418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Pares
    #367696
    Nincs semmilyen mod, de mindegy is, én gyakorlatilag végeztem a játékkal. Fogalmam sincs mi a baja, lehet, hogy ha majd egyszer egy másik gépen játszhatom, akkor jó lesz, de az se ma lesz...
  • yossarianHUN
    #367695
    HD IS-6:



    Páncélzat:
  • yossarianHUN
    #367694
  • xotyi
    #367693
    :D ez jó..
  • Lokker
    #367692
    Mi az a szlegvilág?
  • Sunsetjoy
    #367691
    Látom, nem értetted a poént. Az embereknél a terhesség 9 hónapig szokott általában tartani...
  • walert
    #367690
    Bocs a kifejezésért.A "Megparáználkodják" valósághűbb lenne, pusztán azért használtam azt a jelzőt, mert ez a WoTos tini szubkultúra szlegvilágához áll közelebb, akik szeretik a magyar szöveg helyett is a pontatlanabb, nem teljesen átfedő, azonban katonilag karakánabb jelzőket használni, mint "rektel, flenkel, núúb, leming, freg, Oópéé e.t.c". Ezekhez jobban illik, mivel anno a közlegények emígy használták, ha mondom.
  • Sunsetjoy
    #367689
    Te is 8 hónapra születtél, hallod-e? :D
  • walert
    #367688


    Azt hiszem a 7végén kielégítetlenek maradnak a legényeim. Attól félek meghágják a női legénységet. Vajon 8 hónap múlva lesznek új legénységi tagok azokon a bizonyos tankokon ? Kíváncsi lennék mennyi és melyik skillgént örökölnék az apától, anyától

    Habár a csinálj ki 4-et 3 javítóért nem rossz. Bevetem párszor a Pz II J-t azt hiszem.
  • vasasgabri
    #367687
    Szerintem még most sem érti,vagy ennyire érzéketlen.
  • András77
    #367686
    Nem lesz elégedett ezzel a főnök, az biztos. Meg kell vegye a csomagot ákciósan, mondtam én.
  • Frankie69
    #367685
    Tessék.Weekend special
  • yossarianHUN
    #367684
    Látom, jól elvagytok egymással.
  • András77
    #367683
    Hát nem is ilyen senkiknek, amik mi vagyunk, találták ki ezt a csomagot, hanem a főnököknek. 4,5e arany 4,5m kredit meg 37 nap prém előfizetés, 60eur-ért, hát ez egy kihagyhatatlan ajánlat, ha főnöknek érzed magad. Ráadásul most, csak most, 20,8e Ft helyett már 18,8e Ft-ért a tiéd lehet.

    Soha nem leszek főnök, mert valahogy nem akarom belátni, hogy ez a csomag olyan nagyon megérné.

    Egy igazi boss, megveszi a csomagot és kilövi az ellenség szemét is arannyal a kevés ráérő idejében.
  • walert
    #367682
    Az a baj, hogy pont csak a hülyéknek éri meg. Az egyedüli érdekes ajánlat az "Offer of the month"

    Én tankleárazásokat akarok, lehetőleg prémiumot = diszkont

    2-3 XP crew és vagy simát, mivel többes szám, így több jár ! = bonuses

    Akarok küldetést, pl végezz ki 10 db szovjet tankot bármivel és kapsz 10 goldot vagy 10 csokit = missions

    Azt írták tartsd a szemed nyitva és meglátod ezeket. WG tessék boldoggát tenni a legénységem és kielégíteni ezekkel az ingame dolgokkal !

  • Angelus1991ster
    #367681
    Mit tudtam én anno ezekről XD
  • András77
    #367680
    Mit akarsz még, amikor mától hozzáférhetsz a like-a-boss, főnöki csomaghoz a prémium boltban????

    A hülyének is megéri, pontosabban csak annak Te telhetetlen, te, hát már semmivel nem vagyok elégedett, amit neked találnak ki a WG-s fijjúk és lányok????
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.29. 15:13:48
  • walert
    #367679
    Van egy kis prblémám ! Tudna valaki segíteni ?

    Péntek délután van és el kell ismernem van némi hiányérzetem. Nem fogod kitalálni mi az, ezért elmondom, mert ez mindannyiunkat érint játékosokat !
    Nem találom sehol a hétvégi csodás diszkont leárazásokat a hétvégi bónuszokat, mint Crew XP vagy sima XP és nincsenek sehol sem a mesébe illő missziók sem. Vajon miért ??

    Bíztam a WG-ben ! Megígérték, hogy lesz diszkont, bónusz és még pazar missziók is. Ilyenkor már régen fel szokták tenni az oldalra, de sehol sem találom. Miért ?

