418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • beczl
    #366616
    Ott a pont. :)
  • MuldR
    #366615
    Kb 1 hete pajtizott Putyin a mail.ru vezetosegevel es koszonetet mondoptt, amiert az AW-vel promozzak az orosz vasakat. Perelj be egy ilyen ceget. :)
    Coca-Pepsi...... ugyanaz a befektetoi kor all mindketto mogott. Mindegy melyik fekete szart iszod, ugyanannak a zsebet tomod a lancolat vegen.
  • MuldR
    #366614
    Az egy mazlis loves, de itt kibujik, weakspot lo, visszabujik es egymas utan 3x. Nem szukul, nem celoz csak jon, lo megy.
  • Pales27
    #366613
    hiába keres másodpercenként 100x új gyenge pontot, akkor is várni kéne a célzással, hogy pontos legyen, ha meg célzás nélkül ellövi sztem az RNG akkora, hogy tökmind1 mire célzott. (kipróbáltam pár körig, de a játék egyik élményét pont a célzás adja, amit ez a mod kivesz, ezért semmi értelmét nem látom)
  • Plata
    #366612
    Nem kell ahhoz aim bot,én sosem használtam ilyen szart,de T49 ágyújával is kitudok szedni egy másik tankot 500-600 méterről ha full gázzal tiplizik is,és csak egy dolognak köszönhetem,a mázlinak.
  • beczl
    #366611
    Hát semmi sem elképzelhetetlen. Volt 1-2 konteó az AW - WoT kapcsolatáról, amiből 1-2 dolog valós és leellenőrizhető. Pld. hogy a mail.ru tulajdonosai közül (Dimitriy Grishin, Yuri Milner) többnek is érdekeltsége van (pénzt fektetett be) a WG-be.... még 2012-ben.. hogy is van ez akkor? Ez kb úgy hangzana, mintha a Coca-Cola pénzt fektetne a Pepsi-be, lol. Ilyen csak akkor van, ha egy cégcsoport birtokolja a két brandet.
    Utoljára szerkesztette: beczl, 2016.01.06. 11:36:54
  • killbull
    #366610
    Felületesen ismered a dolgot. Van config mindegyikhez és ha akarod másodpercenként 100X keres gyenge pontot. Szóval ránéz a tornyodra te mész hull downba és talál neked 3 vagy 4 gyenge pontot, olyanokat amire te életedben nem lőnél rá soha és beüti mindet.

    Szerk: ezért tiltanám be az egész res_mods mappát ahogy van.
    Utoljára szerkesztette: killbull, 2016.01.06. 11:30:24
  • FosTalicskaa
    #366609
    Felhasználóként én is örültem, hogy amikor elkezdtem játszani, szinte minden azonnal kézre állt. Egyedül a pályák voltak ismeretlenek. A tankok viselkedése és játékban betöltött szerepük is ugyanaz volt. Még ezt sem kellett újratanulni. Szóval tényleg csak a térkép felfedezése maradt. De mondjuk egy profitéhes wargamin befektetőként biztos nem örülnék ennyire, ha megjelenne egy copy-paste konkurencia az általam kitapaosott ösvényen. :)
  • András77
    #366608
    Az ugye megvan, hogy aimbot-al se lehet nagy távolságból pontosan gyenge pontra lőni. Célozni talán, de az RNG viszi ahova akarja.

    Ok, ez megint összeeskü elmélet alapja lehet, de én már számtalanszor megfigyeltem, hogy simán, csak úgy célzás nélkül leadott lövést, mintha zsinóron húznák a gyenge pontra. Komoly zoom-ot használok, tehát látom, hogy hova megy és ilyenkor mindig röhögök egy jót. Akkor viszont nem röhögök, amikor az ellentettje történik, azaz a célkeresztem a gyenge ponton és a lövedéket mintha zsinóron húznák arra a részre, ahol lepattan.

