418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Angelus1991ster
    #367296
    *T-55-re épített Tigris replikára is sokan voltak kíváncsiak.

    Tele volt gyerekkel, felnőttel XD Azon csodálkoztam, hogy milyen szűk a torony beszállóhelye. Gyerekek csak mászkáltak benne, "mint a hangyák a sajtban", máshogyan nem tudom leírni. Tigris replikához képest a nemesmedvesi T-34-es egy óriás ( igaz az kivan pakolva )
  • joe662
    #367295
    Tavasszal megyek a gyerekkel oda tankot vezetni,már megígértem neki tavaly is de elmaradt,családi okok miatt.
  • Angelus1991ster
    #367294
    Egy ilyet megépítenék, ha lenne időm hozzá. Főleg 1:1-es arányban. Akkor azt azért a május végi tapolcai tankfeszten sokan megnéznék. T-55-re épített Tigris replikát is sokan voltak kíváncsiak.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.19. 15:05:17
  • Sunsetjoy
    #367293
    Ma már két alkalommal "elköszönt", de már húsz alkalommal lett vele a töke az embernek. Egyik hsz-ében egy játékkal kapcsolatos témára válaszol valakinek normál módon, aztán rögtön ugyanannak az embernek beszól a következő hsz-ben. Pontosan ezt csinálja.

    Már mondtam, inkább Angelust tartsuk meg, sokkal konstruktívabb és értelmesebb :D
  • ilsalon
    #367292
    Ha csak a sértegetés, a beszólogatás és a trollkodás van a repertoárodban, akkor légyszi ne kommentelj. Legyen már egy kis becsületed, ha már egyszer megígérted, hogy nem írsz ide többet. Köszi.
  • tigrincses
    #367291
    olvass ,, kutass, gondolkozz.. ja te erre képtelen vagy... nem vagy képbe gyerek, elárultad magad.
  • tigrincses
    #367290
    tier toldi 3 tier 5 néha... de leginkább tier 7 és 8 az amivel nyomom, felette már húzós, kicsik meg nem vonzanak ...
  • Gyuszopapa
    #367289
    Már akinek van T8-as prém.
  • Sunsetjoy
    #367288
    Én már annak örülök, hogy ha nem killt kell csinálni. A fragsteal általában az ellenfélnek IS jó, amíg tökölnek rajta, várják, hogy lelőjék róla a hp-t. Így meg, durr-durr, oszt kész.
    A pesszimista énem meg azt mondja, hogy meg fog nőni a t8-10 között a gyengébb képességű játékosok aránya :D Ebből viszont az optimista énem azt mondja, hogy leszarjuk a wint, az ellennél is ott lesznek a hp-zsákok :D
  • tigrincses
    #367287
    http://i.giphy.com/xT0GUdutM1RWxO6ego.gif
  • Rammsch31n
    #367286
    Én mondjuk a kredittől jobban tartok prém fiók nélkül...a 10-esek azért tudják vinni a pénzt... :) De mondjuk ezt ki lehet küszöbölni azzal, hogy t8-as járgányok is beleszámítódnak a dmg-be... lehet vele pénzt is farmolni. :)
  • Forolto
    #367285
    Ha jól számolom a 450.000 damage mondjuk egy t10-es tankra vetítve átlag 2000 sebzésre olyan 230 csata,átlag 10 percre lebontva 38 órás játékkal megoldható.Asszony hétvégén elzavarva,redőny lehúzva,katéter bekészítve.:D
  • Sunsetjoy
    #367284
    Kiváncsi vagyok, csinál-e majd ebből valami wotos felütést valaki, most a misszió kapcsán...:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szellemirtók 2. című filmből.

    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.01.19. 12:55:12
  • suba53
    #367283
    Ez egyszerűen zseniális. Nekem is hasonló a véleményem az egész magyar oktatási rendszerről.

