418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lexlutor
    #366856
    nyilt betaval kezdtem, igazan megkimelhetsz ettol a weakspot dumatol.. mert meglepo modon mas megis meg tudta tanulni inspector nelkul is..
    .. diego stilusat en spec kimondottan ruhellem, de csuklobol lenyomni, te recent ertekkeddel is... szoval lehetne ezt szerenyebben is.. sokkal szerenyebben..
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.10. 20:49:38
  • ROMOTO
    #366855
    Sztem a gunmark %-ának állásával a kutya sem foglalkozott, ha ez a "műkedvelésed" hogy hetekig nézegeted és ebből valamiféle erényt próbálsz kovácsolni enyhén szólva banális okvetlenkedésnek tűnik, már bocs.
    Egyébként meg nem azért vettél pont egy OP pedotankot hogy elhiggyem hogy téged nem érdekel a stat, pont hogy ezzel a szarral próbálod feltornászni és emiatt vödörszámra vásárolod bele a goldlőszert, ami magánügy, csak akkor ne add elő magad valami "műkedvelőnek" (egyébként utánanézhetnél néha a szavak jelentésének)
  • Angelus1991ster
    #366854
    Ezért jó, ha hetekre nem figyelem a wot.na-t. Csak felcseszem magam.
  • Angelus1991ster
    #366853
    Nemár. Toldi missziók!? Menjen a wg.............................................
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    .....................................................


    Miket kaptam volna már a francba?!

    Amúgy meg ha rendesen megírták volna a statokat, akkor a csokijuk se kellene. Ez lesz a gift tankoknál az módi? Direkt lelassítják a töltést.

    Kíváncsi vagyok, hogy Ke-Ni-Otsu-nál is meglépik ezt.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.10. 20:25:33
  • walert
    #366852
    ©WR104 "Lehet, hogy a madarak nem ertenek az aerodinamikahoz, de repulni jobban tudnak mint barmelyik fizikus.
    Pont olyan mint a te eseted a wot-tal."

    Hát repülni valóban jobban tudnak,mint a fizikusok, mert megvan hozzá a szárnyuk.
    De azért a madár az érzésből repül, lehet egy fizikus kiszámítja hogyan repülhetne jobban, amit az evolúció fogja a következő fajnak megadni azt a technikát, amire nem érzett rá. Mindegy.

    Elhiszem, hogy jobban játszotok nálam, ez nem vita tárgya, de nem ekvivalens azzal, hogy hogyan lehet egy karakterisztika komponenseit maximalizálni. Most, ha olyan kiváló affinitása van rengeteg játékosnak, miért nekem kell egy sárgának rájönni arra, hogy a gunmark %-át nem arra számolja amit elmondtak ?????

    A gunmark %-a konstans a tankot, ha áll a garázsban napok mulva is, sőt még hetek elteltével is ugyanaz a numerikus értéken áll. Mégis miért? Elvileg az előző 14 nap függvényében kellene alakulnia. Tévednék ? Ugyanazon a %-on folytatod akár hány nap elteltével. Mégis miért pusztán én vettem ezt észre ?

    Ezt el tudná magyarázni valaki ?


    ©lexlutor "36k meccs, 46% 800 win8..megingathatatlan es kikezdhetetlen tudas es onbizalom.. mit vartal? " #366657

    Azt is elmondtam, hogy én műkedvelésből játszom a játékot. Fáradtan és szopóág tudatában is megyek egy tankkal, míg más vált egy másik járgányra, mert nem a statért játszok. A statomról annyit, hogy amikor én kezdtem, még azt sem tudtuk, hogy hol van a weekspot és tank inspector sem volt. A WG meg nem integrálta ezt a funkciót a kliensbe, mint a WT. A recentem pedig zöld 1200 körül van. Igazából mindegy. Az peig, hogy számtalan kommentben rákérdezek, hogy mégis melyik részével nem értetek egyet és mi mást tennétek rá a tankra, biztosan azt bizonyítja, hogy én vagyok akinek kikezdhetetlen meggyőződése van !!

