418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Frankie69
    #367136
    Mostanában volt náluk egy komolyabb tisztogatás, elég sokan kikerültek a klánból. Most megy a toborzás, lehet jelentkezni hozzájuk.
  • András77
    #367135
    Úgy látom egy nem teljesen elégedett játékos Na kb erre a szintre süllyedtem én is tegnap mert ezek valamilyen módon tenyésztett idióták voltak még egy fokkal rosszabbak a normális hétköznapi fajtájuknál.

    Csak tényleg egy példa, mountain pass pályán, az ellen áttört az oldasó folyosón, én spuri vissza a bázishoz védeni. Egy T30 meg végig a dombtetőn vadászott és az első ellenség felbukkanása előtt kb 15-20 másodperccel elindult középre a hídhoz. Na most ez vagy egy totális hülye vagy egy nagyon gyáva valaki, nem tudom, mert semmire nem reagált. Ketten simán megfogtuk volna az ellent, amíg ő tölt én fedeztem volna és ráadásul neki kemény feje van, kihasználhatta volna. Ilyen pár ezer csatás mókus, tier9-ben, totálisan anti játékot mutatott fel. A halála volt a legszebb, mert a híd alatt volt egy ellenség és meg akarta ölni, ezért leugratott a hídról és szörnyet halt wtf?

    Ezek már nem a hétköznapi idióták, akikhez többé-kevésbé hozzászoktam már, hanem ilyen speciális fejlettebb (fejletlenebb) változatai, akik ráadásul szándékosan rombolják a játékot. Egy hétköznap idióta legalább ottmarad a bázison és maximum nem használ fedezéket és úgy hal meg, de ez? tier9-ben játszik és a világon semmiről nincs fogalma ami a játékhoz köthető, azon kívül, hogy tudja nyomkodni a billenytúket meg kattintgatni az egérrel, de talán még azzal sincs tisztában, hogy mivel játszik.

    Na mindegy is, chat kikapcsolva megint egy jó időre és sokkal nyugalmasabb, stresszmentesebb a játék. Néha valaki ugat a csata után, hogy ő támadott (értsd előre rohant meghalni) és nem fedeztem őt, de az ilyeneket leoltom.

    Egyébként kíváncsi leszek, hogy a WG mikor vagy soha nem akarja beismerni, hogy ez a riportolási rendszer egy kalap sz.r. Ha valaki nem lőtt (ha lehet figyelni a szándékosságot valahogy, akkor azzal súlyozva, pl 2 nem szándékos lövés = 1 szándékos) a csapattársba, akkor nem engedném az unsportsman kategóriát kiválasztani. Dehát ugye tudjuk, a wg-nél a király az, aki kreditért elérhetővé tette a gold lőszert és aki mondjuk a riportolás rendszer problémáit feszegeti, az az állását kockáztatja.
  • barret
    #367134
    Kiütközik a kultúra.
  • Fecó0207
    #367133
    "Szépen vagyunk öltözve, csillog a hajunk
    Gondolhatod, erre most is adunk"
  • patchaou
    #367132
    Nekem annyiszor mondták már hogy reportolnak, de bant még csak tk-ért kaptam.
  • técs
    #367131
    Én is kaptam 3 nap bant , de én tudom is miért. Prokhorovkán tök egyedül voltam középen,9 gyökér a szokásáos jobb alsó sarokban bújócskázott, 3-an meg a hegyen voltak, de semmit nem spottoltak, mert a hegy lábánál álltak. Meccs végén egy e50m player priviben közölte, hogy gyökér vagyok, mert az ellen centurion AX-e összehozoztt 6k sebzést,ő is meg a szakasztársai is rámnyomták az összes reportjukat. Persze sebzésben első lettem 2,5k, csináltam mellé meg 3,8k spot dmg-t is, ő 1050 sebzéssel zárt, de én voltam a hülye , mert egyedül középen 2 artival, meg 4 ellennel a másik oldalon akik állandóan spot alatt tartottak nem hoztam le nekeik a csatát. Vannak ilyen gyökerek.
  • Solten
    #367130
    Dear EU support,

    You are a joke you incompetent clowns. Do us a favour and burn down your headquarters.

