418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Rammsch31n
    #367216
    ezt tanították ma általános iskolában? :D
  • tigrincses
    #367215
    VICTOR HUGO (1802-1885)
    "Magyarország a hősök nemzete, Németország az erényt, Franciaország a szabadságot, Olaszország a dicsőséget képviseli a nemzetek sorában. Magyarország a hősiesség megtestesülése."
  • Angelus1991ster
    #367214
    Nem tudom. A bemutató accountok után 2 hét / egy hónap után megvehetővé teszik a bemutatott tankokat.

    Sima Panzer 58-al mi lesz? Mutzal csak textúrában és pár benzines tartályban különböznek. ( Mutz elülső sárvédőjén van pár tartály )

    Mekkora trollság lenne ha Pz 58 Mucika után , a sima Pz 58 meg reward tank lenne. XD
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.18. 17:04:52
  • Forolto
    #367213
    S arról van már infó mikor teszik be a shop-ba?
  • Angelus1991ster
    #367212
    Vagyis 7700 gold az ára a kliensben.
  • Lichtmaschin
    #367211
    Tegnap volt egy egész izgalmas köröm E25-el, Sajnos a csapat nem úgy védekezett/helyezkedett ami kedvező lett volna nekem. ezért az elején nem sok mindent tudtam csinálni, de a végén, hoztam a csatát egy kis mákkal :-)

    E25 win
  • Angelus1991ster
    #367210
    9300 Ft-ba kerül a jelenleg 7700 Ft-os Pz 58 Mucika.

    Egyébként milyen faszság az már, hogy a t6-os +30%, a t8-as prémium tank meg csak +10% xp-t kap.

    Kreditről meg fingom nincs. Az, hogy van amúgy? Ott is ez arány van?
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.18. 15:04:25
  • R3nton
    #367209
    Hát most voltak, most kellett volna...Legközelebb esélyes a húsvét, utána májusban a 2.vh vége, utána meg augusztusban a szülinapjuk vagy mikor van...

    Jó a mutz, quickybaby szerint az egyik legjobb.
  • R3nton
    #367208
    Nagyon gáz, hogy semmit nem tesznek időben közzé...
  • kabel15
    #367207
    Sziasztok!

    Ez a PZ 58 MUTZ mennyire tűnik életképesnek? Szeretnék venni egy prém tankot, de még nem döntöttel el hogy melyiket. Mostanában egyre jobban megtetszett a med játék, így úton a T62 felé.
    Viszont német tankom még nem nagyon van, de lehet elkezdenék majd velük is játszani. Első szempont az az lenne, hogy ha veszek egy tankot az használható is legyen. Jelenleg T34 Löwén gondolkodom, illetve IS3-A de az most kikerült a Shop ból szóval meg kéne várnom míg vissza kerül. Egyébként van valami tendencia, hogy mikor árazzák le a tankokat?
  • Rammsch31n
    #367206
    Ruszkiknál is csak annyit tudtam kihámozni, hogy holnap teszik közzé a küldetéseket... ergo nem biztos, hogy ilyen össznépi maraton lesz, ami jó... de elvileg a prém, amit kapunk nem olyan jó, szal remélem nem kell riggerkedni meg szenvedni vele...
  • suba53
    #367205
    Elvileg holnap indul az FV4202 event.

    Ezen a tényen kívül sehol semmi infó.
  • András77
    #367204
    Erre azt gondolom, hogy rá lehet mondani, hogy a dinamikus szakasz lehozta a csatát Sajnos az ellen oi-ba el kellett lőjek 3 aranyat, egyszerűen semmi nem vitte be. A tornya legalább 150mm-es és ha nincs jó rng-m, akkor nem viszi be. Az ágyú mellett szemből jobbra van egy nagyon kicsi lőhető rész, de nem találtam el, leginkább a lánctalp teteje és a tank test találkozái pontja lőhető be szemből ezen a dög OI-n, de nem láttam most rá, előtte volt egy roncs. Ez az OI szemből egy rémálom az ilyen 150mm átütésű ágyúknak.

