418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • pointer4
    #367256
    De senkire se küldjél kettőt vagy többet, mert akkor nem jelent semmit!
    Azon szoktam vihogni, amikor írják, hogy mind a 10et rámnyomja :D Mondom hajrá :D Az olyan, mintha meg se történne :D
  • Rammsch31n
    #367255
    Igen, kihagyhatnám, csak a T55A-hoz a 15. medeset csak elsődlegesen tudtam megcsinálni, és hónapok óta közelébe sem kerültem, hogy megcsinálhassam... szal... igen, ergo muszáj...
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.01.19. 10:53:18
  • disorder14
    #367254
    Ezzel csak az a baj, hogy mióta bejöttek a küldetéses tankok, azóta nem csak az artyzik aki élvezi, hanem az is, akinek muszáj, mert haladnia kell vele, ha akarja a tankot, szóval nemhogy a szerencsétlen még nem is élvezi, hogy azzal a sz*r artyval kell játszania, de lehet, hogy még ki is banolják miatta. :)
    Ezt csak azért mondom, mert kb. 30 csatám lehet artyval, de lassan én is rákényszerülök, az SPG küldetések miatt.

    Szerk:
    bár utólag belegondolva, ha valaki nagyon nem akarja, akkor ezt az ágat hagyja ki, erről megfelejtkeztem :) szóval visszavonva :)
    Utoljára szerkesztette: disorder14, 2016.01.19. 10:47:58
  • Gyuszopapa
    #367253
    Mert miért kell elég a másik 4-et kiválóra.Én a Stug 4-et is úgy kaptam meg hogy kiváló lett a 4 normális tankfajta.Sőt 1 kivételével az összes küldi kiváló lett,de még azt az egyet is megfogom csinálni.Artyzástól agysejtpusztulást kapok nem nekem való,mert jobban látom a sok balfasz szerencsétlenkedését.
  • Forolto
    #367252
    én egyszerűen oldom meg a problémát.Ha felidegelnek bejövök artyval és szétcounterezem mindet,ha nekem rossz neked is legyen rossz bazdmeg! .:)
  • Rammsch31n
    #367251
    Én nem artyznék, ha nem kéne a kva T55A-hoz... így kénytelen vagyok néha játszani velük, abban reménykedve, hogy végre összejön a kva spg-15...
  • Gyuszopapa
    #367250
    Nekem 2 csata alatt elfogy a report.Csekély értelműeket és masszívan artyzókat reportolok.
  • pointer4
    #367249
    Ohh nem kell ezt bejelnteni :D
    Én is minden artyt reportolok ha meglő. Egy este alatt elfogy a 10 report. Ismerek még vagy 50 embert aki ezt csinálja, és ha mindenki megtanulja, akkor előbb utóbb csak elfogynak a patkányok :D

    Ennek alapján kéne is ilyen plakátot csinálni:



    Olyan felirattal, hogy "Az artyknak vége, he te is akarod .... reportold mindet a csatában"
    Egy két ban alkalom után, úgy is majd inkább megy mással :D
    Utoljára szerkesztette: pointer4, 2016.01.19. 10:40:09
  • suba53
    #367248
    Én szkeptikus vagyok a 7.1-es fejhallgatókat tekintve. Ugyanis csak két fülünk van.
    Volt még régebben Gravis Ultrasound hangkártyám. Annak volt egy demója, és sima sztereo fülesen olyan térhangzást produkált, hogy csak lestem. Helikopter körberepülte a fejemet, tetszőleges térbeli pontról jött a hang. Fázis, meg egyéb manipulációkkal bármit elő tudtak állítani.
    És ez volt több mint húsz éve.
  • Mydgard
    #367247
    Csao!

    Keresek egy estenkent aktivan CW-zo klant. Atlagos stat, 2 T10 (E-100 es E50-M), 1 T8 (T69), 2 T6 (Pz IV Schmall illetve KV-85), ruszki vonal fejlesztes alatt, heavy (IS-3 es Is-7) es med (T-54 Light es valamelyik T10). Ha beferek valahova, johet PM. Udv!
  • Frequency
    #367246
    Nem támogatja,nekem is 7.1-es fülesem van..de nem használja ki.Amúgy is csak FPS játékoknál élvezhetnéd az előnyét,meg filmeknél persze.Ma debütál a játék PS-4-en,videók alapján tetszetős,de még nem tölthető.
  • kabel15
    #367245
    A játék támogatja 7.1 es hangzást? Van értelme ilyen fülseben gondolkodni?
  • Rammsch31n
    #367244
    Majd 23:59-kor írnak... az is ma... :""""D
  • suba53
    #367243
    Ritácska is írt tegnap róla, hogy ma lesz a bejelentés napja.

