418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • stalkeer
    #366470
    Köszi én sem fogom elkapkodni,mert csak ha van időm akkor tolom,csak nem szeretném,ha hiába lenne.
  • stalkeer
    #366469
    Igen van egy kézfogás jel,ha rámegyek a toborzóra.
  • Angelus1991ster
    #366468
    Sok sikert ! Nekem fél évbe telt, nyugger tempóba.
  • patchaou
    #366467
    Így jó. Ha a barátlistán van ilyen kis bizbasz ikon a neve mellett akkor tuti okés. (előfordulhat hogy nincs, szívtam már meg így T9-nél vettük észre)
  • stalkeer
    #366466
    Ahogy meglett az új acc ezt kaptam a fő accra :Congratulations! .......... has accepted your invitation to participate in the "Refer a Friend" Program and is now your recruit.
  • stalkeer
    #366465
    Én úgy csináltam,hogy csináltam egy új email címet,majd a fő accal rámentem a refer a friendre,és küldtem meghívót az email cimre,és úgy csináltam a másik accot,úgy sem jó?
  • András77
    #366464
    Ezt én sem értem, mert még spottal együtt sincs annyi sebzésük, mint neked, márpedig a spot csak felesben számolódik kb.

    Az egyetlen magyarázat az lenne, ha te más valaki spotját lőtted végig, de ennek meg ellentmond az, hogy 300m-n belül voltál.

    Passzolom, ötletem sincs, hogyan számolt itt. Több frag van nekik, talán nagyobb tier is, de hogy ilyen xp különbséget jelentsen, ez nagyon érdekes.
  • bekescsaba
    #366463
    3500-at a saját szpotomra lőttem....Ezért nem értem....Sehogy sem jó.
  • bekescsaba
    #366462
    A második....



    A csúcs....


  • András77
    #366461
    Van nekik 4 frag, ha közelről lősz ki nagy tier ellent az sok xp-t ad úgy olvastam egyszer, de szerintem nekik kell legyen spotjuk, csinálj már az ő eredményeikről is képet, akkor jobban fogalmat lehetne alkotni arról, mi történt.

    Mindenesetre tényleg furcsa.
  • bekescsaba
    #366460
    Még egy rejtély...

    Kellene egy nőci, ezért gondoltam, megcsinálom az elmaradt t28-as 15-ös arty küldetést. Egyszerű, lőj 3000-et, légy a legtöbb sebző a csapatodban, és szerezd meg a legtöbb xp-t a csapatban.

    Erre megyek egy ilyen kört, ahol lövök 3500-at közelharcban, és csak a 3-ik vagyok. Ezt nem értem, az előttem lévő két szintén tizes tank semmit sem szpotolt, csak álltak, és lőttek. Ez hogy van most? MIért ilyen kevés az xp-m? A 3500-at végig lámpával lőttem, láttuk egymást a tankokkal.

  • András77
    #366459
    Várj egy kicsit. Már meglevő accnál ez nem egészen így működik. Ott szakaszban kell menjél a fő acc-al 1 millió xp-t, ami nyilván nem működik, ha tied mindkettő. Csak zsír új acc esetében működik az a dolog, hogy kifejleszted a tier10-t és megkapod a fő accon a T95E2-t.

    Ráadásul 60 napig inaktívnak kell maradnia az accnak, hogy a fő accodról meghívhasd ebben a programban, de ha a tied mindkettő, akkor ez nem járható út sehogyan sem, nem tudsz szakaszozni.

    Új accot kell indíts, ilyen meghívóval, sajnos...

    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.03. 11:18:43
  • stalkeer
    #366458
    Köszönöm szépen,a választ,egyenlőre a francia light,abból a med ágat próbálom,még azt nem toltam,most járok hatosnál,so so.Nem akarok sokat költeni,a küldetéseket is csinálom,a T-28-al ahogy írtad,meg a kv-1-el,de az oi exp. is meglesz nemsokára.Prém tankot nem akarok venni,mert egyenlőre a hetesre megvan a kredit,meg még van 89 db fogyócikk ami az is szép összeg,meg 4 olyan tank amit még eladhatok.
  • András77
    #366457
    Jól érted és igen, megkapod. Én úgy tudom, hogy most már nem illegális több accot birtokolni, eladni igen, de az egy más kérdés. Szerintem sokan csinálták ezt, hogy kreáltak második accot ilyen meghívásban. A WG szempontjából ez nem probléma, sőt büszkélkedhetnek vele, meg egyébként eddig is sok embernek volt több accja, függetlenül ettől az akciótól. Érdemes olyan ágat kihúznod, amit a fő accodon még nem kezdtél el. Ha tudsz valahonnan invite kódot szerezni, akkor némi arannyal kezdheted meg prém nap szokott benne lenni és érdemes egy olyan kis prém tankot venned, ami támogatja a kiszemelt ágat (legénység képzés, kredit szerzés).