    Íme a bizonyíték, hogy megígérték !!!!! Erre semmi. Úgy érzem kielégületlenek lesznek a legényeim hétvégén az elmaradt XP-k meg egyéb bónuszok miatt. Csak én érzem most ezt ?

  • Maala
    #367678
    Nehéz dolog a szövegértelmezés...

    Most már nem fogod látni fent.
  • walert
    #367677
    Igen egy mod. Az eredeti Total War telepítése után egy patchet tettem fel, azt hiszem attól lesz TW Nnapoleon 2, de lehet tévedek. Nem értek a pC-s játékokhoz, nagyon kedző játékos vagyok, a WoT az első online játékom. Van TW Napoleon 3 is, az egy complete mod, de nagyon rossz Azonnal leszedtem.

    A Waterlooi csatát meg is nyertem Napoleon 2-vel, ami "super unicumnak" nevezhető kuriózum, annyira nehéz Bonaparte seregével legázolni Wellington és Blücher seregét. Nem is láttam még youtubeon videot, akinek sikerült ez, csak Napoleon 3-mmal, ami könnyebb lévén a modból adódó különbségek miatt. Szóval mondhatni nem dicsekvés képpen : zseniális stratéga vagyok

    Az összes TW serie kiváló !
  • walert
    #367676
    Én nem tudom mire gondolsz. Nem törölte az accját egyáltalán. Még megvan : KINGSTEVEN 22 STATISZTIKAI ADATA JELENLEG Egy klánban vagyok vele, néha látni is szoktam fenn.

    Megvetted a Pz II J-t? Te írtad anno az adventi calendar idején, hogy az nagyon kellene neked. Bevált ?
  • bornofakone
    #367675
    Na ja, szerintem se kellene nagyon hozzányúlni, az alig használt értelmetleneket basszák ki, rakjanak be helyette jobbakat. De azt érzem ha hozzányúlnak, "rebalance" lesz, abból csak szarabb sül ki.
    A 6. érzék is ja, alapból jó lenne ha lenne, ahogy írtad is, aki tomato azt úgy se érdekli viszont mindenki másnak hasznos.


    Angelus1991ster
    #367673

    Megérzés skill?! :D (nem is vágom melyik az...gondolom vmi szar) Ne grindelj ki olyat ami szar, ennyi :D (ha már nincs más skill lehetőség..akkor oké, nem szóltam :D)

    Utoljára szerkesztette: bornofakone, 2016.01.29. 12:19:01
  • András77
    #367674
    Szerintem jobb lenne, ha nem nyúlnának hozzá. Nem tökéletes, ami van, pl a töltőnek alig van értelmes skillje, de amiken agyalnak, attól csak sz.rabb lesz az egész.

    Egy értelmes dolgot megtehetnének, hogy vagy legyen alapból hatodik érzék, de ne a rádióson basszus, azt mindig kilövik minden tankomon, mert a toronyban lakik. Másik lehetőség, hogy az első skill sort tehetnék lejjebb, mondjuk 50e xp-től meglenne, csórikáim legalább hamarabb mehetnének hatodik érzékkel.

    Azt az egységsugarút úgysem érdekelné, hogy mit világít a pofájába a lámpa, aki nagyjából semmit nem ért a játékhoz, de mindenki másnak hasznos lenne.
  • Angelus1991ster
    #367673
    Variálják meg az egészet.
    Pl. ott van a megérzés skill. Milyen hasznavehetetlen az már. Hébe-hóba működik, amolyan női szeszélyes az a skill. Ha már ki van grindelve az a baromság, legyen már haszna.
  • Angelus1991ster
    #367672
    Módokra gondolsz, gondolom. Mert csak egy Napoleon Total War epizódot adtak ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shogun (I) TW
    Mediecal (I) TW
    Rome (I) TW
    Medieval II TW: Csak Magyar Királyság! XD
    Empire TW = legnagyobb újítás: tengeri ütközetek
    Napoleon TW: itt inkább az uniform rendszer jött be, ahol a katonák kinézete variálható - fej, törzs, láb, kalap stb.
    Shogun II TW: nagy kedvenc :) újítás: tengeri csatákban a szárazföld megjelent, parti ütegekkel, valamint TPS módban irányítható gőzcsatahajók, torpedókkal :D
    Rome II: újítás: mozis kamera mód ( WoT-ban is lehetne ilyen ), személyere szabható seregek ( névválasztás, logóválasztás stb.) és a partraszállásos és kikötői csaták, de visszahozták ide a régebbi várostrom rendszert és vissza jöttek a városok- ezeket nem tartom újításnak
    Attila Total War: átnevezhető városok, pl. Savaria város neve lehet Szombathely is XD
    Warhammer Total War: megjelenik benne a mágia és repülő egységek: sasok, sárkányok és törpös helikopterek Na ebből lehetne Lord of the Rings Total War-t csinálni!
    Játékosok régóta várnak egy Gyűrűk Ura Total War-ra. Szaros jogokon kívűl minden megvan hozzá. Misem bízoníítja a Warhammer megjelenése, ami 20%-ban egyezik a Total War-ral.


