418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lexlutor
    #367816
    inkabb csak 200 az.
  • walert
    #367815
    Gondolom, akkor már sosem lesz TOP OF THE TECH TREE. Befogják a pofánkat 2000 arannyal. (napi 2*20) és végleg lekerül a húzz egy ágat akciósan.

    Ma alig tudtam 17 csata alatt ki clubberkedni az 5 killes platoon küldit. Igaz, többször egy hiányzott már csak
  • walert
    #367814
    Nagyon nehéz válaszolni a kérdésemre ?
  • joe662
    #367813
    Amióta játszok,még 1x sem bannoltak.Pedig néha néha megeresztek e TK-t,a csetbe régebben sem nagyon írogattam,/na jó,az S:A-ra szoktam szépeket/de amióta,majdhogynem csak szakaszban jászok,azóta meg egyáltalán nem írogatok.
    Mondjuk mostanában ha betelik nálam a pohár,akkor átülök abba a bizonyosbaés hát kattintgatok,olyankor sokszor reportolnak állitolag
    Volt hogy kiraktam az ellen artiját,majd elkezdett ugatni,bannoltat,stb,de addig is ott maradt a célkereszt felette,és miután láttam hogy a kollégája már a másodikat ereszti el mellöle,amíg mi cseteltünk,Mondtam neki na ezt figyeld,és szemléltetés képpen kicsaptam azt is mellöle
    Na ekkor végleg elgurult a gyógyszere,és a meccs hátralevő részébe kérlelt mindenkit,hogy reportoljanak.Biztos volt aki megtette,de a csapattársak nem,azok rajta röhögtek
  • András77
    #367812
    Engem már sajnos bannoltak szövegelésélt a kondukátor kategóriában ha jól emlékszem 4 vagy 5 x 1 nap volt eddig a jutalmam, szerencsére időben elszórva (amíg összegyűlt), ergó még komolyabb ban-t nem kaptam, de nem is akarok, mert az betehet az fv4202 grindnek.

    Mondjuk ezért jó a másodacc, amin olyan tankjaim vannak ráadásul, amiket kihagytam a fő accon szándékosan. Úgyhogy még bantól függetlenül is elő tudom venni. Most így oda is be tudom húzni a 40 arany pénzecskét és ha ban-t kapok, akkor addig is tudok ott menni. Volt idő, mikor nagyon érett nekem egy komolyabb ban, mert 2 kondukátor ban-t kaptam egymást követő heteken, de aztán elült a dolog, miután kikapcsoltam a chat-et.
  • joe662
    #367811
    "Mert ha Mr. unsportsman Condukátor Ban-mester megjelenik akkor cseszheti "
    Talán le kéne szokni róla
    Mert ugye mint elhangzott vannak a debilek,akik minden szarért reportolnak,és vannak retardáltak akik csak tágabb értelemben használják a funkciot.
    Mondjuk nem is értem az ettől való rettegést,mert engem naponta kb 5x reportolnak,úgy hogy ezt az orromra is kötik,és vajon hányszor lehet amikor nem.De még egyszer se kaptam banánt.
    Volt hogy csak azért reportoltak minket mert be mertünk menni 2db Pz4Hydroforral.
    Én ezt a funkciót teljes egészében kivenném,semmi értelme ebben a formában.


  • Forolto
    #367810
    erre kellene peticiót indítani mocskos vodkásszájú fehérorosz pribékeknek,hogy azért anyádé kell ennyi kivételezett agyonhízott jenki disznókat etetned. :)
  • András77
    #367809
    Már dobálják fel az fv4202 ripleyeket, de nagy része ászos mákos kör.

