418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • ilsalon
    #366576
    Én vállalom, hogy retard vagyok. Szeretem az SP-t.
  • Gyuszopapa
    #366575
    Miért jó az SP?Mert a retardoknak is tud játékélményt adni.Hányszor látom hogy egy nyomorék lehoz vele egy csatát,igen lehoz én meg fogom a fejem mert látom.
  • András77
    #366574
    Ebben van igazság. Ha a végére érek az engem érdeklő tankoknak és mondjuk tovább tudok lépni az obj260 küldetésekre és komoly pénz jön az IM-ből, akkor megszűnik a kredit éhség és több aranyat tölthetek, ha akarok. Nekem viszont ez nagyon trollkodás dolognak hangzik, akkor is ha megtehetem, mindegy, nem azt mondom, hogy nem raknék bele több aranyat, de ilyen mindenre aranyat köpök, ami megmozdul soha nem lennék.

    Azt a részét nem értem soha, ha kredit nem kell, akkor miért SP? Jó tank, de vannak nála sokszor jobbak is, ha már nem kell a kredit és szórakozni akar az ember. Az mondjuk lehet, hogy legénységet gyúr vki, mást én nem tudnék elképzelni, hogy SP-vel toljam, ha nem kell már a kredit.

    SP: APCR, arany lőszerrel nagyon kemény ellenfél tud lenni. Alap lőszerrel sem lebecsülendő.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.05. 15:43:30
  • pointer4
    #366573
    Ha nem retard reroll uniqum, akkor fogja tudni melyik lőszer mire való :D
    De SP-ben emlékeim szerint pont apcr a prém ammo :D
    Bár SP-vel sosem fog uniqum játszani, csata eldöntéséshez lassú :)
    Utoljára szerkesztette: pointer4, 2016.01.05. 15:36:20
  • R3nton
    #366572
    ész nélkül, aztán csodálkozik lilaboy, hogy megfogja a lánc a heatet közben az ap vagy apcr vitte volna :D
  • pointer4
    #366571
    De most gondolj bele egy másik helyzetbe. Nincs milyen tankot kifejlessz már, mert minden megvan ami kell a játékodhoz (CW/SH/klán event, saját igények stb...) Pénz van szarásig, minden tankot megvettél már, és van még 30 milla a számlán. Arany jön a klántól havonta, nincs mire költeni szinte csak prémium előfizetésre, de abból is marad. Prém tank minden megvan amit szeretnél. De ki kell húzni egy új legénységet 4 skillesre, 2 hét alatt. Naná hogy prémium tankba fogod ültetni a legényeket, és arannyal fogsz lőni orrba szájba.

    Ráadásul szááámtalan csatában jártam már, ahol egyetlen egy lövésen múlt a csata. Az pedig 1.8-as xp szorzó!!!! (remélem még annyi, régen ennyi volt)
    Naná, hogy arannyal lősz. Ami a csövön kifér.

    És hidd el, nem olyan ritka jelenség ez. Egy komolyabb klánban 100 emberből 50-60 ember ezt csinálja. Ha jün egy új ág, amiben van jó tank, akkor 1 hónapig azt húzzák, vagy freexp-ből kihúzzák. És akkor jön ap robléma, hogy gyenge a legénység.
  • pointer4
    #366570
    Azért mert 100 csata sebzését elérted, mondjuk 60 csata alatt. És akkor megkapod már korábban is. És ugye fontos tudni, hogy nem csak sebzés számít bele, hanem szpot sebzés is.
    Tehát aki meg akarja csinálni a 3 csillagot, az optikát és arany lőszert dobjon bele. Nem szól semmiről csak átlag sebzésről (+szpot sebzés)
  • András77
    #366569
    Én pont azután irtottam ki az xwm-t a modok közül, amikor rájöttem, hogy gyakorlatilag 1 de akár 2 kategóriát is lehet ugrani pár arany lövéssel. Sőt például ennek hatására raktam először aranyat az SP-be, nem is a wn8 miatt, hanem ugye a sebzést feltornászni kicsit, ami fontos egy prém tanknál. Ugye azért nem mindegy, hogy egy párharcot megnyerek és mehetek tovább, vagy ott maradok, mert a 170 pent a hajamra kenhetem.

