418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • András77
    #367736
    Egy tortoise gyerek volt, gondolom szerette volna húzni a TD-t, bár szerintem valamit félre érthetett, mert a 2x csak egyetlen alkalommal jár, mindegy is, de ez a td lassú a rush-hoz, ha meg az ellenfél győz, akkor körbeveszik. Ebben a csatában is lóf.szt se csinált csak kempelt végig és várta a sült galambot. Mindenki azt tanácsolta neki, hogy kisebb tier-ben próbálkozzon.

    Miért nem egyszerű a ht-15 a maus-al (sem)? Persze 3 böszmeteg arty mellett sokat mozogni se lehetett, arty árnyékban kellett maradjak. Ja, az is7-t 6-7 percen keresztül spotoltam, senki nem lőtte. A csapatom ott lesett körben, de mivel sziklák mögött lapultak, hát nem tudtak segíteni. Ja, hogy előre is lehetne menni és akkor rálátnának az ellenfélre? Az veszélyes. Rush idióták meg meghaltak és hipp hopp máris körbevett az ellenség.


    Angelus: tutira nem, mert rengeteg aranyat használnak benne és emiatt jól néz ki a statisztika. Mondjuk ha nézné a nettó kreditet is a WG, nem csak a Bruttót, akkor talán rájönnének a turpisságra, de ne reménykedj, szerintem.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.30. 18:42:43
  • lexlutor
    #367735
    esely? persze! lottootosre is van eselyed :)
  • lexlutor
    #367734
    igaz, figyelmetlen voltam!
    .. hat igen. es ha ez nem megy neki, mit kezd majd a kacifantosabbakkal? bar az biztos, ha kitartasa megvan hozza...
  • Angelus1991ster
    #367733
    Lesz valaha arra esély, hogy az SP-nek az ágyúját buffolják?
  • Sunsetjoy
    #367732
    Nem biztos, hogy azzal ment... Csak megemlítette, hogy ő személy szerint Pershing-re rakta, és neki se sikerült elsőre, csak 3-4 csata után.
    De aki 4 órája nem tudja megcsinálni, az érdekes.
  • lexlutor
    #367731
    En gondoltam abbol, h Andras77 pershingel ment. kisebb tierrel eleg hihetetlen lenne , hogy ilyet ker toluk, ha meg nagyobb, akkor meg plane balfek top tankkent ilyenert kuncsorogni..
  • lexlutor
    #367730
    most el kene dontenie h t8at fejleszt, vagy missziot csinal, mert ha 4 ora (!!) alatt nem volt kepes osszehozni egy top3 xp-t, akkor szemmel lathatoan nem megy a ketto egyszerre neki. t5ben meg par kor alatt osszejohetne, ha annyira hianyzik ez neki, es mehet grindelni tovabb amig jolesik. de inkabb nyomja tovabb kitartoan, ami nem megy..
    az elet nehez. ha hulye vagy, megnehezebb.
  • Lucifer001
    #367729
    Nyugodjon békében .
  • Sunsetjoy
    #367728
    És hol van az leírva, hogy 'a nemsikerülaküldetés'-emberünk 8-as tankot fejleszt?
  • walert
    #367727
    Nem is értem miről beszélsz Miért nem megy t5-be, ha 8-as tankot fejleszt ?
  • lexlutor
    #367726
    miert nem megy vissza t5be vagy t6? ott megegyszerubb osszehozni.
  • walert
    #367725
    " de aki 4 óra játékkal sem bírja megcsinálni, az mondjuk úgy érdekes játékos."

    Nem egészen, mert lehet a tank az eleve egy fos, aztán lehet hogy stockos és emberünk pedig nem használ aranyat. Így azért nem 1szerű
  • walert
    #367724
    Bocs, hogy nem ülök egész napi 24 órában az SG előtt
  • bekescsaba
    #367723
    Nekem az object 260-ért 3 szor kellett megcsinálni, mert kiválóra kellett.

    2 szer a Bélával lett meg, egyszer a Maussak, mind háromszor himmelsorfon.

    A Béla mindkétzser tier 9-ben volt.
  • Angelus1991ster
    #367722
    Azért a 100%-os legényeket megírhatnák jobban is.
    Mivel egy svájci tank ezért, nemcsak német, hanem francia, olasz és rétoromán legénység is kell bele. Nem értem, Rudy-nál az egyedi nevű legénységet megtudták írni. Itt ebben az esetben miért nem?