    Tegnap pont egy brit tier10 nehéz tank akart riportolni két dolog miatt. Először is red dot miatt (nem kicsit fogalmatlan a gyerek???), mert hogy eltaláltam őt a spot leesése után is. Igen, tudniillik le volt szedve a lánctalpa és ugyanoda lőttem még párat vakon. A másik problémája, hogy miért sérült a motorja vagy a fuel tank és gyújtottam, franc tudja, nem volt kedvem faggatni. Az fv ugye érzékeny az elejére, de hát ő biztosan tudja ezt, aki a tankkal játszik

    Csak azt akarom mondani, hogy semmiféle moddal nem tudnak nagy távolságról gyenge pontot lőni az RNG miatt. Ha lőnek, akkor az RNG vitte rá a lövést (nem akarok összeeskü elméletet gyártani, de annyi ilyen lövést láttam már, hogy csak na).

    Ráadásul ez a gyenge pontos aimbot közelharcban is sz.r tud lenni, ha mozog az ellenfél. Hull down harcban teljesen használhatatlan stb, van némi előnye, van pár tank, amik esetében a normal autoaim nagyon szerencsétlen, lepattanó helyre céloz, pl a t29-30-32-34 esetében, de az aimbot is legalább annyi problémával küzd, mint amennyi előnye van. Elméletben lehet okosan is használni, pl hull down esetében inkább kézzel célozni stb, de nyilván az átlag egysejtű nem fog ilyennel foglalkozni. A nagy előnye az aimbotnak az egyenes vonalban haladó tankok kiszedése, mert a sebességtől függően előre céloz. Az átlag egysejtű erre nem képes magától. A röhej az, hogy az artykat támogatja leginkább az aimbot, ha a célzott tank egyenes vonalban halad, mert nagy biztonsággal el fogja találni. A normál tankok esetében meg közelharcban inkább hátrányos és szintén az egyenes vonalban haladó tankok kiszedésére való (amit már egy átlagos képességű játékos is ismer, hogy elé kell célozni a tanknak, csak a különbség, hogy a kéz megremeghet, szétesik a célzókör vagy ilyesmi, az aimbot meg a lehető legjobb becélzás mellett biztosítja a lövést).


    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.06. 11:14:28
  • Angelus1991ster
    #366607
    WG-sek által kihagyott dolgokat használták fel. Én külön örülök, hogy a felhasználófelület szinte ugyanaz. Mivel az átállás is egyik játékról a másikra könnyebb így.

    WG-sek amit kihagytak és lusták:
    - A legfontosabb a PvE rendszer (ez remek húzás volt, szinte csak abban játszok, ha már a PvP az idegeimre megy)
    - modern érás harckocsik
    - bázis építgetés ( igaz ez pár hónap és készre megvan ) Klánnál oké van erődítmény, de az kb. 2,5D izometrikus izé.

    WG-s válasznak nem egyből pernek kéne lennie, hanem tanulni a hibáiból amiért a WoT-ot elhanyagolta minden másért ( konzolos WoT-ok, WoWs, WoT Generals ). Ezekből legalább a PvE cuccot másolja át.
  • FosTalicskaa
    #366606
    Az armored warfare akkor copy-paste játék, hogy sokszor elgondolkodtam rajta, hogy a wargaming, miért nem pereli be a mail.ru-t... Nem létezik, hogy ha valakit ennyire másol a konkurencia és nincs belőle semmi haszna a háttérben akkor ne vigye jogi útra a témát. A cégek ezredennyiért is perelik egymást, ha milliókról van szó, itt meg egyszerűen csak végignézik, hogy komplett feature-ket emelnek át úgy, hogy még csak a gombok elhelyezkedését és formáját sem változtatják meg. A játékmenetről nem is beszélve... Érdekes.
  • ROMOTO
    #366605
    És egyesek még kételkedtek amikor felröppent a hír hogy a két cég "intenzív" párbeszédet folytat és a wot esetleg felvásárolja a másikat, hogy üres duma az egész. Az hogy az egyik promotálja a másikat elég beszédes "alaptény". Ki tudja miben állapodgatnak meg ezek valójaban fű alatt...
  • killbull
    #366604
    Az ismert oldalon van vagy háromfajta aimbot amivel 300+ m ről 60 al robogó lightokat szedhetsz ki pár klikkel.
  • Lichtmaschin
    #366603
    Ebben én is biztos vagyok. Szoktam kapni ezer méterről olyan lövéseket hogy a fülem ketté áll. Ilyenkor mindig megnézem hol talált és ha csontra weakspot akkor már nyomom is a reportot. Lehetetlen kategória ha 200-300 méterről torony forgatás közben és tank mozgatás közben a kupola közepét kilövik.
  • MuldR
    #366602
    Mert sok szarházi a weakspot aimbotot használja.
    Tegnap OHOval 2 lovest kaptam Loritol. 2 ammoracket full HProl. Elso besargitotta, masodikkal repult a tornyom. 3 napja hasonlo volt, tigris 1 3 lovese: ammorack, (megjavitom)ammorack, felgyujt. 3 lovesbol elintezett.
    Egyre gyakoribb, hogy egymas utani lovesekkel kritikus modultalalatokat kapok nem trollgunbol.
  • beczl
    #366601
    Egy újabb érdekes AW - WoT kapcsolat. Ha az Armored Warfareban kifejlesztesz egy 6-os tankot, akkor kapsz a WoT-ban 2500 aranyat. (egyelőre még csak a RU szerveren van az akció) - Ahogy a RU fórumban olvasom, minden egyes 6-os tank után jár a 2500 aranya, tahát nem csak 1x teljesithető.

