418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • bekescsaba
    #366896
    Akkor ha nem játszanál egy tankkal, leesne 0-ra.

    Ezért.
  • walert
    #366895
    Csökken is az érték, de a jel ott marad.
  • walert
    #366894
    "Nevezetesen, miért konstans az értéke bármilyen időpontban, noha a gunmark defíniciójában szerepel az elmúlt 14 nap csatáinak numerikus feldolgozása ?"

    Korábbi hozzászólásomban leírtam. Ismétlem : Miért konstans a %-od ha áll a garázsban és ha elkezdesz játszani vele miért ugyanonnan fog emelkedni vagy csökkenni, holott a gunmark értéknek a numerikus része az elmult 14 nap függvénye és más játékosoktól függ, ellenben az érték konstans. Mégis miért??????

    Megmondom ! Mert ez egy WG trükk. Semmi köze més játékosokhoz. Ezzel ösztönzi az egódat, hogy több lóvét tólj a játékba
  • bekescsaba
    #366893

    Szerintem ez az egész rendszerre, százalékra vonatkozik, nem csak a jelre a csövön.

    Máskülönben csökkenhetne is az értéke százalékosan.

  • walert
    #366892
    Bocs, de ez nem igaz. Az a gunmarkra vonatkozik. Ott marad a jel a csövön, mégha lejjebb megy is a %-od. Maga a numerikus érték tud lefelé menni, hisz mindenki tapasztalja, hogy az adott jelet érő % előtt kettő értékkel már alig tudsz feljebb menni.
  • bekescsaba
    #366891
    Azért kontans, mert a leírásában is benne van, hogy a megszerzett eredméynt nem lehet elveszíteni, azaz ha elértél egy százalékot, az nem fog romlani, maximum stagnálni.

    A 14 napos szondázás csak azt nézi, hogy jobb a jelenlegi %-nál a teljesítményed, s ha igen, akkor emel rajta.

    Voila!
  • lexlutor
    #366890
    az us szervert kezdetektol kezdve kiemelt prioritasu volt. gyakorlatilag par havonta kaptak ingyentank missziokat.
    mivel az eu szerver meg az ru szerverrel sincs paritasba, ertelme nem sok van az ottani kuldeteseket nezegetni. a te hasonlatoddal elve, a kispesti panelbol a beverlyhills-i hireket olvasgatni, biztos valamilyen szinten erdekes, de flamekeltesen kivul, ertelme nincs.
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.11. 18:43:28
  • walert
    #366889
    Pontosan tudom mire gondolsz ! Minap épp azon tűnődtem, míg én le akarom szedni a lövésbecsapódás irányának jelzőjét és a reload visszaszámláló modot, mert elveszi a történelmi csata illúzióját (eltekintve a tankok erősségétől) mennyi ember rohangál cheatekkel,, amivel egyből szétszednek.
  • lexlutor
    #366888
    en ezt most nem annyira ertem mire gondolsz..

    "Nevezetesen, miért konstans az értéke bármilyen időpontban, noha a gunmark defíniciójában szerepel az elmúlt 14 nap csatáinak numerikus feldolgozása ?"
  • walert
    #366887
    Ez olyan, mintha téged nem érdekelnének a hírek. Igazából lehet úgy élni, hogy nem tudod milyen a világ körülötted, sebaj.
  • walert
    #366886
    Én kedvelem diego stílusát, csupán az érveit hiányolom, de mindegy. Nem értetted meg te sem, amit leírtam : Elhiszem, hogy nem én vagyok a legjobb játékos. De azt gondolni, hogy egy vita amely elméleti alapon folyik nem lehet érvek nélkül megválaszolni pusztán azzal, hogy az egyiknek nagyobb p*cse van.

    Túl sok csatát lementem tank inspector előtt. Nem is tudtam, hogy van gyenge pontjuk mivel csupán azt az adatokat írta a WG, hogy páncél elől ennyi azt kész. Mindegy.
  • bekescsaba
    #366885
    CSAK.

    Illetve 42.
  • walert
    #366884
    "Sztem a gunmark %-ának állásával a kutya sem foglalkozott, ha ez a "műkedvelésed" hogy hetekig nézegeted és ebből valamiféle erényt próbálsz kovácsolni enyhén szólva banális okvetlenkedésnek tűnik, már bocs."

    Éppen az a baj és szóvá is tettem, hogy semmit az ég világon nem reagáltatok, arra hogy mi lenne a bajotok az elmélettel. Semelyik részével, innentől éntaláljam ki ? V: Igen

    Az, hogy nézegetem ez alap affinitás részemről. Te annak következményeit sem vontad le pontosan, mit jelent ha ugyanaz a szám van ott hetekig. Ami nem baj.