    -a Mutz elnevezés és a festés a berlini 4-es egyedi prémiumtankok kategóriába emeli a Mutz-ot. Oké, hogy Bromwell, ISU-122 és IS-2-ben nincsen, de a Mutz egy "kisebb" nemzet tankja, első képviselője a svájci harcjárműgyártásnak.

    Csak engem zavar ez a hitványság? Mennyi munka kell hozzá? 20 perc? Erre képtelenek.
  • Angelus1991ster
    #367721
    Ez mekkora amatőrség már? Konkurencia az AW ez persze megoldotta. Ott egy tankon belül bármilyen bőrszínű és nemű lehet a legénység.
    Itteni EU ágat is így lehetett volna megoldani. 4-5 nép az ágon belül. És addig generálni a tagokat míg össze nem jön a spanyol, román, magyar legénység vagy költesz rá annyi goldo, hogy átnevezd.
  • kabel15
    #367720
    Sziasztok!

    A drágább MUTZ hoz a 100% os legénység úgy értendő, hogy az összes képességet rá tudom pakolni a legénységre?
  • Angelus1991ster
    #367719
    Ez csak egy szakállas köcsög női ruhában. Ez egy rohadék ócska szemfényvesztés. Saját "fajtársaiból" gúnyt űzött és "megzsarolt" egy dalfesztivált a tolerancia "fegyverrel".
    Míg "fajtársainak" nemátalakító műtétekkel, hormonkezekésekkel kell átmennie azon a procedúrán, ez egy legyintéssel meghekkelte az egész folyamatot.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.30. 14:22:16
  • joe662
    #367718
  • yossarianHUN
    #367717


    Ne legyél transzifób
  • lexlutor
    #367716
    nekem mar az is oromet okozna, ha lassan egy ev utan, sikerulne a noi legenysegnek, noi hangon megszolalnia...
  • Angelus1991ster
    #367715

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nap járását követő garázs de jó lenne :)

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.30. 13:53:33
  • TOMSILENT
    #367714
    Napi agyfasz...
  • Rammsch31n
    #367713
    Jaj értem... hát én egy május óta tartó szopás után nemrég csináltam meg a T55A-t úgyhogy februárban ott lesz az FV4202... de utána felőlem hozhatnak valamit. :"D
  • Angelus1991ster
    #367712
    Csak tippeltem, hogy mik lehetnek. Kliensben ezek vannak rejtve.
    Ha valós lenne, akkor gondolom már kéken víritana egy URL-es hivatkozás melléje.
    Tavaly ilyentájt kezdődőtt a mostani első IM, ezért csak tippelgetek, hogy mi lehetne a 2. sorozatba.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.30. 13:43:02
  • Sunsetjoy
    #367711
    Látod azt a két szót? :)
    "Ha netalán lesz, akkor ezek a tankok lehetnek..."
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.01.30. 13:39:37
  • yossarianHUN
    #367710
    Úgy rémlik a 121B-ről azt mondták, nem jön az EU szerverre. A Chieftain meg szerintem végül mégis az angol heavy ág tetején fogja végezni, amekkora töketlenkedés van körülötte. Nem tették be, mert túl OP, ehhez képest utoljára azt mondták, hogy mert túl gyenge. Facepalm.
  • Rammsch31n
    #367709
    :O Ezt hol olvastad?
  • xotyi
    #367708
    Basszák meg, ne legyen IM mission tank a Chieftain, fenéket, a legjobb és legnormálisabb az lenne, ha saját kis ágat kapna,persze, szépen belógatták a tankot 10-es cserének aztán hoppá mégse...
  • xotyi
    #367707
    Sajna nincs Maus-om és el sem kezdtem azt az ágat, erre alkalmas tankom csak az E100-van, a KV4-el a legtöbb az 6500 pattintás volt, de azt mérgemben eladtam egy miután 6 körben egymás után megtalált az arty:D ST-I-ki van fejlesztve, csak leárazásra várok, bár 30%-os leárazás már nem divat ahogy nézem, és elég sok free xp-kell hogy használható legyen, japán heavyk egyáltalán nem érdekelnek, az amcsi heavy ágon meg a T32-van megvásárolva, de még egy kört nem mentem vele, E100-al meg lehetne csinálni, csak mire meglenne az élettől is elmegy a kedvem, pedig a T55A-t még jó lenne a garázsban tudni, lightból és medből már csak 3 , heavy-ből 5, td-ből 4 küldi hiányzik :)
  • Angelus1991ster
    #367706
    Tényleg valami második IM-et mondtak. Az mikor kezdődik? Vagy az a T-22sr-s volt, ami november-decemberben jött?
    Ha netán lesz 2. IM ezek a tankok lehetnek rewardok:

    Első küldetés sorozat: Pz III ausf. K, Turán III Prototípus

    Második küldetés sorozat: VK 4502P ausf. B, Steyr-Krupp WT ,
    t7-es német Bulldogról nincsenek azóta hírek.
    Harmadik küldetés sorozat: (t8-asok) KV-4 KTTS, Skorpion WT, Chieftain/T95 ( angol med)
    t9-es BatChat Prototípusról nincs infó azóta.

    Negyedik küldetés sorozat: 121B kínai t10-es med, vagy Chieftain Mk 6
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.30. 12:58:44
  • ilsalon
    #367705
    Simán meg lehet csinálni Masuval. Tegnap kétszer is megcsináltam, saját balfaszság miatt.

    Le kellett javítani, hogy meglegyen a t55a. Kb. harmadik meccsre pattintottam 14k-t meg lőttem is vagy négyet, plusz a saját hp-m. Sajnos elfelejtettem, hogy előző nap másik küldire tekertem. :-) Rögtön utána csatán meg 12k pattintás, meg egy kis maradék. Sima ügy. T55A a garázsban.

    Simán lehet sokat pattintani, ha nem közelharcolni akarsz. Ha nincs túl sok arty, akkor jó messzire ki kell állni, bedönteni a masut és várni szépen türelmesen. Néha visszalőni, ha fogytán a lelkesedés. Közelről bevernek hamar arannyal, úgy nem tudtam néhány ezernél többet pattintani, akárhogy ügyeskedtem. De a távolság csodákra képes. VK45, KV4, OI is tudja ezeket. A háromszorsan pl. KV4-el abszolváltam Malinovkán saját tierjében.


  • Angelus1991ster
    #367704
    Ezért kell venni O-I-t. Azzal javítottam a Stug IV és T28 HTC pattintós küldetéseit. Max pattintásom O-I-val: 10.175 sebzés XD

    T-55A pattintósa E-100-al lett meg. 8100 feletti pattintás és 2700-3200 sebzés ( pontosan nem emlékszem ) a felétől már goldra váltottam.
  • xotyi
    #367703
    Ha mostanába pattintgatós küldit akarsz csinálni, a T110E5 a Te tankod, E100-al egyszer sikerült 7050-et pattintani, 3838-at sebezni, meg ugye a saját HP, de ehhez az kellett hogy ne legyen arty, és debilek legyenek az ellenségnél, beálltam Sand River-en F-G 9 környékére úgy, hogy B0-ról ne tudjanak lőni és szépen vártam hogy jöjjenek, a végeredmény 31 lövésből 22 pattintva, természetesen nem az a küldetés volt bekapcsolva:D
    Pedig lassan meg kéne csinálnom a 3x hp- s küldetést:/
  • András77
    #367702
    Ha így nézem, én is visszaélek ezzel vagy inkább rugalmasan értelmezem az "unsporstman" szót. A heat spam-es retardokat meg ha arty szed ki, akkor azokat szoktam unsporstman-ben riportolni. Hamar el is fogy a 10. Most is egy t62a nyomta a heat-et, megkapta a riportját. Végül is rugalmasan nézve a dolgot tényleg nem sportember méltó a magatartása, meg is lehet okolni, hogy miért jár neki a feljelentés. Arty meg nem kérdés, hogy az egész arty osztály alapból feljelentéssel kéne csatába menni Én is megyek vele és számolok is azzal, hogy megérdemlem a feljelentést, ezért csak a napi dupla aztán csókolom Jó lenne, ha kiszednék az IM-ből vagy más tankokkal is megoldható küldetésekkel helyettesítenék, akkor nem kéne még ennyit sem artyznom, rühellem az egész arty osztályt.