    https://aw.mail.ru/promo/freegold/


    Utoljára szerkesztette: beczl, 2016.01.06. 09:38:42
  • lacibacsi
    #366600
    A legjobb az, amikor szuper álcával, csigaszemmel és mindenféle jóval felszerelve beállsz a bokorba és majd' 500 méterről tudsz spotolni úgy, hogy téged 60 méterről sem látna meg az ellenség, de ekkor jön a moron csapattárs és beáll melléd, de hogy ne bízza a véletlenre, hogy meglátják-e őt, gyorsan lő is egyet. Téged még mindig nem lát az enemy, de a balfékre küldött égi áldásból te is részesülsz, ami az RNG-nek hála sokszor számodra is végzetes tud lenni...
  • WR104
    #366599
    Lehet, hogy a madarak nem ertenek az aerodinamikahoz, de repulni jobban tudnak mint barmelyik fizikus.
    Pont olyan mint a te eseted a wot-tal.
  • András77
    #366598
    Érdemes megnézni, hogyan néz ki manapság egy spotolás prokhorovkán a bokorból, amikor az agyhalottak ellepték a játékot. Azt az egyet sajnálom csak, hogy nem indultam meg azonnal a lövés után, pedig sejtettem, hogy felspotolnak, mert akkor még talán 1-2 lövést be tudtam volna vinni, némi plusz kredit. Hihetetlen, mert az egész ellenséges csapat ott világít a térképen és mégis lenyomnak minket.

    type62 spot agyhalottaknak
  • Sunsetjoy
    #366597
    Izé. Konkrétan rá kellett keresned a printscreen gombra és egy rendszerrel együtt érkező képszerkesztő használatára a neten? :)
  • walert
    #366596
    Nem akarok tolakodni, de annyit hogy hibás valami, miközben előbb nézted be, hogy mennyi az aim timéje a tanknak eléggé meredek. Érvek nélkül nem lehet vitázni ! Én érveltem száraz adatokkal és a WG ajánlotta tényekkel, hogy mivel vitatkoznál konkrétan ? Optika venti vagy food helyett ? Felraknál 20 ezerért foodot inkább az olaj helyett optika nélkül vagy mi?
  • walert
    #366595
    Ez korrekt válasz ! A madár nem ért az aerodinamikához, így nemlehet vitázni vele.
  • WR104
    #366594
    Ha velem vitazol azt megertem, de Dieghoval olyan vitazni a wot-rol mint egy madarral vitatkozni a repulesrol. Lehet, de nem erdemes.
    Utoljára szerkesztette: WR104, 2016.01.05. 21:35:22
  • walert
    #366593
    Ki mondta, hogy olyan mint a leo ? Azt írtam nincsen kiemelkedő tulajdonsága, hanem sok kis pozitívum összessége !

