan feltételek mellett, hogy per pillanat örülök, ha nullszaldósak a napjaim. Kár, hogy a 3-7 nap prém most nem akciós, mert annál többet nem tudnék most a játékra áldozni, úgyhogy vagy eladok egy másik tankot vagy megyek a prémekkel, de akkor meg a fejlesztés fog leállni pár napra.

    Én nehezen tudom elképzelni, hogy prémium fiók nélkül ne legyenek kredit problémái valakinek, aki tier8-10-ben is megy. Kivételek mindig vannak persze, de a többségnek hozzá kell szokni a nullszaldós napokhoz vagy tényleg többet tolni a prémium tankokat, ami viszont a fejlesztést lassítja. Mondjuk ezek a dolgok evidensek szerintem, a játék kredit jövedelmezősége is úgy van kitalálva, hogy tier8 és felette már szenvedős legyen kredit szempontból normál fiókkal.

    stork13: valahogy nem tudom feltölteni az adataimat, kíváncsi lennék én is egy ilyen átlagra. Mindegy, amit tudok, hogy SP-vel nekem 1360 sebzés az átlagom, de a csatáim kb 2/3-t a nerf után és az (újra) buff előtt toltam (IM-ből sok prém nap jött akkoriban), ráadásul az elején kb 500 csatáig nem vittem magammal aranyat. Utána jöttem rá, hogy ésszerű arany mennyiség mellett jobban termel az SP, mert én lövöm ki az ellenfelet és nem ő engem, miután lepattantam róla meg több győzelem is múlt már azon, hogy aranyat töltöttem az ellen kemény tankjára és nem a 170 pennel próbáltam a gyenge pontot célozni.

    Nem megmagyarázni akarom, nyilván az 1360 nem magas, mostanában inkább 1500-el megyek, de viszek is magammal pár arany lőszert.

    A rudy-val meg 1235 a sebzés átlagom, nincs nagyon lemaradva az SP-től.

    Itt jön a képbe a csaták hossza, mint tényező és ez a magyarázat arra, hogy például nálam a Rudy simán hozhat annyit, mint egy SP.

    Ez nyilván mindenki esetében más lehet, de ezért írtam, amit írtam, ha valaki kimaxolja a tudását egy tier5-6 tankkal, akkor simán hozhat közel annyit, mint egy tier8. Szerintem rohadtul nehéz megmondani, hogy kinek melyik prém tank fog a legjobban hozni, érdemes több szempontból megvizsgálni a kérdést.
  • Plata
    #366227
    Ejnye,mit művelnek ezek ott a képen?
  • lexlutor
    #366226
    köszcsi! :)
  • killbull
    #366225
    Jajzoltam nektek cépet!

  • patchaou
    #366224
    Emelnem kell az árakat XD
  • Lunki88
    #366223
    Srácok ha valaki nagyon elakadt az MT-12-vel, itt van ez a jóérzésű ember, aki 34 ezer ft-ért!! megcsinálja bárkinek...
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2015.12.31. 10:10:10
  • Plata
    #366222
    Igen.
  • tigrincses
    #366221
  • Sunsetjoy
    #366220
    Másnak is bekakilt a wot launcher? A játék az megy.
  • killbull
    #366219
    366213
  • Plata
    #366218
    Csináljanak a T49-esből 8-as prémet,és már is boldog leszek.
  • killbull
    #366217
    Ez reálisabb mert nem spamelte a goldot. Szerintem ez a 63 000 nem nagy kunszt, akármelyik 8 assal hozható.

    http://wotreplays.com/site/2354536#stats

    Saját példa CDC vel jobbat megyek!