418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Lunki88
    #367176
    Úgy néz ki mint egy tücsök azzal a két antennával a tetején. :)
  • Angelus1991ster
    #367175
  • Angelus1991ster
    #367174
    Időközben behalt az oldal vagy halott a link.
  • Angelus1991ster
    #367173
    Mi van móré?
  • bekescsaba
    #367172
    4200 win 8-a volt vele a srácnak. Jól néz ki, egy üvöltő medve van ráfestve a torony oldalára.
  • Sunsetjoy
    #367171
    Most dobtál neki egy wot replay-oldalt, amikor játékban van. Szuper :)

    mutzi
  • Angelus1991ster
    #367170
    Megjöttek.


    Pz 58 Mutz?http://wotreplays.com/site/index/version/44/nation/2/level/8/tank/935/sort/uploaded_at.desc/Nézzed.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.15. 21:52:28
  • bekescsaba
    #367169
    ez mia z isten nyila?
  • bekescsaba
    #367168
    itt van mellettem a játékban egy mutz....
  • stork13
    #367167
    Nem a 3,75 másodperces töltéssel sebzel, hanem a pennel sebeznél. De az ugye, nincs...
  • bekescsaba
    #367166
    486...van majdnem t32-őm is.
  • Toweliee
    #367165
    Nem érted. Azért játszik vele, hogy panaszkodhasson.
  • lexlutor
    #367164
    a statisztikaja szar es meg nem is tierlimites, mint a t127.. engem halal hidegen hagy milyen gyartmany, de aki ezutan szenved meg vele egy kort is, az megerdemli.

    az elet nehez, ha hulye vagy megnehezebb.
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.15. 21:04:02
  • Nihili
    #367163
    Mindezt 20 meccs után vontad le? Bár az is igaz, hogy mindenki abban hisz amiben akar.
  • Angelus1991ster
    #367162
    Jah akkor ezt mond a T-127-nek, LTP-nek. Kb. ugyanolyan statisztikájuak , a töltést kivéve. Furcsa mód azok szovjetek.

    Toldi meg az ellenséges hitlerista-hortysta-.... népek egyik tankja.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.15. 20:55:53
  • lexlutor
    #367161
    megredelmed. varahato volt h t3as tankkal ez lesz. es meg szar is. ugyhogy csendben turjed.
  • Angelus1991ster
    #367160
    Toldi olyan mint a mariska. Muszáj kipróbálni, még ha illegális is.
  • lexlutor
    #367159
    minek jatszol aval a foshalommal egyaltalan?
  • Angelus1991ster
    #367158
    Engem meg bekúr a Toldival O-I Exp-ek ellen. 3,75 mp-es töltéssel sebezzek.
  • bekescsaba
    #367157
    igen, gondolom. De működik a wg balance rendszer, ez most bebizonyosodott számomra.
  • lexlutor
    #367156
    nyugi, nem fog sokaig tartani ez :)
  • bekescsaba
    #367155
    Ja, és ezek 75 %-os legények.

    A nagy accomon azért nem ilyen impozáns a BT7 arty statja, holott ott 4 skilles legények csapatják.
  • bekescsaba
    #367154
    konteo?

    Kis acc: 20 csata BT-7 artyval (a prém) 1-szer voltam tier 4-ben, a többi tier 3, nem pirosak, hanem fehérek ellen.

    12 6 killes vagy több meccs, 7000 win8 818 átlagsebzés

    Jelzem Tier 3-as tank.
  • lexlutor
    #367153
    uj forumszabalyok az eu-n is..
    .. nincs tobb minusz a csodas eu-s eventekre.. avagy minden pozitiv visszajelzes fontos nekunk, de kulonben kuss :)

    http://ritastatusreport.blogspot.nl/2016/01/eu-forum-reputation-changes.html

    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.15. 19:59:29
  • sempike
    #367152
    Sosem értettem miért csesztetik a kempelő amx 50 100-akat. Nagyon sérülékeny, kamója páncélja nincs, annyira azért nem gyors hogy bújócskázzon és még ott a 40sec újratöltés. Az artysok meg előre röhögnek ha meglátják a játék betöltő képernyőn.
  • mcwolf
    #367151
    Én nem tudom ti mit csináltok, de engem még anyázásért sosem bannoltak. Pedig szoktam nemzetközi nyelven is mondani a magamét, de eddig csak 1 nap bant kaptam, mert feldühített Karelián egy dombon kempelő AMX 50100 és kilöttem.
    Anyázásért még sosem kaptam, pedig én is mondok mindent,mikor elborul az agyam.
  • brasco84
    #367150
    végre egy jó kör :D

