418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Kubukli
    #366736
    Tudja valaki, hogy Aslain mester honnan veszi a fotókat történelmi login háttérképekhez?

  • sempike
    #366735
    A wg megbaxhatja a francos kamu RNG-jét. Kevesebb mint 1000xp -re vagyok a 110-től és képtelen dolgok történnek. 3db 0dmg critet toltam egy stock tornyos Churchill I-be. Ugyenezen a csatán Panther, BlanckPrince az oldalát mutatta nekem hosszú percekig kb 100m-re és csak a földet kapálta a lövegem. Mondjátok meg miért jó ez nekik? Ezzel csak a hangulatom cseszik el és 1000x is megfogadom hogy többet egy fillért sem látnak tőlem.
  • lexlutor
    #366734
    igazabol nem ertelek.. orosz vonalat huzod, szereted az is3at, akkor is3a-n kivul mi merulhet fel egy orosz jatekban?? kizart h avval melle lehetne nyulni..
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.08. 18:54:05
  • yossarianHUN
    #366733
    FCM-em nem volt, de az állandó szakasztársamnak igen, és ő nagyon szerette, jól is ment vele neki. CDC-m viszont volt, és rühelltem, pedig nem tartom magam egy tapasztalatlan medesnek. 1500-nál nagyobb átlagsebzést nem tudtam összehozni vele, pedig a mindenki által fikázott, akkor még 3 fokos deppel szaladgáló T-34-3-mal 1700 felett van. Egy az hogy gyors, de ez csak hosszú sprinteknél számít, mert lassan fordul. A teste pedig valami rohadás módon drabális, kb. az M103-mal egy méret, és mivel kartonból van hajtogatva, sokan csuklóból repeszt töltenek rá, kirobbanó eredménnyel. Ha meg egy arty elkap jó szokásuk szerint 50-nel fordulás közben, akkor csók a család. A rejtőzködésére meg nem érdemes apellálni, mert lehet hogy jobb az FCM-énél, de még így is egy kalap szamóca, szinte mindig előbb látnak meg téged, mint te őket. Az ágyúja francia viszonylatban jó, viszonylag megbízható. Mindent összevetve én utáltam vele játszani, kegyetlenül megtorolja ha csak a legkisebbet is hibázol, meg időnként azt is, ha nem.
  • R3nton
    #366732
    Nem osztom, az fcm mivel limites jóval többet van 8asban és egyáltalán nincs 10esben. Illetve oké, hogy gyorsabb és jobb az ágyúsüllyedés iszonyat papír, és sok a modul dmg, he-vel szétszedik. Bár hozzá teszem, hogy ár-érték arányban tényleg nem rossz, és most olcsó is. De ha csak azt nézzük melyik jobb prém tank, akkor sztem FCM a nyerő
  • replicabuk
    #366731
    hozzátéve hogy a cdc mozgékonyabb és 2 fokkal jobb a lövegsüllyedése..... amikor én az fcm-et vettem még nem volt cdc, de ha visszakapnám az árát vagy elcserélhetném én becserélném a cdc-re
  • replicabuk
    #366730
    Én az FCM helyett a CDC-t venném mivel nem világít annyira, ahogy hallottam annyira nem gyakori vele a t10.... mostanában nekem az fcm nem muzsikál mert 240 helyett 210-200-akat sebez és hát francia ágyú szóval mintha pontatlanabb is lenne..... cdc-m nincs de sz tem jobban megéri mert ugye nem kerül annyiba, a különbözetből meg vegyél egy type 64-et
  • Lunki88
    #366729
    Jó tank az FCM, de a lightok tényleg szét tudják szedni akár szemből is. Tegnap egy bulldog lőtt rommá szemből gold ammoval...
  • ROMOTO
    #366728
    Olyanról nemtudok, ha lenne ilyen mindenki azzal tolná...
  • kabel15
    #366727
    Olyan tankot szeretnék amivel viszonylag élvezetes is a játék, nem akarom, hogy prém tankal is a fogamat kelljen szívni. Meg olyat se, hogy jó tank ha a csillagok is úgy állnak. Tudom, hogy a prém tankok nem a tier legjobbjai, de azért ne legyen velük szívás a játék.
  • ROMOTO
    #366726
    Csak az a gond vele hogy creditet nem fogsz vele farmolni, fun tanknak elmegy goldammoval lövöldözve.
  • LSSAHPAUL
    #366725
    Ha prémtankot akarsz venni azért megemlítem hogy a szuperpöri-t is vedd képbe. Tegnap voltam egy körben a lemingtrain elindult én meg megentem a másik oldalra magam :D, nem véltetlenül és nem bolondultam meg. A fél csapat könyörgött hogy jöjjek vissza :) én csak annyit írtam hogy "dont worry, my tank is very hard" és úgy is volt. Végül levágtak de már későn, a lemingtrain befutott az ellenfél bázisára. Lepattanóm volt 4800, egymagam vágtam le egy Löwe-t face to face úgy hogy a löve mellett minden kibújásomnál még 3-4 tank belém lött :D, érdekes módon az ellenfél kb 6 perc csetepaté után fogta fel hogy magam vagyok és lerohantak, akkor már betudtak sebezni :) de volt kb 2,5k sebzésem is. Szal a lényeg komoly első páncél 3 db gyenge ponttal amit mozgás közben csak mákkal lehet eltaláni, tierlimetes, és jó wn8 hozó, 1500 damage ~ 2000 wn8, ja és viszonylag olcsó, tán 7500 gold vagy mennyi.
  • ROMOTO
    #366724
    Ha objektív összehasonlítást szeretnél
    http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=0&tanktype=0&nation=0&premium=0&modeid=0&team=0&battles=1000&groupby=0&fieldname=creditsb&server=