    Olyanért viszont nem riportolok, amiért a sok debil, hogy hülyén játszik valaki, nem megy segíteni, kempel. Ez egy más kategória.
  • András77
    #367701
    Gyerek sír a chat-ben, hogy már 4 órája próbálja megcsinálni az első küldetést, de nem tud top3-ba kerülni és hogy segítsünk neki, hogy tudjon sebezni. Hm. Én a pershing-re raktam az extra x2-t, mondjuk kellett pár csata, hogy top3-ba kerüljek, mondjuk 3-4, de aki 4 óra játékkal sem bírja megcsinálni, az mondjuk úgy érdekes játékos.

    Másik téma az a ht-15. Ezt tényleg nem lehet megcsinálni artyk mellett, legalábbis úgy qrva nehéz. Maus-al beállok felvenni az ellenség lövéseit, rázom az elejét, lőnek, mint az őrültek, arannyal is, vesztek 1400 hp-t, pattintottam 6e-t, de olyan hülye szögben voltam domboldalon, hogy csak 1e-t tudtam lőni (még a batchat-ről is pattantam 2x). A csata már elúszott, úgyhogy a másodlagost nem tudtam volna megcsinálni sehogyan sem, de ekkor az m40/43 arty belémb.sz egy 1500-t úgy, hogy forgatva volt a tank, meg rázogattam is, előre-hátra. Jó, hát a játék már úgy gondolta, hogy sokat pattintottam, ideje befejezni, ne foglaljam a szerver időt és átütött az arty természetesen. Utána már kiszedtek HE-vel hamar. Ha ez qrva nem b.sz belém ekkorát, akkor össze pattintgattam volna a 12e-t a 3e saját hp + 1 sebzéssel.

    Mindezzel együtt nem biztos, hogy ez a maus a jobb tank erre a küldetésre. Erősen gondolkodom rajta, hogy visszarakom a csapatot az E100-ra.

    Hiába állok oda a maus-al felfogni a sebzéseket, mert vagy az arty b.sz belém egy qrva nagyot (pedig van spall liner-em, szóval ami nem üt át, az fele sebzést ad csak nekik) vagy pedig a hülye retardáltaknak annyi ütemérzéke sincsen, hogy megvárják, amíg ellövi magát az ellenség és akkor menjenek ki mögülem. Nem, ezek kiállnak, szétszedik őket, én nem kapok hárított sebzést nyilván, mert nem engem lőnek stb. Arról nem is beszélve, hogy simán lehozzuk az oldalt, ha hagynák, hogy én vegyem fel a lövéseket, na mindegy is, ezektől nem lehet értelmet elvárni.

    Most már napok óta, nemhogy nehéz tankkal, de semmilyen tankkal nincs olyan csatám, amiben ne lenne arty és már egy arty is sok, egy tier8 görcs is elviheti a fele hp-mat.

    Az e100 legalább valamivel agilisabb (relatív persze) és több sebzést lehet vele kiosztani, mint amennyivel kevesebb a hp-ja. Lehet az is persze, hogy én nem értek a maus-hoz, de őszinte legyek, nem győzött meg ez a tank, hogy érdemes lenne erre sok időt áldozni, az E100 jobban tetszett nekem, csak ez a qrva pattintás, azért a maus sokat tud hárítani. Ez a dilemmám.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.30. 11:16:55
  • lexlutor
    #367700
    ugy nez ki valami lesz a reportolassal. hogy mi, az meg titok..

    http://ritastatusreport.blogspot.nl/2016/01/unsportsmanlike-conduct-report-changed.html
  • Sunsetjoy
    #367699
    3 órával később... :)
    Jó, nem pampogok már rajta, pedig pangás van. Olyan, mint amikor valaki kotont ad egy kisgyerek kezébe, és röhög rajta, mert az lufinak hiszi... Egy ideig talán vicces, de nem az igazi :)
  • yossarianHUN
    #367698
    Szép mentés...
  • walert
    #367697
    Nem érted ? Ezek elfuserált korcs, WG-s koraszülött gyermekek lesznek. Szokás szerint a WoT-ban a tankok imba, pálya bugos, spot rendszer bugos........

    Szerinted ezek után a gyerkek hogy születnének normálisan ?

    Nem véletlen mondtam ugyanis, hogy kíváncsi vagyok hány gént, skillt örökőlnek majd, mint a mutánsok....
    Utoljára szerkesztette: walert, 2016.01.29. 19:34:31