    Egyébként a többi szerveren még mindíg überebb lehetőségek vannak. Amcsi szerveren pusztán a bejelentkezésért kapsz aranyat ! Hogy már a Toldi küldetésekről ne is beszéljek, amit mi magyar magyar tankba nem kapunk meg
    Nem is beszétem a -30%-os prém 8-as tank kedvezményről.

  • ROMOTO
    #366851
    Ja, mert csak annyi goldammot vehetsz amennyi a tankba befér
  • walert
    #366850
    A T 95 Maus lesz az új prémtank

    A 4-es számot úgy írja a fickó, mint egy analfabéta.
    Utoljára szerkesztette: walert, 2016.01.10. 19:21:43
  • Lunki88
    #366849
    Gold ammo. Szerk.: visszavonom mert akkor kredited se lenne. :P
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2016.01.10. 19:17:25
  • walert
    #366848
    Nem tudom, hogyan csináltad, hogy az összes skill ki van húzva.Találgatok : valami Warpack ?
  • walert
    #366847
    Srácok FIGYELEM !

    Ma kell megvenni azokat a prémtankokat, amiket kiszemeltél, de még nem választottál mert ma lehet utoljára ! Holnap 6 AM-ig. Az éves meg féléves prémfiókot akciósan is ma veszed meg utoljára, már ha érdekel az az 1-2 ezres különbség és ha sok tankot fejlesztesz, akkor van értelme, csupán kredit farma jó a 8-as prémtank is.
  • barret
    #366846
    Ammo rack érzékeny,mozgás közben nagy szórású papír tank... Ne menj előre,mert elsőnek szednek ki :) Ilyenre tervezték.
    Nem véletlen ajánlja hozzá WG a biztonságos lőszer elhelyezést :)

    Ugye ez a löveg már fent volt régen a T-34 85-ön? Csak WG leszedte,mert túl jól működött.

  • stork13
    #366845
    Ha valakit érdekel, QB twitch-én este, záráskor kisorsol egy Type 59-et.
    + Type 62-t és Cromwell B-t.
  • bekescsaba
    #366844
    ez a t34-100..istenem...
    minden lövés elvisz 2 modult..ez a közepes tierek amx 40-e
  • ROMOTO
    #366843
    FCM 50 t-t vegyél, a revaloisé érdekes de szarabbul játszható. A su 100y majdnem jó td, csak kiba nagy, kb japcsi hevi méret és az pont elég ahhoz hogy a pályák nagy részén hamar kiszúrják, a su-122-44 tier függő hogy szopás vagy epic, de ahogy hallom inkább szopni járnak fel vele a gecc MM miatt, a skoda ahhoz hogy toppos med legénységed legyen kb. csak akkor kell ha mindkét 9-10 szintű cseh medet megakarod tartani, ha ez nem cél akkor felesleges, mert mire odajutsz úgyis összejön a képzett legénység, egyébként egy felejthető tank.
  • feca1229
    #366842
    Nekem van Su 100y és teljesen bejön, ha valakit az meglő az nem dobja vissza. Van pár pálya ami nem fekszik neki, de ez van, máskülönben hangulatos, na meg persze elég nehéz elrejteni.
  • ratgab
    #366841
    Kösz!
  • yossarianHUN
    #366840
    Olvass vissza egy-két oldalt, tegnap-tegnapelőtt ugyanerről kérdezett egy kollega. Elég részletes válaszokat kapott.
  • ratgab
    #366839
    Srácok segítsetek! Kicsit gondba vagyok most: Nézegetem a prémium járgányokat és lehet vennék. Kérdés az lenne mit lenne érdemes begyűjteni. Szempontok: Legyen élvezetes vele a játék, nem hátrány ha nem lassú és könnyen sebez és keressen jó sok creditet.

    Jelöltjeim: FCM 50 t vagy AMX CDC (emellé akár mehetne egy su100y vagy egy skoda), vagy m4a1 revalorisé (szintén su100y vagy skoda mellé), esetlge egy Su-122-44 + a két zárójeles valamelyike).