    Egy teljesen új accon prém előfizetés nélkül állandó kredit problémáid lesznek és egy tier10 tank is 6milla kredit, ha éppen ki tudsz fogni akciót, akkor is 5. Amíg odáig eljutsz, legalább még egyszer 5-6 milla kredit kell megvenni a tankokat meg a modulokat (mert csak féláron lehet utána eladni ezeket ha feljebb lépsz).

    Nagy segítség, ha van egy tier5 prém tankod, az még belefér most a féláras akciókban, ha sikerül invite kódot szerezned. Igazából bármelyik tier5 prém megfelel, ha éppen az támogatja a kiszemelt ágat, de ha nincs alkalmas prém tank, akkor egy t-25-t érdemes venni, nekem az tűnik a legjobb tier5 kredit termelő tanknak.

    A kredit probléma nagyon égető lesz, emiatt ha nem tudsz legalább egy tier5 prémet beszerezni, akkor az IM-ből kell kreditet szerezz, mellék küldetéssel együtt megcsinálni amennyit csak lehet. A stug iv küldetések jó részét meg lehet csinálni tier4-5 tankokkal is.

    Ha nincs prém tankod, akkor viszont kell egy jó kredit termelő tank is, függetlenül attól, hogy melyik ágat húzod. Nekem ami nagyon bevált kis tierben, a t-28 (sőt ezzel meg lehet csinálni mind a 15 med küldetést is, az meg jó pénz), a hetzer-stug (kb 8-10 IM küldetést meg lehet ezekkel is csinálni, a komolyabbakhoz már nem elegek), illetve nehéz tankból a japán tier5 oi-exp valami félelmetesen jól hozza a kreditet (döbbenetes jó a kredit hozama, szerintem simán lever pár tier5 prém tankot, ugye a nagy alfás ágyú előnyei) és kb 6-8 IM küldetésre szintén jó ez a tank is.

    Nagyjából ennyi, vannak rövidebb-hosszabb ágak, a WTE-t szokták ajánlani, mint egy viszonylag gyorsan kihúzható, de szerintem a fő szempont az kéne legyen, hogy olyan ágat húzzál, ami nincs a fő accon, mert én például rohadtul unnám ugyanazokat a tankokat újra kihúzni. Pláne, ha azt is figyelembe veszed, hogy ez a T95E2 egyáltalán nem jó tank. Mentem vele 1-2 kört és azóta a garázsban rohad (most a buff után majd kipróbálom, de nem hiszem, hogy az átütés buff sokat dobna rajta), még jó, hogy olyan tier10-t fejlesztettem ki, ami nincs a fő accomon, különben verném a fejem a falba.

    A kredit problémára meg a leírt lehetőségeket tudod használni, nekem ez volt a legszenvedősebb része.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.03. 10:13:30
  • Lunki88
    #366456
    Nem úgy van hogy a toborzott játékossal együtt is kell játszani szakaszban néhány csatát?
  • Sunsetjoy
    #366455
    Jól értelmezted, erről van szó. Amúgy szerintem azok közül, aki csinálja, minimum 70-80% így csinálja (ki a fene bízná egy totál újoncra, hogy belátható időn belül t10-est vesz?)