    A csapattárs oi sajnos magyar retardált, lökdösött meg lelökött a kis dombról. Jó, hogy mondta valaki, hogy alt + tüzelés gombbal lehet csapattársat lőni a safeshoot esetében is. Most megpróbáltam leláncolni, nem sikerült, de amilyen bután visszanézett és csavargatta a tornát, majd b.szartam a röhögéstől. Nem tudom, hogy leesett-e neki, hogy mi történt, de nagyon gyanús, hogy az egészből semmit nem értett, talán észre sem vette azt sem, hogy lökdösött meg letolt. Hihetetlen, komolyan mondom.


    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.18. 00:21:05
  • barret
    #367203
    Ahhoz hogy sikeresen tudj játszani,ismerni kell a pályákon található jó helyeket!
    Ha van már egy jól kiismert helyed,akkor lehet tovább keresgélni.
    Annyi a gond,hogy sokszor ezeket a helyeket az ellenség is ismeri :)
    Lőttek már seggbe a kedvenc helyemen,spotolatlanul...
  • András77
    #367202
    Két számítógépen még érdekesebb lehet egyszerre játszani, csak nehéz kivitelezni

    Viccet félretéve nekem hihetetlen sok új érdekes helyzetet és izgalmasabb játékokat jelent, igaz csak kikapcsolt chat mellett vállaltam, mert vannak kínkeserves helyzetek, de sokkal több a jó tapasztalat, mint a rossz.

    Nem gondolom, hogy ez egyedi probléma, látom, hogy sokan ugyanígy mennek a megszokott helyeikre, ami nem rossz persze, hiszen tapasztalat alapján tudják, hogy az egy jó hely, csak éppen túlságosan statikussá, fásulttá teszi egy idő után a játékot.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.17. 14:20:24
  • Angelus1991ster
    #367201
    Az egész játék egy rulett?
  • Sunsetjoy
    #367200
    Ha nyitsz két balt és két jobbot, akkor a többtámadásos irányt is le tudod fedni. Ha nincs több támadás, akkor a két bal ugyanúgy mehet, mint "bal" oldal. Ha csinálsz valamit, csináld jól :D
  • András77
    #367199
    Már kb 1 hete kipróbáltam egy olyan rendszer, hogy open office-ban számoltatok egy -igazi- véletlen számot és az érték alapján besorolom a három érték valamelyikébe: Bal-Közép-Jobb. Ez alapján indulok el, függetlenül attól, hogy a csapat barmai éppen merre lemmingeznek.

    Vannak pályák, pl himmelsdorf, sztálingrád, ahol 4-5 támadási irány is van, itt magam választok egy utcát a kisorsolt fő irányon belül.

    Az ugye megvan mindenkinek, hogy általában egy pályán a jó megszokott helyekre igyekszik az ember és szerintem ez is a fő oka annak, hogy unalmas lesz egy idő után. Mindig nagyjából ugyanazok a dolgok történnek.

    Az nyilvánvaló, hogy lehetnek kellemetlen percek ha véletlenül választok irányt, függetlenül a csapatomtól, most is pl utolsó csatámban oni-val, jobb oldalt dobta mountain passon, ami tulajdonképpen nem rossz, de csak hárman mentünk arra és szembe jött, ahogy várható volt egy nagy falka ellen. Ez most nem jól jött ki, de lőttem 1,6e-t és harcoltam egy jót és azért lett csak döntetlen, mert a csapat egyik idiótája nem volt hajlandó foglalni 13:13 állásnál, hanem visszament középre vadászni és az ellen második második tankja pont beért foglalni, hogy döntetlenre mentse a helyzetet.

    Nekem nagyon tetszik ez a módi, még akkor is, ha néha beleszaladok a túlerőbe vagy látom, hogy nem ez a jó oldal. Sokkal kevésbé ismétlődő a csata, belekerülök érdekes helyzetekbe stb. Összefoglalva lényegesen több szórakozást ad a játék így.