    Győzelem!
    Csata: Redshire
    Járművek: Type 59
    Szerzett tapasztalat: 4 076 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 118 169
    Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
  • Sunsetjoy
    #367149
    Nekem mindig is a pályaberagadás a végem, pezsgőt bontok, amikor berak egy pilsent vagy overlordot (ami nem is a legutolsó patches), mountain passt, vagy stalingradot. Bezzeg, amiből nyári és téli pálya is van, az jön piszkosul.
  • pointer4
    #367148
    Hát az assault mód egy katasztrófa, eleve csak 10 perc van sebezni, a 15 perccel ellentétben, ami kurvára kevés, főleg ha egy atom bekempelt csapat az ellenfél.
    Másodszor pedig, 30 emberből 25 nem tudja mit kell csinálnia. Kitámad ha védeni kell, vagy a spawn pontnál kempel 10 percet ha támadni kéne.
    Én akkor kapcsoltam ki, és azóta sincs, amikot t95-öt húztam, és támadnom kellett malinovkán.
    9 perc volt felérni a templomig, még rá se láttam a körre, amit be kellett volna foglalnom..... hát a faszom.... nfs-ben is utáltam a tükrözött meg visszafele menő pályákat, itt se szopassanak, mert hülyék a fejlesztők :D

    Az encounter viszont nagyon jó, ott nem kell haza rohanni decap-elni, mert a baromok meghaltak. Csak akkor nyerhet cap-el az ellen, ha már engem kivégeztek :)
    Utoljára szerkesztette: pointer4, 2016.01.15. 17:29:05
  • András77
    #367147
    Ezzel megint összeesküvés elméletet kezdünk fújni Egyébként amit én észrevettem, hogy nagyon gyakran beadja nekem a sandriver assault módot, meg erlenberget is, de a sand river az állandóan jön.

    Na a kérdésedre, azt olvastam már nagyon sok jó játékostól, hogy kikapcsolják az assault és encounter módokat, különféle okokból.

    A pályák egyensúlya amúgy is kérdéses, ezekben az assault és encounter módban meg látszanak kemény torzulások az erőtérben, talán emiatt, hogy nehogy a szent wn8 és wr sérüljön, ha többször kapják ezeket a pályákat így.

    Mondjuk például egy Erlenberg védekezést én eddig csak úgy tudtam megnyerni, ha egy páncélozott tankkal a kör melletti háznál maradok és valahogy megállítom a balról odaérő ellenségeket. Megfordítva a dolgot, támadást durván 10-ből 9-szer lehozunk, ha máshogy nem, akkor befoglalunk, amíg az idióta ellenség a mi -nem létező- bázisunkat keresi Bal oldalon védekező csapat kb havonta 1x tud nyerni és én már úgy is számolok, hogy baloldal kaput lesz 3-5 percen belül, attól függ milyen tankom van, ennyi a rendelkezésre álló időkeret, hogy valamit csináljak a másik oldalon vagy jó páncélos tankkal innentől kezdődnek az izgalmak a védekező körnél (előtte sniperkedek és csipegetem a támadókat).

    Sand River viszont erősen borul a védők irányába assault módban, de talán nem ennyire látványosan, mint ahogy a támadók irányába Erlenberg.

    Egyszóval az egyensúly hiánya miatt, amire némi gyakorlattal rájön az ember sokan döntenek úgy, hogy csak normál csatában mennek. Ez simán okozhat némi eltérést a játékos állományban is, akiket az adott csatába bedob az mm.