    Best regards,

    bekescsaba


  • Angelus1991ster
    #367129
    "4 nap egy könyvelő életéből" te vagy az ötödik nap rémségese.
  • tigrincses
    #367128
    warthunderen ? :D
  • András77
    #367127
    Nekem is érik a ban, bár nem lövök senkibe, mert fent van a safeshoot a rokon 5 éves gyerek miatt, de szóban kiosztom a mai nap hihetetlen szintre süllyedt idiótákat. Illetve már több szakasz belém akadt, így vagy úgy, gondolom ilyenkor mindenki riportol engem és persze az unsportsman kategóriában, mindegy is, hogy szóbeli vita "rendezése" céljából van erre külön kategória a feljelentésnél, de természetesen ez túlzó elvárás lenne ezekkel az idiótákkal szemben, hogy még kategóriát is tudjon választani.

    ma kb féltávnál kikapcsoltam a chat-et és így is marad egy darabig., mert ma speciálisan tenyésztett noobokhoz rakott folyamatosan a játék "véletlenül" hosszú sorozatban. Bekapcsolt chat-el eddig már 5 alkalommal kaptam 1 nap játék bant unsportsman miatt úgy kb 2-3 havonta és 1 nap chat-ban. Kikapcsolt chat-nál még soha nem volt ban, szóval igen, szövegelésért simán riportolnak az unsportsman kategóriába az egysejtűek , de már riportoltak olyanért is, hogy nem mentem oda meghalni, hogy segítsek neki, meg hasonló, előre rohan meghal és utána véletlenszerűen kiválaszt valakit akit a játék végéig savaz meg riportolással fenyeget.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.14. 22:59:03
  • Angelus1991ster
    #367126
    KV-1 rajongóknak.
  • bekescsaba
    #367125
    MIvel faszán bannolódtam, ezért elővettem a kis accot. Ott még csak 350 csatám van, és a T29-et húzom.

    Hihetetlen, hogy minden csatában top tier vagyok, nem találkozom 10 000-nél több csatát ment emberrel. Csupa piros játékos. Csatánként 2300 körül lövök a t29-el. Haladok, s ez nagyon baba.
  • Angelus1991ster
    #367124
    Chuck Norris elbújhat.

    WG-s barlangrajzok 2. rész: törzsfőnök művészete.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.14. 22:37:21
  • lexlutor
    #367123
    pedig egy MAGYAR tankban matyika a "dontetlenbol" is gyozelmet csinalt volna :)
  • Angelus1991ster
    #367122
    Inkább te teszed röhejessé ezt az egész dolgot. WoTinfón minden részletesen le van írva. Az elmúlt hónap óta 6 cikk is megjelent a magyar harckocsikról. Tessék elolvasni.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.14. 22:29:45
  • lexlutor
    #367121
    ahhoz is sotet vagy h felfogd, h nem a "magyar agat tamadja" hanem rolad beszel te egysejtu :) menjel szepen vedd be a gyogyszered, azt nyaladzal szepen tovabb a sarokban tompika :)
  • tigrincses
    #367120
    te mit ugatol?
  • tigrincses
    #367119
    hát aki ennyire támadja a magyar ágat ,számomra mi más jelzővel jellemezném az illetőt? Tudsz pofásabbat?
  • Angelus1991ster
    #367118
    Anti-magyar? az mi a pöcsöm?
  • tigrincses
    #367117
    baszhatod ha csak 2 ..... ott egy egész dandár lesz!!! Valóban ,az első magyar harckocsi a wot-ban lett bemutatva , ez dícséretes , viszont messze nem tökéletes!
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.01.14. 22:21:19
  • Angelus1991ster
    #367116
    Magyar harckocsi már van a WoT-ban. 2 típus bekerült. Az elsőt mindenki megkapta, igazi wg-s "fűszerezéssel".
    Második még pihen a kliensben, remélem nem addig mint az M4 Improved.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Többi típus egyenlőre nem kerül be. Vagy a német tech fa részeként, vagy prémiumok lesznek ( ez lenne a legjobb ).
    Vagy bevezetik a kisebb prémium tech tree-ket. Mint anno a Type 59, mint kínai tank, jó darabig egyedül képviselte a kínai ágat.

