418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • walert
    #367096
    Mik vannak ?!

    Köszi.
    Utoljára szerkesztette: walert, 2016.01.14. 17:57:08
  • csagataj
    #367095
    A skill-csík hossza limitálva van, ezért, ha elkezded a hatodikat, akkor csak az elsőt látod mellette szorzóval, hogy hány van 100%-on, illetve azt, amelyiket éppen húzod.
  • yossarianHUN
    #367094
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dear WarGaming Support!
    I recently realized that somehow I got 3 days of ingame ban, though I don't know the reason why. Can you please suspend/reduce this mysterious penalty, or at least explain why was I punished? I suspect that all three members of an enemy platoon reported me, probably out of malevolence, or frustration, because I killed one of them. All in all, I don't feel I did anything that justifies this ban. Thank you,
    bekescsaba (vagy ha az más, akkor ingame név)
  • walert
    #367093
    Tessék : nyersen...

    Fuck your mother, dear support ! Because of the crappy reporter system, I can not play for two days, you lice. The premium time runs out, you son of a bitch. Take off immediately ban me. Not those with disabilities, who are reporter without a reason, but who endowed them with this law, you bastards.

    Трахни свою мать! Из-за дрянной jelentgető с любовью, я не могу играть в течение двух дней, вы вшей. Время премиум иссякнут, вы сукин сын. Немедленно снять запрет меня. Не те, с ограниченными возможностями, которые без причины, но кто наделил их с этим законом, сволочи.
  • bekescsaba
    #367092
    Rendben, Egy angol kérelmet írna nekem valaki?
  • walert
    #367091
    Engedjétek meg, hogy kérdezzek valamit. Most nézem Sztarik streamjét, elvileg a legjobb NAVIS és azt látom, hogy a legénységi skilleknél nem hagyományos jelölések vannak. 5x 8x valami. Ilyet a teszt szerveren láttam, amikor minden skillt kihúzva kaptunk meg. Azóta én nemláttam ilyen jelölést. Mondom ezt úgy, hogy nem ismerem a warpackot, aimbotot meg egyéb cheatet. Megkérdezném, hogy ez mit jelent? Miért ilyen formátumú a legénységi skillek jelölése? Warpack valami van ?

    Azt tapasztaltam a streamjén, hogy állandóan goldozik nem pusztán az éppen stockos tankon, de a fulloson is. Valamint mindenen pótkaját használ és 100%-ra húzza ki a skillt kis tierű mazsolákon is. Oké, hát super unicum a srác, de mégis ez eléggé elriasztó. Full gold+pótkaja+minden tunningolt legénység és felszerelés.



    akit érdekel a stream ime hát http://www.twitch.tv/straikoid

  • Angelus1991ster
    #367090
    A link nem jó. Írj nekik egy ticketet.
  • Angelus1991ster
    #367089
    2 napos bant kaptam december végén. Írtam nekik, hogy 1 napot el engedhetnének. Pont 5x szorzó volt.
    De nem válaszoltak. Sajna ez a unsportsman conduct report gomb egy fegyver a rivaseloy-ok kezében.
    Túl jól játszolez a te bajod. Ne játsz jól és nincs probléma.

    De írj nekik a custum support - penalty részében.
    Itt próbálkoztam:https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/279

    Dicker MAx-os eventnél is asszem megajándékoztak a vörösök egy nap szünettel.

    Csagataj-nak: Hogy-hogy végleges chat ban? Nemá :I Persze fizető játékossal így bánnak el. WG helyében én játékra való költéssel elengedném a büntetést.

    Pl. játék bannál: ha egy napra - bannoltak- egy nap prémium vásárlás, 3 nap ban - 3 nap prémium vásárlás.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.14. 17:01:11
  • bekescsaba
    #367088
    Kaptam 3 napos bant...passz, hogy miért.

    VAn értelme kérelmezni a mérséklést, esetleg törlését?

    Ha igen, hogyan tegyem, de ami a legfontosabb, valaki írna egy kérvényt ez ügyben. Pl..légyszi légyszi, megszált az ördög,a gonosz ikertesvérem viselkedett sportszerűtlenül, nem én, me culpa, szórom a hamut a fejemre stb.

