418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • tiszabalazs
    #366776
    Termeszetesen olvastam, de nem mai iras :) a szemelyes velemenyekre vagyok kivancsi, a kommentek kozul kb 3 ember velemenye meg pluszban olvashato, de a tobbi igazabol arrol szol, hogy az irastol kedvuk lett megvenni. Illetve az azota kiadott patchek nem tudom mennyire tettek be neki, ezert is kerdeztem itt, hiszen gondolom itt tobben is hasznaljak.
  • András77
    #366775
    rudy, cromwell b, e25, csak sajnos ezekből az első kettőre van némi remény, hogy néha-néha megvehetőek lesznek. Ezek kib.szott jó prémtankok és a kreditet is hozzák, a játékélmény meg adott.
  • Sunsetjoy
    #366774
    A wotinfo.hu oldalon található tank elemzéseket olvastad már? Első megközelítésre jók a leírások, körbejárják a tankokat, így ha van elképzelésed a játékstílusodról és a kívánt játékélményről, képet kaphatsz jövendő választásod helyességéről.
  • tiszabalazs
    #366773
    Sziasztok! A velemenyeteket szeretnem megkerdezni:

    Type 64 mennyire jo light? Gondolkodom egy kis 6os premen, van esetleg jobb valasztas ami a tierjehez es tipusahoz kepest jol hasznalhato? (egyertelmuen a su 100y al szemben masok az elvarasok)
  • Angelus1991ster
    #366772
    Jobb felső az GambitEr & Pyter módja ha jól látom. A blokkolt sebzéseket elég jól számolja. HT-12-őkhöz jól jönn.
  • joe662
    #366771
    Ha a bal oldali felsőre gondolsz,az ha jól tudom,xvm ficsör.a csapatlista alatti,az multi hitlog extemded,asszem,és az Omc modpakkban van,mind2.
  • Angelus1991ster
    #366770
    Csehszlovák tankok, vagy a csehszlovák játékosok?
  • bekescsaba
    #366769
    Előkerültek a cseh szarok, hála a küldetésnek.
  • vasasgabri
    #366768
    Pl mai meccseim jól indultak:csata1
    csata2
    de utánna volt 0 sebzésem is, amit soha nem értek mivel ugyan oda lövök ugyan olyan szögben. Gondolom ez a hozzá nem értésem miatt van.
    Leopárd pta-val nem tudtam belőni egy type64-et oldalról 90 fokból. Aztán mégvolt ilyen lövésem legalább négy.Majd az arty kiszedett.
    Utoljára szerkesztette: vasasgabri, 2016.01.09. 08:34:33
  • Gyuszopapa
    #366767
    Sajnos egy ideje nagyon nagy unbalasz van a csatákban.Régebben is volt de egy éve-fél éve hihetetlen hogy mi megy.Izgalmas kiegyenlített csatát ritkán látni.Van 4 HT nálunk az ellennél 9,már betöltéskor látom a csata végét.Vagy látom hogy a top tierünk full retard az ellenségnél egy epic szakasz a top tier.Vagy papír tankok vs acélszörnyek,az egyik csapat 8-asai:CDC,VK A,50-100 stb. a másik csapat:IS-6,T-34,SP.Itt is borítékolható a csata kimenetele.Vagy a nyílt pályákon akinek jobb a spottere az nyer.
  • vasasgabri
    #366766
    Hát igen ezzel én is így vagyok. A győzelem nem befojásolja a wn8-at ha ilyeneket sebzel gondolom a wn-8-ad az jó. Mikor azzal a bizonyos klánnal játszottunk 25% esélyünk volt és 5 tankal kivoltunk kapva, mégis fegyelmezetten levezényelték a meccset és nyertünk. Lehet ez szélsőséges eset de ilyet még nem tapasztaltam. Az ő elmondásuk alapján ez náluk nem ritka.
  • Holmatro
    #366765
    Nézd meg az accomat a noobmeter-en. Sokan azzal jönnek hogy e-bay-en vettem, mert akkora a zuhanás a statokban. Pedig nem történik más, mint 10/9 vereség átlagban 3-4 perces csatákban. Tankonként legalább 15 csatát kell nyomnom az első győztes meccsig... Hiába lövök 3-5000dmg-t 3-5 fraget, a győzelemhez ez is kevés általában. Sőt, tökmindegy hogy támadok vagy kempelek, a vereség borítékolható. Az xvm-et is töröltem már, mert tragikus azt látni, hogy a győzelmi esély 30% alatt van állandóan. Tisztelettel kérdezném hogy ez általános, vagy csak engem tett "C" vágányra a WG? Ja, kb 1.5 éve van ez az áldatlan állapot.
  • vasasgabri
    #366764
    Sajnos ez így van,de jobb játékos nem megy eleve ilyen klánba,rosszabb stattal rendelkező játékosnak meg esélye sincs bekerülni jobb klánba,hogy segítő társakra találjon. Egyedül sokkal nehezebb megtanulni játszani mint csapatban. Most én is ebben a cipőben járok.3 klánban voltam eddig de sehol nem kaptam segítséget. Volt lehetőségem szakaszozni egyszer egy jó klánba leírhatatlan a különbség. Folyamatosan adtak tanácsot mit hogy csináljak mit hol lőnek,stb... és érdekes módon nekem is sikerült 3000 wn8-al zárni a kört. Sajnos ebbe a klánba alap volt az 1500 wn8.
    Tudom egyedül is meglehet tanulni játszani,de nem mindenkinek van ideje munka és család mellett órákat a netet bújni információk után. Ha van szabad időm azt inkább játékkal szeretném tölteni.Ezért jó egy ilyen klán mert játék közben meg kapom az információt is, meg a gyakorlati képzést is. Sokszor az agyhalottak ezért agyhalottak :)
  • Plata
    #366763
    Mond az a mod ami kiírja a sebzést honnan van?
    T49-hez nekem is kellene valami hasonló.
  • joe662
    #366762
    Több elégedett ügyfél,egy csatában
    Pedig nem is alkottam,összevissza mellélőttem.