    Azt hiszem pont azt néztem, hogy ismertem egy srácot, aki szinte folyamatosan aranyat köpött az SP-ből, sokszor teljesen indokolatlan esetben is, amire azt mondta, hogy így több a modulsérülés és jobb eséllyel gyújt ki tankot. Ez nem teljesen alaptalan egyébként, de én a papír tankokra nem használnék akkor sem aranyat, inkább HE-t. Na a számok, nekem 1361 az átlagsebzésem és 55,68% WR és 751 átlag XP, 1.17 frag a szuper perzsával, erre a teljesítményre jár 1964 wn8 (tudom, hogy más paraméter is van benne, de ezek a legfontosabbak), neki 1735 az átlaga, 58,9% WR és 803 átlag xp és 1.3 frag, ami pedig 3024 wn8!!! 1000 wn8-al több. A csataszám kb ugyanannyi.

    Tényleg ebbe gondoljunk már bele, a csatáim felében nem vittem goldot egyáltalán, azóta viszek, de még így is csak töredékét használom fel, mint ez az illető. A sebzés különbség 374hp, ami nyilván nem kevés, de 240 alfa mellett azért el lehet képzelni a szituációt 170 pennel és 250-el. A magasabb WR szintén a magasabb hp sebzésből meg a több kilőtt tankból jön össze, de mondjuk a WR azért egy nagyon csalóka szám lehet, inkább csak iránymutatás. Most ezzel én nem azt állítom, hogy feltétlenül hoznám a 3e wn8 szintet ha teleraknám az SP-t arannyal, de azért látszik, hogy az arany lőszernek nagyon komoly hatása van a wn8-ra és emiatt rohadtul félrevezető egy mutató a mai környezetben. Én nem is használom már xwm-t és nagyon jól elvagyok nélküle. A beépített wg-s féle számra ránézek a csata után, ha egy-egy emlékezetesebb játékossal futok össze, a noobmeteren nagy ritkán megnézek valakit, ennyi.

    A másik dolog, hogy nekem nincs prém előfizetésem, nem tehetem meg, hogy ne kreditet termeljek az SP-vel, úgyhogy még elméletben sem fogom kipróbálni az arany spam utat.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.05. 14:51:15
  • Gyuszopapa
    #366568
    13-75-re bőven 100 alatt megadta az elsőt.
  • Pales27
    #366567
    hát igen meccsenként plusz 1-2 sebzés arannyal lehet különbség 2 és 3 csillag között
  • András77
    #366566
    Esetleg azt is mutatja, hogy mennyi aranyat vagy hajlandó felhasználni. Pont egy lila gyerektől kérdeztem, hogyan hogy csak 2 csíkja van a cromwell b-n és mondta, hogy kevés aranyat használ és tényleg, már azon lepődöm meg, ha valaki nem aranyat köp abból a tankból.
  • pointer4
    #366565
    Az első gunmark kb annyit jelent, hogy mentél már vele 100 csatát.
    A második, hogy már tudod hova kell menni vele a pályán, és már mintha tudnád használni.
    A harmadik meg vagy azt jelenti hogy senki sem játszik vele és azért sikerült, vagy már tényleg kened vágod a gépet.
  • András77
    #366564
    Nekem gyakorlatilag minden tankomon van látótáv növelő optika vagy bino. A legfontosabb ok, hogy így sokkal harapósabbak a tankok, a spot miatt több xp (vagy mert látom én magam is az ellent), taktikai okokból fontos, hogy én lássam meg elsőnek. Sajnos azonban az egész spot rendszer úgy van felépítve, hogy 445m-n látható meg a tank elméletben, még 500m feletti elméleti látótáv esetén is. Ha egy tank gyorsan mozog, akkor mire becélzom és lövök, ő már olyan távolságba ért, ahonnan ő megláthat engem, ha hasonlóan kigyúrt tankja van látótávra. Ezt mindig figyelembe kell venni, és például a spot után annyira hátramenni, hogy a bokor takarjon a lövésnél vagy -mint a régi magyarok- hátrafelé lőni és eltűnni a p.csába a lövés után minél gyorsabban (a linkelt videóban jól látható, hogy egy wz-111-14-t kb 380m-n tudtam felspotolni 5:59-nél, egy aktív binós, 500m látótávú T49 ). Amire még érdemes figyelni, hogy olyankor belelőni az ellenfélbe, amikor ő bokor mögé ér, ha mondjuk megy valamerre, mert kisebb az esély a felspotolódásra (a videón, amikor először akarom lőni a wt td-t, 4:50-nél megvárom, amíg takarásba ér, de egy qrva nagy homályt lőtt csak a t49 , elment mellette)

