418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lexlutor
    #367776
    meg a techtree szerint a kinai 112 heavy es az fcm50 is az. de evvel tenyleg kifujt.
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.31. 12:53:26
  • lexlutor
    #367775
    +meg jó kis csőpályák is feltűnnek hamarosan..
  • lexlutor
    #367774
    ahogy nezem a shop-ot: is6, sp es talan a t34-3. de erre nem eskudnek meg.
  • Sunsetjoy
    #367773
    Tényleg nem játszottál azóta :) Akkor volt a Hodorozás a mániája a játékosoknak :D
  • haflac
    #367772
    Üdv!Melyik prémium tank tierlimites a jelenleg megvásárlóható 8-as szintűek közül?
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2016.01.31. 12:36:03
  • darkwraith
    #367771
    Naposegér, 70 ft/db
  • Iflow
    #367770
    Tegnap bekrepalt az egerem.
    Milyet érdemes most venni a WOT-hoz ami nem kerül horribilis összegbe ?
  • DarkDays
    #367769
    Durván néz ki a játék,lehet elkezdek teperni egy ps4 re :)
  • Rammsch31n
    #367768
    Tudom...de most sokkalta több... ez nálam sokszor rage quit-tel nyilvánul meg... főleg, hogy perpill csak úgy játszok, mert amit akartam már elértem a játékban (T55A pl.)... még az FV4202-t kigrindelem aztán utána pihentetem míg nem lesz valami hasonló dolog vagy új IM vagy valami...
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.01.31. 11:25:52
  • zsupeti
    #367767
    2-4 éve is voltak Hodorok,de ez most nagyon nem normális ami itt folyik.Teljesen elállatiasodott az egész.
  • Rammsch31n
    #367766
    Mint ahogy írtad, az egysejtűek miatt van... mindenki megy egy oldalra, a másikat páran nem lehet tartani...vagy ha igen... a többségen lévőket, kevesebb ellenség is szanaszét öli halomra...és ez mind, a barom nem gondolkodó játékosok miatt van... sokszor azzal nyerjük meg a csatát, hogy előre megyek, ezek jönnek utánam, én meghalok elsőként... de megtörjük az állóharcot és valahogy behúzzák...ennyi...
  • zsupeti
    #367765
    Majd 2 év után leporoltam a játékot,rengeteg az újdonság pályák és tankok terén.Sokat változott az előnyére,viszont a játékosállomány az igen tré lett.
    Ami ledöbbentet és mellbe vágott az,hogy közel 5-6 perc alatt vége a csatának.
    Ennek valami oka van?
  • Rammsch31n
    #367764
    Lehet megtudnák, de nekik csak fölösleges problémák tárháza lenne, mert úgyis elbasznának vele egy csomó mindent...így hát nem foglalkoznak vele, mert a nép így is tejel... így nem éri meg azt a rászánt energiát, időt, meg úgy semmit...éljen a profit...gondolhatják SerB-ék bagázsa.
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.01.31. 11:11:21
  • Gyuszopapa
    #367763
    De megtudnák,de hát akkor nem futna egymagoson a paraszt ruszkiknak.
  • Angelus1991ster
    #367762
    Ezt a BigWorld motorra nem tudják megcsinálni?Pl. a hangzást és időjárás effekteket.
    Növényzet döntéséhez már más motor kellhet.
  • Lokker
    #367761
    Azért ez elég komoly.
  • Antimat
    #367760
    Nagyon durván szép. Ahogy a szél tépi a kisebb fákat, eszméletlen jól néz ki. És persze moddolatlanul.
    Ha lenne PS4-em tuti kipróbálnám, még ha az irányítással szopnék is.
  • Rammsch31n
    #367759
    Értem, hát az úgy elég gáz....
    + ez a HUD meg lengyel vagy milyen nyelv a videóban se túl inspiráló... na nem mintha lenne új féle konzolom. :D
  • Norbertboy
    #367758
    Sziasztok!