    Az életre érettség fogalma olyan távol áll az érettségi vizsga követelményeitől, hogy elképesztő.
    És ez egy komplett hatalmi struktúrának így jó. Nekünk meg nem.
    Nem csoda, hogy a magyar fiatalok többsége elkívánkozik ebből az országból, ebből a kultúrából.
  • Rammsch31n
    #367282
    Ez mind "szép és jó"... de akkor miből fogsz majd pénzt keresni a kis játéktankjaidra, ha nem tanulsz, és dolgozni sem fogsz? Anyuci meg apuci zsebéből? Gondolkozz már el néha, miket böfögsz be egy fórumra érvelés gyanánt... Sírsz az iskola miatt, de egy értelmes érvet nem vagy képes leírni.Na én befejeztem, menj "matyizni" (xD) a játéktankokra, jobban járunk...
  • tigrincses
    #367281
    http://vilaghelyzete.blogspot.hu/2012/10/az-oktatasi-rendszer-hazugsagai-es.html csá-csövi
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.01.19. 12:36:35
  • Rammsch31n
    #367280
    Kösz. Viszont én meg azt kívánom, hogy ne a suliból lógj, mert az utolsó órák ilyentájt még tartanak...és ha nem tanulsz, csak egyre hülyébb leszel...bár, lassan nehéz fokozni. ;)
  • tigrincses
    #367279
    te olyan elégedetlen vagy jobbulást neked
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.01.19. 12:26:18
  • Rammsch31n
    #367278
    Már ne haragudj, oké, ez egy tankos fórum... elsősorban egy online játéknak...ezt az RC tankos dolgot, miért nem olyan fórumra teszed be, akit érdekel is...mint írtad van olyan fórum, ahol ennek a helye, te is szépen átkotródhatsz oda akkor, mint ahogy nekem ajánlottad, hogy nézzek szét... Ez a hobby mivel különb, mint a WoT? Ugyanúgy pénz kell hozzá, sőt inkább ehhez, mint a wothoz...ez is meg az is, időigényes...

    Nincs elég "kreditem" rá? lol... inkább vettem nyáron egy komolyabb fényképezőgépet, ami azért igényel kreativitást, szerintem...bár te biztosan jobban tudod...

    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.01.19. 12:23:11
  • tigrincses
    #367277
    Értem, oké. Na , itt egy tájékoztató jellegű link, és ezzel be is fejeztem. :D http://www.tankmania.hu/rc-tank/
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.01.19. 12:19:20
  • yossarianHUN
    #367276
    Figyelek, Matyi. Mi lenne, ha kivételesen nem húznád magadra a fél fórumot? Az RC mókázást meg spoilerba kérném.
  • tigrincses
    #367275
    valld be ,nincs elég kredited rá? én meg a kockákat unom, akik a gép előtt nőnek fel.... semmi kreativitás nincs bennük, agyhalott zombik,
  • suba53
    #367274
    Nekem is szimpatikusabb lenne egy Schwarzenegger féle móka. :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=jVs5kgvA_Ow

    A végén a kis TD-t sajnáltam csak.
    Utoljára szerkesztette: suba53, 2016.01.19. 12:14:34
  • Rammsch31n
    #367273
    Ezt 1 óra után megunnám, de lényegtelen... minek nézzek utána, ha nem érdekel? A távirányítónak köszönhetően olyan darabos az irányítása, hogy minden illúziót lerombol. :D
  • tigrincses
    #367272
    csupa felnőtt, nézz már utána ennek a hobbynak ,együgyűkém...
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.01.19. 12:13:27
  • Rammsch31n
    #367271
    Te is annyi idős vagy, mint a gyerek a videóban? Azok biztos elvannak ezzel. Nekem ehhez túl nagy az ingerküszöböm. :D
  • tigrincses
    #367270
    WoT a szabadban!
  • Rammsch31n
    #367269
    Az EU-szerver szopatásait elnézve, remélem nem lesznek kreatívak, és meghagyják így, mint a többin... ha a DMG-re sincs semmi megkötés, hogy top 10 xp legyen az is jó... mert csak mész azt lövöldözd a dmg-et és ennyi. Akár vereség is lehet... :D
  • suba53
    #367268
    Reméljük, hogy a kreativitásuk nem merül ki egy sima 2x-3x szorzásban.
  • besti
    #367267
    Kinek, mi. Eléggét TD-mentesítették már a pályákat, én maradok a medeknél, ha élvezni is akarja az ember a játékot. Bár ebben semmi lehúzás nincs (token), azért bízom benne ennél az EU-n "kreatívabbak" lesznek.
  • Rammsch31n
    #367266
    Ja, nem tűnik lehetetlennek... :D Mondjuk a Centurionnal körönként mivel átlagban sebez egy 400-at... 3-4000-et simán le lehet hozni dmg-be...ahhoz, hogy elég legyen... most sebeztem vele 3800-at, úgyhogy 6-ot félrelőttem... és 875 exp-et adott győzelemre. :D +60% win rátám van vele... :)