    Amit el kell dönteni, hogy melyiket érdemes használni.
    Van pár hüvelykujj szabály, legalábbis nekem:
    1) 420m látótávnál van nálam az a határ, ami felett már megfontolom, hogy egyiket se használjam és 380m-nél húztam meg a határt, ami alatt kizárólag bino-t használok, mert az optika keveset ad(na), például az amúgy elég vak t-25-re is bino ment és igen, meg kell vele állni, cserébe viszont meglátom az ellent, fel tudok készülni és valamilyen taktikát alkalmazok.
    2) Artyra csak akkor teszek, ha nincs már bármennyire is értelmes felszerelés, egy álcahálót is jobbnak tartok. Ha artyval kell spotoljam és kilőjem az ellent, akkor ott már a veszett fejsze esete általában, ezen nem ronyózok.
    3) Ha optikával eléri a tank a 460m-t és olyan tank, amivel rohamozni kell és az ellen seggébe mászni (pl pitbull orosz medek, bulldög, t49), akkor optikát teszek rá, egyébként bino-t. Per pillanat a bulldögön már optikám van (465m), de a t49-n bino, mert csak 440m lenne optikával, gyenge még a legénysége.
    4) Nem rakok se optikát se binót a lassabb -tipikusan tier10- nehéz tanokra, amiknek legénységi skillel van kb 420m látótávja, mert úgyis bele fogok mászni velük az ellenség arcába (IS7, E5, E100, Maus).
    5) Ha olyan az ágyú, hogy igényli a plusz EGLD-t (töltésgyorsító + vert stabi az alap), pl 113
    6) Ha fontos a töltésidő és amúgy is az ellen arcában vagyok és legalább 420m látótáv, pl t57, akkor venti megy fel harmadiknak.
    7) Spotolós könnyű tankokra felteszem mindkettőt, ezek úgyis a látótávjukból kell megéljenek a gyenge tűzerő miatt és így aktív és passzív spot is jöhet. pl type62.

    Prémium tankokra meg evidens, hogy felmegy a bino vagy optika vagy mindkettő, mert a spot = kredit.

    Visszavettem a T49-t mert nagy fun tank. Toltam vele egy szórakoztató kört meg mondom kipróbálom a videókészítést is. Az azért durva, amikor csak 380m-ről spotolom fel a nehéz tankot. Nem ászos kör vagy ilyesmi, de jót szórakoztam a végén, amikor sz.pattam a WZ-t meg az SP-t.

    T49 csata
  • Gyuszopapa
    #366563
    Hát én nem sűrűn látok jeleket a játékosok csövein az biztos.
  • R3nton
    #366562
    na hát ez a robbanós fajta, úgyhogy kell rá :D Legalábbis nekem első 2 meccsen robbant
  • WR104
    #366561
    Nem a tavcsore gondoltam hanem a coated optics-re. En szeretem hasznalni medeken is. A vegjateknal nagyon jol jon, hogy kiszurod az artyt mar nagyon hamar. Plusz a leharcolt heavyket ugy ki lehet szedni, hogy fel sem spottolodsz. Persze ha a palya is olyan.
    A biztonsagos elhelyezed nem ved meg az ammo hit-tol csak ritkabban robban fel egy lovestol a tank.
    Utoljára szerkesztette: WR104, 2016.01.05. 09:52:07
  • R3nton
    #366560
    Dehogy 1.5 annak a szűkülési ideje, inkább 3.5 :D, de 2,5 minimum. Mégse használok rá vertikális stabot. De a távcső is tök felesleges egy ilyen brawler mednek. Távcső, jó a lightra meg max a TD-re. Egyébként vízes lőszerrekeszt kell sajna rátenni, nekem első 2 csatámon robbant, azóta nem. A biztonságos elhelyezés nem tudom mennyire segít, de lehet ki lehet vele váltani, és akkor stab helyette.
  • WR104
    #366559
    Az optikat a stab helyett ertettem.
    A ez extra olaj helyett en ellatmanyt hasznalnek. Az mindenhez ad hozza egy kicsit plusz igy megint no a latotav.
    De most nezem, hogy az aiming time az nem 1.5 hanem 2.4. En ugy tudom, hogy a 2.4 az a minimum amit akkor er el ha minden ki van rajta maxolva es az ehez szukseges felszerelesek is rajta vannak. Az soha nem lesz 1.5. Raadasul a szamok nem a masodpercet jelentik hanem valami viszonyitasi szam.
    Itt van egy leiras rola
  • sempike
    #366558
    Ok, megvan. Megnézted a képet amit a srác linkelt
  • sempike
    #366557
    Honnan tudod mennyi kreditet szerzett eddig összesen a t-54-el???
    "A 42 csatabol kaptal 1.1m creditet ami csatankent 26190 credit"