    A leonak páncélja nincsen, még 8-asok közt sem. Csak a sniperkedésből tud megélni. Ne hasonlítsd össze vele.
    Utoljára szerkesztette: walert, 2016.01.05. 21:24:57
  • walert
    #366592
    Mert te nem érted, még nem hibás.
  • vasasgabri
    #366591
    A Cromwell örökös tank szokott lenni, a Comethez sok türelem kell,viszont az ágat mindenképp érdemes végig vinni.
    "Kukibébi" mindennel jót megy mivel a pletykák szerint saját buffja van.
  • diegho™
    #366590
    Szép elmélet, már ha azt nem nézem, hogy hibás az egész.
  • R3nton
    #366589
    lol de az alapot nézd! Leo1nek alapból 1.9 ennek 2.4, arra is rányomod az extrákat, na az pontos és gyorsan szűkül.
  • WR104
    #366588
    Ha szerinted 0.3 sec aiming time fontosabb mint 40+ meter latotav meg a tobbi kis bonusz akkor hasznald ugy, ahogy eddig.
  • walert
    #366587
    Tévedés ! Az aiming time az 1.76 sec, azaz a célkör ennyi idő alatt szűkül össze.

    ......és 0.33-as pontossaággal sniperkedek. Most egy csomó anyagot összeszedtem nektek, hogy lássátok hogy ez így van, ahogyan leírtam. Most itt láthatod, hogy az aiming time, ami a célzőkör összeszűkülési ideje, azaz ennyi idő kell, hogy pontos lövést leadj Most innen a tanknumbersröl töltökképet, mert azon egy oldalon egyben vannak a karakterisztika adatok, tehát az alap tank a 100% legénységgel ilyen, amikor még semmi sincs rajta. Szűz felszerelés és skillű Itt láthatod, hogy célzásidőben ugyanaz a numerikus karakter van mértékegység nélkül, azaz az is másodpercben van.

    Most jön a lényeg ! Ha mindazokat felteszed, amiket a WG ajánl és amit mondtam pl motorolaj a pontosság 0.33 & a célzásidő 1.76 másodperc = 1.76 sec

    Ez a varázslat, hogy így egy klassz tankot kapsz ! Most az a link amit ajánlottál teljesen hibás. Ugyanis a vertikális stabilizátor a kezdőkört 20%-al kisebb távolságról kezdi a szűkülést ugyanazzal a sebességgel, ez evidens matematikai ismeretekkel lineáris célkeresztszűkülést kell, hogy kapj nem pedig exponenciális-félét és ha kiszámolod a két kép alapján azt kaptál !

    Nézzük a többit.
    Most a motorolaj többet ér, mint a Pót ellátmány(ezentúl FOOD), mivel ha megnézed a képeken a bekeretezett adatokat lényegesen nagyobbmotorerőt és fajlagos teljesítményt kapsz és ezzel jobb mozgékonyságot, mint azzal az alig érezhető 10%-os fooddal. Íme az összehasonlítás kedvéért olaj nélkül, de fooddal Mindenben szinte észrevehetetlen mértékben növekszenek a numerikus értékek a motor teljesítménye nem természetesen. Ezek olyan pici értétkek, hogy észre sem veszed őket csata alatt, ezért én nem adnék ki 20e creditet a foodért, de aki akar, az akát a venti helyett optikát is tehet rá és akkor a ventit a fooddal helyettesíti.

    Személy szerint az olcsó és a képek alapján láthatóabb jobb mozgékonyságot biztosító motorolajat tenném rá, de ez a ti dolgotok és a kedves olvasóké a leendő tank tulajdonosoké. Hozzátenném, hogy a WG nem a megelőző karbantartást javasolta, hanem abiztonságos elhelyezést, amit én tettem rá. A magyarázat itt van oroszul, ezt lefordítottam és megértettem, bár most kapásból nem tudom mi az oka és nem beszélek oroszul, ezt magyarázzátok el ti a kedves olvasóknak wg ajánlata a T 54 first prototypera

    Most a T8-ben jó az alap látótáv, de a pálya domborzata, akadályok miatt nem tennék rá optikát, amely mozgás közben is hat, pont a kis oen miatt. Ez végülis med, ennek mozognia kell, olyan messzire ne sniperkedjen. Másrészt pedig még kiemelném, hogy maga a tank elég pici : könnyű elbújni vele bokrokban és nem ad akkora támadási felületet sem. A tornyon levő kupola mérete pedig minimális és maga a torny igen jól páncélozott.

