418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • sempike
    #366430
    4. meccs zsinórban 14:1 -es vereséggel... WP WG
    Minek nekünk PVE mód? Már régen benne van a játékban
  • Megamax
    #366429
    A report tól ne félj csak akkor kapnád a bant ha télleg hulyeséget csinálnál . Az hogy reportolnak foloslegesen az nekik lesz baj mert a rendszer figyeli a folos reportokat , és egy ido utánn ha fejre álnak akkor sem fognak tudni kibannoltatni ha az egész klánjuk reportolna. Amug yjavaslom elolvasni, itt le van írva miért járhat buntetés : Rules
  • Ozora_2014
    #366428
    Sziasztok [HOAX] Klánba szeretnék csatlakozni ha van tagfelvétel. :)
  • Angelus1991ster
    #366427
    Ez az új mód szerintem is elég népszerűtlen. Medálok miatt éri meg bemenni oda. Helye van a játékban, ahogy az SH-nak és a Team Battle-nek is. Népszerűbb lenne, ha második IM-ként lett volna: első reward tank: Pz 3 auf K, második: VK4503 és harmadiknak a T-22 sr.

    Ahogy írtad te is, a HB PvE módhoz nem is kell új pálya. Fogják a meglévőeket. Itt-ott levágnak belőle, írnak hozzá más időjárási effekteket. mivel kisebb pályák lennének, több lehetne így a csata közbeni effekt is: több repülőgép zúgna el a tankok felett.

    Fokozatok: könnyű, közepes, nehéz és legenda fokozat is, amiket egy második világháborús hadászati térképszerűségen jelennének meg. Minden szinten a bot tankok hp-ja több lenne, ahogy nehezedik a fokozat.
    Pár elsődleges és másodlagos dolgot.
    Elsődleges lenne pl.: 3-5 db bázisvédés 3-4 percig, ekkor özönlennének a bot tankok, mind az 5 típusból. "állítsd meg a hitlerista csapatok támadását" XD

    Másodlagosnak pl.: lőjj ki 5-10 db légvédelmi löveget, hogy a repülőgépeink áthalassanak, vagy 5-10 db utánpótlást hozó teherautót, vagy 3 db radar állomást semmisíts meg vagy foglalj el és hasonlók.

    Rendeznek hozzá csata végi outro script-eket : AW-ben ez kb. 10-15 mp.
    -amiben csak annyi van, hogy megy a vonat valamelyik irányba, felszáll a helikopter, légvédelmi rakéták kilővik a sukármeghajtású repülőt.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.02. 18:29:53
  • András77
    #366426
    Azt sem értettem, hogy miért szedték ki a nemzetek csatáját? Legalább, mint opciós mód visszatehették volna. Az lehet, hogy bizonyos nemzetek bizonyos tier-ben gyengék vagy erősek voltak, de maguk a csaták jó hangulatúak voltak, ment a poénkodás és tényleg érdekesek voltak. Nekem legalábbis ezt volt a benyomásom, a ballansz persze egy másik kérdés, de mint opciós mód, megmaradhatott volna és ha tényleg a kutya se játszana vele (amit kétlek), elég lenne akkor kivenni.

    A PvE-ről meg kb 2 éve pofáznak. Nem is lenne túl nehéz megcsinálni, akár a meglevő pályák is alkalmazhatóak lennének.

    Helyette kitalálták ezt a dühöngő módot, ami nekem pl nem tetszik, de ha sokan játszanak vele, hát tegyék, de ahogy olvasom a kritikákat, én úgy látom, hogy nem túl népszerű ez se, inkább mindenki csak az IM része miatt tolja meg reménykedik, hogy behúzza a t22-t. Én már letettem erről a tankról, mert vannak olyan küldetések, amik nekem reménytelenek, meg amennyi kreditet elbuktam már az acélvadász módban, azt nem bírom tovább...
  • Angelus1991ster
    #366425
    Jó kis olvasmányok! Szeretem az ilyeneket.

    Kár, hogy a WG kihagyja a történelmi csatás módot. Rengeteg PvE csata lehetne, amiben harckocsi csatákat dolgoznának fel.
    Csak két dolgot kell csinálniuk: első, hogy elő kell venniük a történelemkönyvet , a másik másolják le az Armored Warfare PvE módját.

    Ezzel a móddal reneszánszát élné a WoT.
  • András77
    #366424
    Na ilyen savazást se kaptam még, pedig van már pár csatám. Cliff északi kezdő, T95-el, szerencsére nem volt arty, de volt 3-as lila cseh tier9 szakasz meg egy szintén lila tier10 cseh. Mire elértem volna a lejtőhöz, ezek már ellepték a középső részt, úgyhogy kényszerűségből a bázis szélénél maradtam, ahol van egy kis emelkedő. Az első spot után már jött a savazás, hogy báziskemper t95 (ja, mert egy gazella az a tank, miért is nem rohamoz előre) mert ugye miattam nem tudnak olyan nyugodtan vadászni középről. Természetesen az összes cseh tank köpte az aranyat. Az egyik idiótát kiszedtem egy fejlövéssel, na erre beindult a chat háború.

