418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lexlutor
    #366496
    egy baj van vele, h t5, igy max a t28c kuldetesekig hasznalhato.. folotte marad az m44.
  • Angelus1991ster
    #366495
    Inkább nyugdíjas legyen mindenki mint nyugger.
  • ROMOTO
    #366494
    Te is megöregszel egyszer, egyébként ha választani lehet, 100x inkább nyugger mint tizenéves debil...
  • killbull
    #366493
    Ezért szaporodnak a botok játékban mer kikapcsol, játékba is csatornán fele nyugger, van amelyik 3 napja egy kört se ment még is ott rohad napi 6 - 8 órákat.
  • bekescsaba
    #366492
    engem kikapcsol, szórakoztat...egy hosszú nap után, egy kávéval leülve a játék elé, kikapcsol.

  • Maala
    #366491
    Elhiszem, amit mondasz. Különbözőek vagyunk. Hobbi vagy sem, erre a játékra nem éri meg pénzt költeni, és úgy általában egyetlen MMO-ra sem. Mondom ezt lassan 15 éves MMO tapasztalattal a hátam mögött.
  • bekescsaba
    #366490
    a gépeden fen van az xwm mode?
  • vityek333
    #366489
    Sziasztok!

    Segítségeteket kérem, mert az xvm oldalon már minden lehetőséget kipróbáltam, de mégsem mutatja játék közben a játékosok WN8 értékét sem a nyerési esélyt...

    Van tippetek?

    Köszi...
  • ratgab
    #366488
    Azt a beteg mindenit :-D
  • bekescsaba
    #366487
    Nézd....

    Leszoktam a cigiről, elvétve iszok alkoholt, nem horgászok, se nem vadászok.

    Szerintem havi 3000-3500 Forintot elkölteni a hobbydra, nem túlzó.

    Én ezt a pénzt megkeresem, a családi kasszából nem hiányzik.

    Ez egy közepes minőségű fél literes gin ára.


    Utoljára szerkesztette: bekescsaba, 2016.01.03. 14:36:14
  • Maala
    #366486
    A hiba ott van, hogy pénzt költesz erre a fosra.
  • Angelus1991ster
    #366485
  • ROMOTO
    #366484
    Valóban, most megnéztem nálam, kb. a többi artym 2-3x wn8 át produkáltam vele.
  • bekescsaba
    #366483
    ennyit egy hónapban nem szoktam kommentelni, mint amennyit az elmúlt 3 napban tettem.
  • bekescsaba
    #366482
    Értem én, persze....azóta meglett a plussz legénységi tag (a jó öreg M44), már nem érdekel.

    Józan paraszti ésszel felfogva nem értettem, hogy ha a killek számát nem nézve minden téren nemhogy jobb, hanem kimagaslóan jobb voltam, a (lényegében megközelítőleg 3 tizes tank hp-ját, vagyis a teljes ellenséges hp pool közel 25 %-át sebeztem le) , és ez csak 3-ik helyett ért, ellentétben a másik két játékossal, akinek csak egy lövéses killekre tellett.

    Szóval a csata megnyerése jórészt az én teljesítményemtől függött, ehhez képest az xp elszámolásánál ez nem mutatkozott meg.

    Csak furcsa, hogy van egy játék, amire éves szinten elköltök 50-60 000 Forintot, és egyszerűen nem értem, az xp számolási rendszerét, sőt, szinte mindenkinek csak sejtései vannak. Miért nem lehet közzétenni az egyenletet, aztán talán meg lehetne érteni, hogy és miként működik maga számolás.

    Lehet, félnek attól, hogy akkor megváltozna a játék dinamikája, mert mindenki úgy akarna játszani, hogy a legtöbb xp-t szerezze?
  • bekescsaba
    #366481
    Szolgálati közlemény....

    Több ezer artyval lejátszott csata után, végére értem a kutatásomnak.

    Szóval, mindent összevetve, a játék legjobb artyja: AMX 13 105 MLE 50.

    Tier 5-ös, 11 sec töltésidő, 445-ös damage, nagyon-nagyon pontos,,,,,,és a móka a végére van AP lőszere, ami keményfémmagvas, 223-as pennel, és 330-as sebzéssel.

    Mindenki átlépi ezt a tankot, de szerintem a legjobb. JA, és fossa a win8-at, és a creditet.
  • joe662
    #366480
    A spotrenncer márpedig jól müködik
  • Maala
    #366479
    Kill is kell az ilyen csatákhoz, általában "last man standing" típusú csatákban simán megvan. Akkor killed is van, és a vetélytársaid elvesztik a túlélési bónusz xp-t.
  • stork13
    #366478
    Ha a másodaccodon ennyi tankot fejlesztesz, akkor az tök felesleges szvsz.
    Döntsd el mit akarsz T10-re kihúzni (melyik nemzet, milyen ág) aztán ahhoz vegyél egy féláras T5 prémet és csak azt az ágat húzd.
    Pl veszel egy Churchill III-at és ezzel keresel pénzt és fejleszted a legénységet IS-7 vagy IS-4-hez (Matilda BP Centurion AX-hez, T-25 német medhez stb).
    Felesleges szétaprózni.
  • Angelus1991ster
    #366477
    T95E2-es küldetést (szerintem egy fajta 5. IM missziós reward tank) így csináltam meg.
    Meghívásos rendszerben egy WoT-acc mentes emailt hívtam meg.
    Arra csináltam egy meghívó/invite kóddal (1000gold, T2 Light+7 nap prém) egy új accot.
    Főaccomon a toborzás részen megjelent az új acc neve, valamint a barátlistán a fő acc és az új accnál egyaránt egy kézfogás jel.