    Ingyenes multigaming ts-t ajánlok nektek, klánoknak, spontán csapat játékhoz.

    http://vhk.pw/
  • Frequency
    #367757
    Sajna külön kell húzni.
  • Rammsch31n
    #367756
    és ugyanaz a profilod van konzolra is vagy külön kell húzni? :D
  • Frequency
    #367755
    Azt még elfelejtettem megemlíteni hogy neked a festésért,garázshelyekért fizetned kell.A konzolos meg beváltja a felesleges creditjét aranyra.Szóval van pár ok amiért le lehet mondani az egeres célzásról ;) De ha annyira hiányozna az egér...
  • Frequency
    #367754
    Amióta kijött PS-en azóta nyomom ott is,semmi baj az irányítással.És hogy mi szól a konzolos játék mellett?Hát olyan kis apróságok mint az időjárás grafikus megjelenítése,5.1-es hang mellett tényleg a vasban érzed magad,egy-egy lepattanónál néha borsózik a hátam.Találatok,spottok jelzése modifikációk nélkül.
  • joe662
    #367753
    Stock fostalicska kis ágyuval,lehet reportolni
  • Rammsch31n
    #367752
    Azért a legjobb játék túlzás... max legjobb tankos... de még csak azt sem mondhatnám, mert a WarThunder tök más élményt nyújt, az AW meg kopizza ezt leginkább... nem rossz, de lehetne télleg sokkal jobb is ha nem b-zi oroszok fejlesztenék a játékot...
  • Angelus1991ster
    #367751
    Azok a másikok :D telefonon még el GTA-zgatok. De már az is zavaró.

    Csak engem fusztrál az a tudat, hogy itt van az egyik legjobb játék a WoT. Évek óta várta a tankimádó nép, és erre nincs rendesen megcsinálva.
    C kategóriás befektető cég egyszer elcsípett egy jó brandet és annak vérét szívja ki.

    A nagyon licenszelt mm-jükkel és az áldott rng-jükkel az átlag játékost fusztrálják.
  • Rammsch31n
    #367750
    Ez nekem kb olyan lehet, mint a konzolos COD meg a többi FPS... hogy a gyászba lehet kontrollerrel lőni...
    na mind1. nem az én bajom... én az egérhez vagyok szokva. :)
  • Angelus1991ster
    #367749
    Öntik a pénzt a konzolos verziókba. Pfejj. Közben a WoT-ot

    Konzolos verzióban a WoT-ot játszani egy kín lehet. Hányan játszahtanak azon?
    Annál már csak az Alien Anarchy játék lehet a nagyobb büntetés.

    Ha választ remélsz a Wg-től, akkor meg egy szavas válaszokkal ajándékoznak meg, hogy "rivaseloy" ( örök kedvencem ) is megértse.
  • Angelus1991ster
    #367748
    Éljen soká a Wg! A legtrollabb cég ami a videójátékiparban van. EA csak tanulhat tőlük.
    Ők csak a szokásos pszichopata befektető csőcselék.
    Azért még nem olyanok, mint azok a rapperek akik gyorsan sok pénzhez jutottak és csak "money! Money! bitchs! jackuzzis!.money!money!..." számokat írnak. Wg csak júúúú nagy ciprusi galyibát vesz.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.30. 19:54:40
  • lexlutor
    #367747
    .. mindig van lejjebb.. mindig.. de ez meg toluk is eros..
  • yossarianHUN
    #367746
    Köszönjük, nagypapa.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajon miért gondolod, hogy ez a fórum csurig van kamaszokkal? Mellesleg nem ismertem Kingstevent, de látatlanban szinte biztosra veszem, hogy nem a vizsgaidőszek volt az oka annak, ami történt. És nem is az, hogy "kamasz" (mellesleg egy egyetemista baromira nem kamasz, de sebaj). Úgyhogy hagyjuk már a kamaszpanaszt, meg ezt a vállveregető szöveget.

    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.01.30. 19:33:51
  • walert
    #367745
    Nem is gondoltam volna, hogy ez egy öngyilkosságról akar tájékoztatni. Azt hittem, ez a tini szubkultúra sajátos szlengje. Őszinte részvétem ! Nyugodjon békében.

    Kingsteven amerikában vagy angliában élt. Jól tudom? Nem tudod milyen erre utaló jel volt? Nem sikerült a vizsgaidőszak ?