    "Also don't forget, that tomorrow is the date stipulated for the announcement of the FV4202 Mission Requirements."

    Lassan 10 óra, meddig alszanak a WG-nél? :-)
  • Rammsch31n
    #367242
    Ruszki szerón majd 2200 ember nézi a fórumot, hogy mi van. Mert ott legalább írtak hírt róla 3 nappal ezelőtt... többi szerveren meg még ennyi sincs. :"D Nevetséges. :D
  • Rammsch31n
    #367241
    Mondjuk ha jófejek lennének, és törődnének komolyabban a játékosokkal, akkor egyszerűen csak odaadnák, mint anno a T34-et...
    de hát ez úgy sem fog megtörténni, mert SerB rakétát meg kitudja még mit :"D akar építeni...

    Ettől függetlenül remélem nem kva nehéz és lehetetlen küldiket gyúrtak össze, mert akkor még mérgesebb lesz mindenki. :D
  • Sunsetjoy
    #367240
    Minek adták el? :D
  • suba53
    #367239
    Egyértelműen prémium tankként harangozták be, és közel két éve húzogatják a mézes madzagot az orrunk előtt.
    Nem tudom miért jó ez nekik. Olyan újgazdag mentalitást érzek mögötte. Annyi pénzük van, hogy el sem tudják költeni, és mindent leszarnak.
    Nincs az adott szónak értéke, a gentlemen agreement fogalmát még távolról sem ismerik.
  • Rammsch31n
    #367238
    Azért vannak bevadulva, mert a WG nem képes lekommunikálni dolgokat, így jó pár ezer játékos fantáziájára van bízva a dolog, ami, ha elszabadul utólag nehéz megfékezni, ezért kell a jó kommunikáció, mert akkor előre lehet tudni mi van, és nem kell a sötétben tapogatózni...
    Kevesebb problémája lenne a WG-nek is, de ők ezt leszarják... (Kíváncsi vagyok, hogy ha már mára beígértek valami infót róla betartják-e...)

    Egyébként tuti prémium lesz, és lehet, hogy a statja szar, de nincs sok 8-as prémiumom, főleg nem medium tank...
  • lexlutor
    #367237
    szokas szerint , biztos lesznek tokenek az ilyenekre.

    en igazabol annyira nem is ertem, miert vannak bevadulva a nepek, egyreszt szerintem 100% h reward tank lesz es nem premium. masreszt, a statisztikaja alapjan, en nem nagyon latom, mi lesz benne annyira jo.

    http://ritastatusreport.blogspot.hu/2015/10/fv4202-p-premium-tier-8.html
  • Rammsch31n
    #367236
    Értem én, de pl.: a hülye Conway tegnap ahelyett, hogy ezzel foglalkozott volna, Ritával streamelt platoonban... noormális?
    Egyébként nekem csak azért lenne fontos, (mert a tank egy ideje megvan), hogy mennyire lehetetlen küldiket ad a WG, illetve, hogy mind az összes ág kell-e hozzá, mert a kínaiból egy tankom sincs... japcsiból is csak egy 5-ös prém med küldiből szar legénységgel... :D
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.01.19. 06:51:55
  • yossarianHUN
    #367235
    Először azt mondták, hogy ma. Aztán azt, hogy 19-e körül. Aztán azt, hogy lehet, hogy még a "körül" se fog összejönni, de igyekeznek. Most meg egy ideje már semmit. Szokásos WG kommunikáció, majd egyszer csak közzéteszik a misiket, aztán elszabadul a népharag, mert csomóan nem tudták időben visszavenni az Action X-et.
  • Rammsch31n
    #367234
    Akkor ma jelentik be? Mindenesetre kommunikációból a WG megint 5-ös...ja, nem...
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.01.19. 06:48:06
  • yossarianHUN
    #367233
    Valszleg ez okozhatta a félreértést.

    "Instead, on 19.1.2016, WG will announce "series of missions" that will be available to Centurion Action X owners."
  • lexlutor
    #367232
    szerintem itt az emberek ertettek felre valamit erosen, ugyanis szo sem volt a misszio indulasarol 19en. annyit nyilatkoztak h 19 kornyeken (!) jelennek meg majd a misszio reszletei.