    Örülök neki, hogy a játékosok kb 50%-át botnak, meg idiütának degradálod, azért tegyük hozzá, ha a csatában ezeket lesebeznéd, akkor már alapból 10k dmg-d lenne minden csatában. Jah......hogy nem is annyira botok ? Na mindegy. A lényeg az, hogy még 14 napja sincsenmeg a tank és már megszereztem az első gunmarkot rá. Bár szerintem ezt nem a játékosokhoz viszonyítja, mert ha megfigyelitek azokon a tankokon, melyekkel nem játszottál 20 napja ugyanannyi %-on van a gunmark mikor megint csatába mész, noha változni kellett volna, hisz az előző 14 naphoz méri. Mindegy.

    Még annyit hozzátennék, hogy nem fogom a többi gunmarkot kihúzni, mert nem fogok érte goldot spammelni, ugyanis a gunmarkok erről szólnak. Sokszor nem is akad lehetőség a HP-mnál nagyobb dmg bevitelre sima AP-vel sem. A képen a kredit nem releváns a T 54 nettó keresetéhez mérni, mert 2 másik kis tankkal leszorzóztam és mentem két gyenge kört Typeal, azon kívűl az artymra és cseh medemre abból vettem aznap modulokat (ágyúcső,motor stb) mert meglett a lánctalp. Goldoznom is kellett 64%-hoz érve mint említettem. Tudom hogy keres a T 54 proto és egészen jól. Persze, ha goldozol akkor nincs annyi bevétel, de ez minden tankkal így van !

    AJÁNLOM A T-54 PROTOTYPEOT MINDEN KEDVES OLVASÓNAK !!
  • Kubukli
    #366586
    Érdemes a Cromit cserélni Comet-re? Csak mert most akciós (30%)...
    Egyelőre annyit tudok róla hogy Kukibébi szerint jó.
  • Gyuszopapa
    #366585
    Ja,a sok agyhalottat nem bírja elviselni.Hihetetlen retard népség játszott délután.Na meg az MM is odatette magát az unbalansz járműelosztásával.
  • walert
    #366584
    Most komoly szerver laggok vannak EU 1-esen. Érzitek ?
  • ilsalon
    #366583
    Kellett pár csata, de megszerettem a WZ-t is. Repesszel alkotok vele. Két-három körből egy 100k-s általában.
  • pointer4
    #366582
    Én csak azért mondtam az SP-t, mert amire reagáltam ott volt róla szó.

    Nem kell hozzá sok csata ebben a játékban és rájön az ember, hogy a sebesség nagyon fontos tényező e random játékmenetben. Sokkal fontosabb mint a páncél, ha meg a kettő együtt jár, az az univerzális random tank, ala E-50M :D Vagy mondjuk egy obj140+kis dombocska :)
    Utoljára szerkesztette: pointer4, 2016.01.05. 17:44:01
  • Lichtmaschin
    #366581
    jah su122-44 szintén zenész....ha végre weakspotra lő ez a szar akkor is critikall.. vagy bounce.... máskor meg mellé lövök a tanknak látszólag és beadja a sebzést....pedig maxx olyan helyen érte a skuló ami autóbounce...
  • Lichtmaschin
    #366580
    SP-t lassan már utálom a WZ111-el együtt....ha ellenem vannak bármilyen tomato agyhalott, akkor is rosszul vagyok mert kilőhetetlen szarok...hiába célzok a weakspotra a töltény elkerüli azt. Bezzeg ha én ülök SP vagy WZ ben, bárki fordulásból fullgázon weakspotot lő. Arty is egyhitelni szokott... Csak azért nem adtam el őket mert megszenvedtem érte....
    Sátáni röhögőgörcs és a sírás vegyítve szokott elkapni amikor ülök a WZ-ben és oldalba lövök valakit és azt mondja critkall, majd az menet közben belémver egy ammo racket miközben én be vagyok forgatva és rázom a tankot....
    néha néha tudok menni mind a kettővel jó kört...de ez nagyon ritka...
  • Angelus1991ster
    #366579
    Tank reagál? Reagálóképeség alatt mit értesz?

    SP a legjobb! Átütően társadalomkritikus.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.05. 17:22:49
  • Lunki88
    #366578
    Az SP-t én is marhára gyűlölöm.
  • bekescsaba
    #366577
    én két tankot gyűlölök a prémek közül:

    Az Sp-t, és a wz111-et.

    A reagálóképességük 0.