    A lengyel TKS td ( aminek sorsa még bizonytalan) mintájára kerülnek be. Ez se lenne rossz ötlet.
    http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/12/tks-z-nkm-20-a.html
  • lexlutor
    #367115
    szegyenlunk mi teged elegge, az nem eleg?
  • tigrincses
    #367114
    böfffffffffffffffffff , ez akkor is így lesz akármennyire sem szeretnétek... antimagyarlelkűek, szégyelhetnétek magatokat..
  • Angelus1991ster
    #367113
    Drága Helga asszonyom! Elnézést, hogy megsértettem XD
  • tigrincses
    #367112
    Rólad meg tudod mi :) ╭∩╮
  • tigrincses
    #367111
    pffffffffffffffffffffff
  • Angelus1991ster
    #367110
    Ilyenkor mindig ő jut az eszembe.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.14. 22:07:45
  • lexlutor
    #367109
    Matyikam, tudom nem erosseged az olvasas sem, de a masik forumban mar szoltak, h ez csak egy fan elkepzeles...
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.14. 22:03:52
  • András77
    #367108
    Ma valami akció van, mert most tényleg elérték a fájdalomküszöböt a retardáltak? Ezek már nem a közönséges mindennapi idióták, hanem a tenyésztett változatuk. Ja, és 3 arty minden csatában oldalanként, hogy teljes legyen az élvezet.
  • tigrincses
    #367107
    Warthunderen hamarabb lesz MAGYAR ág mint Woton.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Olasz- Magyar egyben lesz!!!!!!! Ott megoldották.


    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.01.14. 21:45:50
  • lexlutor
    #367106
    az milyen buzis lenne mar, ha annyi ev utan egy nemet tank, epkezlab agyut kapna:)))
  • Angelus1991ster
    #367105
    Ezt elmagyarázná nekem valaki?
    8,8 cm Kw.K. 36 L/56-as löveget mind ismerjük. Számtalan német harcjárművet fel lehet szerelni vele.
    T5-ön igen erős lövegnek számít, t6-ban is erős, de t7-ben már gyenge, t8-9-ben meg csak pattogunk vele.

    Az, hogy a kénköves kecskebaktúróban van, hogy:
    -WoT Blitz-ben ez a löveg ilyen átütésekkel rendelkezik: 145/195/44
    -Sima WoT-ban meg ezzel: 132/171/44 ( 171-es pen Tog II alap penje)

    Legalább a szerencsétlen VK3002DB-nek adnák meg ezt az átütést.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.14. 18:51:08
  • András77
    #367104
    Nekem öcsémmel közös accon volt egy 5,95 skilles banda (vagy 4,95, ha az alap skillt nem számítom) és kellett volna még vagy 500e xp a 100%-hoz Mondjuk ha akkoriban lett volna ilyen 1,5 szorzó a prém tankokon, akkor lényegesen feljebb lenne az a banda is.

    Ez a straik sokak szerint a legjobb játékos, legalábbis volt idő, amikor egyértelműen az volt, bár lehet, hogy most már a fiatalabbak kiszorították. 5e feletti wn8 valami 40e csatában, szerintem neki még 7 skilles csapata is lehet.

    A tr1ss a nője? Nem rossz választás...
  • Sunsetjoy
    #367103
    Ráadásul még gyenge az angolja is a poén szövegnek :)
  • bekescsaba
    #367102
    Ja.

    Ha elmész egy orvoshoz, aki a pattanásodat viccesen ráknak titulálja (s mivel te nem értesz hozzá, komolyan veszed) majd a térdét csapkodja a nevetéstől, s nem érti, hogy te miért nem nevetsz vele.

    Ha ezt elküldtem volna, biztosan nem segít.

    Való igaz, nem beszélek angolul, csak németül.
  • walert
    #367101
    Látom nem sokaknak van humorérzéke.....
  • walert
    #367100
    Bocsi, csak irónia volt
  • bekescsaba
    #367099
    ez segítség volt. 1000 hála.
  • bekescsaba
    #367098
    Ennyit én is tudok angolul, hogy ez nem jó.

    Köszi.

    Remélem majd meghálálhatom neked valamilyen módon.
  • besti
    #367097
    Nem láttam a streamet, de elképzelhető, hogy esport-os/WGL accounttal játszott (nem tudom, hogy viheti be randomra). Azokon minden tank unlockolva van, maximális képességű személyzettel és rengeteg kredittel.
    Utoljára szerkesztette: besti, 2016.01.14. 18:03:06