    Az artyk eloszlása meg valamennyire követi a napszakokat, jobb játékosok szerintem kevesebbet tolják artyval, úgyhogy ebből következik, hogy az esti mese előtt több az arty, utána kevesebb, mert tente baba van.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.15. 17:05:13
  • Angelus1991ster
    #367146
    Édeskéim! Pz. 58 Mucika replayei várnak rátok.
    "Cupp-Cupp!"
    http://wotreplays.com/site/index/version/44/nation/2/level/8/tank/935/sort/uploaded_at.desc/
  • bekescsaba
    #367145
    Ja és még valami. A nagy accomon csak szimpla csatákra van Beállítva a játék, a kicsin mind a 3 félére. Lehet ezért vagyok többet top tank?
  • bekescsaba
    #367144
    A t29-el megcsináltam a pattints 6000-et küldetést. Hihetetlen jó így játszani. Állandóan top tier vagy, nincs arty..csak mészárszék
  • joe662
    #367143
    Én általában odapittyegek,ha valakire lőni akarok és ott van csapattárs is.De 1500 wn8 alatt nem is nagyon számítok reakcióra,de hát megprobáltuk,nem ugathat ha kap belöle
    Volt már nekem is ilyen,hogy a sértett jött vissza,hogy lerendez,de gyorsabb voltam
    Érdekes módon,ha egy unikum szintűnek/nem vett/ jelzed hogy lőnél,azok nagy többsége odébb is megy pár métert.
    És ha beleraksz egy ezrest,ö meg kivégzi akkor ált meg is köszönik
  • András77
    #367142
    Pedig hidd el, ha kitartóan savazod őket, akkor meglesz az eredménye egy 1 napos unsportsman kategóriában

    Nem szoktam csapattársat lőni, még visszalőni sem, maximum tényleg véletlenül fordul elő és van safeshoot is, tehát csak a szövegelésért kapom a ban-t, meg olyanokért, hogy az előre rohanó csapattárshoz nem rohanok oda és nem lövetem ki magam érte, kis túlzással, de olyan tényleg gyakran van, hogy kilövik az idiótát és akkor keres valakit véletlen szerűen, akit utána megvádol, hogy miatta történt és gondolom a teljes szakasza is riportol olyankor. Eddig durván 1 év alatt 5x 1 nap játék ban az unsportsman kategóriában és 1 hét ! (kapásból 1 hét) chat ban.

    Amikor kikapcsolt chat-el játszom, akkor soha nem kaptam semmilyen bant, úgyhogy erős összefüggés van a szövegelés és a játék ban között, ami azt is szépen mutatja, hogy nagyjából semmi fogalma nincs senkinek a riportolási rendszer használatáról. Mert ugye van külön kategória a szövegelésre is, de az már bonyolult ezeknek.
  • Sunsetjoy
    #367141
    Hm, mondjuk 10 meccsből 1-2 meccsen én is elküldöm a nyomorék csapattársaim a fenébe, nem gyengéden. 50 meccsből 1-2 esetben teszek megjegyzést az ellen játékosára is. Még csak tk-ért kaptam bant, ilyen reportért még nem igazán.
    - De szerintem olyankor már a sértődős fajta már más csatában balf@szkodik, így nem veszi magára:)
    - Vagy nem értik a tisztességesen megfogalmazatt jelzős szerkezeteimet angolból (az alap káromkodás-szótáron felül vannak ezek), és nem fogják fel, hogy inzultálás folyik.
    - Vagy ki is van kapcsolva a chatje, és azért nem veszi fel, mit anyázok

    :D
  • András77
    #367140
    Azt nem is néztem eddig, hogy lehet külön állítani, csak a csata közbeni chat-et tiltottam le. Eddig
  • Gyuszopapa
    #367139
    Sokan fejtegették hogy az ilyenek kikapcsolódásként játszanak.Mert joguk van hozzá.Hát ha a kikapcsolódás valakinek a mélytorkos szopást jelenti hát arra nincs mit mondanom csak ennyit hogy hülye aki hagyja magát szívatni.Miért nem játszik olyannal ami hoz neki sikerélményt.Talán jobb lenne a kikapcsolódása.Eléggé szívatja az embert az élet is de ha ezek ezt élvezik szívjanak a kikapcsolódásukban is.
  • Frankie69
    #367138
    Miért nem kapcsolod ki, hogy csata után üzenhessenek? Én kikapcsoltam, azóta teljes a nyugalom.
  • Gyuszopapa
    #367137
    Múltkor azt hittem majd én is kapok.Harcolunk az ellenség HT-jai ellen erre a saját majom agyhalott arty kicsapja a mellettem lévő csapattársamat engem meg leláncol és így kapok 2 lövés az ellentől.Na áttoltuk a frontot láttam hogy már nyerésben vagyunk visszafordultam és kicsaptam a majmot,mert ugyebár 0 sebzést produkált a lelkem de a sajátjait nem kímélte.Ha már joga van játszani,így hát én is jogot vettem rajta.