    "Egyébként meg nem azért vettél pont egy OP pedotankot hogy elhiggyem hogy téged nem érdekel a stat, pont hogy ezzel a szarral próbálod feltornászni és emiatt vödörszámra vásárolod bele a goldlőszert, ami magánügy, csak akkor ne add elő magad valami "műkedvelőnek" (egyébként utánanézhetnél néha a szavak jelentésének)"

    Leírtam egy korábbi hozzászólásomban, amit nem olvastál vagy nem értelmeztél, hogy pont azért vettem pedo OP tankot, mert egy normális játékos alapvető igénye az egész játék hozzáférhető összes tanktípus kipróbálása és főleg az OP tankoké, amivel könnyebben boldogul az ember. Most, ha ezt az igényt a WG pedo tankok formájában tudja csupán kielégíteni, ez nem az én hibám. Tévednék ?

    Nem érdekel a stat. Tudhatnád alap matematikai ismeretekkel, hogy ennyi csata után a wn8 már nem javítható lényegesen. Sőt sehogyan.Én elfogadtam, hogy az effi alapján csupán az átlagostól jobb játékos vagyok és ezzel együtt tudok élni.


    ***


    HALIHÓ !!!!! Gondolom akkor már egyetlen spíler sem akad a játékban, aki meg tudja magyarázni ezt a gunmark anomáliát ? Nevezetesen, miért konstans az értéke bármilyen időpontban, noha a gunmark defíniciójában szerepel az elmúlt 14 nap csatáinak numerikus feldolgozása ?

    EGY JÓ JÁTÉKOS KÉRETIK A PARADOXON FELOLDÁSÁRA
  • walert
    #366883
    Vagy SerBuszStorm.
  • bekescsaba
    #366882
    Tiszta szívemből kívánom, hogy rohadjon ki a szíve annak az elvetemült tervezőnek, aki ebben a formában inplantálta a t34-100-at ebbe a játékba.

    A t43 úgy elpicsázott, hogy csak pislogtam. Én lőttem egy 230-at (jelzem 250-es átlagsebzés), ő 2-őt. Ez az utolsó csata volt ezzel a foskazánnal.

    Hogyan csináljunk egy fos, játszhatatlan medium tankot.
    Íme a recept:

    - Legyen lassú, de semmi esetre sem legyen gyorsabb mint a egy fürgébb heavy.....
    - Forogjon kurva lassan a tornya, de legalább annyira, hogy dogfightban mindenki szétszopassa
    - legyen papírpáncélja, ha már lassú, ne legyen páncélozott
    - legyen modulérzékeny. Akkor jó a med, ha minden bekapott lövés elvisz egy modult, de a legjobb, ha kettőt. Az igazán jó az lenne, ha minden modulját a tankon kívül hordaná. (viccet félretéve, nagyon sok tankkal játszottam nagyon sok csatát. De ennél modulérzékenyebb tankom nem volt. Ezen olyan dolgok is megsérülnek/meghalnak, ami más tankon sosem. )
    - Ne legyen lövegsüllyedése, mit keresnének a dombokon a medek. De hogy tuti jó legyen, a torony alsó harmadába tesszük a löveget, hogy a torony 90%-látszódjon minden leadott lövés után, és baszunk rá egy kurva nagy kupolát, a mibe bent ül a rádiós, a vezető, a töltő, benne van a rádió, az üzemanyagtartály, és a lőszerrekesz, meg a kikúrt kutya is.
    - Legyen egy lassan töltő, pontatlan, lassan szűkülő ágyúja, mert azzal jó a med. Legjobb érzés 3 mp-ig állni a mezőn, hogy rálőhessek az ellen medjére, ami garantáltan mellé megy.
    -adjunk neki egy nagyon szar MM beosztás, mert ezekkel a tulajdonságokkal csak aratani lehet tier 9-ben. ( a meccseim 35%-át ott töltöttem, megközelítőleg 15 %-ot voltam saját tierben)
    - adjunk egy olyan szar alapágyút vele, hogy muszáj legyen a 100 mm-essel szívni.
    - JA és adjunk már neki HEAT lőszert, mert a legjobb érzés trackelni......