    1000 hála.
  • R3nton
    #367087
    Hát eleve már a med 15-ös is kurva nehéz 4k TD-kbe, bár ha most meglesz majd valamikor a csehszlovák, azzal talán meg lesz kiválóra. Light, heavy megvan. Artyból meg még hiányzik 4-5 küldi, de ott például olyanon is el tudok akadni, hogy gore medál, nem nagyon szoktam artyzni. Szóval jól megakadtam pedig papíron elég lenne 2 küldi is. Mind1 már nem is annyira izgat. 113 kb ugyanaz a tank csak jobb, mint a 260.
  • pointer4
    #367086
    most 4k-ra betudom lőni, ha stabuzát játszok, de kollega kiszámolta, azt akkor 5000 csatán át kell tartanom :S
  • Bee
    #367085
    Csak laza 1,5k-val kellene növelned a recent-ed, ugyan már, easy. XD
    A 4db+ T10-nél lehet csak problémád, most állhatsz neki grindelni...
    Utoljára szerkesztette: Bee, 2016.01.14. 15:17:09
  • pointer4
    #367084
    Az mindegy, mert úgy is rájösz, ha nem vagy lusta :D

    de így néznek ki szárazon a feltételek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    3100 WN8 overall and recent 3600 WN8
    64% WR overall and recent 67% WR
    3000+ damage on t10 tanks. (TDs even higher)
    1000 assist & 2 spots on t10 meds (= anti-statpadding req)
    10k battles or more
    10k+ WG rating
    4+ CW capable tanks (BC, 50B, IS7, 140, 62A, E3, E5, E100, MAUS, FV215B, CGC)
    Lots of 3rd MoE on t10s helps (we see them as a proof of skill)


    Báár, egyszer egy gyakorlón, jól adta egymás után 3x is az rng, ebből a legjobb lehet jó lesz belépőnek.



    Bár lehet pont az ellenkező reakciót váltaná ki XD Még nem tudom használom-e :D
  • Bee
    #367083
    Melyik klán, és mennyi az elvárás, hogy nem felelsz meg még nekik??? :-O
  • bekescsaba
    #367082
    Az artys a legnehezebb, nekem elhiheted. Én azt fulloztam ki, hogy elkerülhessem a TD-sm 8000 est.
  • Pales27
    #367081
    miért nem fullozod ki a másik 4 küldit?
  • R3nton
    #367080
    Szuper :D Áh azt utálom. WT-vel lőttem 7600-t ennyi, még talán egy jó körben az FV-t érzem esélyesnek. Többi nagyon off, illetve jgdpze-100 jó lenne, de az nincs meg.
  • pointer4
    #367079
    Na meg még hány embernek lőjek össze olyat? :D T110E4-at ajánlom :D Három VTEPS-esnek már csináltam ilyen missziót, elég volt :)
    Utoljára szerkesztette: pointer4, 2016.01.14. 14:16:44
  • R3nton
    #367078
    lazán 9k? :D Nem akarsz nekem lazán lőni egy 8k-t valamelyik TD-mmel? Kapsz egy sört, ha pesti vagy :D
  • pointer4
    #367077
    Akkor nem fogalmaztam meg jól, a mondandómat.

    "hogy HA prémfiókos vagy, AKKOR jobb társakat és rosszabb ellenfeleket kapsz" <---- nettó tömény baromság, egyetértek veled :D
  • patchaou
    #367076
    nettó baromság
  • Sunsetjoy
    #367075
    Én azt írtam, hogy "jobb csapatleosztásba kerülni" és a "prémfiók segít".

    Tehát NEM arról írtam, hogy könnyebbnek tűnik a csata, vagy jobban jössz ki belőle anyagilag, vagy a hétközbeni napok bizonyos időszakában értelmesebb csapatokba kerülsz. Hanem arról a bődületes véleményről, hogy HA prémfiókos vagy, AKKOR jobb társakat és rosszabb ellenfeleket kapsz.
  • András77
    #367074
    Annyi alapja lehet, hogy prém fiókkal több aranyat köphet a játékos, ezáltal könnyebbnek tűnhetnek a csaták. Pont tegnap volt olyan tier5-7 csatám, hogy csak aranyat lőttek rám. Ez mondjuk ritkaság (még), de ki tudja meddig.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.14. 12:43:19
  • pointer4
    #367073
    Egy ilyen segítség van megfigyelésem szerint, hogy mikor tudsz játszani. Napközben (hétközben) csak birkák vannak fent, mehet a hentelés. 8-9 killes körök, 6-9000 sebzés lazán, este meg vért izzadhatsz, mert a többi értelmes is előkerül, és jó ha összejön 2-3000 sebzés tier9-10 ben.
  • pointer4
    #367072
    A tegnapi chatban-hoz még, tudsz úgy is üzenni embereknek, hogy a platoon meghívóba írod a szöveget. Groom mindig így küldi, "Tier8 uniqum med platoon, +1, chatban again...." :DDDD