    Utoljára szerkesztette: joe662, 2016.01.08. 23:47:47
  • Angelus1991ster
    #366761
    Nyugodt lelkiismerettel kívánom ezeknek a nem-ember AI/MI-knek a halálát. Mert nem emberek az tuti.

    Elindítja a programot hozzá, és közben X dolgot cselekszik.

    Elnézést az alpáriságért.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.08. 22:49:13
  • Sunsetjoy
    #366760
    Találkoztam most egy rivaseloy-hoz hasonló véglénnyel, szerintem pariban vannak:) vs
    frido1ro: 10540 csata, 34 wn8, 43.7% wr.

  • gabor145
    #366759
    De hogy lehet 600-as WN8-al játszani? Nem jönnek rá hogy valami baj van? Hogy mindig meghalnak úgy hogy nem csinálnak szinte semmit?
    Nem tartom magam valami csúcs játékosnak az 1480-as WN8-ammal. De amikor egy tankkal érzem hogy nem megy a játék pl. (ilyen volt az AMX 50 100 amikor megvettem), akkor elkezdem bújni a netet a tutorial videók, meg a guidek után. Most komolyan ez nekik eszükbe se jut?
    Utoljára szerkesztette: gabor145, 2016.01.08. 22:40:42
  • Gyuszopapa
    #366758
    Azok az agyhalott klánok.Van nem egy magyar klán is aminek az átlag wn8-a 500-600 körül mozog.Egymást tanítják a hülyeségre,nem hogy felvennének egypár jobb játékost is aki tanítaná őket mind agyalágyult marad mert egymástól nem tanulnak semmit.
  • Angelus1991ster
    #366757
    2700 csatánál még elnézőek lehetünk.
    20-30 ezer csatás 44%-os WéGlényeket nem tekintem embernek, csak egy megírt programnak.
  • András77
    #366756
    A neve a sokat sejtető pannukka és bocsánat, csak 2,7e csatája van, kevertem a másikkal. Nyilván még nem volt ideje megtanulni a foglalást, mert artyval szeret menni és azzal nem kell, de van neki t34 is a garázsban, el tudom képzelni, hogy miket alakíthat tier8-10-ben. A klánjában benne van a top10-ben 922wn8-al... Ez ám a királyság, a feltörekvők.
  • Angelus1991ster
    #366755
    Gondolom csak vöröslöt az accja mint a csöppenő vér. Úgy sejtem még a felhasználó neve is igénytelenül volt megírva.
    Pl. pro_warior2014, czolgst2013a és hasonlók. Mint drága honfitársainknál: jocoka2003, hunwarrior2014.
  • András77
    #366754
    Az ellenfélnek 4 nehéz tankja megy resetelni, de semmi esélyük odaérni. Nálunk maradt a foglaló agyhalott kv1s, meg 2 másik tank. Mit csinál a foglaló tank? Kimegy a körből (sztyeppe), de nem lát senkit középen és visszamegy foglalni. Az ellenfél odaért és simán lenyomtak minket. Erre mit lehet mondani, ha basszus még foglalni sem tud a retardált 5e csata után ????
  • ROMOTO
    #366753
    Fejlesztői válaszok azoknak akik nem olvasták, van még mellete egy rakás tök érdektelen amit nem írok most ide, bár ezek sem feltétlen annyira frissek és érdekesek:

    0.9.14 es peccsben valami nagy durranás lesz, cserébe sokáig reszelik (kb. 2 hónapot kell várni rá )
    Studjanka megint felbukkanni látszik (új lengyel dombos, amúgy lepény pálya, Murovankához hasonlít )
    Új wg game center jön ami új launcher, annyiban érdekes hogy végre lehet a régiók között váltani, tehát na-us-stb. szervere telepíteni a klienst. Lehetséges a különböző szervereken telepített játék kontrollja (bármit is jelentsen ez).
    Az FPS leesése az ellenség felderítésekor ismert, kitudja mikor kijavítják.
    Az új hangokért felelős meghajtó miatt jobban futott a játék az utolsó teszten, ennek nincs köze a többmagos támogatáshoz.
    A tankolásért járó bónusz kapcsán a nesze semmi fogd meg jól wg-s megoldás látszik beérni, mivel ahhoz hogy megjelenítsék ezt a bónuszt, más bónuszokat meg fognak nyírbálni...
  • gabor145
    #366752
    Tier 9-es ST-I-vel voltam bent. Volt a csapatban velem még 4 másik tier 9. A 4 tier 9.-ből 3 meghalt 0 sebzéssel a 4.-dik segített nekem. A 8-asokból is volt egy pár 0 sebzés. Szóval értelmes csapat volt.
  • Angelus1991ster
    #366751
    Átlagosan a csapat felére nem lehet számítani tier 5-ben. Ez felfelé csökken. Lefelé nő.
  • gabor145
    #366750
    Néha nem értem a kedves játékos társaimat a csapatban. A játék legrégebbi pályáján Malinovkán, igazán érdekelne hogy lehet úgy 8-an meghalni hogy semmit nem tesznek hozzá a játékhoz, semmit nem sebeznek.
    Most komolyan hogy lehet ennyi hülye játékos?
    Ennyire nem tudják mit kéne csinálni?
    Utoljára szerkesztette: gabor145, 2016.01.08. 21:37:07
  • Sunsetjoy
    #366749
    Én csak az eredeti (ázsiában ilyen kevesen játszanak) hsz-re reagáltam, miszerint a nagy felvevő piacú kínai közösség ezeken a diagramokon nem szerepel.
  • Solten
    #366748
    Saccperkabe atlag 80k jatekos van az EU szervereken, a jatek fenykoraban ez duplaja volt vagy meg tobb (olyan 200k - azert kellett letrehozni az EU2-t mert 120k juzertol mar osszetojta magat a szerver).

    #366746: a koreaiak mmo-b*zik, ugy gondoltak az offshore-paradicsom ciprusi HQ-n hogy de jo otlet kulon szervert nyitni nekik. Hopp, nem jott be.

    Utoljára szerkesztette: Solten, 2016.01.08. 21:29:58
  • Angelus1991ster
    #366747
    Kacsa volna?

    American T42/T47 project.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Source: T42 but some things don’t match like the driver’s hatch being present and a 600 hp engine when it should be the AOS-895 engine.

    Description: The Ordnance Committee considered the possibility of installing an unmanned turret on the M41 chassis, armed with a 105mm gun and an automatic loader.

    Tier: 10
    Horsepower: 600
    HP: 1700
    Weight: 28t
    HP/t: 21.42
    Max speed: 72.4
    Hull traverse: 56
    Turret traverse: 42
    View range:420
    Radio: 745m
    Hull armour: 51/25/25
    Turret armour: 90/30/30
    Gun: 105mm L40 L3A1
    Damage: 390/390/480
    Penetration: 248/330/53
    Ammo type: APCR/HEAT/HE
    Shots/minute: 7.5
    DPM: 2925
    Reload: 8sec
    Accuracy: 0.33
    Aim time: 2.1
    Elevation/Depression: +20/-10

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.08. 20:53:02
  • Sunsetjoy
    #366746
    Amit a grafikon mutat, az az ázsiai (ASIA) és a koreai (KR) szerver. Előbbi az délkelet-ázsia, Szingapúr, Malájzia, de járnak oda japánok és kínaiak is, a koreai pedig gondolom egyértelmű, hogy dél-korea.
    Keleten a kínai szervereken vannak sokan, amelyet nem a Wargaming hostol és felügyel, itt nem is látszik grafikonként!
  • ROMOTO
    #366745
    Ilyen avéttos érdeklődése csak a keleteurópaiaknak és az oroszoknak van, a világ másik fele a moba, cod és társaira bukik
  • Angelus1991ster
    #366744
    Főleg a japánok játszhatnak kevesen. Final Faptasy és a bugyi autómata még mindig nyerő páros lehet ott.
  • ROMOTO
    #366743
    Nem látom az AW megjelenése miatt sokak álltal megjósolt iszonyatos lejtmenetet a görbén, sőt ellenkezőleg...
  • Nihili
    #366742
    A grafikonokból az derül ki túl sok játékost nem sikerült elszipkázni a konkurenciának. Viszont számomra meglepő, hogy ázsiában ilyen kevesen játszanak csak.
  • Kubukli
    #366741
    Kösz, megnézem.
    Ez sem rossz, de ezért nem fogok regisztrálni.
    Nekem ez tetszik, de itt nagyobb a merítés.
  • Angelus1991ster
    #366740
    Nyári és téli szünet :D
    Bár elsőre reménykedtem, hogy a wg-t lassan megsebzi az Obsidián.
  • stork13
    #366739
    Akár innen is...
  • Angelus1991ster
    #366738
    A fejlesztők nagyrésze talán nem is játszik a játékkal.
    Grafikus,animáló, hangért felelős fószer és a fejesek szerintem le is szarják a végterméket.
    Az a viktor kisly bigboss (bigbuzi) szerintem nem is játszott a WoT-tal, nem hibáztatom, hiszen ő csak egy igazgató és befektető.
  • Solten
    #366737
    Online juzerek szama 2015 Majusatol:











    forras vbaddict.net