  • dave9004
    #366881
    Nem játszok régóta, de 5-6. Tier harcokban mire nehéz tankkal helyzetbe kerülnék, oda a fél csapat és onnantól mindegy
  • András77
    #366880
    Tank: O-ni Pálya: Fisherman Első tünet: mire a városba cammogok a másik oldal teljesen kipusztul (kb 2-2,5 percről beszélünk itt) Második tünet: a városban 1 ellenfél, a csapatom kilövi és kirohan a nyílt mezőre, hogy szétlövess magát a k.baszott kempelő ellenfél által, közben a városban már jönnek is a hátamban az ellenfél gyors tankjai. Eltelt idő: 3,5 perc, az állás 2:11 A tünetek egy k.baszott idióta csapatra utalnak

    Megoldás: irány a víz, úgyis közel van és jöjjön a következő csata talán normálisabb csapattal. Egy LTTB viszont nem hagy méltósággal csobbanni, rám mászik, ezért kétszer belelövök és végül a saját artyja szedi ki, muhaha, legalább kaptam szerencsés medált. Egy fcm 50t megpróbál lerammolni, de szintén eltéveszti az utcát, mert a ONI pöttyet nehezebb és belepusztul a rammolásba Na ezek után tudtam csak méltósággal csobbanni Ha nincs a dupla xp akció, akkor lehet bevárom az ellent valahol arty fedezékben és még talán valamennyit tudok sebezni, de valahogy rohadtul nincs kedvem azokhoz a helyzetekhez, amikor körbevesznek és ha előre nézek, a hátamat lövik, ha hátra fordítom a tornyot, akkor meg előröl szednek ki és a ha nem vagyok fedezékben, akkor meg az arty is lő nagy bátran.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.11. 14:58:12
  • András77
    #366879
    Minden tier9 tankba belenyomok 50e szabad xp-t, kivétel csak az arty, mert azok stock állapotban is elpötyögnek. Az amx-re érdemes a nagy ágyút felrakni free-ből, mert sokkal jobban használható lesz a 260 pen miatt, a pontosság meg ugyanaz marad, kicsit javul a középsőhöz képest. Meg arra figyelj, hogy amikor eladod a tankot, akkor a lőszert tartsd meg, annyival is kevesebb lesz beindítani a 30b-t. Én eladtam a lőszert, de aztán rájöttem, hogy hülyeség volt.

    Az ágyú egyébként jó, de kapáslövéseket nagyon nem szereti. Ha nincs becélozva teljesen, akkor bárhova lőhet és ritka, hogy betaláljon. Becélozva viszont szinte garantáltan betalál, akár irdatlan távolságokra is. A lövedék kegyetlenül gyors, már közepes sebességgel mozgó ellenfeleket is el lehet vele találni autoaim-el (nem aimbot-al, az illegális, sima autoaim is működik, annyira gyors a lövedék).

    A tank megy ugye iszonyat papír és modul érzékeny is, t49, arty nagyon kövéreket belevág. A gun dep lehetne jobb is egyébként, de a sérülékenysége miatt a dombos terepeket kell vele megcélozni. Imádtam azt is, mikor ugattak nekem, hogy miért nem megyek vele az első sorba birkózni...
  • R3nton
    #366878
    Igen nekem megvan a su-122-44, iszonyat jó tank tier7ben, de meg van buherálva az MM-je és 10ből 9szer 9esekhez teszi.
  • szabii98
    #366877
    Ha nem is tisztán, de nagy része hozzá megy
    plusz a subscriberekből is kap pénzt megegyezés alapján
  • Sunsetjoy
    #366876
    http://worldoftanks.com/en/content/guide/payments_instruction/gifts/

    In case of a gift refusal, it will be transferred to the giver’s account. IGEN, te kapod meg akkor a tankot, ha elutasítja.
  • Sunsetjoy
    #366875
    Abból találtam ki, hogy PONTOSAN akkor telepítettem én is épp a .NET fw-t a nexusmodmanager miatt. Pontosan akkor :DD
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.01.11. 13:25:12
  • bekescsaba
    #366874
    Nem fogadta még el. Mi van ha az elutasít gombra nyom, én kapom meg a tankot?
  • Lunki88
    #366873
    Az amx 30-al stockosan játszottál vagy free xp-t nyomtál rá? Nekem még alap rajta minden, kivéve a löveget mert abból a második van rajta. Eléggé szenvedősnek érzem, meg szarul is játszok vele...
  • kingofn00b
    #366872
    Én ha funolni akarok, akkor előveszem a hetzert a 3 skilles legénységgel meg goldlőszerrel. Aztán hajrá a trollkommandó. :-) Platoonban még izgibb :-)
  • András77
    #366871
    Tegnap végére értem az amx30-nek szerencse a dupla xp-nek és visszaraktam a batmobilra a legénységet, mert egyhamar nem lesz pénzem az amx30b-re. Nem ászos kör vagy ilyesmi, de jókat trollkodtam vele, egyedül a végén óvatoskodtam kicsit talán a szükségesnél többet, mert a társak nagyon nem akartak jönni velem és 1-2 lepattanó esetén már kinyírhatott volna engem az ellen. Azért amikor egy tárból kikapom a tier10 szakaszt, az eléggé mosolygós jelenet, utána meg szépen elpukkan a 121 Nem is értem minek üldözött a 121, mert simán betöltöttem, mire utolért és ha nem számított volna a hp, akkor rámegyek direkt módon és kiszedem egy tárból. Senki nem segített volna neki, viszont így okosabban csináltam és beáldoztam a saját artykat és hp veszteség nélkül szedtem ki a 121-t

    A batmobil nekem a bulldog, t49-be sorba illeszhető, hasonlóan használom ezeket és jókat lehet velük trollkodni.