    Nyilván pl artyval nem lehet ilyent játszani, de az arty amúgy is csak az IM miatt megtűrt osztály nálam.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.17. 13:56:47
  • Maceehun13
    #367198
    Oké nagyon köszi
  • Sunsetjoy
    #367197
    Az verziófüggetlen még. Nem kell más, csak az audio mappába bemásolni az ingame_voice.fev és az ingame_voice.fsb fájlt, és a játék közbeni szinkronhangok ott lesznek. Nyugodtan használhatod a legutolsó verzióban találhatót (ami a res_mods\0.9.6\audio mappában van), 61472 byte és 63.724.832 byte méretű.
    Előtte a saját res\audio mappádban lévő két ilyen nevű fájlról csinálj biztonsági másolatot. Ezeket a fájlokat (vagyis a kisebb .fev fájlt) patchelésenként felülírja magától, azért tűnik el a szinkron. A főfájlhoz már nem nyúl a javítás, mivel nyelvenként szétszedték, és máshogy van elnevezve.
  • lexlutor
    #367196
    en a 110et regebben toltam mar, de szerettem, ahogy az is2ot is. nekem ugy tunt a 110 agilisabb a is3nal, illetve a dmg rosszabb, de a rof erezhetoen jobb illetve a szukules is.
    amugy szerintem azert ennyi a fejlesztes, mert a meddel kompatibilis, ahogy a motorok is, igy parhuzamosan erdemes huzni a ket agat.

    amugy en a wz111el szivok, mert a 9es agyunak ok h rosszabb a penje, de egy 100assal kevesebbet is sebez, igy aztan t9-t10ek a 320as sebzesen csak mosolyognak...
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.17. 11:07:51
  • Maceehun13
    #367195
    Sziasztok van vagy készitenek a mostani verziohoz bud spencer&terence hill szinkron hangot?
  • András77
    #367194
    Az is3 majdnem mindenben jobb, egyedül a 110 látótávja nagyobb, amit ki lehet használni néha, én bino-t raktam rá ezért és hasznos volt, sőt kaptam érte ugatást is chat-be számtalanszor, hogyan spotolhattam őt, mikor ő nem látott, csíter, kivágom vmilyen belső szervedet meg a hasonló kommunikációs próbálkozások. Azért az is az igazsághoz tartozik, ha rázod a 110 elejét, akkor az ember a talpán, aki belövi. A páncélja csak akkor rosszabb az is3-hoz képest, ha egy helyben állsz, mert pl az is3-n nem sokat segít a rázás, ezen viszont igen.

    A wz111-14 meg ugyanazoktól a betegségektől szenved, mint a wz111: ammorack a jobb oldalon elöl szinte minden lövés és az lfp-t bármi áthugyozza. Cserébe viszont szép kövér alfás ágyúja van, de pontatlan, sok a lepattanó (is7 érzés). Ha elkapod vele a játékot, akkor viszont brutál sebzés kiosztható és egy kicsit agilisebb, mint a többi lajhár nehéz tank, meg módjával tornyozni is lehet, de ha látod, hogy az ellenfél tudja, hol kell lőni, akkor inkább ne.

    A wz111-14 meg a 113 is olyan tank, hogy nagyon semmi kiemelkedő nincs bennük, de mégis jó a játék velük, mert nem fél az ember belemenni helyzetekbe velük. Eleget pattintanak, elég gyorsak és komoly ágyújuk van, azzal lehet aprítani.