    az FCM spílereknek nagyon megéri, technikás tank, meg kell dolgozni a creditért vele.

    a Löve credit és wn8 szempontból rosszabb mint a T-34, ha nincs német, amcsi ág kifejlesztve nálad akkor orosz is-6 még mindig jó, jól tolerálja a bénázásokat, vagy az is-3a.
    (T-34 még mindig jó, nem rontottak rajta semmit, sőt, a szórásképe 3-4 skilles legényekkel és wert stab, stb-vel nem olyan gázos, Löwe-t ajánlani helyette káros)
  • kabel15
    #366723
    IS3 am van. Azt nagyon szeretem. Meg most kezdenék el t43- t44 vonalon tovább menni.
    Orosz ágon tevékenykedek főleg, de már nehéztank+arty+pácélvadász 8-9tier ben nem termel annyit, hogy legyen ezüstöm megvenni a következő szintet, ezért szeretnék egy jó kis ezüstfarmoló gépet.
  • kabel15
    #366722
    Megfontolom az FCM et. Bár ez is elég rég óta bentvan ahhoz hogy előbb utóbb elérje a Nerf hullám.
    De ha csak azt nézem, hogy az utóbbi időben hogy legyengültek a régi nagy tankok, már az vicc.
    Emlékszem 4 éve még a KV1 volt a Tier5 királya. Most már jó pár vetélytársa van amivel meggyűlhet a baja.
  • R3nton
    #366721
    hát meg ha van most rá keret, és ezt a heavy stílust szereted, akkor az IS-3A elég jó. Nekem nincs meg, de tetszene az tuti.
  • gabor145
    #366720
    Nekem is van T34-esem. Még ősidőkből származik. Az M103 cseréjekor kaptam. Ami információval tudok szolgálni neked a döntéshez az az hogy régen nagyon jó masina volt, nagyon nagyon sok kört mentem vele. Most ha lehetőséged van rá NE ismétlem NE vásárold meg. Borzalmasan elrontották a nerfek. Mozgékonysága mint egy Mausé, ágyúja nagyon RNG istenen működik. Az alpha sebzése is hiába szép, sokszor lefelé pörget az RNJesus. Én is csak porfogónak használom a garázsban, egy Rudyt vettem helyette. Ha tier 8-as prémet akarsz akkor és szereted a dinamikus játékot akkor FCM. Ha pedig meg tudsz birkózni a német tankok "hiányosságaival" akkor válaszd a Löwe-t.
  • R3nton
    #366719
    hát a másik kettőt is :D
  • Plata
    #366718
    De már T7 scout tank is filézi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.08. 15:41:10
  • R3nton
    #366717
    jajam
  • kabel15
    #366716
    FCM max tier9 be kerülhet ugye?
  • R3nton
    #366715
    Hát a kettő közül már inkább T34. De FCM korlátos és med mozgékonysága van 212es átütéssel. Szerintem az egyik legjobb prém tank, ami kapható.
  • disorder14
    #366714
    A T34 gyakorlatilag állandóan T10be játszik. Régen nagyon jó volt, de az utóbbi időben szinte már nem is játszom vele. Az ágyúja papíron jónak tűnik, de annyira random a pontossága, egyáltalán nem lehet rá számítani. + baromi lassú, és a tornyán kívül(bár 10ből 9 játékos már kapásból a weakspotot lövi ott is) papír ez is
  • kabel15
    #366713
    Azért ott legalább a tornyuk tartalmaz némi fémet.
  • R3nton
    #366712
    a másik kettő is ugyanannyira papír
  • kabel15
    #366711
    Francia tankok nem jönnek be, papírból ne építsünk már tankot.
  • R3nton
    #366710
    fcm50-t
  • kabel15
    #366709
    Sziasztok!
    Löwe vs T34 közül melyik tankot érdemes megvenni? Löwe-t próbáltam, T-34 ről csak videókat néztem, de azt mondják, hogy az jobb összességében mint a Löwe. T34 et milyen gyakran dobja fel T10 be?
  • Angelus1991ster
    #366708
    Eleve nem is kért érte pénzt. Csak szórakozásból önként és ingyen csinálta.