    Van pár, ami átlagos csatának tűnik, pl ez is. Ez alapján jó kredit termelő tank és végre lenne egy normális ágyús tier8 kredit farmoló tankom az SP meg WZ111 mellett. Az ammo ára nem látszik ebben a csatában, de másik csatában látható, hogy olcsó a lőszer. A sebessége nem kiemelkedő, de rendben lesz ez a tank.

    fv4202

    Talán ez jobb átlagos csata hasonlítónak: fv4202 átlagos csata, mondjuk 1400-1500 átlag szerintem tartható lesz vele, azaz nettó 25-30k, az jónak számít, sp talán egy kicsit többet tud, de az fv-vel érdekesebbnek ígérkeznek a csaták.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.01. 14:00:53
  • Angelus1991ster
    #367808
    Pedig nem is volt olyan übergagyi:)
  • Gyuszopapa
    #367807
    Néha a fél csapat ilyen bot.
  • Angelus1991ster
    #367806
    The MegaBots ! ! !
    The first epic episode!

  • András77
    #367805
    Támadnak a top tankjaink, igen a 3-as E100 szakasz nekiindult dombot mászni. Itt már majdnem biztos voltam a vereségben, aztán valami csoda folytán lehoztuk nagy nehezen.

    Felért a tömeg a dombra, de megfontoltan, taktikusan és hp-t kímélően várakoztak a takarásban. Az ellen 50b-je meg már a második tankunkat szedte ki burst-el, azt mondtam elmennek ezek a csába, komolyan. Jó, hogy nincs bekapcsolva a chat. Kaptam volna a 3-as riportot a kondukátor kategóriában azonnal. Csak ketten lőttük az 50b-t, de az meg a újra tárazás után kiszedte már a második társunkat. Hihetetlen, ott van 10 tank 100-200m-re és simán kitáraz.

    Aztán megindult az e100 csapat, mert kapott az egyik egy maflást az artytól, ugyanis ott nem a jó helyen kempeltek és kezdetét vette az őrült kavarodás és a végén valahogy lehoztuk.

  • lexlutor
    #367804
    ehhe.. szoval 200 arannyal szurkjak ki a szemunk. gondolom az lesz a duma, h ilyet a us szerver meg nem kap :DD
    szanaloma kobon.. abbol meg egy teljesaru garazshely sem jon ki...

    u.i.: meg jo h kivettek a minuszolast a forumokrol :DD
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.02.01. 12:38:19
  • Angelus1991ster
    #367803
    Ezzel a napi ott szenvedős misszióval jól kicsesztek azzal akinek megvan a CentiX. Kitalálhattak volna mást.
    Mert ha Mr. unsportsman Condukátor Ban-mester megjelenik akkor cseszheti aki ezt a missziót csinálja.

    A másik. Akinek meg nincs meg a CentiX, annak meg lehetett volna egy sokkal keményebb token-ekkel megáldott missziója.
    Bár ez az FV 4202 P érdekes egy tank.
    De Sentineleket jobban várom az angol ágról :)
    Sentinel I AC t4-es med már a játék része. Csak nem elérhető még! 1200 gold az ára
  • yossarianHUN
    #367802
    Ez az elmélet ott bukott meg, hogy az FV-t nem új játékosok kapják, hanem azok, akiknek megvan az Action X, tehát kihúzták már legalább egy tízest. Az új játékosoknak valszleg fingjuk nincs róla, hogy egyáltalán lesz ilyen akció.
  • András77
    #367801
    A WG próbál minél több amcsi játékost becsábítani és ha már van nekik prém tankjuk, akkor azt gondolják, hogy maradnak, játszanak és költenek. Ezt akár le is írhatnák, annyira nyilvánvaló dolog.

    Én a magam részéről soha nem értettem az olyan marketinget, amikor az új játékosoknak/előfizetőnek/vásárlónak síkos tisztára nyalják, a régiek meg le vannak sz.rva, lásd például régen a kötelező biztosítások kampánya, internet csomagok újaknak olcsón stb, de lehetne még sorolni. Ilyenkor mindig az a kalkuláció alapja, hogy tudják jól, a régiek megsértődhetnek és elmehetnek, de abban bíznak, hogy kevesebben mennek el, mint amennyien jönnek. A WG esetében ráadásul nincs hova elmenni, mert az US szervernek nagy a lagje innen és nem minden típusú tankkal lehet menni. Esetleg az orosz szerver jöhet szóba, mint alternatíva, a lag ott rendben van, de én pl nem beszélek olyan jól oroszul, hogy mindenben eligazodjak.