    Gyerekek azt tudjátok, ha túllépi az ismételt kollokviumok száma a keretet, ez vagy valami más miatt törőlnek a rendszerből, akkor sincsen baj ! Felvételizel ismét, gondolom ez 3-4 év tanulás után nem okoz gondot senkinek, majd a tanulmányi osztállyal elfogadtatod a korábbi jegyeidet, így gyakorlatilag egy év eltelte után ugyanazzal az évfolyammal folytatod. Ma már le lehet tenni egy egyetemet, főiskolát meg plána elemi erőráfordítással.

    Fontos, hogy ne keseredjetek el sosem, annyira hogy megfordúljon a fejetekben hogy eldobjátok az életetek. Mindent meg lehet beszélni. Gondoljatok a szüleitekre ! Egy jó pszichológus, akiben megbíztok sok gondot le tud akasztani az ember válláról. Fordúljatok hozzá bizalommal. Ne feledjétek, ha valakin a jeleket észlelitek azonnal értesítsétek a környezetet http://www.kamaszpanasz.hu/hirek/lelek/1887/ongyilkossag-jelei
  • András77
    #367744
    Az EU játékosok fizetnek, azokat nem kell elkényeztetni.

    Komolyan ez arra emlékeztet engem, amikor rendeltem utoljára pizzát a törzshelyemről, most az étterem nevét hadd ne említsem. A lényeg, hogy már évek óta törzsvásárló vagyok, inkább csak voltam.

    Általában gyorsak szoktak lenni, de utoljára kib.szott sokat vártam már, de tényleg nagyon durván sokat, 2,5 óra volt, kicsit több, többször felhívtam őket, hebegtek, hogy ja, majd viszik, de sok a megrendelés stb stb. Ha nem onnan rendeltem volna eddig mindig, akkor lemondtam volna, de mi a garancia, hogy másik helyről hamarabb itt van?

    A gyerek aki meg kihozta, azt mondja, amikor kérdezem, miért jött ilyen sokára, némi hazudozás és rendre utasítás után elmondta, hogy kaptak egy gyors megrendelést, mert egy másik étteremnek besz.rt a pizzasütője és ők szállítanak egy csomó embernek szombaton mindig, akik mindig fociznak szombat délelőtt és egyszerre rendelnek sokat. Kisegítették őket, mert sok pizza kellett, jó üzlet.

    Mondom a gyereknek, de ha ez egy egyszeri alkalom, hány törzsvásárlót veszítetek el idióták emiatt? Köztük engem is, mert innentől kapjátok be, ha egy egyszeri üzlet miatt a törzsvásárlókat pofán b.sszátok virtuálisan. A gyerek l.szarta, ő csak futár, őt nem érdekli.

    Komolyan a WG is nem tudom mit képzel. Mennyi EU-s fizető vendég gondolja ezek után, hogy mentek a p.csába és nem hajlandó többet áldozni rájuk? Megéri nekik ilyen GEO különbségek, amiket nagyon egyszerű összehasonlítani??? El nem hiszem, hogy ezek normálisak.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.30. 19:25:12
  • R3nton
    #367743
    Na hát így legalább akkor se állnék neki, ha nem lennének magánéleti gondjaim. Rakás szar tankért még meg is szívatnak, és akkor a másik fele ingyen kapja, mert amerikai...
  • walert
    #367742
    Ennyit arról, hogy soha többet nem lesz ingyen prémtank......

    Hát, na ja ! EU szerveren nem is lesz sosem.

  • Sunsetjoy
    #367741
    Az EU szerveresek lereagálása/nemlereagálása érdekes lesz még...
  • yossarianHUN
    #367740
    Au. Na ez a ciki, nem a faláb. Ez mondjuk tényleg durva arculszarása az EU playereknek.

    Angolul nem tudóknak: Az NA szerveren nem kell maratonozni a prém FV4202-ért, akinek megvan az Action X, az automatikusan megkapja.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.01.30. 19:07:52
  • Angelus1991ster
    #367739
    OFF:
  • Rammsch31n
    #367738
    LOL. Ezért nem volt az NA szerveren semmi kihirdetve, mint a többin... nevetséges...és az egyik hülye paraszt még azt írja, hogy EU-n jobb 7végi küldetések meg bónuszok vannak... OMFG. :D
    http://ritastatusreport.blogspot.hu/2016/01/fv-4202-p-on-na-for-free.html
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.01.30. 18:53:20
  • Angelus1991ster
    #367737
    Jóvan nah. Ez egy utópia. Egy vágyálom darabkája XD