    Szerencsére nem olyan figura aki kirakja a Donate-t ( koldulás gombot ) és minden videó végén a "Ha tetszett a videó, akkor iratkozz fel a csatornámra" ( angolul csak ennyi: Subcribe! vagy Subscribe now!!! ) kötelező sallangot nem nyögte be.

    Wolfschanze és Heavy Gunner Vietnam játékokból készült RPCJS epizódok a legjobbak :D
  • Sheltem
    #366707
    Sziasztok

    Jól látom, hogy holnap holnapután minden nyert csata kétszeres xp ?

    Remélem igen, rühellem az artit de akkor most kihúzom a 10es gw e100at.
  • Lunki88
    #366706
    A legjobb videója szerintem ez volt neki. :D Még mindig jól szórakozom rajta ha megnézem.
  • FosTalicskaa
    #366705
    FreddyD ott szúrta el, hogy nem angolul tolta. Egyébként szerintem is jó volt amit csinált, kár hogy szponzort meg elég támogatást nem tudott szerezni magának. Csak, hát a parányi magyar piac...
  • András77
    #366704
    Marhán unom én is a streames bohócokat. Tudom, hogy nem az SG a világ közepe, de például itt is ment a vita tegnap e75-m103-sti stb. Ha a QB olvasná ezt a fórumot, akkor biztosan beszélne róla, menne pár kört. Azt nem tudom, hogy tudja-e fejből az összes tank paraméterét, de simán el tudom képzelni róla, ha mégsem, akkor meg felkészül előre. Van is neki valami fórumja, ott lehet kérni tőle, hogy milyen tankokkal menjen és mikről beszéljen.

    Különben hihetetlen az igénytelenség, ami a legtöbb streamesből árad, pedig ahogy leírtam, nem is kéne többet, mint napi 1-2 órát felkészülni, elolvasni a fórumokat vagy eleve működtetni egy saját fórumot stb és testre szabni valamennyire mindegyik streamet, meg megnézni, hogy mik az aktualitások.

    QB-re is okádták az epét múltkor, hogy neki könnyű, mert kapja a tankokat a WG-től. Igen, most már igen, de ő sem úgy kezdte, hogy kapásból volt neki 4-5e nézője átlagosan, hanem szorgalommal fel kellett ezt építenie (és basszus, belegondolni is rossz, hogy több nézője van, mint a fradit kivéve az összes nb I meccsnek :))
  • Angelus1991ster
    #366703
  • Angelus1991ster
    #366702
    "Különben qrva nagy pénzt lehet(ne) ebből szakítani ha valaki komolyan veszi és van valamiféle stílusa. Ugye amióta az ordítozós youtube bohóc peewie vagy mi a f.szom a neve, hatalmas pénzeket behúz azzal, hogy üvöltözik a videóin, azóta minden hülye azt gondolja, hogy ezzel a debil stílussal majd ő is qrva nagyot fog szakítani, akkor is ha lóf.szt nem csinál, csak játszik egyet és mellé ordítozik.
    "
    - ezeknél talán a semmirekellő reakciós videók a borzalmasabbak. Álturret-szindrómás idióták kiteszik az arcukat, kitakarva a játék egy részét, amikor senkit nem érdekel az arcuk. Valódi nézettségükre is kíváncsi lennék, mivel csak rákattintok a "műsorának' pár pontjára (pár másodpercig nézve ( annyi elég is)) , az úgy gondolom, hogy nem nézettség.
    Néhány ilyen gyalázat a spolierben. GTA 5-ös gameplay-ek, mi más lenne, milliót elérő feliratkozóval.


    Játékbemutatásnak hazai első (szerintem legjobb) képviselője a néhol fapados módszereket használó RPJS sorozat FreddyD-je. Ő legalább belefektetett időt és energiát és nem egyből ontotta a silány videókat.
  • András77
    #366701
    Nem tudom, hogy mennyi bevétele lehet neki ebből, de FTR valószínűleg szép pénzt húzott a blogért. Legalábbis amikor percegtette, hogy befejezi, akkor voltak ilyen hozzászólások, hogy de hiszen szép bevétele lehet belőle, csak ugye később tisztázta magát csak, hogy az AW-hoz megy. Kb egy fél évvel azelőtt, hogy leállt, már elkezdődött nagyon szkeptikus irányba menni a blogja és (párhuzam) kevesebb és egyre ócskább tartalom jött. Persze gondolom ő akkor már gőzerővel tárgyalt a jó kis munkájáról.