    Igazából a Total War részekben hasonló hullámzást érzek, mint a GTA sorozatban. Bár ez a GTA-ban látványosabb. TW sorozatban főleg az általad irányított nemzet feletti irányításoknál van néhol visszalépés.
  • bornofakone
    #367671
    "I also promised one of you, "Hans vonLuck" that would ask a clarification to Slava on the Crew Skill idea that we talked on the Cyprus Meeting:
    Well there will be grindable skills such as repair or camo and active skills such as clutch braking for example. Grindable skills work passively, sixth sense for example you do nothing to use it but active skills you need to manually activate, they would work for a short period and there will be a cooldown. Let’s say you can use clutch braking skill to gain gun stabilization for 20 seconds, next time you can use it is in say 5 minutes so you have to pick the right moment, let’s say some kind of engine overload, 20%+ acceleration for 20 seconds - if you need to get close to a TD or if you need to climb an important hill, etc, use it.
    Things like master of ramming will go there as well so at some point we plan to convert the skills and crews, there will be just one entity called the captain or commander or leader, something like that."

    Azért na, remélem nem ilyen lesz az új skill rendszer...20 sec 1 aktív skill-ért...és annak vmi helye lesz? (mint pl fogyócikkeknek?) ergo mondjuk 3-nál többet nem rakhatsz..vagy mi? Gondolom ha nem grindable...akkor mindenki megkapja ugye? Mindenkinek lehetősége lesz mondjuk berakni/rárakni a tankra és használgatni manual-ba, majd várni a szaros cooldownt? :D (annyira röhejesnek tartom...)

    Viszont van 1 komment amin baromi jót röhögtem :D
    "JS-6 needs no spaced armor, JS-6 made of pure Stalinium armor. It also needs no gun, it has a log of Stalinwood to crush capitalist pigs."


    Utoljára szerkesztette: bornofakone, 2016.01.29. 09:59:05
  • Gyuszopapa
    #367670
    R.I.P.
  • bekescsaba
    #367669
    Legyen neki könnyű a föld.
  • Forolto
    #367668
    Hihetettlen.....egyszerűen nem értem miért.Két hete még azt terveztük,hogy visszatér a tankosok közé és a gépészmérnöki vizsgaidegesség helyett a vérpistikék miatt fog ujra idegeskedni a maga módján,pedig nem volt egy olyan tipus aki felemelte volna a hangját.Visszahúzodó volt,kevés ismerőssel,de azokkal jól érezte magát.Vagy mégsem.....

    Eldobta az életét valamiért,amit nem tudunk már meg soha és rengeteg kérdőjelet hagyva maga után fog végleg távozni a tankosok közül.

    Nyugodj békében Kingsteven22! :(

    23 éves volt.
  • walert
    #367667
    Viszont azt kell, hogy mondjam neked, hogy a Total War szinte összes része kiváló !

    Engem még ma is lázba hoz Napoleon II. Hogyan lehetne lemodellezni a La Fère-Champenoise-i csatát vagy akár a Waterloo vagy Ligny-i csatát normálisan. Esetleg variálva, az eseteket, mi lett volna, ha nem porosz hanem francia erősítés érkezik stb.... és itt a régi Napoleon II-ről beszélünk, nem a legújabb Rome meg Attiláról. Spec nekem a Napoleon III nem jött be. Ajánlom a Total Wart mindenkinek.
  • Solten
    #367666
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom. En probaltam. 2 perc utan bealudtam. Az atomgikek orakig kockulnak vele az ilyen qrvabonyolult palyakon: link.
  • Angelus1991ster
    #367665
    World of Tanks (Wargaming.net): $446 million
  • Sunsetjoy
    #367664
    Én el tudnám képzelni máshogy is, csak ott a net használata felmérő-teszt után lenne engedélyezett :D
  • walert
    #367663
    Ez szép, de elgondolkoztatok, ha nem fehérorosz, hanem pl angol vagy német játék lenne, akkor lehetne menni OP angol járgányokkal vagy legalább korhű erős lenne a Tiger, Tiger II
    A szakértők szerint a második világháború után a legjobb tank a Centurion volt vagy 15-17 évig ! Ezt tudtátok ? Most ez hol mutatkozik meg a játékban ?