    Komolyan mondom, ha a végén megmaradt E4 meg m103 csapattársaim nem ekkora hülyék, amekkorák, akkor lehozzuk a csatát, de nekik az nem volt jó, hogy ház mögött takarásban várjanak. Ugye ismét volt ugatás abból, hogy szerszámkészlet van fent és túl gyorsan feldobja a láncát a T95, azaz nagy arccal leláncoltak és gondolták, hogy majd nyugodtan kiszednek, hát nem. A végén 2 tier9 cseh maradt ellenem és az egyetlen megtehető dolgot tettem, visszatolattam a térkép széléhez, hogy ne tudjanak körbefutni, de így is két irányból támadtak a két feljárón. Az egyiket kiszedtem, a másik tornyáról sajnos pattantam (rng ugyebár) és ő arannyal kiszedett.

    Csata után már villogott a chat a garázsban, mindhárom g.ci (a két tier9 meg a tier10 is) ott ugatott nekem, hogyan mertem őket kilőni. A sablon választ adtam, hogy reportoltam őket és küldtem ticketet a WG-nek, hogy visszaélnek a játékbeli riportolási rendszerrel. Ezúttal viszont tényleg megtettem, már csak kíváncsiságból is.

    Hihetetlen, de ezzel valamit most már tényleg csinálniuk kéne. Minden hülye egymást akarja riportolni, ha nem rohan a csapattárs megdögleni, ha nem őt fedezi az arty, ha az ellenfél kilövi...

    Főleg ilyen szakasz g.cik a veszélyesek, mert ugye kapásból 3 riport, mert kilőttem a csapattársukat. Bár most tényleg nem emlékszem erre pontosan, de egyszer olvastam, hogy egyrészt hiába riportol 10x is, azt csak egynek veszi és ha szakasz riportol, azt is 1-nek, de nem tudom, hogy ez csak elmélkedés volt valakitől vagy tény.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.02. 17:49:08
  • Lokker
    #366423
    szarok az eventek, bezzeg más régióban...
    OP ruszkik
    OP táras tankok
    A német tankom mindig kigyullad.
  • lexlutor
    #366422
    a ma nap mar csak ilyen. dobok en is egy flame-bombat :DD

    http://lemil.blog.hu/2016/01/01/cikkajanlo_rethinking_rommel
  • rogan99
    #366421
    Attól h "tudományosan" fogalmazva mondassz hülyeséget az még hülyeség marad.
    Tessék, dobáld a virtuális érméket: https://www.random.org/coins/ és csodálkozz :)

  • walert
    #366420
    Ha 50%-os egy valószínűségi eseménytér, akkor egyenletesen kell eloszlania a különböző eseményeknek, hogy fej vagy írás természetes állapotában, ha ez nem így van, az manipuláció eredménye. Az hogy egymás után ugyanaz legyen az eredmény, annak a relatív gyakorisága alacsony.

    Az pedig, hogy a játéban van gold lőszer, na az pont nem befolyásolja a szopó ágakat. Olyannincsen, hogy mert te rosszul játszol azért állandóan a te csapatod veszít, mert az ellenfélnél is lehet egy vagy két ember, aki rosszul játszik. Az pedig, hogy csak az ellenfél használ mindíg goldot, lehet a válogatott kiválasztás eredménye, ami szintén beleavatkozás a MM-be, ami már nem random.

    Errről ennyit. Ma már nem írok róla. Mehet a prém tankos téma.
  • walert
    #366419
    Pont az a baj, hogy az olyan öntelt suttyóknak kedvez, mint te. Ha neked nem tetszik a MM rendszer, ne nekem sírj, hanem a WG-nek.
  • csagataj
    #366418
    Az utolsó "szó" általában az adminé! :)
  • killbull
    #366417
  • ROMOTO
    #366416
    Eleve marhaság egy tényről beszélni addig amíg a hiv oldalon nem írnak róla, blogokban, vagy interjúkat idézve elhangzott dolgokra apellálni csak feltételesen lehet, hiszen volt már példa egymásnak teljesen ellentmondó fejlesztői válaszokra is nemegyszer, aki ezt nem képes felfogni az egyik ilyen "hírt" a másik fölé helyezi mondván hogy az "alaptény" az szimplán gyengeelméjű.
  • lexlutor
    #366415
    hiaba akinek 80-90%ban igaza van, annak jar az utolso szo is :DD
  • killbull
    #366414
    Nem akarok beleszólni de ha nem akadsz fent a pletykán hogy nem hivatalos akkor felesleges tényként írnod. Eleve rajz grafika már azon elbukik. Anno én is csináltam Object 704 et 203 mm B4 el még sincs játékban.
  • ROMOTO
    #366413
    Óhó, dehogynem, hiszen a szánalmas kekeckedéseken kívül úgysem futja másra, nemigaz?
  • yossarianHUN
    #366412
    Frappáns, csak tök felesleges további szócséplés, amiben nem vagyok partner.
  • Angelus1991ster
    #366411
  • ROMOTO
    #366410
    Kettőnk közül neked több okod lehetne rá.
  • yossarianHUN
    #366409
    Ne erőlködj, inkább változtass a szokásaidon.
  • ROMOTO
    #366408
    Alaptény?! kreáltál egy új fogalmat a faxságodra, gratula
  • yossarianHUN
    #366407
    Az, hogy utólag kijavítottak, nem változtat az alaptényen.
  • ROMOTO
    #366406
    "Valószínüleg bekerülő újabb orosz tankok, a két felső 8 as prémiumként jön....