    Amúgy meg klánt karok váltani, és életembe először rá kell mennem a wn8-ra, hogy szóba álljanak velem. Ez a Skoda T50 azt hiszem pont alkalmas erre a feladatra :) Mekkora szívás a statot figyelve játszani, tiszta ideg vagyok tőle, elveszti a jéték örömét.... Minden tiszteletem a super uniqumoknak, hogy tudják tartani a 3500+ wn8akat xanax nélkül...
    Utoljára szerkesztette: pointer4, 2016.01.14. 12:21:45
  • kipeti
    #367071
    A prém fiók csak abban segít, hogy ne kerülj ki olyan rosszul csata végén mint anélkül
  • Sunsetjoy
    #367070
    Ha van olyan valaki, aki azt mondja, hogy a prémfiók (akár csak a vett, és nem az ajándék prém) segít jobb csatákba kerülni...vagyis jobb csataleosztásba, mint nem-prém állapotban...azt a valakit egyszerűen csak hülyének nevezem...
  • Lokker
    #367069
    szar az EU1 lag szarok az eventek, bezzeg más régióban...
  • tepi1
    #367068
    Idióta csapattársak gold ammo T10 TD-be, mert biztosan kevés az átütés AP-val búza aki újrakezdi
  • RoboKutya78
    #367067
    Srácok Van itt köztetek esetleg Fegyverszakértő?
    Ez most komoly kérdés volna valami ami be szeretnék azonosítani.
    Írjon rám Pm-ben
    köszönöm.
  • suba53
    #367066
    Ez az Online Tech-Tree nem igazán naprakész.

    A Cseh ág sehol, a buffolt átütések sehol. Pedig amúgy nagyon jó kis segédlet lenne.
  • lexlutor
    #367065
    olyanrol mar valaki hallott, h telejesen moddolatlan gepen, a garazsban a gyari tankszuro eltunik egy az egyben? valami profilbeallitias lehet, mert ugyanazon a gepen, masik profillal belepve, meg ott virit...
  • ROMOTO
    #367064
    Az STB-1 ek az a tulajdonsága hogy a nyílt mezőn elgázolják a védtelen gésákat? Pfejj, nem kell!
  • yossarianHUN
    #367063
    Ezt akár én is írhattam volna. Pedig én nagyon akartam szeretni, de egyszerűen nem sikerült.
    Na mindegy, majd meglátjuk milyen lesz, ha egyszer még a mi életünkben esetleg megcsinálják a hidraulikus felfüggesztését a játékban. Bár az ágyúján az se fog segíteni.
  • Lunki88
    #367062
    Szegény STB-vel nem sikerült megbarátkoznom, pedig adtam neki esélyt. Egyszerűen hajmeresztő dolgokat tud művelni az az ágyú ami rajta van és nem jó értelemben...
  • Angelus1991ster
    #367061
    STB-1 kedvelőknek.


    Egy érdekes hibrid:
  • walert
    #367060
    Nekem jó fogalmaim vannak, ugyanis nem a kizárás elvén fogalmaztam meg a kijelentést !

    Keresem a jó tankot, ezt ti OP szininímával említitek. A WG adventi buli keretében egy ammo OP-t dobott be és megvettem, noha nyílván OP tank létezik papír is. Egyrészt.......

    ........másrészt ez az OP-knál is OP-bb. Nem azért, mert ammo OP, hanem mert a gyakorlat azt mutatja, hogy 1-14-es csatákat is meg lehet vele fordítani, ebből kifolyólag ennél a tanknál tudom a legjobban kompenzálni az agyhalott csapattársakat és vissza tudom a legtöbb esetben hozni a csatákat, ezt más balance mellett nem tehetném meg.
  • walert
    #367059
    Ezt elfogadom.
  • walert
    #367058
    Nekem amúgy is megvan a lelki egyensúlyom, rágóta játszok ezt csak nemrég vettem. Igazából nem érdekel, kinek melyik tier a nagy dobás. Az 5-ös sem nagy szám a 8-ashoz, de az semmi a 10-eshez képest. Viszont ugyanakkor teljesen ugyanazt a játékot játszuk akármelyik tierben. A hp és a dmg, de még a pen sem nagyobb relatíve. Ugyanúgy fogy a HP-d kis tierben is, csak nem 2700-ról, hanem 260-ról, mert kisebbeket lőnek. Ez a nézet, hogy csak top tier létezik az egoisták hírdetik.
  • walert
    #367057
    Az RNG engem szivat rendesen. Láthattad a MM-jeimet A WG azt díjazza, ha pénzt fektetsz a játékba. Prem fiókod van és tolod bele a lét goldammo miegymás formájában. Akkor hagy játszani és még az RNG is az oldaladon lesz. Ez üzlet, tudod ?