    ...a 450ezer dmg-hez meg szintén 10-es TD-k tűnnek a legjobbnak, nem?
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.01.19. 11:53:09
  • besti
    #367265
    Meg kell találni a w-t, be kell kapcsolni a map-et, 2-3-t kell lőni és kész (feltéve, ha nyersz, ha vesztesz, akkor epic 6-7k carry, top gun, defender stb.).
  • Rammsch31n
    #367264
    750 bázis exp-et mennyire nehéz produkálni egy 10es meddel?
  • besti
    #367263
    Sajnos az első részt, csak naponta 1x lehet megcsinálni, így minimum 10 nap kell hozzá. Remélhetőleg a part 2-t lehet párhuzamosan csinálni.
  • besti
    #367262
    Kitették az orosz szeróra az FV küldit.
    Február 1-15 között lehet megszerezni, kell hozzá, és addig meg lehet szerezni a Centurion AX.
    2 részből áll:
    - Centurionnal AX-szel kell 750 bázis XP-t szerezni 10x (gun rammert is ad)
    - 450.000 damage bármilyen Tier 8-10 takkal (EGL-t is ad).

    Ez nem tűnik lehetetlennek, ha nálunk is ez lesz. Kicsit sok Centurion várható tier X-ben....
  • suba53
    #367261
    Nekem sem az arty a szívem csücske, de pragmatikusan gondolkodom. Ha ez kell, akkor ezzel is játszom.
    És bár nem azonos az élmény, de a végeredményt tekintve szerintem megéri.
  • suba53
    #367260
    Épp a napokban telepítettem fel a Sniper Elite 3 játékot.
    Szerettem a sorozatot, és kedvet kaptam kicsit sniperkodni. Egy 30 éves Sennheiser HiFi sztereo fejhallgatóm van. ( Tökéletes. )
    Nos a Sniper Elitben fontos, hogy a közelben levő ellenfelek hangja honnan hallatszik, mert ha egy fal tetején, vagy alattad a susnyásban suttognak, hogy valahol van egy orvlövész, akkor te abban az irányban kezdesz sunnyogni, hogy elintézd hangtompítós pisztollyal vagy késsel.

    És elképesztően pontosan jön a hang minden irányból. Fentről, lentről, mögüled, bárhonnan. Sima sztereo fülessel.
  • Gyuszopapa
    #367259
    Persze hogy jók a csajok de inkább ilyen téren nem kell amit kapok kapok amit nem azt nem.Elvileg 2 küldi kellene arty-val de nem érdekel.283 csatát mentem eddig összesen a 10000 csatámból arty-val még ezt is sokallom.
  • técs
    #367258
    Én is pont ezt csinálom, örülök, hogy nem csak nekem jutott eszembe
  • suba53
    #367257
    Szerintem az egyéni küldiknél a csajos személyzet sokkal többet ér, mint maguk a megszerezhető tankok.
    És így egy sorozatban jobban megéri 5 csajt nyerni, mint arty nélkül csak négyet.

    Nekem a karácsonyi szünetben lett meg a T28C, és vele együtt a 10. csaj. Két komplett legénység 4-4 fővel, és kettő vár még a barakkban.