    A WG soha nem a finom megoldásokról volt híres a közönség/játékos kapcsolatok területén, de az is igaz, hogy ezt nem lehet úgy megcsinálni, hogy ne legyen belőle hőbörgés a másik szerveren.

    Az mondjuk igaz, hogy nagyon bőkezűek a US játékosokkal szemben, de azért tudni kell, hogy US játékos qrva sokat képes elkölteni a játékra. Emlékszem volt valami napi akciójuk US és SEA szervereken és az sem volt teljesen egyforma, US kicsit többet kapott, talán több kreditet vagy plusz 3 nagy javítót valami ilyesmi különbség volt, nem igazán jelentős. EU meg RU persze semmi ilyesmit nem kapott akkoriban.

    A lényeg a SEA játékosok telesírták a chatet -meg nem mondom, hogy status riport volt már vagy még ftr- hogy miért kapnak usákok jobb akciót, mint ők, az persze nem számított, hogy se EU se RU nem kapott lóf.szt sem közben. Ilyen a zemberi természet..., de a WG is rázza a pofonfát keményen.
  • Frequency
    #367800
    Azért Lengyel a legénységi hang mert a srácnak a konzol beállításainál Lengyelre van állítva a nyelv.Nálam Angol,így minden nemzet tankjaiban Angolul beszél a legénység.Remélem a későbbi javításokkal jön a nemzetközi nyelv!Magyar kilőve,mert a PS nem támogatja a Magyar nyelvet.
  • Angelus1991ster
    #367799
    Nekünk ezen misszió. NA-soknak ez jár. XD Azért nem lenne rossz egyszer egy On the Track misszió itt is.
    Napi ott szenvedős misszióikkal meg elmehtnek a búsba.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.02.01. 11:30:39
  • Rammsch31n
    #367798
    Ez az amcsi dolog annyira komoly, hogy a köcsög jenkiknek már garázsban is áll az FV...
  • András77
    #367797
    Ja elnéztem vmit, napi 20+20 aranyat lehet csak gyűjteni és összesen 5x nem naponta Azaz 200 aranyat mindösszesen. Na mindegy is, ajándék lónak nem nézzük a fogát...
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.01. 11:06:23
  • suba53
    #367796
    Az elméleti küszöb van megadva. Mert van egy része a marathonnak, amit tízszer kell megcsinálni, és naponta egyszer lehet.
    Tehát ha addig nincs a garázsban, akkor utána már hiába veszed meg, nem marad tíz nap a teljesítésre.

    Ha ez az amcsi dolog komoly, akkor elmennek a bús francba.
    Ennyire feltűnően szegregálni az EU játékosokat a pofátlanság csúcsa.
  • András77
    #367795
    Ha kibannolnak a csába, akkor nem tudod megcsinálni a napi küldetést. Amúgy sem biztos, hogy minden nap meg tudom csinálni, ban emellé nem jönne jól.

    Néztétek, hogy napi 5x20 aranyat lehet nyerni szólóban és ugyanennyit szakaszban (nem próbáltam, de gondolom a dinamikus szakasz is ok). A web oldalon én semmit nem találtam erről, de bent van és már be is söpörtem az első 20 aranyat.

    Szerk: most került fel a weboldalra, időben végül is...