    Úgy kialakul az emberben a tank kategória (jó vagy nem jó, ilyen egyszerűen), hogy amikor rohadt sok a paradicsom és nem megy a játék, de kéne kicsit szórakozni, na szóval ilyenkor vannak tankok, amiket a világért se vennék elő és vannak tankok, amiket ilyenkor is szívesen előveszek. A 110-wz11114-113 mind ilyen tank, hogy szórakoztató vele menni, meg lehet oldani a helyzeteket velük, persze ez nagyon szubjektív dolog, de mégis, emiatt ajánlhatóak.
  • Lunki88
    #367193
    A t9-es WZ-vel meg folyamatosan ammo racket fognak neked lőni. :)
  • sempike
    #367192
    Vajon mi vezette a szivatáson kívül a WG-t arra hogy a 110-el 75ezer XP-t kelljen kiszenvedni az IS-2ről megörökölt ágyúval t10-ben??
    175 pen... plusz már az IS-2n is figyeltem hogy nagyon hajlamos criticalt lőni és persze teljesen szűkülve is hatalmas luftokat tol.

    Van vkinek fullos 110-e, érdemes érte kínlódni?
    Azt vágom hogy a top ágyúja kicsit gyengébb mint az IS-3é plusz a páncél is rosszamb a HD IS-3-al összehasonlítva. (egy példa: t34 sosem pattan róla, míg az IS3-ról egész szép aránnyal). Remélem legalább a t9 WZ kárpótol majd.
  • Angelus1991ster
    #367191
    Jujj, egy kis cunci cocus kék osztriga klán :D
    Nagyvezírüknél még egy lány is jobb :)

    Amúgy milyen jó kis dolog ez a klán keresősdi rendszer. Jó, hogy bekerült ingame is.
  • R3nton
    #367190
    Szuper, ilyen vezető mellett :D

    [IMG]http://[/IMG]
  • Angelus1991ster
    #367189
    Jah a Gyanu klán. Felettébb gyanúsak.
  • Angelus1991ster
    #367188
    Mit kell nézni a gyors csatavesztésen kívűl?


    Számolgattam: Pz 58 Mucika 9300 ft körül lesz, 7700 gold az ára a kliensben
  • R3nton
    #367187
    ja 44%-os wr, elnézést nem szóltam :D
  • barret
    #367186
    A 180-as sebzést
  • R3nton
    #367185
    [IMG]http://[/IMG]Ezeket kerüljétek, ha tudjátok, engem lövöldöztek ki, mert kulturáltan szóltam nekik, hogy talán nem engem kéne lövöldözni :D


    Utoljára szerkesztette: R3nton, 2016.01.16. 22:50:26
  • Lokker
    #367184
    Mit kell nézni?
  • Angelus1991ster
    #367183
    Toldi
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.16. 15:40:36
  • Angelus1991ster
    #367182
    Ez a WG.
    Gyávaságra tanító játékmód kell ezeknek.
    Véletlenül se csinálják újra az arty rendszert AW-sre, nehogy a játékosok egy részének jobb legyen a játék. Nem!
    Téged kedves játékos aki td-vel, meddel, lightal vagy heavyvel pl. top gun-odért ( de ez lehet Oskin, vagy Lejvasaló medál) igyekszel. Téged meg kell, hogy öljön a pálya végéből egy kattintgató.

    Ilyen a Red Alert II-ben a Superwaepon is. Egy kattintással hazavágja az addig felépített bázis egy részét.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.16. 15:15:56
  • xotyi
    #367181
    Tier 5ös arty 710-et ver a tier 7-es közepes tankba, az úgy rendben van igaz?:D
  • András77
    #367180
    Ja, ha a felmenőid szidod, kit érdekel, de uninstall-ra buzdítani valakit és ezzel potenciális anyagi kárt okozni a WoT-nak? Főbenjáró bűnnek tekintik ezt, még akkor is, ha sokat segítene a játék szórakoztató tényezőjén, ha ritkulnának az agyhalottak.
  • Angelus1991ster
    #367179
    Uninstahl Judit
  • Lunki88
    #367178
    Szerintem az "uninstall game"-re allergiásak a leginkább. Egy klántársam rendszeresen kapja a 2-3 napos chat banokat az ilyen szövegek miatt. :D
  • R3nton
    #367177
    1800 vele az átlagsebzésem, más tier8 heavyvel jó, ha megvan 1500-1600. 50-100 OP, egyik kedvencem :D