    Új accon : kifejlesztettem egy Tier X-es Waffentraüger E-100-at. (ebben sokat segítetta Pixel/Winter mód plusz kreditje, féláron vett Churchill III és az IM-ek adta kreditek.) 1500 csata alatt meglett a tank.

    A főccamon ezután megjelent a nyugta, arról hogy megkaptam a legénység nélküli T95E2-est.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.03. 13:42:08
  • patchaou
    #366476
    A csaták nagy részében afk-olva is simán lehetsz top 10-ben XD
  • András77
    #366475
    Igen, sőt azt hiszem csak akkor, ha mindketten top10-ben vannak a végén, elkerülendő a botozást :)

    Bár ezzel kapcsolatban olvastam valahol, hogy vannak jóféle arty botok, amikkel állítólag be lehet kerülni top10-be és arty esetében annyira nem feltűnő ha meg sem moccan egész csata alatt.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.03. 13:26:11
  • stalkeer
    #366474
    Sory,igazad van nem jól fogalmaztam,de azért köszönöm a segítséget.Azért nem volt teljesen tiszta,mert néztem,hogy bizonyos xp-re mit ad,de gondolom azt csak akkor adja,ha szakaszba mennénk (pl. 100 k xp 1000000 kredit,stb.)?
  • András77
    #366473
    Ez így rendben van, de ezt csak most írod, előtte ezt írtad "ha csinálok másik emailt,és azt meghívom", semmi nem utalt arra, hogy a meghívón már túl vagy
  • Angelus1991ster
    #366472
    Nekem tavaly megdobta a az év eleji Pixel/Winter mód 1-1,25 millióval.
  • patchaou
    #366471
    Akkor no para :) Egyszer húztam egy accot, elvileg minden papírforma szerint volt csinálva, de a kis kézfogás jel nem volt meg... a support meg leszarta. Ha ott van a kis jel akkor meglesz a tank :)
  • stalkeer
    #366470
    Köszi én sem fogom elkapkodni,mert csak ha van időm akkor tolom,csak nem szeretném,ha hiába lenne.
  • stalkeer
    #366469
    Igen van egy kézfogás jel,ha rámegyek a toborzóra.
  • Angelus1991ster
    #366468
    Sok sikert ! Nekem fél évbe telt, nyugger tempóba.
  • patchaou
    #366467
    Így jó. Ha a barátlistán van ilyen kis bizbasz ikon a neve mellett akkor tuti okés. (előfordulhat hogy nincs, szívtam már meg így T9-nél vettük észre)
  • stalkeer
    #366466
    Ahogy meglett az új acc ezt kaptam a fő accra :Congratulations! .......... has accepted your invitation to participate in the "Refer a Friend" Program and is now your recruit.
  • stalkeer
    #366465
    Én úgy csináltam,hogy csináltam egy új email címet,majd a fő accal rámentem a refer a friendre,és küldtem meghívót az email cimre,és úgy csináltam a másik accot,úgy sem jó?
  • András77
    #366464
    Ezt én sem értem, mert még spottal együtt sincs annyi sebzésük, mint neked, márpedig a spot csak felesben számolódik kb.

    Az egyetlen magyarázat az lenne, ha te más valaki spotját lőtted végig, de ennek meg ellentmond az, hogy 300m-n belül voltál.

    Passzolom, ötletem sincs, hogyan számolt itt. Több frag van nekik, talán nagyobb tier is, de hogy ilyen xp különbséget jelentsen, ez nagyon érdekes.
  • bekescsaba
    #366463
    3500-at a saját szpotomra lőttem....Ezért nem értem....Sehogy sem jó.
  • bekescsaba
    #366462
    A második....



    A csúcs....


  • András77
    #366461
    Van nekik 4 frag, ha közelről lősz ki nagy tier ellent az sok xp-t ad úgy olvastam egyszer, de szerintem nekik kell legyen spotjuk, csinálj már az ő eredményeikről is képet, akkor jobban fogalmat lehetne alkotni arról, mi történt.

    Mindenesetre tényleg furcsa.
  • bekescsaba
    #366460
    Még egy rejtély...

    Kellene egy nőci, ezért gondoltam, megcsinálom az elmaradt t28-as 15-ös arty küldetést. Egyszerű, lőj 3000-et, légy a legtöbb sebző a csapatodban, és szerezd meg a legtöbb xp-t a csapatban.