    A 200 arany sok játék, mert nyerni is kell, de már egy napi 80-100-al elégedett leszek. Az is 400-500 aranyat jelent feb 6-ig.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.01. 10:10:46
  • Gyuszopapa
    #367794
    Olyan,lerohannak mert a csapat nagyrészt összeomlik.
  • csagataj
    #367793
    Nem értem az összefüggést!
  • Lichtmaschin
    #367792
    Mindig meglepődök hogy az is6 mennyire op páncéllal rendelkezik... Simán ki merem jelenteni., hogy ezen a téren a legjobb a 8as nehéz tankok között.
    Másik, másnak is olyan az e25 mm- je mint nekem? Belépek es csak nehéz tank amit a 150 pennel alig tudok belőni?!
  • Kubukli
    #367791
    A mai nap filmje az alábbi lenne:

  • Toweliee
    #367790
    Küldök meghívót hozzánk ha megmondod a nickneved.
  • Kubukli
    #367789
    Zdraw!
    Sukam Clanu?
  • Zsoze19
    #367788
    Üdv!Tudnátok esetleg klánt ajánlani?
  • Sunsetjoy
    #367787
    A prémes küldetés 02.15 reggel és 02.29 reggel között lesz. De ahhoz, hogy meg tudd csinálni, legkésőbb 18-án meg kell lennie a tanknak, hogy ne legyen GYAKORLATI akadálya annak, hogy tízszer megcsináld a Centurion AX tankkal a napi küldetést.
  • András77
    #367786
    Érdemes kikapcsolt chat-el játszani, meg is tettem ma újra, mert naponta lehet csak teljesíteni a mission 1-t és egy pár napos ban keresztbe tehet...
  • lexlutor
    #367785
    erdetileg ugy volt ahogy mondtad, jan 19ig kellett meglennie, de akkor kiadtak a felteteleket, es abban toltak rajta egy honapot, sokak oromere...

    -Only for players who own the Centurion Action X by February 18. those who get the later later wont be eligible.

    http://ritastatusreport.blogspot.nl/2016/01/fv4202-mission-requirements.html
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.31. 20:12:44
  • rudii
    #367784
    Csúzli! :D
    Egy kis vasárnapi esti WoTozás egy pohár teával még senkinek se ártott meg nem?! :) Mert akkor most megmozgatjuk a lánctalpakat! ;)
    Live Stream

    Utoljára szerkesztette: rudii, 2016.01.31. 20:06:07
  • walert
    #367783
    Most valaki azt mondta, február 14 vagy 16.-ig kell action X-nek a garázsban lennie csatával a prémtank küldihez. Eddig úgy tudtam ez január közepe volt. Változtattak ?
  • Holmatro
    #367782
    Csak platoon klán szinten. A többi csak roulette. Az a csapat nyer, amelyikben kevesebb a szobanövény. Hiába vágod hogy mit kell csinálni, ha 2 perc alatt összeomlik az egyik oldal, vége a játéknak. Én tegnap 6 és fél óra alatt tudtam megnyerni az első körömet a su-122-54-gyel...na jó 4 tankkal toltam, de akkor is. Meg amúgy is van valami érdekes nem csak a leosztással, hanem a játék közbeni dolgokkal is. 0:15-re kaptunk ki, 14 lövést adtam le, 14 talált és NULLA volt a sebzésem. SU-122-54-gyel természetesen, változatos célpontokra, változatos helyekre. A csapat damage 1752 volt összesen. Na innentől kezdve nekem senki ne jöjjön szerver laggal, meg véletlenekkel, meg számítási problémákkal meg összeesküvés elméletekkel. Ja, és ez nem egyedi, figyeljétek meg a végén a csapatok közti kiosztott sérülések közötti különbséget, ha túl gyors volt egy csata.
  • Gyuszopapa
    #367781
    Inkább nem részletezem a 8-10 tier csatáimat.De már félek elindítani egy ST-I-t,Cent AX,vagy IS-4-et mert masszív buktának nézek elé.
  • András77
    #367780
    Hihetetlen primitív idióták játszanak, mindig sikerül magukat alul múlni. Támadunk erlenbergen. 8 tankunk van szemben 3 ellenséggel, de az idő kevés és csak egyedül foglalok a többiek kőkemény harcot folytatnak, néha kinéznek a sarkon és lövik a t34 fejét meg egy tiger2 az ellenségnél, az elbújt, úgyhogy mindenki nagyon fél nálunk. Egy ellenség ferdinánd a sarokból több száz métert lejött úgy, hogy végig spotoltam és ameddig biztonságos volt, lőttem, utána vissza a két ház közé, hogy ne reseteljen már. Igen, de a ferdinánd tovább jön és belém lő és még mindig él, mert én lőttem csak meg egy he találatot kapott egy borsigtól. Még lejjebb jön és belém lő, reset. Nincs már idő foglalni, csak ha 3-an foglalnánk, de ezek nem foglalnak, mert félnek valamitől. Temészetesen az utolsó lövésem, ami megölné a ferdinándot lepattan, jelzem előtte nagyobb távolságból 3x meglőttem a gyenge pontját, de biztos nincs manipulálva ez a sz.r, csak az rng ezt dobta, megint resetel a ferdinánd és kész, már elméleti esélyünk sincs a győzelemre.