    "The mission details and (if any) cutoff date for this condition will be announced round about the 19th of January."

    http://ritastatusreport.blogspot.co.uk/2016/01/fv4202-mission-requirement-date.html
  • András77
    #367231
    Nem is túl gyakori randomban. Igaz, hogy hozzájutni nehéz, de azért jópár embernek megvan már, meg sokan kiriggelték az elején és mégis kb hetente 1-t látok, talán még annyit sem, inkább 2 hetente egyet...
  • Lunki88
    #367230
    Meglett ma az első tank ász köröm az IS-7-el. Igaz hogy még csak 2 napja van meg, de már jobb csatákat megyek vele mint az Obj. 260-al 100 meccs alatt. Szerintem ez elég beszédes, bár az is lehet hogy csak én használom rosszul azt a tankot. Sokkal megbízhatóbb páncélja van az is7-nek és közelre azért nem olyan förtelmes az ágyúja sem.
  • András77
    #367229
    Egy találós, ezt vajon melyik tier8 tank tudja összehozni Ruinbergen? Próbáljátok meg kitalálni csak az összesítőt megnyitva. Volt benne aranyeső is rendesen az ellenfél részéről. Én 2 arany lövést lőttem.

    A kérdés


    A megoldás
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A SuperPershing találkozott a retardok csapatával , lekötöttem folyamatosan 5-6 ellenséges tankot és egyébként ennek ellenére is vesztettünk, szóval el lehet képzelni mennyire volt agyzsugorított a csapat. Ha nem vesznek körbe, akkor még többet tudtam volna pattintani.

    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.18. 22:48:31
  • András77
    #367228
    Azért az nagyon jó, hogy semmi hír a holnapi napról, hogy elindul-e a maraton vagy valami küldetés az fv4202-ért. A status riporton is megy a savazás miatta, hogy már megint a b.lfaszok miért nem mondanak valamit.
  • Angelus1991ster
    #367227
    Ja AFK. De amikor már egy lövésnyire van a kilövéstől egy kedves arty lelopja.
  • Lunki88
    #367226
  • joe662
    #367225
    Puncilimuncilinek megkaristoltam a tündibündi kis tankocskáját.
    [spoiler]




    Az az indoklás


    Utoljára szerkesztette: joe662, 2016.01.18. 21:33:40
  • M0RN1NGST4R
    #367224
    szia!
    Mind a Löwe, mind a T34 viszonylag lassú játékot kínál, tehát sok előretervezést igényel fejben, aminek persze nagyon is megvan a maga varázsa, de ha új vagy a játékban sokszor előfordulhat, hogy későn érsz a megfelelő helyre. Mitöbb, mostanában a fejlesztők elkezdték likvidálni a speciális matchmaking-gel rendelkező tankokat, szóval ha mindenképp nehéztankot akarsz venni én az IS6ot javaslom. A T34 és a Löwe sztem tuti a játékban marad, de az IS6 sanszos, hogy kikerül (persze aki már megvette továbbra is használhatja). Valamint az IS6 páncélzata jóval több hibát "enged" meg, mivel eszméletlen sok lövedék pattan le róla. Hátránya az ágyu, viszont az IS6 közelharcra van kitalálva, ahol a viszonylag pontatlan ágyuval sem nehéz eltalálni a gyengepontokat.

    Ha olcsóbb megoldást keresel, akkor T54 proto. Ha a T62 felé tartasz, akkor ezt használhatod a legénység képzésére is, viszont ez a tank -az IS6-tal ellentétben- már találkozik 10-es tankokkal.
  • M0RN1NGST4R
    #367223
    tipikus siemka: "use HE for moar damege"
  • Nihili
    #367222
    Napi kedvenc játékosom egy francia pali 26K meccsel. IS-7-el volt bent egy olyan csatában, ahol alig volt 10-es tank, ennek ellenére a jómadár végig repesszel lövöldözött. Mondanom sem kell mennyire volt hatással a meccsre az 600 sebzés amit 10 lövésből sikerült összeszednie. Bár legalább az MM kegyes volt hozzám, mert a következő meccsen az ellenfél kapott egy wte-100-t aki szintén repesszel tolta végig, szintén hasonló hatékonysággal.
  • tigrincses
    #367221
    :) értem
  • yossarianHUN
    #367220
    Sajnos a fórum még mindig a játéknak van fenntartva.
  • tigrincses
    #367219
    Nem tudom ki hogy van vele de nekem az RC tankok jobban bejönnek mint a játék maga. Kinek van???????
  • Angelus1991ster
    #367218
    A romulánok micsodák?
  • bekescsaba
    #367217
    aztán majd jön a 6:3-is