    Ez meg elvileg az új német tier 9 TD....

    Nem esküdnék meg egyikre sem, de ez a Jove nevű streamer az egyik legismertebb arc az oroszoknál, szal full fake cuccot nem fog felpakolni, de attól még ő is úgy vezette be hogy ezek csak pletykák...

    Ok, hát akkor fake, nem vitatkozom , csak ahogy mondtam is a srác a videójában nem állítja azt hogy fake, mint ahogy azt sem hogy tutira jön, csak annyit hogy pletyka szinten mi várható. "

    Talán ha fefognád amit írtam, akkor feltűnne hogy nem állítottam kész tényként be semmit, olvasd el a fentieket többször és próbáld memorizálni, hátha segít...
  • yossarianHUN
    #366405
    Nem, napok óta lehet tudni. Csak hát valaki megint kész tényként tálalt egy tévedést.
  • ROMOTO
    #366404
    Ezt az orosz videóból vetted le? Mert ott semmi ilyesmi nem hangzik el
  • yossarianHUN
    #366403
    "- The rumour that Jagdpanzer E50 will be introduced is also a fake"
  • ROMOTO
    #366402
    Ok, hát akkor fake, nem vitatkozom , csak ahogy mondtam is a srác a videójában nem állítja azt hogy fake, mint ahogy azt sem hogy tutira jön, csak annyit hogy pletyka szinten mi várható.
  • killbull
    #366401
    Armored Patrolon is így van.

    – Q: is the JgPz E50 news a fake? A: yes;

    http://thearmoredpatrol.com/2015/12/29/qa-29th-december-2015/
  • ROMOTO
    #366400
    Újra megnéztem, nem mondja hogy fake, a kommentekben sem látom hogy mondta volna, ha Rita oldalán így van fordítva akkor elbaszták a fordítást.
    https://www.youtube.com/watch?v=KfxezRWx32A
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2016.01.02. 15:02:07
  • killbull
    #366399
    Próbáld ki, a videó alatt a fordításba is azt mondja hogy fake, a Rita oldalán is fent van angolra fordítva.
  • ROMOTO
    #366398
    Nem esküdnék meg egyikre sem, de ez a Jove nevű streamer az egyik legismertebb arc az oroszoknál, szal full fake cuccot nem fog felpakolni, de attól még ő is úgy vezette be hogy ezek csak pletykák...
  • killbull
    #366397
    Ez pont fake. Olvastam, szal kamu E50 alvázas TD. Ugyan úgy mint az E75 ös Krokodil is kamu..
  • ROMOTO
    #366396
    Ez meg elvileg az új német tier 9 TD, a jagp 2 ből fejleszthető, míg a ferdiből a mostani jagdtiger marad a fejlesztés

    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2016.01.02. 14:39:39
  • killbull
    #366395
    Kicsit off de láttam War Thunderbe mikor az E100 al játszottak hogy az alap pont mellett a célkereszten volt egy másik is. Szóval szerintem nem nagy kunszt megcsinálni.
  • ROMOTO
    #366394
    jah, bocs igen, de a wg kánonját ismerve soha nem lesz több aktív löveges tank a játékban, szal max dísznek lesz az egyik löveg
  • killbull
    #366393
    305 mm est úgy se teszik be mint a Sturmtigert se mer unbalance lenne még HE vel is. Alapból szerintem csapatsebzést is ki kéne venni akkora spashe lenne.
  • killbull
    #366392
    Ugyan az csak 2 db löveggel. Neten is van róla kép, létező CCCP super tánká. :D
  • Angelus1991ster
    #366391
    Talán ezeknél lesz értelme. T8-as jelöltnél a kicsiknek a lövedéke APCR.
    Japán godzilláknál csak kiegészítő páncélzatnak lenne jó a kis torony.

    U.I.: ezeknél elfogadható a böhöm nagy ágyú, nem mint a szobanyövény artyknál. FV 304-en kívűl az össze legyökerező krumpli.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.02. 14:30:55