    Valaki írta, hogy ki kell kapcsolni a támadás meg encounter módokat, mert az egységugarú hülye még a normál csatát sem érti, hogy mi miért történik, nemhogy az ilyen bonyolult összefüggéseket.

    Viszont szeretem, mert csak 10 percig tart és pl sand river sokkal jobb ebben a módban. Ilyeneket is mostanában kezdek látni, hogy lejön 500m-t egy ferdinánd szinte háborítatlanul 7 csapattárs közelségében. Vagy másik csatában egy táras t54e1 odajött és kitárazott rám szintén csapattársak ott voltak mindenfele, de mindenki a saját kis bizniszér fókuszált. Nem tudom, de lehet ezt még alul múlni, komolyan?
  • walert
    #367779
    lassan már nem csak a szerverünk miatt leszünk letojva, hanem a kliensünk miatt is
  • Holmatro
    #367778
    Sziasztok! Nektek működik a premium shop? Azaz tudtok vásárolni VISA kártyával? Nekem napok óta ezt írja ki: Action temporarily unavailable. Please try again later.
  • András77
    #367777
    Gyerekek játszanak sokan, általános iskolások, alsósok, de még óvodások is. Most is highway-en, 10 majom elindult a med helyre, igaz nem volt arty, de már akkor borítékolható volt a vereség, pláne azért, mert 3 majom meg nem néz a térképre és bemegy a városba, minta a csapat nem is létezne, ők mindig és minden körülmények között odamennek. Elhullanak pillanatok alatt. A 10 tankot megfogja az 5-6 med, hiába a kétszeres túlerő, veszítik a hp-t pillanatok alatt. El is dőlt a csata 3-4 perc alatt, utána a maradékot levadásszák és vége.

    Már az sem működik, hogy megy az ember a lemmingekkel, mert a nagy tülekedésben nem lehet normálisan harcolni, ráadásul ahogy írtam semmi taktika, csak befékez 10 tank 5-el szemben és nem mozdulnak.

    Most jött el az ideje igazán az op g.ci tankoknak, orosz tizes medek, batchat, de a brit centurion ax is jó, meg lehetne még sorolni, E5 stb. Egy ilyen tankkal szét lehet a sok hülyét szívatni, persze nyerni egyedül nem lehet, de legalább jól szórakozik az ember.

    Most highway-en pershing-el voltam és szó szerint semmit nem lehetett csinálni, városba nem mentem meghalni 4. tanként a túlerővel szemben, elmentem a lemmingekkel, úgyis a med helyre mentek, de mindenki befékezett az útnál és ott tülekedtek, spot után nem hagyott tolatni meg a hasonlók, kicsit visszamentem és onnan csipegettem, amíg körbe nem vettek és vége. Egy orosz meddel lerongyoltam volna a hídhoz, széttépem a két light-ot meg a tier6 medet (akkor neki tier8 med lett volna ellenfél mondjuk), akik ott voltak és flankolok, amíg tart a hp-m, de egy pershinggel félútig sem jutottam volna...
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.31. 14:23:27