    Csak nem valami "magic" website ami ilyet is tud? Megosztanád az URL-t?
  • sempike
    #366556
    Igen a sima 28-ba. De ha legközelebb szembe jön egy t28 Proto, tuti azon is kipróbálom :)
  • Lichtmaschin
    #366555
    Az első gun mark kb minden második bokor kempelonek megvan... Az kb csak annyit jelent hogy eltalálod a tankokat. Nekem a t34-85 és a Sherman jumbonal van 3 as gun markom. A jumbonal azért keményen kell a troll gunnal dolgozni érte. A t34-85 pedig egy nagyon jó ágyúval szerelt tank.
  • WR104
    #366554
    Mr "Gunmark" egy par dolgot megjegyeznek ha nem gond.

    A biztonsagos elhelyezesnek semmi koze, hogy kigyullad es/vagy leeg-e a tank. Az a megelozo karbantartas(vagy mi a magyar forditasa) amirol te irtal, de az neked nincs.
    Ha az aiming time 1.5 akkor a coated optics sokkal hasznosabb. A 386m latotav max t8-ban eleg. T10-ben meg kimondottan keves.
    A T-54-gyel csak 38 csatat mentel es 68% folott van a winrated vele, de ez nem a tank vagy a te erdemed hanem igy adta ma a jatek. Mint irtad nem nagyon tudsz beleszolni t10-es csatakba a kis pen miatt(sem) igy a winrattel folosleges elohozakodni.

    A 42 csatabol kaptal 1.1m creditet ami csatankent 26190 credit. (2 csata Type 59 plusz egy-egy bishop, T14) Ennyit T10-ben lehet keresni ha odateszed a vasat. Ott legalabb nem 183-as pennel kell szerencsetlenkedni es ha talalkozol egy hasonszoru premium Mr Gunmarc-kal akkor megeszed reggelire.
    A gun marc-rol meg annyit, hogy a jatekosok 15%-a bot az ezek felett levo 25% "funkcionalis szellemi fogyatekos" igy a maradek 25% az akinel jobb eredmenyt ertel el. A masodik jelzes majd jelent valamit ha elered. Sok sikert hozza.

  • walert
    #366553
    Közben meglett az első gunmark a T-54 first prototypera. Ez némiképp rácáfol arra a korábbi vélekedésre, hogy nem vagyok ura a tanknak Ez részben az átlagsebzésre alapozott, azonban mivel nem tierlimites, így a 10-es csatákban nem igazán lehet alkotni evvel a "mütyűr" T-54-el. Szóval a gunmark némileg bizonyítja, hogy nem alkalmatlan a vezetője.

    Másrészt pedig, figyelmébe ajánlom minden kedves olvasónak, aki most prémtankot keres, hogy ez egy jó darab. Egy jó legénység alap. Jómagam a WG által ajánlott cuccal használom : venti, vertikális stabilizátor & töltésgyorsító. Ideális hármas keverék. A DPM-je kitűnő lesz így. Nos errőla tankról nem emelhetnék ki semmit. Nincs amiben kimagasló lenne a többitől, viszont sok olyan tulajdonsága van, mely csupán egy picit jó és ezek egyszerre teszik kiváló tankká :

    - van páncélja, igaz nem a legjobb, de sidescrapelve kitűnő.
    - nem túl nagy a penje 183, de eléggé pontos és a weak spotok lövésére jó. A 10-esek ellen megfelelő az apcr többnyire, ahol meg nem azt úgysem tudnánk le 1v1-ezni a többi tulajdonsága folytán
    - Jó a célzókör szűkülési ideje, ami 1.5 körül van, ha jól emlékszem BIÁ-val és ventivel, no meg vert stabbal, ami elég gyors és pontos is. 0.33 ezen konbinációval.
    - Viszonylag gyors, azért mert motorolajjal használom. Tűzoltó készüléket nem használok, mert nem gyulladt ki csak 3x, de amióta a skillek közt ott van a biztonságos elhelyezés, azóta még nem égett le.
    - Látótávja nem a legjobb, de a rádiós megegyéb skillekkel fokozható, akinek ez kevés, az venti helyett optikát helyezhet rá.