    Mielőtt még jönnének a tanácsok: T34 nem akarok, mert kb t29 és az amúgy is kicsit lassú nekem, akkor már inkább FCM gyorsaság, Löwét meg inkább nem, IS 3-A árát meg sokallom.
  • xotyi
    #366838
    Miből találtad ki?:D
  • Sunsetjoy
    #366837
    Nexus mod manager szedette le a .net frameworkot?
  • xotyi
    #366836
    Egy noob kérdés ezzel a pinges dologgal kapcsolatban, egy másik program ma szedette le velem a .NET framework 4.6-ot ez bele szólhat valamibe? (nem értek hozzá,ne tessék bántani:D)
  • Pales27
    #366835
    A ventilátor és a többi felszerelés azért nem látszódik, mert az folyamatosan működik. A periszkóp és az álcaháló meg csak akkor lép működésbe ha 3mp-ig egy helyben állsz, ekkor az ikonja zöldre vált és csak akkor kapod érte a bónusz látótávot és álcát.
  • barret
    #366834
    Akkor megnyugodtam,azok müködnek szépen.
  • Pales27
    #366833
    igen mindenkinél csak a periszkóp és az álcaháló látszik, hogy lásd mikor lép működésbe
  • barret
    #366832
    A net sebességed nem befolyásolja a pinget. Lehet hogy túlterhelt a rendszeretek. Én örülnék a 70-es pingnek mobilnettel :) 100 alá sosem megy...
    Ma reggel pl játszhatatlan volt. 300 átlag :P
  • barret
    #366831
    Lehet hogy rajta van,de nem látszik az ikonja! Ventillátor,periszkóp,álcaháló.Ezek vannak felszerelve. A periszkóp,és az álcaháló látszik csatában.
    A ventillátor nem látszik,és a helye sem,amibe bele van rakva. Tehát csak a két aktív felszerelés látható.
  • Angelus1991ster
    #366830
    Nekem is mostanában felment 60-70 ms-ről 90-120 ms-re.
    Csak azt nem tudom, hogy :
    -vagy az én sosememelkedő 4 mbit-es netem miatt ilyen.
    -vagy szerver gebasz van ( EU1-en 90 ezren vannak fennt, összesen 160-170 ezer EU-st ír ki a játék)
  • Pales27
    #366829
    normális, ami a garázsban rajta van az a csatában is rajta lesz
  • xotyi
    #366828
    Ez vmi új fícsör hogy 100+ ms pinggel kéne játszani,vagy nálam van a probléma?
  • barret
    #366827
    Lenne egy kérdésem! Felszereltem a puffancsra a ventillátort. Garázsban látszik,ütközetben nem.Ez így normális? A +5%-ot a statisztika alapján megadja.
  • barret
    #366826
    Mittengard,az nem fehér embernek való..... A hideg is kiráz tőle :) Ha csak az a pálya lenne,egyből törölném a wot mappát.
  • Angelus1991ster
    #366825
    Úgyvan a T10-es az mindig tierlimites XD

    Na jó. Tier 1-2 is az de ott a poklot (Mittengard) kell megjárni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szeretek WoT-al játszani, csak az ilyen beosztásoknál, mintha csalánnal csapkodnák az agyamat. Ja a 2. után jött egy 3. ilyen szép MM. De aztán a troll-MM leállt.
  • barret
    #366824
    Így jár az,aki nem X-es tankkal megy csatába :) Ne hagyd magad alulra tenni!
  • killbull
    #366823
    Mi van bátyja, csatornán nincs elég bot akinek sírj?
  • Angelus1991ster
    #366822
    A nap második csatája:
  • Angelus1991ster
    #366821
    Az ilyen szivatásokat is csökkenthetnék, hogy rohadnának meg.
  • Pales27
    #366820
    Azért rontották a pontosságot és azért alakították át a pályákat, hogy közelharc legyen. Ez azért volt mert mindenki TD-vel játszott. Most ezt sikerült elérniük, de rájöttek, hogy a lightoknak így nincs szerepe.
  • Angelus1991ster
    #366819
    WG-s barlangrajzok!

    Ismerős ez nekem valahonnan!

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.10. 13:03:56
  • sempike
    #366818
    Tegnap volt egy csatám 9 artyval. Felidézte a régi szép emlékeket amikor nem volt ritka a 10 artys csata sem.
  • Angelus1991ster
    #366817
    Jó de lassú töltés mellett igen keveset is sebez.
    Legalábbis Gvozgyikánál ezt tapasztaltam.