    Erre megyek egy ilyen kört, ahol lövök 3500-at közelharcban, és csak a 3-ik vagyok. Ezt nem értem, az előttem lévő két szintén tizes tank semmit sem szpotolt, csak álltak, és lőttek. Ez hogy van most? MIért ilyen kevés az xp-m? A 3500-at végig lámpával lőttem, láttuk egymást a tankokkal.

  • András77
    #366459
    Várj egy kicsit. Már meglevő accnál ez nem egészen így működik. Ott szakaszban kell menjél a fő acc-al 1 millió xp-t, ami nyilván nem működik, ha tied mindkettő. Csak zsír új acc esetében működik az a dolog, hogy kifejleszted a tier10-t és megkapod a fő accon a T95E2-t.

    Ráadásul 60 napig inaktívnak kell maradnia az accnak, hogy a fő accodról meghívhasd ebben a programban, de ha a tied mindkettő, akkor ez nem járható út sehogyan sem, nem tudsz szakaszozni.

    Új accot kell indíts, ilyen meghívóval, sajnos...

    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.03. 11:18:43
  • stalkeer
    #366458
    Köszönöm szépen,a választ,egyenlőre a francia light,abból a med ágat próbálom,még azt nem toltam,most járok hatosnál,so so.Nem akarok sokat költeni,a küldetéseket is csinálom,a T-28-al ahogy írtad,meg a kv-1-el,de az oi exp. is meglesz nemsokára.Prém tankot nem akarok venni,mert egyenlőre a hetesre megvan a kredit,meg még van 89 db fogyócikk ami az is szép összeg,meg 4 olyan tank amit még eladhatok.
  • András77
    #366457
    Jól érted és igen, megkapod. Én úgy tudom, hogy most már nem illegális több accot birtokolni, eladni igen, de az egy más kérdés. Szerintem sokan csinálták ezt, hogy kreáltak második accot ilyen meghívásban. A WG szempontjából ez nem probléma, sőt büszkélkedhetnek vele, meg egyébként eddig is sok embernek volt több accja, függetlenül ettől az akciótól. Érdemes olyan ágat kihúznod, amit a fő accodon még nem kezdtél el. Ha tudsz valahonnan invite kódot szerezni, akkor némi arannyal kezdheted meg prém nap szokott benne lenni és érdemes egy olyan kis prém tankot venned, ami támogatja a kiszemelt ágat (legénység képzés, kredit szerzés).

    Egy teljesen új accon prém előfizetés nélkül állandó kredit problémáid lesznek és egy tier10 tank is 6milla kredit, ha éppen ki tudsz fogni akciót, akkor is 5. Amíg odáig eljutsz, legalább még egyszer 5-6 milla kredit kell megvenni a tankokat meg a modulokat (mert csak féláron lehet utána eladni ezeket ha feljebb lépsz).

    Nagy segítség, ha van egy tier5 prém tankod, az még belefér most a féláras akciókban, ha sikerül invite kódot szerezned. Igazából bármelyik tier5 prém megfelel, ha éppen az támogatja a kiszemelt ágat, de ha nincs alkalmas prém tank, akkor egy t-25-t érdemes venni, nekem az tűnik a legjobb tier5 kredit termelő tanknak.

    A kredit probléma nagyon égető lesz, emiatt ha nem tudsz legalább egy tier5 prémet beszerezni, akkor az IM-ből kell kreditet szerezz, mellék küldetéssel együtt megcsinálni amennyit csak lehet. A stug iv küldetések jó részét meg lehet csinálni tier4-5 tankokkal is.

    Ha nincs prém tankod, akkor viszont kell egy jó kredit termelő tank is, függetlenül attól, hogy melyik ágat húzod. Nekem ami nagyon bevált kis tierben, a t-28 (sőt ezzel meg lehet csinálni mind a 15 med küldetést is, az meg jó pénz), a hetzer-stug (kb 8-10 IM küldetést meg lehet ezekkel is csinálni, a komolyabbakhoz már nem elegek), illetve nehéz tankból a japán tier5 oi-exp valami félelmetesen jól hozza a kreditet (döbbenetes jó a kredit hozama, szerintem simán lever pár tier5 prém tankot, ugye a nagy alfás ágyú előnyei) és kb 6-8 IM küldetésre szintén jó ez a tank is.

    Nagyjából ennyi, vannak rövidebb-hosszabb ágak, a WTE-t szokták ajánlani, mint egy viszonylag gyorsan kihúzható, de szerintem a fő szempont az kéne legyen, hogy olyan ágat húzzál, ami nincs a fő accon, mert én például rohadtul unnám ugyanazokat a tankokat újra kihúzni. Pláne, ha azt is figyelembe veszed, hogy ez a T95E2 egyáltalán nem jó tank. Mentem vele 1-2 kört és azóta a garázsban rohad (most a buff után majd kipróbálom, de nem hiszem, hogy az átütés buff sokat dobna rajta), még jó, hogy olyan tier10-t fejlesztettem ki, ami nincs a fő accomon, különben verném a fejem a falba.

    A kredit problémára meg a leírt lehetőségeket tudod használni, nekem ez volt a legszenvedősebb része.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.03. 10:13:30