    Nem tudom, hogy a Rita menyit szakít a bloggal, de lehet, hogy többet várt vagy ahogy írod, nem is kell neki a pénz egyáltalán és megunta.

    Ezért jobb, ha olyan csinál ilyesmit, akinek érdeke a minél több bevétel, akármennyire is kapitalistául hangzik ez, mert akkor odafigyelne a folyamatos gazdag tartalomra.

    QB-n látni leginkább, hogy tisztában van ezzel és fontos neki, hogy sokan támogassák, cserébe ő is igyekszik mindig tartalmat szolgáltatni, amennyire csak lehet. A jingles nagyon népszerű volt, és ő is odafigyelt azért, hogy sokat magyarázzon, csak mivel gyengébb játékos, magáról a játékról maximum elméletben tudott beszélni. Ezzel együtt szórakoztató volt őt nézni a stílusa miatt, nem is értettem, hogy miért hagyta abba a streamelést és nem is derült ki soha.

    Különben qrva nagy pénzt lehet(ne) ebből szakítani ha valaki komolyan veszi és van valamiféle stílusa. Ugye amióta az ordítozós youtube bohóc peewie vagy mi a f.szom a neve, hatalmas pénzeket behúz azzal, hogy üvöltözik a videóin, azóta minden hülye azt gondolja, hogy ezzel a debil stílussal majd ő is qrva nagyot fog szakítani, akkor is ha lóf.szt nem csinál, csak játszik egyet és mellé ordítozik.

    QB-vel volt egy beszélgetés egyszer, már jó régen és ott mondta, hogy ő mindig felkészül minden stream-re. Utána olvas az aktuális fórum témáknak, javaslatoknak, amiket beépíthet vagy éppen melyik tankról folyik a legádázabb vita, hogy op vagy sz.r vagy akármilyen és azért húzott annyi ágat az accon, hogy ha lehetséges, akkor többet tudjon magyarázni arról a tankról, megmutatni, hogyan kell vele játszani, stb. Patch után nagyon komoly listát ír a változásokról és sorban bemutatja stb.

    Nekem ott lett világos, hogy ez a faszi tényleg profi, jól keres, de igyekszik is szolgáltatni és tesz időt és energiát a felkészülésbe, ellentétben sok stream bohóccal, akik csak odamennek aztán játszanak egy keveset és várják, hogy hol a pénz...

    QB-nek még én is adtam egyszer kisebb összeget, mert akkoriban sokat néztem a videóit és valahogy így éreztem fair-nek.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.08. 08:19:02
  • Angelus1991ster
    #366700
    Akkor mi marad?
    Armored Patrol, WoT Reddit, Rykoszet, WoT news. egy-két WoT VK-s oldal?

    Bezzeg ilyenkor tavaly, még el voltunk látva rendesen infókkal. Előtte egy pár héttel lehetett tudni mik lesznek az akciók.
  • yossarianHUN
    #366699
    Jahm. Nagyon kedves meg cuki, hogy naponta leírja, hogy milyen színű és PH-szintű szőrgolyót köhögött fel az X-edik macskája, csak épp engem speciel messzemenően hidegen hagy. De gondolom ez együtt jár a női kézzel, SilentStalkernek más perverziói voltak, amiktől hullott a hajam.

    Amit az eddigiek során az elég bőségesen szórt infómorzsákból összeraktam a magánéletéről, annak alapján szerintem nem dolgozik, és valószínűleg nem is tanul, mivel baromi pénzesek a kedves papáék. Legalábbis erre tippelek abból, hogy nem egyszer említette, hogy komoly birtokaik vannak, illetve hogy csak úgy csettintenek a WG-nél, és másnap utazik Ciprusra, időnként egy-két hétre spontán elutazik tankokat vezetgetni meg macerálni, rendszeresen megy Jingles-szel ilyen-olyan, akár több napos rendezvényekre, satöbbi. Mindezek fényében még érdekesebb amit mondasz, és amit már én is észrevenni véltem, mégpedig hogy kezd kifulladni a blog, egyre kevesebb a hasznos infó, egyre több a cicás fotó, meg egyéb baromkodás. Szerintem kezd elege lenni a WoT-ból, de kötelességtudatból egyelőre még csinálja tovább. Nem lepne meg, a saját példámon tudom, hogy 4-5 év játék után is simán eljöhet az a pont, hogy akkor köszönöm, részemről kézcsók.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.01.08. 00:16:51
  • yossarianHUN
    #366698


    Adonisz.
  • Angelus1991ster
    #366697
    Egyik streamben mintha ha az ő hangján megszólaló kopasz ment volna ki Rita szobájából.