    Ma nekigyűrkőztem és meg is lett a gunmark, úgy hogy pár napja van csupán meg. Még csak 14 napja sincsen meg. Nem is használok csak 3 goldot bele csatánként és jól keres. Goldozni csak a 64%-tólkezdtem, hogy meglegyen még ma a gunmark. Szóval, ha valaki keres egy jó fun tankot, mely gyors, jó a páncélja és elég pontos is jó célzásidővel ez az ő tankja. Tudom elsőre furán hagzik ez, de ezzel a skillekkel és a felszerelésekkel megfelelő fogyóeszköz konbinációval ez mind együtt elérhető. Ha valaki hezitál, hogy meg vegye-e vagy keres egy jó farm + fun tankot, akkor nyugodtan megveheti ezt a jószágot, az akció nem sokáig tart már úgysem.

    ui : ma csak ezzel mentem ráéreztem és 42 csatából 64%-os lett a winratem, tehát használni is így kell. Nem keverve, hanem tisztán.



    Utoljára szerkesztette: walert, 2016.01.05. 01:31:02
  • András77
    #366552
    Mondom farmolok kicsit steel hunt-ban, megpróbálok pár IM-t megcsinálni és ugye be van pipálva a random szakasz keresés gomb, de nem talált éppen senkit, úgyhogy egyedül rakott be. Erre rám mászik 2 szakasz ugyanabból a klánból és ahogy megjelentem, azonnal szétlőttek, újra és újra, szinte sebezni sem bírtam.

    Mi ez a büdös faszság ebben a steel hunt módban? Mindig ugyanonnan indulok? Ilyenkor mégis mi a f.szt lehet csinálni? Gondolkodtam azon, hogy kilépek a csába a garázsba, csak attól tartottam, hogy úgy nulla kreditet kapok, úgyhogy végig szenvedtem, de ez szó szerintem egy mocskos szenvedés volt, ez a mód egy nagy trágya sz.r így.

    Eddig mindig random szakaszokkal kerültem be, nem volt ilyen problémám soha. Egyszerűen semmit nem lehet csinálni, körbevesz 3-6 tank és ahogy megjelenek folyamatosan lőnek.

    Nagyon remélem, hogy csak én nem értek valamit ezen, mert ha ez tényleg így működik, akkor maximum napközben szabad belépni, de úgy általánosságban mehet a wg p.csába ezzel a játékmóddal is, ha egy ilyen amatőr balf.szságot benne hagytak.
  • Angelus1991ster
    #366551
    Legalább a simába? T-28 Prototype (Stug IV-hozó) az egyik kedvencem :)
  • sempike
    #366550
    IS3-al nem tudtam belőni a t28-at szemből, szóval inkább HE-t töltöttem (gondoltam a semminél az is többet sebez plusz a modulok is sérülnek). A t28 meg fogta magát elfordult és bumm 600HPt durrantottam az oldalába Zsír
  • Angelus1991ster
    #366549
    Ezt képzeld el a normális töltésidővel -20,2 lövés/perc mennyi lenne, amit a wotinfós cikkben még leírtak.

    Az ideális 24 lövés/perc és akkor még közelében sincs az angol t3-as QF 2-pdr Mk. IX- (40 mm )-es löveg töltésidőnek ami 28,57 lövés/perc.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Angol QF 2-pdr Mk. IX-e löveg az alap! lövege a t3-as angol tankoknak.
  • viper07
    #366548
    Következő csata megint Ász, lehidalok, itt látható, hogy idióta Wolverine face to face hogy vérzik el a Toldi ellenében. És ez az idióta lett az ellen top sebzője.
  • Angelus1991ster
    #366547
    De ez miért jó neki? Wn8-at hol nézik ESL-es baromságokon kívűl?
  • viper07
    #366546
    Hát TOP Gun nincs, de a 14. csatám eléggé jó lett vele, köszönhetően az ellenfeleknek. Ennek a sebzésnek még csak a közelébe sem kerültem eddig.
  • Gyuszopapa
    #366545
    Hány ilyen van.Reset vagy új accountos.Indít egy új accot vesz egy tier 8-as prémet.Persze tömi pénzel az accountot,full prémium,full gold stb.
    Átlép minden hulladékot járművet csak oppokkal játszik és így lila.Kihúz 2-3 tier9-10es tankot free-ből nem kevés pénz.
  • András77
    #366544
    Egy kérdés. Ezt az accot a srác 2011.05.30 hozta létre és van rajta 1100 csatája. játékos