    Kapsz egy olyan t8-as amcsi prémtankot, ami nem az, mert csak xp-t tudsz vele igen jól farmolni, pénzt nem ad úgy, mint egy valódi t8 prémtank.
    "Ha nem kerülünk magasabb tierbe és nem kell sok aranyat ellőnünk, akkor az átlagos kredithozama a tanknak 10-15k, köszönhetően annak, hogy ez "csak" egy jutalom és nem egy prémium tank. Ez nem éppen kiemelkedő, azonban ha 1,5-2k-t sikerül sebezni, akkor ezt feltornászhatjuk 25-30k-ra de ennél többet ne várjunk ettől a tanktól." (wotinfo elemzés)
  • Lichtmaschin
    #366454
    Nekem nemrég ugyan ez volt. Én fullos dickermax bőven 500+ latotavval, ellenség piros kv2. Ő áll egy meder mélyen egy bokorban, én a meder tetején 100 méterre lassan gurulok a bokrok között. Szól a hatodik érzék hogy para van tolatnek vissza de telibevert. Szoval a kv2 nek nagyobb a latotavja mint a dickermaxnak.... Van kv2 is es tudom hogy ez lehetetlen.... De a jatek kiszámolta.....
  • Solten
    #366453
  • stalkeer
    #366452
    Sziasztok,valaki magyarázza már el nekem,mert nem vagyok egy topp angolból A referend friend misson-ban,ha csinálok másik emailt,és azt meghívom ,a fő accom lesz a toborzó.és a másik a toborzott játékos,tudom nem teljesen szabályos,de nem tudok senkit meghívni,aki pusziért kihúz egy 10-es tankot.Ha a toborzott játékossal elérek 10-es szintig és megveszem a 10-es tankot.akkor a fő accom kap egy Т95Е2 tankot,ha jól értelmezem?
  • ROMOTO
    #366451
    Ha nem kabrioléban ült volna vagy ferántott volna egy napszemcsit, minnyá kiszúrta volna a vörösen izzó polák hevit.
  • András77
    #366450
    A spot rendszer márpedig jól működik, mert a WG azt mondja. Aki mást állít, az összeesküvés elméletes
  • Megamax
    #366449
    Én a helyeben szarrá lottem voln a bokrot és ahol látod elrepulni másfele a lovedéket pl az ég irányában akkor az lepattant valamirol ,aztánn odadurantottam volna egy HE-t
  • Megamax
    #366448
    Lehet hogy vérvoros de ugylásztik tisztában van a Cammo rendszerrel! amit én látok a képen az hogy te nem láthatsz átt a bokron mert tul messze vagy tole . És ha o is a bokorban van akkor koztetek már 2 bokor van .
  • Lokker
    #366447
    Így realisztikus a játék
  • ROMOTO
    #366446
    A fényviszonyokat elemezve nyílván szembe sütött a nap ami elvakította a személyzetet és ezért nem láttad, ez egy fícsör, nem bug
  • Lunki88
    #366445
    Eltakarta az a kis bozótos? :D
  • bekescsaba
    #366444
    Nem a ház mögött.....


    Először nem akartam elhinni, amikor elkezdődött a foglalás...gondoltam valami net probléma, vártam is vele....

    Aztán csak elindultam.

    bementem a körbe, és csak miután meglőtt, villant fel....Egy heavyvel....
  • bekescsaba
    #366443
    Ez már mindennek az alja....

    Találjátok ki, hogy hol van a 230-as, alig 1000 csatával rendelkező, vérvörös Polák, akinek 1000 csata alatt k.rvára jó legénysége jöhetett össze a tankjára.....vagy vett egy klingon álcát.....ez számomra érthetetlen már.

    Szánalmas.......

  • Lunki88
    #366442
    Ez így leírva nagyon humoros történetnek tűnik. :)) Mondjuk én már sokszor jártam így.
  • joe662
    #366441
    Ès mi a vèlemènyed a Toldi nerfröl??:-):-):-)
  • ROMOTO
    #366440
    Csak alaptényt írogass, akkor tudni fogja hogy eszik-e vagy isszák
  • Angelus1991ster
    #366439
    Remélem is, hogy elhiszi! XD
  • ROMOTO
    #366438
    Vigyázzá me szögény JóskaPista beesik ide a fórumba az esti ganajozás után azt még elhiszi itten amit zagyválsz
  • joe662
    #366437
    Akkor se vagyok làngosképüXDXD
  • stork13
    #366436
    Őszintén?
    Ha lenne ilyen, akkor egy-egy ág vége felé gondolkodás nélkül befizetném 1 hónapra a "sima" prém helyett. Kevesebb meccs, kevesebb beleölt idő.
  • Angelus1991ster
    #366435
    NYem mjondom mjeg. Az ejjensjégem vjagy!
  • joe662
    #366434
    Ez hivatalos infó,vagy valami sajàt agyszülemèny?
  • walert
    #366433
    Iskolában a tanárodnak is ezt mondtad ?
  • Angelus1991ster
    #366432
    Rosszul és nagyképűen írtam. Egy AI/MI jobb játékos mint "rivaseloy".


    Megvan az újabb kapzsi pénzhozó biznisz.
    Az "Elit" fiók , a prémiumabb prémium fiók bevezetése.
    Elit fiókkal dupla olyan gyorsan menne minden. Dupla kredit, dupla xp és +100%-al több crew xp.
    További előny, hogy minden prémium tankkal napi egyszeri plusz kredit is szerezhető legyen.
    Ára a prémium fiókénál 50 vagy 66%-al több lenne
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennek egyes részei az AW-ben is megvannak :P

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.02. 19:35:58
  • Angelus1991ster
    #366431
    Ezen én is szoktam gondolkozni. Egy megírt AI/MI is jobb mint a játékosok jó része.