    Bat trollkodás
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.11. 12:01:05
  • joe662
    #366870
    Szerintem itt is él,hogy 14 napos elàllàs.a lènyeg hogy ne menjen vele 1 mètert se,ha esetleg màr àt vette.
    Irj a supportnak,sztem visszaadjàk a pènzt.
  • bekescsaba
    #366869
    Hali.

    Komámnak vettem egy tankot ajándékba, persze nem azt, amit kért.

    MI van, ha visszautasítja a megvett tankot, akkor azt én megkapom, vagy az árát goldban, vagy visszautalják a pénzt?
  • bornofakone
    #366868
    Ezt se gondoltam h megérem...de ilyet látni "hivatalosba" :D
    "The game nowadays is more static because there are no flanking maneuvers giving more power to artillery, instead of preventing camping is causing the oposite desired effect."
    Fél siker hogy legalább már látják ezt, igaz hogy tenni majd csak évek múlva fognak ez ellen, ha tesznek. Bár meg kell mondani most én se tudnék "viable" módot kitalálni az artyk rommá nerfelésén/kivételén, számuk limitálásán kívül.

    Nagyon ki vannak hegyezve a lightokra...és írják h 2 maptól eltekintve nincs más amin klasszikusan tudnák végezni úgy igazán hatékonyan a munkájukat, nos ez totál igaz is (oké redshire, lakeville meg még 1-2 mapon azért lehet használni őket, nem csak "elfogó vadászként" :D)
    De ahhoz hogy visszatérjenek, hát újra nyílt/nyíltabb mapokat kellene csinálniuk (mostani arty helyzettel ez öngyilkosság a legtöbb tank számára), szval megint csak visszakerülnénk ahhoz a kényes arty témához. Az a gond hogy az artyk még mindig olyanok a wg-nek mint itthon a cigányok, a cigány bűnözés :) Kimondani se nagyon merik az emberek hogy "cigány", főleg a mai ultraliberalista világban ez felér 1 öngyilkossággal sok helyen, pedig a problémákról beszélni kell, kimondani, megoldást keresni rá nem elbagatellizálni azt. Bár a wg nem libsi módon, hanem ellenkezően "diktatórikusan" és kategorikusan elzárkózik az arty helyzet megoldásától, de azért nagyjából már legalább helyben vagyunk...kell még az AW szele 1 picit, hogy átlendítse a mérleg nyelvét :D

    Medek látótáv csökkentésének kövezzetek meg de örülök (szoktam menni medekkel...főleg a qrva t55a küldetés miatt..mert a világért se akar összejönni..) és sokszor már én szégyenlem magam hogy előbb spottolom a td-ket, heavykről meg ne is beszéljünk. Nem mindegyik mednek kellene csökkenteni a látótávját...de azért lenne 1-2 aminek igencsak vissza venném :)
  • Antimat
    #366867
    Vagy lehetne SerBuszpók, az még hülyébben hangzik :)
  • walert
    #366866
    Az eredeti mesében a "Hallottál már a gonosz, csúf Kókuszpókról" van szó.
  • Angelus1991ster
    #366865
    Buszsofőr! XD
  • walert
    #366864
    "A celebek élete sem csupa játék és mese: "They'r all facing this way!" "

    Hallottál már a gonosz Hókuszpókrú?

  • Kubukli
    #366863
    A celebek élete sem csupa játék és mese: "They'r all facing this way!"
  • stork13
    #366862
    Majd a végén jön erről infó.

    @Kubukli:
    Ha csak a 70%-a, az sem rossz. :D
  • green64
    #366861
    Mit kell csinálni, hogy be kerülj a sorsolásba?
  • Kubukli
    #366860
    Nem teljesen vágom, az a 100 + 100 Euro/Font amit 2-3 óra alatt felajánlanak a követők, az tisztán QB zsebében landol?
    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.01.10. 22:17:13
  • Kubukli
    #366859
    Nézem QB mestert a twitch-en. Azért az arca néha sok mindent elárul a csapatok géniuszai kapcsán. 23.00.-ig tolja, de kezd fáradni. Most már egy-két "what a moron" is kiszalad a száján, pedig nagyon próbál PC lenni.
    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.01.10. 21:49:01
  • sempike
    #366858
    Ez a warpack dolog elég dúrva. Néztem pár videót a youtube-on és úgy tűnik agyag galambnak használ minket a WG a warpack, bropack és gox használóknak.
  • lexlutor
    #366857
    na szervert szerintem csak maziozmusbol erdemes nezni :)