    Mindegy. Elvagyunk ezzel a szovjet top med egyeduralommal a heavyknél sokkal nagyobb penű, dpm-ű, pontosabb, jobban szuákülő, frontban keményebb, toronyban szinte átüthetetlen, gyors kis csoda klónokkal. El sem tudjuk képzelnia világot máshogyan.
  • walert
    #367662
    Mindíg megpróbálom kibővíteni a kommunikációs repertoireom, de sajnos a WG nem ad rá okot.
  • András77
    #367661
    Már kínomban nem tudtam mást kitalálni, mint átléptem eu2-re, igaz, hogy valamivel rosszabb a ping. Úgy pár csata után lényegesen jobb a játékos állomány, mint az eu1-n, kevesebb, szinte alig látok pl, cz meg név alapján török retardáltat és nem minden csata arról szól, hogy 8-10 tank mint az állat megy előre és döglik meg 3-4 perc alatt.

    Próbálja kis más is, aztán meglátjuk, hasonlóak-e a tapasztalatok. Az eu1 játszhatatlan, pedig még tart az im prém időszakom, kreditet akarok farmolni, de az eu1 retardált áradatot nem bírom idegrendszerileg. Az eu2 egy fokkal jobbnak tűnik, persze sokra itt sem számítok, de nagyon jól észrevehetően értelmesebb játékosok vannak (kevesebb pl, cz, tr, gondolom van némi összefüggés...). Magam is meglepődtem, hogy 5. csatám és kb 8-10 tank mindig tudott annyit legalább, hogy hova érdemes menniük. EU1-n ilyen nincs, meg a sok retard egymás hegyén hátán, azt se tudja, hogy hova vagy merre.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.28. 21:01:31
  • Lichtmaschin
    #367660
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha ketten álltok egy bokorban és a másik ellövi magát, akkor nagy eséllyel téged is kilőnek.....RNG megoldja....
  • bekescsaba
    #367659
    ketten álltok egymás mellett akkor csak annak csökken le az álcája aki lőtt, hiába ugyanaz a bokor adná a másik álcáját is, szal röhely ez is.

    Nem röhej ez.

    A torkolatattűz láthatóságát szimbolizálja.

  • LSSAHPAUL
    #367658
    Szerintem, ezt hangsúlyozom, mert nem biztos hogy igazam van, szal én 450m-t tudok tehát ami ezen kívül van azt a system nem is nézi, esély sincs felspottolására. Viszont ami 15m-en belül van azt mindenképpen látod ha egy ház van köztetek akkor is. Ha nincs közted és a másik között semmi Fix átláthatatlan objektum akkor 50m-en belül minden spottolódik.
    És a képlet kb ahogy az előttem szólok írták, valóban érdekes arra nézni amerről várod a spotolható ellenséget, ugyanis a tankokok check-pontok vannak elhelyezve tán 6 db, a lényeg hogy az egyik pont a cső töve, tehát amerre nézel pár cm-rel :D közelebb van az ellenfél :)
    További érdekesség a bokrokkal kapcsban, minden közted és az ellenfél között lévő bokor összeadódik de van egy maximum ami főlé nem mehet ez a szorzótényező, hogy mennyi passz, de jó nagy. Viszont ha lősz akkor a 15m-es sugarú körben minden bokorféleség által adott bonusz 30%-ra csökken, és a legnagyobb poén hogy pl ketten álltok egymás mellett akkor csak annak csökken le az álcája aki lőtt, hiába ugyanaz a bokor adná a másik álcáját is, szal röhely ez is.
    A foglalásról meg annyit hogy valami jó álcájú td-vel foglaltam, semmi bokor, de full álca legénységen és álcaháló+festés és 130m-ig nem vett észre a visszalőni akaró tank :D na ennyit az álca szerepéről, egyik legfontosabb dolog a játékban, mindent még a maust is le kell festeni.
    A gyorsan haladó járműveknél akár 50m-eltérés is lehet a képlet által számolt spothatáron, mivel a szerver úgy van beállítva hogy az objektumokat pl tőled x időközönként ellenőrzi így valahogy: 150m: 0.5s 270m: 1.0 sec 445m: 2.0 sec. Mindezeket összevetve ezért történhetett meg velem az hogy prohorovkán évekkel ezelőtt belerongyoltam egy élő álló maus-ba, úgy hogy senki nem spottolta, én kb 70km/h-val mentem bokorrol bokorra, aztán egyszercsak felkenődtem rá, persze akkor már spottolva lett :D szal vannak furcsa dolgok ha ismered a rendszert már nem is csiterezel annyit :)
  • lacibacsi
    #367657
    Köszönöm mindenkinek. Ma is tanultam valamit... :)