    Ugatott mint a farkaskutya, hogy a BDR-jét arannyal lőttem ki (2 lövés volt a kv220-nak, szóval nyilván ilyenkor aranyat töltök, nem lehet kérdés az ilyen szituációban és ebben a tankban), miközben persze ő is aranyra váltott az első lepattanó után. Nem is értettem, hogy mi a baja, amikor ő is aranyozik, ráadásul neki komolyabb átütése van a top ágyúval.

    Kérdeztem tőle, hogy hányszor resetelt már, azt mondja, hogy egyszer sem. Nem tudom komolyan, hogy elhiggyem-e, főleg amiért ilyen túlérzékeny, ha őt arannyal lövik (ha ő lövi, az más, az jogos).

    Tényleg csak kíváncsiságból, meg lehet valahol nézni, hogy volt-e ezen az accon reset már?
  • ilovearty
    #366543
  • András77
    #366542
    Városi harc volt, nézd csak meg, majdnem 3e sebzése van 300m-n belül. Kizárt dolog, hogy nem látott rá az ellenségre...
  • FosTalicskaa
    #366541
    Régebben úgy volt, ha saját magadnak spotolsz és úgy sebzel az többet ér, mintha a pálya másik végéből tolod kifelé a sebzést. Ilyenkor a spotter gyakorlatilag elvesz egy csomó xp-t tőled. Ez volt régebben, de nem hiszem, hogy azóta újraírták a játék alapjait. Ha a jagdtiger is kirakta volna magát az első sorokba 4k dmg-el bőven első lett volna xp-ben.
  • András77
    #366540
    Belefutottam én is egy érdekes xp helyzetbe. Lényegesen több sebzésre a JT mégis kicsit kevesebb xp-t kapott.

    Ezek szerint a frag vadászat, amit az egységugarúak csinálnak nem is akkor hülyeség, mert sok xp-t jelent, ha közelről kiszedek egy ellenfelet (arra gondolok, hogy mint az őrültek egyenes vonalban rárohan a sok egyszerű az alacsony hp ellenfélre, mindegy, hogy közben mennyi hp-t veszít ő maga).




    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.04. 16:41:08
  • joe662
    #366539
    Egyvéegy
  • Angelus1991ster
    #366538
    "Egyetértek hogy ez azért nagyon csúnya húzás volt a részükről, legalább egy 900 as dpm-je lehetne
    4 nap alatt minusz 8at vitt le a wn8amból"
    -mármint a "TudjukMelyikTank"?

    Elsőként vettem volna meg, ha prémium shopba tették volna szokásos cuncicsomagban.
    De akkor normális dpm-el kellett volna ellátni, mint az LTP-t. Így méltó vetélytársa lett vona.

    Ajándéknak meg a KE-Ni Otsu-t adták volna. (igaz kutyaszar az átütése, de a legmagasabb a dpm-je, asszem)
    Statjai a japán könnyű tanknak.
    http://tanks.gg/wot/tank/ke-ni-otsu
  • messerharcos3
    #366537
    én eddig 140 csatát belraktam lassan, csokival zabáltatom az embereim, de egy top gunt sem sikerült még összeszedjek vele. Vettem már hozzá 430 csokit erre az évre :D (még jó hogy igazából semmit se bukok rajta ha mégis megunnám a kínlódást, mert félárú a csoki, ugyanannyiért adhatom el mint amennyiért vettem). Egyetértek hogy ez azért nagyon csúnya húzás volt a részükről, legalább egy 900 as dpm-je lehetne
    4 nap alatt minusz 8at vitt le a wn8amból
    Utoljára szerkesztette: messerharcos3, 2016.01.04. 12:30:29